Bourjois, Brow Design, Brow Mascara (Maskara do brwi)

Bourjois, Brow Design, Brow Mascara (Maskara do brwi)

Cena PLN 40.00

Bourjois Brow Design to maskara do brwi o potrójnym działaniu: maluje brwi, rozczesuje oraz utrwala kolor przez cały dzień. Aplikator w formie spirali sprawia, że makijaż brwi jest bardzo prosty do wykonania. Jest łatwa w demakijażu.

żele do brwi

świetny!

Świetny produkt dla osób które mają własne brwi :) Według mnie wszystkie obietnice producenta są spełnione, kolor jest idealny (03). Jedyny minusik - szczoteczka powinna być mniejsza, ułatwiłoby to aplikację. Na pewno kupię ponownie, zwłaszcza że w e-drogeriach kosztuje od 20-25 zł.

Najlepszy produkt do stylizacji brwi

Moim zdaniem jest to najlepszy produkt do stylizacji brwi. Próbowałam wszystkie topowe i drogeryjne marki: maskary, kredki, żele i farbki. Byłam już umówiona na makijaż permanentny brwi. Ale od kiedy posiadam ten produkt w kilka sekund osiągam wymarzony efekt.

Mam duży problem z brwiami ponieważ jestem blondynką i są one strasznie jasne, a bardziej mi się podobają ciemne. Długo się nimi bawiłam, testowałam różne cienie. W końcu trafiłam na ten produkt i zostałam z nim na dłużej. Posiadam kolor 03, ponieważ w drogeriach nie mają w ofercie jaśniejszego koloru. Jeśli nałożę go za dużo robi się bardzo ciemny więc trzeba uważać ile się nałożyło. Bardzo fajnie trzyma się na brwiach, nie kruszy się, nie ściera. Ściera się jedynie gdy kładę się w nim spać. Wydajny, produkt dla mnie na duży +

Najlepszy tusz do brwi dostępny w drogeriach

Jestem do tej pory moim absolutnym "brwiowym" ulubieńcem był żel Brow Now z Estee Lauder. Jest on jednak kosmetykiem drogim, a brwi nie są moim "konikiem" więc od jakiegoś czasu poszukiwałam czegoś tańszego, z drogeryjnej półki. Przetestowałam sporo i nic nie odpowiadało nawet w części moim wymaganiom, dopóki nie kupiłam tuszu z Bourjois.
Ubolewam nad tym, że produkt ten obecnie jest dostępny tylko w dwóch kolorach. Mam 04 i jest dla mnie trochę za ciemny jeśli go nałożę hojnie.
Szczoteczka jest długa i gęsta, ale za to wąska. Jeśli ktoś wcześniej używał żelu do brwi to bez problemu sobie z nią poradzi. Znam wiele produktów wyposażonych w teoretycznie mniejsze szczoteczki, które jednak malowały poza brwiami wszystko, czego nie chciałybyśmy mieć uciapanego. Ta jest bardzo poręczna, a opakowanie solidnie odciąga nadmiar tuszu.
Formuła wg. mnie jest idealna. Czuć, że zawiera dużo naturalnego wosku. Włoski trzymają się założonego kształtu, trwałość jest naprawdę super. Tusz się nie kruszy, nie rozmazuje i jest wodoodporny.
Cieszę się ogromnie z odkrycia tego produktu.

Nie

Wszystkie plusy jakie ma ten produkt przekreśla 1 rzecz, która powoduje, że więcej nie sięgnę po Brow Design. Wielka szczota! Nie wiem, kto to wymyślił. Według mnie w tej samej cenie można znaleźć w drogerii dużo lepszych i bardziej przemyślanych produktów.

bardzo dobry produkt

Nadaje się do normalnych brwi, w celu podkreslenia koloru
Plusy:
-ładnie rozczesuje
-nadaje ładny nieprzerysowany kolor
-kształt utrzymuje się cały dzień
-ja mam ciemny brąz - nie wiem czy to plus ale o nim piszę
-naturalne wykończenie
Minus:
jeden malutki - czasem szczoteczka popaćka skórę i cieżko to jakoś precyzyjnie zmyć.

Ogólnie polecam. I jest wydajny

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno podesłałam siostrze ) ;)

Polecam!

Po licznych przygodach z henną brwi u kosmetyczek, byłam skłonna zacisnąć pasa do granic możliwości i wykonać makijaż permamentny brwi. Na szczęście w Douglas\'ie trafiłam do kogoś, komu zależało na mo zadowoleniu, a nie wyrobieniu planu sprzedaży. Wizażystka doradziła mi tą maskarę do brwi, która w promocji kosztowała 25 zł. Kupiłam dwie - do jasnej oprawy oczu i dla ciemnych blondynek. Efekt WOW! Naturalne, podkreślone, zdyscyplinowane. Do tego trwałe! Używam trzeci miesiąc i dotychczas nie wyschła, a przy tym jest na maksa wydajna!

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używanie dwóch naraz - na dzień jaśniejsza, na wieczór ciemniejsza