Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, Chronologiste, L´huile Perfume (Perfumowany olejek do włosów)

Kerastase, olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume jest doskonałym wykończeniem nadającym połysk i miękkość. Teluksusowe perfumy otaczają włosy zmysłowym i subtelnym zapachem. Kerastase olejek perfumowany do włosów Chronologiste L´huile Perfume pachnie i optymalnie nawilża włosy, sprawiając, że wyglądają promiennie.

Cud miód!

Włosy długie, gęste, niemalowane, puszące, z natury kręcone/falowane, suche to właśnie na tych włosach testowany był olejek i mogę rzec tylko jedno: nie szukam już niczego innego!

Zacznę myślę od kwestii najbardziej istotnej tzn. od ceny (płaciłam za niego 160 zł), która mogłaby się wydawać dosyć wysoka ale za wydajność, efekt i zapach warty jest każdej wydanej na niego złotówki.

Działanie tego produktu jest, że tak powiem na wysokim poziomie, dlaczego? Dlatego, że włosy są wygładzone lecz nie przetłuszczone, zadbane, lśniące lecz nie sklejone, delikatny lecz nie uporczywy zapach sprawia niewątpliwie, że to dla mnie najlepszy olejek do włosów. Stosuje go już od ponad pół roku i wiem, że będzie ze mną jeszcze długi czas, gdyż pojemność jest duża a jedna pompka produktu to szczerze mówiąc jest zbyt wiele, dlatego "pół pompeczki" zupełnie wystarczy na moje długie i grube włosy. Olejku używam po każdym prostowaniu włosów i nakładam od połowy włosów ku końcówkom, czasami pozostałość, która została na palcach rozcieram wyżej.

Nie warto pisać o tym produkcie zbyt dużo, gdyż dla moich włosów jest idealny i nie mam mu nic do zarzucenia.

Swietny produkt

Olejek do włosów Kerastase to nowość, który używa mój fryzjer. Ostatnio Zakochałam się w nim i zakupiłam na własny użytek . Olejek idealnie wygładza wlosy i sprawia, że pięknie pachną na długo. Nie tłuści ich, co najważniejsze dla mnie. Ma piękne opakowanie i przystępną cenę.

Dobry produkt, ale tylko dla konkretnych włosów

Mam wobec tego produktu mieszane uczucia, ale po kolei :)

Porodukt na pewno wygląda na "drogi" i na pewno będzie ozdobą półki w łazience. Buteleczka jest wykonana z grubego szkła, ładne ombre jako grafika. Bitelka wyposażona jest w pompkę która odmierza właściwą ilość produktu.

Produkt, jak zresztą w przypadku większości olejków, jest suuuper wydajny! Ja mam włosy za łopatki, a czasami miałam wrażenie że jedna pompka to aż za dużo. Domyślam się że jeżeli produkt schodzi w tym tępie, możemy się nim cieszyć na prawdę na LATA! Ja osobiście nakładam go od ramion w dół, ale.... no właśnie. Jestem posiadaczką włosów niskoporowatych, które same z siebie są lśniące i sypkie. Mam wrażenie że produkt obciążył dodatkowo moje włosy, prze co zaraz po umyciu były przyklapniętę. Polecam go raczej osobom o wysokoporowatych włosach.

Ahhh no i nawjażniejsze - pachnie na prawdę ślicznie! :)

Najlepszy!

Opakowanie olejku jest bardzo solidne z grubego szkła, wyposażony w pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Dwie pompki starczają mi na włosy o długości za łopatki - jest mega wydajny mam go od około pół roku i zostało go jeszcze sporo.

Stosuję go prawie codziennie rano przed wyjściem, natychmiastowo wygładza włosy, stają się miękkie, lekkie, błyszczące i przede wszystkim PACHNĄCE.
Ten zapach jest po prostu obłędny, nie potrzeba już stosować perfum bo utrzymuje się bardzo długo.
Skład też jest w miare ok, mimo że zawiera silikony to wysoko na liście są olejek kukurydziany, arganowy i kameliowy.

Cena jest dosyć wysoka jak za olejek do włosów, jednak uważam, że każdej z nas raz na jakiś czas należy się odrobina luksusu a ten produkt naprawdę go zapewnia :) Polecam i dodaję do moich hitów :)

Sztos

W 100% ten produkt jest wart swojej ceny. Często mówię że cena nie jest odpowiednikiem jakości ale w tym przypadku tak jest.
Olejek bardzo ładnie wygładza wlosy, nadaje im blasku i miękkości. Zapach jest nieziemski i utrzymuje się długo. Czasami warto zapłacić troszkę więcej ale korzystać z wysokiej jakości.

Zapach... lepszy niż perfumy

Olejek dostałam w prezencie , od tego czasu jest nieodzownym elementem w pielęgnacji moich włosów . Sprawdza sie rewelacyjnie , dugo sie trzyma , w zasadzie od nałożenia do następnego mycia ( w moim przypadku co 2 dni )

Jest super

Zapach przede wszystkim. Piękny w dodatku potrafi bardzo długo utrzymywać się na włosach, u mnie jest to minimum 12h. Pojemność bardzo duża. Wyjątkowo jak na produkty z tej firmy jakość i wydajność produktu wydaje się być zupełnie adekwatna w stosunku do ceny. Pięknie ujarzmia moje puszące się włosy.
Nie kupię ponownie, ale to tylko z powodu faktu prowadzenia przez firmę testów kosmetyków na zwierzętach. Nie ma to nic wspólnego z jakością produktu.

Powalił mnie zapach...

Ze względu iż moje włosy są suche i zniszczone bardzo lubię olejki do włosów.
Stosowałam olejki wielu różnych firm ,ale...odkąd użyłam olejek
Kerastase Chronologiste nie wrócę już do żadnego innego.
Dla mnie nr.1!
Po prostu rewelacja.
Opakowanie eleganckie ,piękne ,szklane z wygodną pompką.
Jest bardzo wydajny ,wystarczy jedna dawka na całe włosy.
Zapach olejku jest cudowny, mnie po prostu oszołomił ,
utrzymuje się bardzo długo na włosach.
Pomimo iż to olejek nie jest tłusty ,nie obciąża włosów,.
Włosy po jego użyciu są miękkie ,wygładzone, pięknie się błyszczą
i łatwo układają.
Cena jest wysoka , ale wart jest zainwestowania ,
ponieważ jest bardzo wydajny i myślę że miesiącami będę cieszyć się pięknie
pachnącymi i zadbanymi włosami.

Olejek idealny!

Olejek świetnie nawilża, sprawia, że włosy są lśniące, nie puszą się, wyglądają na zdrowsze. Naprawdę GENIALNY zapach, który utrzymuje się cały dzień. Olejek jest niesamowicie wydajny, ponieważ wystarczy jedna pompka na całe włosy, dlatego jak najbardziej jest wart swojej ceny. Należy jedynie uważać, aby stosować go raczej na końcówkach i długości włosów, ponieważ przy skórze głowy może powodować wrażenie tłustych włosów. Butelka wygląda ekskluzywnie. Zdecydowanie polecam.

Idealny na puszące się włosy.

Moje włosy się puszą.Nie tylko zimową porą,ale cały rok.Musze je czymś ujarzmić.Sama odżywka sobie nie radzi.Czasami jest to jakas dosc ciezka maska.Na codzien uzywam olejku.Ten jest cudowny.Pięknie pachnie,"naprawia włosy",wygładza.Opakowanie jest szklane z higieniczną pompką.Olejki tej firmy służą moim włosom.

Mój KWC

Do zakupu tego olejku namówił mnie mój fryzjer, nie pożałowałam te decyzji. Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji bez niego. Jest wart każdej złotówki.
+pięknie wygładza włosy
+sprawia, że włosy są miękkie
+nie przetłuszcza
+nie obciąża
+dodaje włosom blasku
+bardzo wydajny, wystarczy jedna pompka produktu na całe włosy
+piękne, szklane opakowanie
Gorąco polecam! Cena jest wysoka, jednak przy tej wydajności jest to jak najbardziej opłacalne. Powoduje efekt WOW na włosach, jest idealnym uwieńczeniem stylizacji. Dzięki niemu każdego dnia moje włosy wyglądają jak po wizycie u fryzjera!

Rewelacyjna seria!!!

Używam serii Chronologiste od kilku miesięcy i moje włosy są za nią bardzo wdzięczne. Szampon, maska, a także ten perfumowany olejek daję efekt WOW. Włosy są miękkie, odżywione, zdrowsze i pięknie pachną. Po umyciu lekkie i łatwo się rozczesują, co jest ważne przy mojej długości. Uwielbiam używać tych kosmetyków. Polecam gorąco tym, którzy jeszcze się zastanawiają nad zakupem.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki