L'biotica, Biovax, Bambus & Avocado, Olejek regenerujący do włosów

L'biotica, Biovax, Bambus & Avocado, Olejek regenerujący do włosów

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Regenerujący Olejek do Włosów, stanowiący uzupełnienie pielęgnacji w serii Bambus & Olej Avocado. Został opracowany, aby wzmocnić, odbudować i rozświetlić włosy oraz przywrócić im elastyczność.
Efekt na włosach:
- nawilżone, miękkie i wygładzone pasma
- zmniejszona łamliwość, wzmocnienie włókien
- promienny, zdrowy połysk
- zabezpieczenie przed urazami
Lekka formuła nie obciąża włosów.
Olejek zawiera odżywcze substancje z bambusa, które zostały spojone olejem z owocu avocado.
- Wyciąg z Liści Bambusa – pomaga w utrzymaniu integralności i koloru włosa.
- Olejek z Młodych Pędów Bambusa – wzmacnia rdzeń włosa i uodparnia go na uszkodzenia.
- Olej Avocado – odbudowuje i uszczelnia cement międzykomórkowy włosa, regeneruje włókno. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

Nie polubiliśmy się

Nie wiem czy aktualnie dostępna jest jeszcze wersja tego olejku o pojemności 50 ml, chyba raczej nie. Olejek obecnie sprzedawany jest w wersji miniaturowej - 15 ml i taką też miałam okazję używać. Opakowaniem tej wersji jest mała plastikowa buteleczka z pompką. Nie mam zastrzeżeń do działania pompki, do samego końca działała poprawnie.

Natomiast sam w sobie olejek i jego działanie jest przeciętne, zupełnie nieadekwatne do ceny (kilkanaście złotych za 15 ml).
Olejek stosowałam jako kosmetyk na przesuszone końce włosów (około 1/3 długości włosa). Mam włosy długie, ze skłonnością do przetłuszczania i jednocześnie z suchymi końcówkami. Olejek stosowałam po umyciu włosów, na jeszcze wilgotne włosy. Trzeba bardzo uważać z jego dozowaniem. Zbyt mała ilość kosmetyku, nie daje praktycznie żadnego zauważalnego efektu, natomiast przy użyciu zbyt dużej ilości będziemy mieć tłuste, pozlepiane końcówki. Niestety, granica pomiędzy "zbyt mało" a "zbyt dużo" jest trudna do uchwycenia i wynosi mniej niż jedno naciśnięcie pompki. Z tej przyczyny olejek był dla mnie uciążliwy w stosowaniu. Olejek niweluje suchość końcówek i daje wizualne wrażenie zdrowszych, wygładzonych włosów. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie, końcówki się nie plączą. Niestety nie zauważyłam, żeby regenerował włosy. Efekt wygładzonych końcówek jest wyłącznie efektem chwilowym, czyli tylko po zastosowaniu olejku i nie ma wpływu na ogólną poprawę stanu włosów.

Podsumowując, uciążliwe stosowanie, brak trwałego efektu i dodatkowo wysoka cena powodują, że z pewnością nigdy więcej nie kupię tego kosmetyku.

Fajny

Olejek kupiłam w promocyjnej cenie ok 12 zł więc uważam że za tą cenę fajny produkt. Nałożony na wilgotne końcówki włosów fajnie zabezpiecza żeby się nie puszyły przy suszeniu. Jak nakładam niewielką ilość na suche włosy fajnie wygładza, włosy po nim nie są tłuste.

Jest OK

Mam włosy umiarkowanie niskoporowate i wiele produktów zabezpieczających mocno obciąża mi włosy. To serum daje radę, nie obciąża włosów. Ciężko mi powiedzieć na ile faktycznie zabezpiecza włosy - jako niskoporowiec nie mam wielkiego problemu z łamaniem i rozdwajaniem końcówek, zwłaszcza, że farbuję je henną. Daję 4 gwiazdki bo wydaje mi się dość kosztowny, przy stosunkowo małej wydajności i zapach jest dość nachalny i dziwnie "męski". Mimo wszystko produkt godny polecenia.

ulubieniec

pierwszy produkt do zabezpieczania końcówek z którym moje włosy naprawdę się dogadują! próbowałam już kilka olejków silikonowych, jak i naturalnych olejów, i po każdym moje włosy tworzyły nieestetyczne, błyszczące strąki z końcówek, mniej lub bardziej i nawet po malutkiej ilości. ten jest pierwszym, po którym tego efektu nie ma. w końcu mam coś czym mogę wygładzić i zabezpieczyć włosy po myciu. daję go na jeszcze wilgotne, odsączone w ręcznik włosy. dodatkowo czasem dokładam go na sucho między myciami i nawet wtedy nie tworzy strąków ani tłustej powłoki. pomaga za to zdyscyplinować włosy w ciągu dnia i ogranicza ich plątanie się. szybko się wchłania i nawet danie dużej ilości nie jest problemem. na pewno będzie idealny do włosów takich jak moje, czyli cienkich i podatnych na obciążenie a jednocześnie bardzo potrzebujących jakiegoś dociążenia i zdyscyplinowania.
jak każdy taki produkt olejek jest wydajny, opakowanie jest wygodne w użyciu i estetyczne. cena jest okej za tak dobre działanie.

Najfajniejszy produkt Biovax -> z całej serii bambus & avocado

O ile szampon i odzywka z tej serii to jakiś kosmiczny nie wypał, to ten olejek jest naprawdę super.

Włosy po użyciu tego olejku są mięciutkie, i bardzo wygładzone w efekcie więc super dobrze się rozczesują.
Jeśli chodzi o łamliwość, to faktycznie mam wrażenie że po nim mam z tym dużo dużo mniejszy problem.
Dzięki niemu włosy wyglądają zdrowo, i nie elektryzują się.

Mimo że jest to olejek, więc sama nazwa specyfiku sugeruje ciężar konsystencji, to nie ma sie czego bać bo nie obciąża włosów.

Opakowanko jest poręczne, wygodne z małą fajną pompką która dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.

W porównaniu do całej serii, tylko ten olejek pachnie na prawdę super :)

świetny olejek

Olejek jest świetny. Zapach bardzo przyjemny. Aplikacja za pomocą pompki. Produkt jest bardzo wydajny. Wygładza włosy, regeneruje, scala końcówki. Nie obciąż tylko nie można za dużo użyć ponieważ włosy wyglądają jak tłuste.

Dobry

Nie przetłuszczał włosów ani nie sklejał. Były one po nim błyszczące i miękkie.
Nie ma dzięki niemu jakiegoś wielkiego ŁAŁ, ale jak dla mnie - swoją robotę wykonał bardzo dobrze.
Do tego, jest bardzo wydajny.
Zwróciłam również uwagę na pompkę, dzięki której mogłam nabierać 1/4 , 1/3, 1/2, tyle ile mi odpowiadało. Bardzo dobra, mogłam dzięki temu kontrolować, aby nie wyleciało mi za dużo

Super olejek

Użyłam próbkę tego olejku dołączonej do maski i się zachwycilam! Pięknie dociążone,lśniące i wygladzone końce. I ten zapach,który długo utrzymuje się na włosach,piękny! Skusiłam się na zakup pełnowymiarowego olejku i się nie zawiodłam. Działanie super tylko cena (28zl) jest trochę wysoka. Używam go już 2 miesiące i zużyłam dopiero połowę przy prawie codziennym stosowaniu.

Dobre serum silikonowe.

Typowe serum, mimo tego jakoś bardziej lubię je od innych, np. tego z Isany. Ładnie pachnie, dobrze zabezpiecza końcówki. Cena zdecydowanie za wysoka.

Zapach - cudo, reszta - meh

Olejek dostałam na prezent, ale z tego, co wiem, do najtańszych nie należy. Bardzo lubię tę markę, ale ten produkt jest zaledwie "okej" w porównaniu z innymi produktami. Ma przepiękny zapach, ładnie wygładza pasma przesuszonych włosów, i... tyle. W sumie efekty takie same, jak po jedwabiu do włosów za kilka złotych, tyle że ładniejszy zapach.

bardzo dobry

Jest to bardzo dobry produkt!
Moje włosy są pięknie wygładone.
Końcówki nie są rozdwojone.
Olejek pięknie pachnie.
Jest bardzo wydajny.
Dodatkowo jest to kosmetyk w rozsądnej cenie.

Używa produktu od: próbka

dobry

Próbkę otrzymałam kupując maseczkę do włosów, która znajdowała się w środku opakowania.
Po użyciu próbki, która starczyła mi na dwa razy włosy i końcówki były ładnie wygładzone, nawilżone, pachnące.