Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

raczej średni

Oczywiście zakupiłam go z polecenia, rozjasnione włosy no i co tu zrobić, żeby kolor nie był ciepły. Sugerowałam się ceną. Kupowałam droższe szampony do blondu i postanowiłam dać szasnę temu. Nie jest to ulubieniec, jego działanie nie jest szałowe, trzeba go długo trzymać, uważam, że powinien byc gęstszy. Jego formuła pozostawia wiele do życzenia. Wysusza włosy. Mimo stosowania max 1x na tydzień czuję, ze po użyciu jest susz i szosrtkośc. Uważam, że czasem warto dołożyć drugie tyle i mieć szampon bardziej wydajny i mocniej napigmentowany, np Wella Professional Invigo Blonde, ten mogę polecić zdecydowanie

Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Szampon kupiłam niedawno po tym jak rozjaśniłam włosy. Poleciłam mi go fryzjerka. Stosuję go niekiedy wraz z fioletową odzywką z tej samej serii. Czy faktycznie niweluje żółty odcień blondu to nie wiem. Zaczęłam go stosować od razu po rozjaśnieniu, więc stosuję go trochę zapobiegawczo żeby moje włosy faktycznie nie zżółkły. Ma dosyć rzadką konsystencję, ale fajnie się pieni i oczyszcza włosy. Ma ładny, delikatny zapach. Przez to, że jest taki lejący to niestety brudzi Zakupiłam już w zapasie większą butelkę, ponieważ wychodzi cenowo korzystniej. Ogólnie to nie mam zastrzeżeń co do niego. Według mnie spełnia swoje zadanie.

ok

Szampon doskonale oczyszcza włosy oraz skórę głowy, on sam nie zniweluje żółci ale świetnie podtrzymuje efekt po zastosowaniu płukanki, czasem trzymam pianę na głowie przez parę minut pod prysznicem i efekt jest jeszcze bardziej zadawalający.

Może być

Szampon jest bez szału.
Kupiłam go po tym jak rozjaśniałam włosy na blond wyszły mi rude. Zobaczyłam go U dziewczyn, które sobie chwaliły. Szampon strasznie wysusza, więc polecam odżywkę odrazu dokupić do niego. U mnie po tym Szamponie pojawił się łupież. Używam teraz przeciwłupieżowego i daje lepszy efekt niż fioletowy Szampon.

Nie spełnił oczekiwań

Szampon został mi polecony po rozjaśnianiu przez fryzjera, bo podobno sprawdzał się wielu klientkom.
Zaczynając od zalet - szampon bardzo ładnie pachnie i jest naprawdę tani. Nie obawiajcie się też jego koloru - nie zostawia plam na wannie. Początkowo używałam go raz w tygodniu, gdy włosy zaczęły nabierać coraz cieplejszego odcienia zwiększyłam częstotliwość do dwóch razy, co podtrzymało efekt ochłodzenia, ale za to zaczął przesuszać mi włosy, prawdopodobnie przez SLS w składzie, dlatego więcej już do niego nie wróciłam.

Słabizna

Każda posiadaczka rozjaśnianych włosów blond wie jak ważny jest fioletowy szampon. Niestety większość z nich wybitnie wysusza włosy, a ten z Joanny z pewnością do nich zaliczymy. Nie radzi sobie z większą żółcią przez co rozjaśnia nam jaśniejsze pasma, a żółć zostaje. Kiedyś zrobiłam test - na jedna strone włosów nałożyłam swoją mieszankę (jakaś dobra maska do włosów + gencjana z apteki), a po drugiej Joannę. Po jednej stronie miałam równy bardzo zimny kolor, a po drugiej żółto-białe.
Choć za taką cenę nie spodziewałabym się cudów to jednak warto dołożyć pieniążków do lepszego szamponu, który nie zrobi nam przy dłuższym używaniu siana z włosów. W dodatku innego szamponu użyjemy mniej, co właściwie cenowo wyjdzie na to samo :)

Dobry szampon

Szamponu używam od kilku lat. Działa tak jak opisuje producent - eliminuje żółty odcień na włosach farbowanych na blond, ładnie ochładza kolor, nie pozostawia na włosach niebieskiej poświaty. Daje efekt stosowany samodzielnie lub wymieszany z "normalnym" szamponem do włosów.
Przy długotrwałym stosowaniu wysusza włosy, ale to akurat w przypadku tego typu produktów jest nieuniknione - trzeba się z tym liczyć.

mieszane uczucia

Szamponu używałam od momentu, gdy rozjaśniłam włosy, z polecenia fryzjerki. Na początku sprawdzał się dobrze, ale z czasem zaczął mi strasznie wysuszać włosy. Mieszałam go z innym szamponem i nakładałam od połowy włosów do samych końcówek.
Koniec końców musiałam go odstawić, przez nadmiernie wysuszone włosy. Spełniał swoje zadanie - włosy zostawały w swoim kolorze, jednakże wysuszał.

Spodziewałam się większych efektów

Do zakupienia tego szamponu zachęciła mnie niska cena oraz koleżanka, u której było widać efekty używania tego szamponu. Potrzebowałam szamponu, który zredukuje żółte tony na moich włosach i doda nieco blasku. Niestety u mnie ten szampon nie sprawdził się tak jak mojej koleżance :) więc u każdego ten efekt będzie inny :) produkt jakieś tam efekty pozostawił ale nie takie jakich oczekiwałam oraz wysuszał moje włosy.

Spełnia swoje zadanie

Szampon daje piękny, chłodny odcień blondu. Testowałam go na włosach naturalnych oraz rozjaśnianych. Niestety przesusza i moje włosy po użyciu stają się suche, poplątane i łamliwe. Myślę że jest tani i wydajny ale nie wpływa dobrze na kondycję włosów.

Fioletowy szampon do zadań specjalnych

Po roświetleniu i nadaniu fryzurze jaśniejszych refleksów chciałam utrzymać kolor rozjaśnienia w ładnym kolorze blond, bez brzydkich żółtych refleksów. Zdecydowałam się na tani szampon Joanna. Refleksy pozostały w chłodnym kolorze blond i nie są w brzydkim kolorze żółtym. Ponadto zauważyłam że po użyciu szamponu włosy są bardzo miękkie i puszyste. Produkt idealnie nadaje się do refleksów. Jest bardzo wydajny zwłaszcza dla krótkiej fryzury. Nie ma jakiegoś ostrego i nieprzyjemnego zapachu. Łatwo się aplikuje z poręcznej butelki.

Extra szampon

Szampon doskonale sprawdził się na moich rozjaśnianych włosach. Już po pierwszym użyciu zobaczyłam efekty. Fajnie tonuje kolor i niweluje żółte refleksy. Ma bardzo przyjemny zapach. Moje włosy po umyciu są miękkie i nie widzę oznak wysuszenia mimo, że moje włosy sa bardzo podatne na przesuszenia. Jak najbardziej polecam