Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume jest doskonałym wykończeniem nadającym połysk i miękkość. Teluksusowe perfumy otaczają włosy zmysłowym i subtelnym zapachem. Kerastase olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume pachnie i optymalnie nawilża włosy, sprawiając, że wyglądają promiennie.

Kocham ten olejek za jego zapach

Zapach tego olejka przekonuje mnie do tego by kupowac go dwa razy do roku:D jedno opakowanie starcza mi na pol roku, wlosy pachna oblednie.... caly dzien :), ale to nie jedyna jego zaleta... nawilzenie... wlosy sa sypkie i blyszczace:) moj KWC!

5/5 HIT !!!!!!!!

Jest cudowny !!!!! Dostałam w prezencie bo jednak dla mnie to była duża kwota do wydania ale jeśli mi się skończy to się nie zawaham kupić go saomdzielnie, bo jset niezwykły!!! Wlosy są miękkie, takie az się chce dotykać, milutkie, lekkie po nim. I zapach jest przepiękny!

Olejek numer 1 na długie włosy!!

Jest to olejek numer 1 długie farbowane włosy . Jeśli szukasz produktu który będzie wprost proporcjonalny jakością do ceny to jest to właśnie ten produkt.
Używam tego olejku od roku i zgadzam się, ze wszystkimi poprzednimi recenzjami. Dodam tylko jedna uwagę proszę uważać z ilością nakładana olejku na włosy. Ja nakładam jedna - max dwie pompki produktu na umyte włosy od szyi ku dołowi i co ważne nie radze nakładać olejku przy głowie. Włosy na drugi dzień będę tłuste i będą się kleić. Uwaga od kiedy stosuje ten olejek moje włosy łatwiej się rozczesują!!!

Przecudowny!

Doskonały! Włosy się pięknie po nim rozczesują, nie są gładkie, lśniące i miękkie. Pięknie się układają. Nawet kiedy nałożyłam go na siano (umyte, nierozczesane włosy, które wyschły samodzielnie w łóżku) - włosy wyglądały pięknie - żaden inny kosmetyk jeszcze nigdy mnie nie uratował w takiej sytuacji. Mam długie, delikatne, falujące blond włosy. Przesuszone, rozdwajające się końcówki i kłopoty z rozczesaniem to moje największe problemy. Używam olejków codziennie od lat i ten jest absolutnie najlepszy! Co ciekawe wcale nie jest drogi-zazwyczaj te w drogerii kosztują około 30 zł za 30 ml. Ten kupiłam za 120 zł za 120 ml. Jest po prostu znacznie większy. Zapach jest ładny, naturalny.

Super

Używam olejku od kilku tygodniu i jestem zachwycona. Moje włosy są rozjaśniane i przez to przesuszone i puszące.

Olejek ten cudownie jest wygładza, nawilża i odżywia, a przy tym nie obciąża. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Olejek pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.

Niestety uważam, że jest to produkt dość drogi i gdybym go nie dostała w prezencie to pewnie sama bym go nie kupiła.

Warto!

Przede wszystkim działanie - jedna pompka dla średniej długości włosów jest wystarczająca dla codziennej pielęgnacji. Zastosowanie wg. mnie jest bardzo szerokie: na suche włosy daje cudne wygładzenie, na mokre przed suszeniem świetnie zabezpiecza i również nadaje wygładzenie i połysk. Nigdy nie zauważyłam, żeby obciążył moje włosy - nie wiem ile trzeba by go nałożyć, żeby przesadzić.
I ten zapach... cudo, zdecydowanie dla fanek jaśminu. Czyli mnie :) Jest subtelny ale wyczuwalny przez większą część dnia.
Opakowanie jest ciężkie, to grube i solidne szkło - zdecydowanie bardziej do postawienia na półce niż do walizki. Ale za to na tej półce jest ozdobą.
Nie widzę w nim wad poza ceną - jest dość wysoka. Ale w zestawieniu z wydajnością olejku, jego zapachem, solidnym opakowaniem 120 ml olejku - Warto.
Przydałaby się wersja podróżna bo trudno się z nim rozstawać na wyjazdy:)

Mój hit

W zasadzie mogłabym napisać, że to produkt idealny i tu można by zakończyć recenzję. Ale na czym polega skuteczność produktu? Jeżeli masz suche włosy, które się puszą, nie są gładkie, nie są sypkie i są matowe to jest to produkt dla Ciebie. Wystarczą dwie pompeczki olejku nałożone na całą długość włosów i mamy włosy jak z salonu jak po keratynowym prostowaniu. Produkt w szklanym opakowaniu, pięknie pachnie kwiatami, jest wydajny - na średniej długości włosy wystarcza produktu na 3 miesiące.

Odkrycie miesiąca!

Olejek poleciła mi koleżanka, która na punkcie włosów ma totalnego świra.
Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona po pierwszym użyciu. Mam włosy bardzo gęste i cienkie z tendencją do puszenia się a olejek powoduje, że stają się ujarzmione i wygładzone. Jeśli chodzi o zapach uprzedzam, że nie każdemu musi przypaść do gustu gdyż jest dość ciężki natomiast jak dla mnie jak najbardziej ok.
Jedyny drobny minusik na pierwszy rzut oka to cena, jednak olejek jest niezwykle wydajny także w ogólnym rozrachunku wychodzi bardzo korzystnie.
Jak najbardziej polecam!

Cud miód!

Włosy długie, gęste, niemalowane, puszące, z natury kręcone/falowane, suche to właśnie na tych włosach testowany był olejek i mogę rzec tylko jedno: nie szukam już niczego innego!

Zacznę myślę od kwestii najbardziej istotnej tzn. od ceny (płaciłam za niego 160 zł), która mogłaby się wydawać dosyć wysoka ale za wydajność, efekt i zapach warty jest każdej wydanej na niego złotówki.

Działanie tego produktu jest, że tak powiem na wysokim poziomie, dlaczego? Dlatego, że włosy są wygładzone lecz nie przetłuszczone, zadbane, lśniące lecz nie sklejone, delikatny lecz nie uporczywy zapach sprawia niewątpliwie, że to dla mnie najlepszy olejek do włosów. Stosuje go już od ponad pół roku i wiem, że będzie ze mną jeszcze długi czas, gdyż pojemność jest duża a jedna pompka produktu to szczerze mówiąc jest zbyt wiele, dlatego "pół pompeczki" zupełnie wystarczy na moje długie i grube włosy. Olejku używam po każdym prostowaniu włosów i nakładam od połowy włosów ku końcówkom, czasami pozostałość, która została na palcach rozcieram wyżej.

Nie warto pisać o tym produkcie zbyt dużo, gdyż dla moich włosów jest idealny i nie mam mu nic do zarzucenia.

Swietny produkt

Olejek do włosów Kerastase to nowość, który używa mój fryzjer. Ostatnio Zakochałam się w nim i zakupiłam na własny użytek . Olejek idealnie wygładza wlosy i sprawia, że pięknie pachną na długo. Nie tłuści ich, co najważniejsze dla mnie. Ma piękne opakowanie i przystępną cenę.

Dobry produkt, ale tylko dla konkretnych włosów

Mam wobec tego produktu mieszane uczucia, ale po kolei :)

Porodukt na pewno wygląda na "drogi" i na pewno będzie ozdobą półki w łazience. Buteleczka jest wykonana z grubego szkła, ładne ombre jako grafika. Bitelka wyposażona jest w pompkę która odmierza właściwą ilość produktu.

Produkt, jak zresztą w przypadku większości olejków, jest suuuper wydajny! Ja mam włosy za łopatki, a czasami miałam wrażenie że jedna pompka to aż za dużo. Domyślam się że jeżeli produkt schodzi w tym tępie, możemy się nim cieszyć na prawdę na LATA! Ja osobiście nakładam go od ramion w dół, ale.... no właśnie. Jestem posiadaczką włosów niskoporowatych, które same z siebie są lśniące i sypkie. Mam wrażenie że produkt obciążył dodatkowo moje włosy, prze co zaraz po umyciu były przyklapniętę. Polecam go raczej osobom o wysokoporowatych włosach.

Ahhh no i nawjażniejsze - pachnie na prawdę ślicznie! :)

Najlepszy!

Opakowanie olejku jest bardzo solidne z grubego szkła, wyposażony w pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Dwie pompki starczają mi na włosy o długości za łopatki - jest mega wydajny mam go od około pół roku i zostało go jeszcze sporo.

Stosuję go prawie codziennie rano przed wyjściem, natychmiastowo wygładza włosy, stają się miękkie, lekkie, błyszczące i przede wszystkim PACHNĄCE.
Ten zapach jest po prostu obłędny, nie potrzeba już stosować perfum bo utrzymuje się bardzo długo.
Skład też jest w miare ok, mimo że zawiera silikony to wysoko na liście są olejek kukurydziany, arganowy i kameliowy.

Cena jest dosyć wysoka jak za olejek do włosów, jednak uważam, że każdej z nas raz na jakiś czas należy się odrobina luksusu a ten produkt naprawdę go zapewnia :) Polecam i dodaję do moich hitów :)