Max Factor, Creme Puff Blush (Róż wypiekany do policzków)

Max Factor, Creme Puff Blush (Róż wypiekany do policzków)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1,5 g

Max Factor przedstawia Crème Puff Blush:badania pokazują, że kobiety, które umiejętnie stosują róż są postrzegane jako młodsze. Odrobina różu na policzkach ma właściwości odmładzające i dodaje skórze blasku. Aby zapewnić niezwykle subtelny i naturalny efekt makijażu, formuła nowego różu Max Factor Creme Puff Blush została poddana technologii wypiekania. Natomiast wielokolorowe pigmenty dokładnie zmielono i dobrano tak, by podkreślić naturalny kolor skóry.

prasowane, wypiekane
Efekt
rozświetlające

Mieszane uczucia

Jak dla mnie dobry róż, idealny kolor, dobrze się rozprowadza, wydajny.
ALE
Trochę krótko się trzyma na skórze.

Jednak może to nie kwestia produktu tylko mojej skóry, która mocno się poci - i mało, który produkt długo się utrzymuje u moim przypadku.

Najżadżiej po niego sięgałam.

Osobiście wolę róże, które są bardziej brzoskwiniowe, a ten był dla mnie zdecydowanie za różowy, wręcz cukierkowy.
Miał w sobie delikatną taflę, przez co czasem się na niego skusiłam.
Utrzymywał się na policzkach przez cały dzień.
Opakowanie spoko.

Bardzo fajny róż- odcień 15 Seductive Pink

Posiadam odcień 15 Seductive Pink. Jest to bardzo ładny odcień jasnego różu. Mam jasną karnację i u mnie sprawdza się świetnie, dając bardzo delikatny i naturalny efekt.
Jest bardzo dobrze napigmentowany, w zależności od pożądanego efektu można go nałożyć więcej lub mniej, ponieważ łatwo się nim "buduje" kolor. Nakładam go na twarz gąbeczką lub pędzelkiem, wystarczy niewielka ilość aby pięknie podkreślić i rozświetlić policzki.
Bardzo dobrze się rozprowadza. Róż (przez to że posiada rozświetlające drobinki) daje ładną tafle, jednak nie jest to teatralny, przerysowany efekt. Idealnie sprawdzi się w codziennym makijażu.

Bardzo trwały, utrzymuje się cały dzień.
Można go dostać w fajnych cenach na promocjach. Produkt jest bardzo wydajny.

Alluring Rose - dzienny i naturalny

Kiedyś sięgałam tylko po cukierkowe róże do policzków. Wydawało mi się, że taki świeży jasny róż najlepiej odświeża twarz, rozpromienia. Jednak z wiekiem zaczęłam bardziej doceniać naturalność cery i pokochałam się z morelowymi odcieniami. Alluring Rose to wersja herbacianej róży, czyli morela połączona z brązem. Wygląda pięknie na twarzy, dodaje wyrazistości, podkreśla kości policzkowe.
Mimo, że jest to róż spiekany, to nadal komfortowy w Nakła dniu, nie przypomina tu twardych róży wypiekanych Bourjois.
Ładnie buduje się na twarzy bez pudrowości, wygląda estetycznie, delikatnie.
Produkt bardzo wydajny.
P.S, Mając na uwadze poniższą opinię sprawdziłam skład mojej wersji Alluring Rose i nie znalazłam tych "czerwonych" najgroźniejszych składników.

Zaufajcie swojej skórze! Niebezpieczne składniki!

Wypróbowałam dwa odcienie Puff Blush - Seductive Pink i Gorgeous Berries. Co do kolorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale praktycznie od początku mojej przygody z tym różem na policzkach wyskakiwały mi czerwone krostki. Niestety długo nie 'łączyłam kropek' i wysyp przypisałam nowemu kremowi. Dopiero drogą prób i eliminacji doszłam do tego, że to róż jest winowajcą. W jego składzie są aż cztery substancje podejrzane o zaburzanie gospodarki hormonalnej! (Załączyłam zrzut ekranu do Waszego wglądu.) Może większość z Was nie będzie miała takiej reakcji na skórze, ale nie wierzę, że długotrwałe stosowanie takiej chemii nie przyniesie negatywnych skutków na zdrowiu. Z hormonami nie ma żartów. Nie polecam!

bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego różu.
Ma mocną pigmentację, ładne żywe kolory, buzia wygląda zdrowo i promiennie :)
Dość trwały, łatwy w nakładaniu.
Wydajny, starczy na długo :)

Niezły, ale...

Zobaczyłam go w akcji w makijażowymi tutorialu. Róż jest wypiekany, naprawdę dobrze sprasowany, dzięki czemu trudno zrobić sobie nim krzywdę - aplikuje się w rozsądnej ilości na policzek i nie robi plam. To, że kosmetyk jest wypiekany daje jeszcze jedno - wydajność, która jest naprawdę na przyzwoitym poziomie (używam już dobrych kilka miesięcy pierwsze opakowanie).

Zdecydowałam się na odcień 20 - Lavish Mauve. Jest to chłodniejszy odcień z delikatnym blaskiem, dający efekt naturalnego rumieńca (czasem może zbyt delikatnego - przy ciemniejszej skórze).

Minus dla tego kosmetyku za trwałość. Gdy wracam po pracy, na twarzy nie mam żadnego śladu po nim. Porównywałam trwałość z różami innych marek, więc wiem, że to nie jest wina mojej skóry czy też innych kosmetyków użytych w makijażu.

Bardzo trwały

Max Factor wypiekany róż do policzków mój ulubiony odcień 15 seductive pink daję mi idealne zakończenie makijażu wygląda zdrowo różowo brzoskwiniowo posiada delikatne drobinki które rozswietlaja lecz nie jakoś nachalnie że wyglądamy jak bombka tylko subtelnie i dziewczeco można stopniowac efekt fajnie się rozprowadza i jest bardzo trwały wytrzyma cały dzień

IDEAŁ

Kocham ten róż, szczególnie w odcieniu 20 lavish mauve! Subtelny, nadający pięknego odcienia delikatnego, lecz brudnego różu. Dla osób, które lubią makijaż nomakeup myślę, że to strzał w dziesiątkę.

Używam niezmiennie od 6 lat. Niestety nie wiem dlaczego nie jest dostępny na rynku w tym odcieniu.

Bardzo dobry róż .

Jest to pierwszy róż który używam w swoim życiu. Bardzo ostrożnie podchodziłam do tego produktu jak i ogólnie do różu.Nie byłam pewna czy dobrze go aplikuje . Tym produktem nie da się zrobić sobie krzywdy. Nawet gdy jesteśmy początkujące. Nie wiem czy to zasługa koloru czy konsystencji produktu.
Dla mnie jest świetny , pięknie wygląda na twarzy. Można zwiększać i zmniejszać jego intensywność.
Bardzo przypadł mi do gustu i się z nim nie rozstaję.
Nie zapycha, utrzymuje się bardzo długo bo ąż cały dzień. Trwały nie zależnie czy nakładany na podkład czy krem BB.
Bardzo Polecam :)

Cudny!

Kupiłam róż skuszona wysokimi ocenami.
Posiadam kolor 15 seductive pink. Piękna mozaika o bardzo naturalnym różo - brzoskwiniowym kolorze. Róż posiada drobinki rozświetlające, na szczęście są mocno zmielone a przy tym w żadnej sposób nie podkreślają faktury skóry. Ten róż dodaje makijażowi cudownej lekkości i świeżości. Pigment rozkłada się idealnie bez plam.
Cena niestety jest bardzo wysoka w porównaniu do małej gramatury.
Niestety jak na produkt wypiekany bardzo szybko widać zużycie produktu, stosuje go od miesiąca na zmianę z innymi różami i widzę, że za chwile dotknę dna. Wiec produkt jest bardzo nie wydajny. Ale dla mnie ideał.

Bezpieczny

Róż jest bardzo delikatny, nie robi plam (a jest dobrze napigmentowany), przy tym jest bardzo trwały. Wygląda dziewczęco i świeżo, dodaje cerze promienności , podkreśla urodę. Jest to bardzo bezpieczna opcja, ponieważ nie można sobie zrobić nim krzywdy. Jest bardzo wydajny- być może przez to, że jest wypiekany. Przy tym wszystkim jest korzystny cenowo (tym bardziej jeśli trafi się na promocję).