Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume jest doskonałym wykończeniem nadającym połysk i miękkość. Teluksusowe perfumy otaczają włosy zmysłowym i subtelnym zapachem. Kerastase olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume pachnie i optymalnie nawilża włosy, sprawiając, że wyglądają promiennie.

Mój KWC

Skusiłam się do zakupu tego olejku ze względu na dobre opinie i chęci poprawy kondycji włosów. Kerastase posiada produkty w dość wysokiej cenie ale zazwyczaj ta cena równa się jakości kosmetyku. W tej sytuacji wszystko się zgadza w 100%

Olejek zamknięty w pięknym szklanym flakoniku w kolorze czarno-złotym (świetne połączenie kolorów) szata graficzna super, elegancka i bardzo gustowna. Na pierwszy rzut oka przypomina flakonik z perfumami. Posiada również wygodną pompke dzięki której łatwo wydobyć produkt i wystarczy niewielka jego ilość by nałożyć na całe włosy więc jest mega wydajny i starcza naprawdę na długo.

Podczas aplikacji uwalnia się piękny perfumowany zapach który wręcz zwala z nóg. Długo utrzymuje się na włosach a my możemy cieszyć się z uczucia świeżości na nich.

Podsumowując, włosy po uzyciu olejku są bardziej lśniące, gładkie, nie puszą się i nie są obciążone. Dodam że mam długie, gęste i baaardzo zniszczone włosy a po tym olejku są bardziej nawilżone, wyglądają na zdrowsze i są wręcz promienne :)
Moje włosy mówią TAK takiej pielęgnacji

Bardzo dobry produkt wygładzający

Zacznę może swoją recenzję od tego, że produkt ten to mała inwestycja, ponieważ kosztuje około 200 zł, mi udało się kupić na promocji w JLD za połowę ceny - głównie dlatego się skusiłam. Kosmetyki firmy Kerastase sa swietne, ale trzeba je umiejętnie dobrać do stanu swojej fryzury, w tym przypadku ryzyko kosztowne...

Olejek pięknie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach. Pojemność to aż 120 ml - przy mojej średniej długości wystarczy kilka kropel, więc olejek będzie z nami kilka-kilkanaście miesięcy. Buteleczka jest szklana, trudno ją zabrac na wyjazd.

Rytuał olejku Chronologiste to trochę taka wisienka na torcie - niby nie jest potrzebny, ale pięknie pachnie, nie przetłuszcza przy rozsądnym dawkowaniu. Zawiera kondycjonujący dimethiconol, liczne wyciągi z roślin - olejek z zarodków kukurydzy, arganowy, herbaciany, jaśminowy oraz wyciąg z amli i żywicy kadzidłowca.

Po dwoch miesiacach regularnego stosowania widzę, że mniej mi się rozdwajają końcówki. Najczęściej używam go w duecie z odżywką Biosilk - po ich zastosowaniu włosy są gładkie, miękkie i sypkie :)

Przyjemny olejek

Kupiłam po wielu pozytywnych recenzjach, miały być ochy i achy. Pierwszą rzeczą która mi nie przypadła do gustu jest to, że olejek ten należy stosować na suche włosy (jestem przyzwyczajona, że nakładam pielęgnację bez spłukiwania na wilgotne włosy i zostawiam do wyschnięcia bez suszarki), to powoduje że nieczęsto sięgam po produkt. Osławiony zapach - bez szaleństw, zapach jak zapach, nie doświadczyłam, jak ktos pisał w recenzjach, zaczepiania przez ludzi i pytań co tak pieknie pachnie na mojej głowie ;) Użyte w nadmiarze jak kazdy olejek przetłuszcza. Z sumpatii do marki wystawiam 4* ale ogólnie produkt dla mnie na taką słabą trójkę.

Kocham ten olejek za jego zapach

Zapach tego olejka przekonuje mnie do tego by kupowac go dwa razy do roku:D jedno opakowanie starcza mi na pol roku, wlosy pachna oblednie.... caly dzien :), ale to nie jedyna jego zaleta... nawilzenie... wlosy sa sypkie i blyszczace:) moj KWC!

5/5 HIT !!!!!!!!

Jest cudowny !!!!! Dostałam w prezencie bo jednak dla mnie to była duża kwota do wydania ale jeśli mi się skończy to się nie zawaham kupić go saomdzielnie, bo jset niezwykły!!! Wlosy są miękkie, takie az się chce dotykać, milutkie, lekkie po nim. I zapach jest przepiękny!

Olejek numer 1 na długie włosy!!

Jest to olejek numer 1 długie farbowane włosy . Jeśli szukasz produktu który będzie wprost proporcjonalny jakością do ceny to jest to właśnie ten produkt.
Używam tego olejku od roku i zgadzam się, ze wszystkimi poprzednimi recenzjami. Dodam tylko jedna uwagę proszę uważać z ilością nakładana olejku na włosy. Ja nakładam jedna - max dwie pompki produktu na umyte włosy od szyi ku dołowi i co ważne nie radze nakładać olejku przy głowie. Włosy na drugi dzień będę tłuste i będą się kleić. Uwaga od kiedy stosuje ten olejek moje włosy łatwiej się rozczesują!!!

Przecudowny!

Doskonały! Włosy się pięknie po nim rozczesują, nie są gładkie, lśniące i miękkie. Pięknie się układają. Nawet kiedy nałożyłam go na siano (umyte, nierozczesane włosy, które wyschły samodzielnie w łóżku) - włosy wyglądały pięknie - żaden inny kosmetyk jeszcze nigdy mnie nie uratował w takiej sytuacji. Mam długie, delikatne, falujące blond włosy. Przesuszone, rozdwajające się końcówki i kłopoty z rozczesaniem to moje największe problemy. Używam olejków codziennie od lat i ten jest absolutnie najlepszy! Co ciekawe wcale nie jest drogi-zazwyczaj te w drogerii kosztują około 30 zł za 30 ml. Ten kupiłam za 120 zł za 120 ml. Jest po prostu znacznie większy. Zapach jest ładny, naturalny.

Super

Używam olejku od kilku tygodniu i jestem zachwycona. Moje włosy są rozjaśniane i przez to przesuszone i puszące.

Olejek ten cudownie jest wygładza, nawilża i odżywia, a przy tym nie obciąża. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Olejek pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.

Niestety uważam, że jest to produkt dość drogi i gdybym go nie dostała w prezencie to pewnie sama bym go nie kupiła.

Warto!

Przede wszystkim działanie - jedna pompka dla średniej długości włosów jest wystarczająca dla codziennej pielęgnacji. Zastosowanie wg. mnie jest bardzo szerokie: na suche włosy daje cudne wygładzenie, na mokre przed suszeniem świetnie zabezpiecza i również nadaje wygładzenie i połysk. Nigdy nie zauważyłam, żeby obciążył moje włosy - nie wiem ile trzeba by go nałożyć, żeby przesadzić.
I ten zapach... cudo, zdecydowanie dla fanek jaśminu. Czyli mnie :) Jest subtelny ale wyczuwalny przez większą część dnia.
Opakowanie jest ciężkie, to grube i solidne szkło - zdecydowanie bardziej do postawienia na półce niż do walizki. Ale za to na tej półce jest ozdobą.
Nie widzę w nim wad poza ceną - jest dość wysoka. Ale w zestawieniu z wydajnością olejku, jego zapachem, solidnym opakowaniem 120 ml olejku - Warto.
Przydałaby się wersja podróżna bo trudno się z nim rozstawać na wyjazdy:)

Mój hit

W zasadzie mogłabym napisać, że to produkt idealny i tu można by zakończyć recenzję. Ale na czym polega skuteczność produktu? Jeżeli masz suche włosy, które się puszą, nie są gładkie, nie są sypkie i są matowe to jest to produkt dla Ciebie. Wystarczą dwie pompeczki olejku nałożone na całą długość włosów i mamy włosy jak z salonu jak po keratynowym prostowaniu. Produkt w szklanym opakowaniu, pięknie pachnie kwiatami, jest wydajny - na średniej długości włosy wystarcza produktu na 3 miesiące.

Odkrycie miesiąca!

Olejek poleciła mi koleżanka, która na punkcie włosów ma totalnego świra.
Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona po pierwszym użyciu. Mam włosy bardzo gęste i cienkie z tendencją do puszenia się a olejek powoduje, że stają się ujarzmione i wygładzone. Jeśli chodzi o zapach uprzedzam, że nie każdemu musi przypaść do gustu gdyż jest dość ciężki natomiast jak dla mnie jak najbardziej ok.
Jedyny drobny minusik na pierwszy rzut oka to cena, jednak olejek jest niezwykle wydajny także w ogólnym rozrachunku wychodzi bardzo korzystnie.
Jak najbardziej polecam!

Cud miód!

Włosy długie, gęste, niemalowane, puszące, z natury kręcone/falowane, suche to właśnie na tych włosach testowany był olejek i mogę rzec tylko jedno: nie szukam już niczego innego!

Zacznę myślę od kwestii najbardziej istotnej tzn. od ceny (płaciłam za niego 160 zł), która mogłaby się wydawać dosyć wysoka ale za wydajność, efekt i zapach warty jest każdej wydanej na niego złotówki.

Działanie tego produktu jest, że tak powiem na wysokim poziomie, dlaczego? Dlatego, że włosy są wygładzone lecz nie przetłuszczone, zadbane, lśniące lecz nie sklejone, delikatny lecz nie uporczywy zapach sprawia niewątpliwie, że to dla mnie najlepszy olejek do włosów. Stosuje go już od ponad pół roku i wiem, że będzie ze mną jeszcze długi czas, gdyż pojemność jest duża a jedna pompka produktu to szczerze mówiąc jest zbyt wiele, dlatego "pół pompeczki" zupełnie wystarczy na moje długie i grube włosy. Olejku używam po każdym prostowaniu włosów i nakładam od połowy włosów ku końcówkom, czasami pozostałość, która została na palcach rozcieram wyżej.

Nie warto pisać o tym produkcie zbyt dużo, gdyż dla moich włosów jest idealny i nie mam mu nic do zarzucenia.