Vianek, Seria Pomarańczowa, Odżywczy balsam do ciała

Vianek, Seria Pomarańczowa, Odżywczy balsam do ciała

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Balsam do ciała z serii Vianek z ekstraktami miodunki, lnu i nagietka do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Odżywia, zmiękcza i uelastycznia. Dzięki zawartości olejów rokitnikowego i z pestek moreli długotrwale nawilża i wzmacnia naskórek, sprawiając, że staje się on bardziej sprężysty. Balsam wzbogacony został miodem - składnikiem, który znany jest ze swoich właściwości regenerujących.

balsamy
regenerujące, wygładzające, nawilżające, zmiękczające
bez parabenów
z pompką, w butelce
lotion
normalna, odwodniona, sucha

Porządny balsam

Balsam zamknięty jest w ślicznym opakowaniu z pompką. Bardzo lubię tego typu opakowania, bo są wygodne i pozwalają łatwo nabrać pożądaną ilość produktu. Końcówkę trzeba wydobyć palcem, ale taki już urok tego typu opakowań.

Sam balsam jest bardzo lekki. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ma ładny zapach. Jeśli chodzi o efekt nawilżenia, to jest w porządku, chociaż mogłoby być lepiej. Z tego względu i z powodu lekkiej konsystencji, myślę, że lepiej sprawdzi się latem niż zimą. Balsam jest wydajny. Ogólnie to bardzo przyjemny produkt.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Miły

Pięknie pachnie, używam go z przyjemnością. Zapach ma podobny do innych kosmetyków z tej serii, dla mnie jest świetny. Wydobywa się go z opakowania wygodnie dzięki pompce (ma to plusy i minusy - na końcu, żeby wydobyć resztki, muszę rozciąć dość sztywną butelkę). Ma dobry skład, oparty na naturalnych składnikach. Cena jest przystępna. Po prostu polecam, jeden z moich ulubionych balsamów do ciała.

Rewelacja

Balsam rewelacyjnie nawilża moją suchą skórę, sprawia, że jest ona uelastyczniona, gładziutka w dotyku. Balsam ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze ani uczucia lepkości. Pięknie pachnie. Ma Wygodne,ładne opakowanie. Jest mega wydajny.

bez większych wad. można polecać :)

Podczas większych zakupów zaopatrzyłam się w dwa produkty marki Vianek serii pomarańczowej, czyli odżywczej: żel pod prysznic i balsam do ciała. To chyba moje pierwsze spotkanie z marką, choć nie dam za to ręki uciąć. Marka szczyci się przecież mnogością produktów i stosunkowo dobrą dostępnością. Spotkanie zaliczam do udanych, zarówno w przypadku żelu pod prysznic jak i balsamu. Ich właściwości są absolutnie zadowalające. Tym bardziej, ze obu produktów używałam w okresie zimowym. Choć sama seria pomarańczowa to nie do końca mój typ zapachowy.

To balsam o lekkiej jak piórko konsystencji, ale i taki, który potrzebuje chwili na wchłonięcie. Ma delikatnie żółte zabarwienie. A będąc bardziej precyzyjną: nawet nie żółte, a żółto-pomarańczowe, miodowe. I jego zapach jest lekko słodki, jakby z nutami miodowymi, mi każdorazowo przywodził skojarzenia z rokitnikiem. Nieco mdły, nie czarujmy się, brak mu ostrości i wyrazistości. Ale może się podobać albo po prostu nie wzbudzać uczuć, bo jest też stosunkowo neutralny. Uwaga: wyczuwalny jakiś czas na skórze.

Najlepiej aplikować go na rozmiękczoną po kąpieli skórę: da wówczas z siebie maksimum odżywczo-nawilżających właściwości. Na suchą już raczej mniej i wtedy wchłania się jednak dłużej. Łatwo się rozprowadza, choć w pierwszej chwili lekko maże. Warto po prostu poczekać chwilkę, aż sam się wchłonie, bo dodatkowe rozprowadzanie wcale nie przyspieszy procesu wchłaniania. Ta konsystencja jest faktycznie dość specyficzna. Ale jak już się wchłonie.....

... daje uczucie głęboko odżywionej skóry. Takiej dopieszczonej, w pełni komfortu. Tak jest odpowiednio nawilżona , a jej bariera ochronna zabezpieczona. Balsam pozostawia po sobie warstewkę na powierzchni skóry. To nic lepiącego, przeszkadzającego. Bardziej otulającego, komfortowego.
Stąd bardzo lubiłam aplikować go właśnie po wieczornym prysznicu, przed snem. Tak zresztą mógł się najbardziej wykazać. Doprowadził nawilżenie mojej skóry do należytego poziomu, choć zaznaczam, że nie jest to mistrz nawilżenia (aktualnie używam petardy pod tym względem i ten balsam z Vianka nawet się do niego nie umywa :). Określmy go tak, jak na to zasługuje: zadowalający. Po prostu zadowalające nawilżenie.

Skład jest super. Balsam bazuje na oleju sojowym, oleju z pestek moreli, oleju rokitnikowym oraz: glicerynie, ekstrakcie z miodu, lnu, miodunki, ekstrakcie z nagietka, witaminie E.

Jego opakowanie to butelka z pompką- ta działa nienagannie, choć końcówkę produktu należy wydobywać używając własnej inwencji. Etykieta prezentuje się pięknie- elementy folklorystyczne przemawiają do mnie bardzo :)
A w skrócie? 4 :)

Cudowny Balsam do ciała Vianek ????

Dostałam ten balsam na prezent razem z innymi produktami vianek i po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona. Jest delikatny i lekki co sprawia, że skóra jest wygładzona. Balsam fajnie nawilża i napina. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć, ze skóra jest wyraźnie odżywiona i przyjemnie miękka. Zapach jest przepiękny, ale każdy musi sam wypróbować, bo każdemu podoba się co innego. Ja bardzo polecam ????

Uwielbiam ❤️

Natknęłam się na ten balsam w Rossmannie, był w promocji za 9,99 zł. Okazja życia :)
Wzięłam go, ponieważ marka Vianek jest chwalona i nie słyszałam o niej żadnego złego słowa. Nie zawiodłam się, balsam sprawdza się świetnie. Seria pomarańczowa ma słodki zapach, który potrafi poprawić humor w mig.
Produkt otrzymujemy w białym, plastikowym opakowaniu z czarną pompką co jest wygodnym rozwiązaniem. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania pozostawiając po sobie gładka, pachnąca skórę. Z wydajnością nie jest najgorzej. Konsystencja nie za gęsta, ale nie jest też i za rzadka o białym kolorze. Miękka skóra w dotyku to coś co naprawdę poczuć wieczorem przed spaniem a balsam od Vianka mi to zapewnia.

Cudeńko o zniewalającym zapachu i skutecznym działaniu, przy tym z dobrym składem i polskiej produkcji. Nic, tylko kupować!

Balsam ten kupiłam przez zupełny przypadek, gdyż był dołączony do jednego z numerów magazynu Zwierciadło jako gratis. Choć biorąc pod uwagę, że można go nabyć w cenie ~15-20 złotych, dla mnie osobiście wydanie i pełnej kwoty byłoby w pełni do zaakceptowania.
Od producenta otrzymujemy butelkę o pojemności 300ml z dozownikiem w postaci pompki. Szata graficzna jest charakterystyczna dla marki Vianek, czyli prosta, acz estetyczna. Sam balsam ma dość lekką, kremową konsystencję o pomarańczowym odcieniu i po rozsmarowaniu na skórze potrzebuje trochę czasu, by się wchłonąć, jednak gdy to się już stanie, nie pozostawia na ciele tłustej warstwy. Skóra po zastosowaniu kosmetyku jest przyjemnie gładka, odżywiona, miękka. Obłędny zaś jest zapach - przecudna, orzeźwiająca pomarańcza (uwielbiam!), który na dodatek całkiem długo utrzymuje się na skórze, przywodząc na myśl gorące lato. Walorem jest również bardzo dobry skład zawierający m.in. oleje: sojowy, z pestek moreli, lniany, a także ekstrakty z miodu, nagietka lekarskiego czy z miodunki plamistej, a bez zbędnych, kontrowersyjnych dodatków.
Podsumowując: balsam ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie tylko swoim fajnym działaniem na skórę, ale przede wszystkim cudnym zapachem, więc z pewnością sięgnę po niego ponownie, jak i wypróbuję inne wersje tego rodzaju specyfików firmy Vianek.

Całkiem przyjemny

Balsam ma bardzo dobry skład, dzięki czemu nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień i nie uczula. Co jakiś czas wracam do tej marki i jestem zadowolona.

minus za zapach.

Jeśli chodzi o działanie kosmetyku, nie ma się czego doczepić. Rzeczywiście dobrze nawilża i odżywia skórę. Ciało po jego zastosowaniu jest miękkie, gładkie i jedwabiste w dotyku. Używając go codziennie nie miałam problemu z przesuszonymi partiami ciała zimą, co często mi się zdarza.
Jednak nie do końca odpowiada mi jego zapach - mocny, intensywny i straaasznie sztuczny. Przypomina mi te multiwitaminy w pastylkach. Na szczęście po upływie chwili łagodnieje, ale mimo to w dalszym ciągu wyczuwalny.

A więc plus za działanie, minus za zapach.

Bardzo dobry produkt

Balsam vianek odżywczy znajdziemy w prawie każdej drogerii .
Opakowanie.
Plastikowa butelka o pojemności 300ml z pompką .szata graficzna w odcieniach pomarańczu .butelka jest koloru białego a pompką czarna.
Konsystencja jest średnio gęsta,lekko żółtawa.balsam świetnie się rozprowadza i wchłania .jest bardzo wydajny.przyjemnie pachnie jakby kwiatowo
Skład
Skład jest naturalny co cenie sobie w kosmetykach .znajdziemy tu olej rokitnikowy,olej z pestek moreli.dodatkowo także miód ,ekstrakt z miodunki,lnu i nagietka.
Dla kogo
Balsam jest odżywczy,przeznaczony do cer suchych i potrzebujących odżywienia .ja mam skórę suchą.
Efekty
Po zastosowaniu tego balsamu skóra jest mięciutka nawilżona odżywiona i ma ładny koloryt.odzwienie utrzymuje się dość długo.naprawde fajny kosmetyk z dobrym składem.nic mnie nie uczulił o ani nie podrażniło.jao najbardziej mogę go polecić .

Nowy ulubieniec

Od dawna jestem zaznajomiona z produktami Sylveco i każdy mnie zachwyca, wiedziałam że również w przypadku balsamu nie będzie inaczej. Wersję odżywczą wybrałam z uwagi na zapach, wcześniej miałam kilka razy odżywczy żel pod prysznic. Balsam ma super konsystencję i wchłania się szybko (ale nie za szybko) przez chwilę pozostawiając przyjemną nawilżającą warstwę. Bardzo podoba mi się dozownik co umożliwi mi zawsze wycisnąć tyle ile potrzebuję. Brawo dla producenta.

Bardzo go lubię, świetnie nawilza i ma cudowny, bogaty sklad

Balsam przepięknie pachnie - brzoskwiniowo, egzotycznie, intensywnie. Dlugo utrzymuje się na skórze.

Łatwo się wchłania i rozsmarowywuje na skórze. Można go użyć po kąpieli i szybko założyć ubrania - po balsamie zaraz nie ma już śladu. Skóra jest długotrwale nawilzona, odzywiona i pelna blasku.

Balsam jest bardzo wydajny - może być otwarty 3 miesiące przez jego naturalny skład, trudno mi było go zuzyc w ciągu tego czasu.

Butelka jest duża, bo ma aż 300ml, cena jest bardzo odpowiednia w stosunku do działania i składu produktu.