Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

Dobry produkt

Jestem bardzo zadowolona, mimo, że z początku byłam nastawiona dość sceptycznie ze względu na niską cenę ale jak się okazało produkt okazał się strzałem w 10! Włosy rzeczywiście nie żółkną i można utrzymać fajny, platynowy kolor. Jedynym mankamentem jest to, że delikatnie obciąża włosy i po jakimś czasie mogą wydawać się nieświeże.

Dobry szampon do rozjaśnionych włosów.

Ostatnio rozjaśniłam włosy, robiąc u fryzjera ombre. Efekt uzyskany na moich włosach bardzo mi się spodobał.
Chcąc nieco schłodzić odcień blond kosmyków zakupiłam szampon z Joanny do włosów rozjaśnianych.
Szampon ma rzadką konsystencje, kolor przypomina atrament, Trzeba go szybko nakładać gdyż może barwić ręce.
Szampon ma bardzo ładny zapach.
Kosmetyk aplikuje na głowę i trzymam około 5 minut, następnie spłukuje.
Efekty uzyskane po umyciu to nieco rozjaśnione i stonowane włosy bez żółci.
Szampon stosuję raz na jakiś czas, gdyż może przesuszać włosy, a ja mam tendencje do przesuszenia. Podsumowując jest to dobry szampon do rozjaśnionych włosów serdecznie polecam, w moim przypadku się fajnie sprawdza.

przesusza

Włosy rozjaśniane z reguły mają tendencję do bycia suchymi, moje są wyjątkowo suche, a niestety ten szampon przesusza je jeszcze bardziej, nawet mimo używania po nim mega nawilżających masek. Raz na jakiś czas ok, bo faktycznie jeśli potrzymamy go z 3minuty wychładza kolor, ale trzeba pamiętać o nawilżeniu włosów po jego użyciu. Ja mieszam go w rękach z innym bardziej nawilżającym szamponem.

U mnie działa

Mam włosy rozjaśniane, a na odrosty kładę farbę, zazwyczaj drogeryjna, która raczej ma ciepły podton, a nie koniecznie na tym mi zależy, dlatego zawsze używam tego szamponu i on naprawdę pomaga mi ochłodzić odcień włosów.

Nakładam go na jakieś 5-10 minut i dopiero później spłukuje, efekt widać od razu. Strasznie ciężko jest rozczesać włosy po nim, mam nawet wrażenie, że lekko przesusza, dlatego nie używam go na co dzień.

Jego cena jest bardzo dobra, kosztuje ok.6 zł, a w Rossmanie możemy go dorwać nawet za mniej, jak na taką skuteczność, to z lupą szukać czegoś lepszego niz to.

Idealny szampon dla blondynek

Jeden z moich ulubionych szamponów jeżeli chodzi o podkreślanie koloru blond. Używajac go 1-2 razy w tygodniu moje wlosy miały bardzo fajny, chłodny vibe - tylko trzeba tylko uwazac zeby nei trzymac go na wlosach za długo bo niebieskośc wejdzie w nie aż za mocno, do tego rzeczywiscie wymaga jednoczesnego stosowania jakiejś maski. Same włosy po nim są bardzo miękkie i lekkie.

Przyzwoity

Jak większość posiadaczek wlosow blond chciałam mieć platynowy odcien więc zakupiłam ten szampon. Moje wlosy aktualnie są na poziomie pomiędzy 9 a 10. Przy tym poziomie jasności ten szampon ochładza odcien moich wlosow.2 lata temu moj blond był z poziomu 8, włosy farbowane farba superrozjasniajaca i ten szampon niezbyt dobrze sobie radził z wychlodzeniem odcienia. Aktualnie moje włosy były wstępnie rozjasnianie i dopiero potem była nałożona farba i dopiero teraz po uprzednim zastosowaniu rozjasniajaca ten szampon na moich włosach działa ale efekt jest dopiero widoczny po kilku zastosowaniach. Po nałożeniu trzymam go 10 minut potem plikuje i nakładam maskę bo szampony fioletowe maja to do siebie, ze strasznie przesuszania wlosy. Tak więc chłodny odcień kosztem przesuszonych wlosow. Konsystencja dosc gesta, zapach bardzo ladny a cena przystepna.

Super

Jako posiadaczka rozjaśnianych włosów nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego szamponu. Jest to niebieski szampon z Joanny. Ma za zadanie utrzymywać blond w zimnym odcieniu. Staram się nim myć włosy chociaż raz w tygodniu. Dobrze czyści włosy. Odrobinę wysusza włosy, więc maska przy nim jest niezbędna. Uważajcie by nie trzymać go zbyt długo na włosach i dłoniach bo może nam przybarwić dłonie lub włosy na niebiesko.

Średniaczek

Moim zdaniem średni. Strasznie wysusza włoski do tego jego działanie jest średnie. Może po dłuższym trzymaniu na włosach by się sprawdził. Ja raczej jestem na nie ! Choć za te pieniążki warta wypróbowania

Na wakacje

Kupiłam to opakowanie ponieważ pani w drogerii zapewniła że działa dokładnie tak samo jak Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący, tylko w mniejszym opakowaniu.

I rzeczywiście skuteczność jest identyczna choć mam wrażenie że to nie to samo,a na pewno nie ten sam przyjemny porzeczkowy zapach, ale działa.

Jest to dobra alternatywa jeśli wybieram się na wakacje i nie zamierzam zabierać ze sobą opakowania o pojemności 500 ml ale bardzo zależy mi na idealnym kolorze włosów zawsze i wszędzie to na prawdę polecam ten produkt.

Dobry ale nie do końca

Ten szampon zakupiłam z myślą pozbycia się żółtka na głowie i produkt spełnił swoją rolę. Zniwelował żółty odcień i nadał fajnego chłodnego koloru. Jest wydajny, dobrze się pieni wystarczy chwilę potrzymać na włosach by uzyskać efekt, ważne by nie przesadzić z czasem bo można mieć fioletowe włosy. Niestety często stosując ten szampon wysuszał mi włosy co za tym idzie miałam poplątane i bez odżywki ciężko było mi je rozczesać ale mimo wszystko używam go co jakiś czas bo podoba mi się efekt.

Super!

Zachęcona pozytywnymi opiniami pobiegłam do sklepu po ten szampon kiedy moje rozjaśniane na końcach włosy zaczęły się robić brzydko żółte. To był strzał w 10! Efekty zauważyłam już przy 4 myciu - włosy wróciły do poprzedniego stanu i dzięki temu wizyta u fryzjera nie jest już taka pilna ;). Wydane kilka złotych zamiast kilkudziesięciu w pełni do mnie przemawia.

Używam go razem z odżywką z tej samej serii (sam wysusza lekko włosy) i efekt jest naprawdę widoczny gołym okiem. Dodam, że po raz pierwszy myłam nim włosy bez rękawiczek i to nie był dobry pomysł - zostały po nim sine ręce i paznokcie. Teraz jestem mądrzejsza i używam go w rękawiczkach lateksowych ;).

Za taką niską cenę nie ma nawet co się długo zastanawiać - polecam, brać.

*Bałam się trochę, że jak długo go potrzymam na włosach to zostaną niebieskie, ale nic takiego się nie wydarzyło, a był na moich włosach za pierwszym razem pół godziny.

Jak uzyskać platynowe włosy

Szampon trafił w moje ręce jakoś 7 lat temu, kiedy chciałam mieć platynowe włosy. Chciałam ten efekt uzyskać za pomocą farb, ale nie zawsze mi to wychodziło. Zdecydowałam się na zakup tego szamponu. Muszę przyznać, że na jasnym blondzie efekty po czasie były naprawdę super! Jednak minus tego produktu jest taki, że łatwo można przesadzić i skończyć z fioletowymi włosami ;-)
Konsystencja produktu jest gęsto, przez co nie spływa z włosów. Po umyciu trzeba go troszkę potrzymać na włosach, aby były lepsze efekty. Szamponu używałam wraz z odżywką z tej serii. Aktualnie nie mam jasnych włosów, ale może kiedyś jeszcze do niego wrócę.