KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 67% osób
    Smerfeta83
    12 października 2021 o 18:04
    Żel aloesowy
    Zawsze mam jakiś żel aloesowy w łazience ponieważ jest to produkt wszechstronny iw wielu sytuacjach pomocny, Tym razem decydowałam się na AA Sorbet Opakowanie bardzo ładne ,słodkie w kolorze delikatnej zieleni. Miękka plastikowa tubka którą pod koniec z łatwości rozcięłam aby wydobyć resztki Konsystencja nie jest rzadka ,powiedziałabym że gęsta a miałam już produkty które były tak płynne że spadały z dłoni . Żel jest całkowicie przeźroczysty. Producent zaznacza że nie jest klejący ale ja odczuwałam delikatną lepką warstwę na skórze. W składzie na pierwszym miejscu sok z aloesu więc ok .Dalej różne zagęstniki, konserwanty(fenoksyetanol) kompozycja zapachowa. Dodatkowo żel wzbogacony o kwas hialuronowy. Nie jest całkowicie naturalny ale skład jest dobry. Zapach świeży aloesowy bo jakby mogło być inaczej. Cena 15 zł-do przyjęcia Żel aloesowy ma wielorakie zastosowanie i ja używałam go do różnych rzeczy. 1. jako podkład pod olej nakładam zawsze przed olejowaniem włosów aby zwiększyć nawilżenie i sprawić by włosy nie były suche jak siano. 2.Jako żel po opalaniu-na zaczerwienioną skórę i wszelkie poparzenia. Idealnie nawilżą, chłodzi i regeneruje skórę 3,Kosmetyk na podrażnienia po goleniu- nałożony na nogi gdy zatnę się maszynka albo gdy pojawia się po goleniu czerwone kropki sprawia że szybciej wszystko znika i nie swędzi 4,Do twarzy -moja skóra na twarzy nie lubi się z żadnym aloesem więc ja mimo że jestem posiadaczka suchej skóry nie używam go w tej roli. 5 do skóry głowy -borykam się często z swędzeniem głowy , prawdopodobnie wywołanym jakimś uczuleniem albo zbytnim przesuszeniem więc od czasu do czasu wmasowany w głowę łagodzi, nawilża Polecam ten produkt bo spełnia obietnice producenta .Można go stosować na wiele sposobów i jest wydajny.
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    rosiecka
    11 stycznia 2020 o 20:56
    Wielofunkcyjny produkt 3 w 1, któremu warto dać szansę
    Rzadko sięgam po produkty wielozadaniowe, typu 3 w 1 - pewnie z tego powodu moja łazienka pęka w szwach od nadmiaru różnorodnych kosmetyków. Posiadania żelu aloesowego nie mogłam sobie jednak odmówić :) Docelowo tego typu kosmetyk posiada właściwości regenerujące, łagodzące, kojące a nawet nawilżające. A to wszystko dzięki wysokiej zawartości samego aloesu - rośliny bogatej w witaminy A, C, E oraz z grupy B, potas, fosfor, magnez a nawet wapń. Tym razem postawiłam na żel aloesowy od AA, z serii Hydro Sorbet. Jego standardowa cena to około 18-20 złotych za 200 ml. W tej cenie otrzymujemy miękką, zieloną tubę o przyjemnej dla oka grafice, z wesołym królikiem :) Opakowanie jest poręczne i wygodne. Jeżeli mowa o samym żelu to jest on w pełni przezroczysty i ma lekką, żelową konsystencję, dzięki której świetnie rozprowadza się na skórze. Pachnie delikatnie, świeżo, w moim odczuciu nieco roślinnie. Zapach zdecydowanie umila aplikację. Żel wchłania się dość szybko, sprawnie, ale mimo tego pozostawia na skórze lepką warstwę. Producent zaznacza, że mamy styczność z kosmetykiem idealnym do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, który zawiera aż 96% aloesu: głównie sok z aloesu, wzbogacony o kwas hialuronowy, mający na celu zatrzymanie wody w naskórku. W kwestii pielęgnacji ciała, żel możemy stosować jako lekki, nawilżający balsam, aplikowany w większej ilości w miejscach podrażnionych, suchych. Ja rzeczywiście wolałam stosować żel punktowo, właśnie na takie miejsca - a to z powodu lepkiej warstwy, o której wspominałam wyżej. Nie wyobrażałam sobie kleić się do ubrania, z tego powodu nieco ograniczyłam jego stosowanie. Na przesuszonych miejscach (jak na przykład skóra na łokciach) oraz na podrażnionej skórze, spisuje się naprawdę bardzo dobrze - przyjemnie koi i chłodzi, przynosząc ulgę. Co ważne, delikatnie nawilża. Żel możemy zastosować także jako nawilżający krem do twarzy oraz lekkie serum na włosy. W obrębie cery również postanowiłam stosować go raczej punktowo i doraźnie, ze względu na kleistą formułę - na przykład bardzo przyjemnie koi i chłodzi zmęczoną, opuchniętą skórę pod oczami (aby wzmocnić efekt można trzymać go w lodówce). Ponadto przywraca komfort i optymalny poziom nawilżenia miejscom przesuszonym (u mnie na policzkach i na czole), dobrze współpracuje także z kremami na dzień lub na noc. W przypadku włosów można używać go na mokro i na sucho, jako serum na końcówki lub w połączeniu z olejkiem jako odżywczą, nawilżającą maskę przed umyciem włosów. Rzeczywiście bardzo fajnie nawilża i wygładza włosy w połączeniu z olejkiem awokado oraz makadamia - wypróbowałam i byłam naprawdę zadowolona. Włosy nabrały blasku, stały się miękkie i miłe w dotyku. Zastosowań żelu jest zatem naprawdę wiele - niemal bez ograniczeń :) Polecam osobom, które lubią wzbogacać i "podkręcać" ulubione produkty (jak na przykład kremy do twarzy, olejki lub maski do włosów). Ja wykorzystałam jego możliwości niemal w pełni i jestem zadowolona - zarówno w przypadku pielęgnacji ciała, twarzy jak i włosów żel znalazł u mnie zastosowanie i poprawił wygląd skóry, ukoił zmęczone okolice oczu oraz poprawił wygląd i kondycję włosów. Będę do niego wracać :)
    Zalety:
    • + przystępna cena (18-20 zł za 200 ml),
    • + poręczne i miłe dla oka opakowanie,
    • + przyjemny, świeży, lekko roślinny zapach,
    • + żelowa konsystencja,
    • + wielofunkcyjne działanie: twarz, ciało i włosy,
    • + świetny jako produkt punktowy, na przesuszone i podrażnione miejsca,
    • + cudownie koi okolice oczu,
    • + w połączeniu z olejkiem świetnie nawilża włosy (jako maska przed ich umyciem),
    • + można nim "podkręcać" działanie ulubionych kosmetyków,
    • + dość sprawnie się wchłania,
    • + jest wydajny.
    Wady:
    • +/- pozostawia na skórze lepką warstwę, która dość powoli zanika.
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kamea2000
    6 maja 2020 o 9:02
    5 / 5
    Dobry żel aloesowy w przystępnej cenie.
    Żel zakupiłam w sklepie internetowym marki. Cena atrakcyjna, zwłaszcza jak na tego rodzaju produkt, poniżej 20 zł. Opakowanie to plastikowa tuba z klapką o ciekawej i zwracającej uwagę, estetycznej szacie graficznej. Żel ma przyjemny, typowo aloesowy zapach. Przyjemnie chłodzi. Nie podrażnia, a koi niektóre podrażnienia. Idealnie nadaje się zarówno do ciała, jak i twarzy oraz włosów. Delikatnie oczyszcza nie wysuszając skóry i koi. Jest też wydajny. Słowem - bardzo dobry i tani multifunkcyjny kosmetyk naszej rodzimej marki.
    Zalety:
    • + multifunkcyjność
    • + atrakcyjna cena
    • + wydajność
    • + działanie
    Wady:
    • - dostępność
    Używa produktu od:miesiąc

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    Unikorn21
    13 maja 2023 o 16:42
    3 / 5
    Nie sprawdza się do twarzy
    Opakowanie produktu to plastikowa tubka w odcieniach zieleni z grafiką króliczka i aloesu. W tym przypadku produkt wyciska się z opakowania, które jest zamykane na zatrzask. Zapach dość przyjemny, nieco bardziej słodki niż większość żeli aloesowych, których używałam do tej pory. Konsystencja żelowa, nieco rzadka przez co trzeba uważać aby nie wylać zbyt dużo produktu z opakowania. Łatwo się rozprowadza, nie lepi się, ale potrzeba chwili aby się wchłonął. Próbowałam stosować go w każdy proponowany przez producenta sposób - zarówno do ciała, twarzy jak i włosów. Do ciała sprawdza się bardzo fajnie w celu łagodzenia i nawilżenia (szczególnie skóry podrażnionej z powodu alergii czy zbyt dużej ekspozycji na słońce). Niestety nie mogłam używać go w tym samym celu na twarz, ponieważ czy samodzielnie czy zmieszany z kremem powodował u mnie zapychanie (możliwe, że ze względu na zawartość Carbomeru lub Propylene Glycol w składzie, na które moja skóra nie reaguje zbyt dobrze). Z tego powodu zużyłam żel aloesowy głównie jako podkład pod olejowanie włosów w celu uzyskania większego nawilżenia i uniknięcia przeciążenia produktem olejowym. Produkt całkiem w porządku, ale niestety skład i wydajność do końca mi nie odpowiadają. Nie jest dla mnie tak uniwersalny jak inne produkty (głównie z powodu tego, że zapycha moją skórę twarzy), dlatego nie wrócę do niego ponownie. Dla mnie raczej poniżej przeciętnej.
    Zalety:
    • dostępność
    • nawilżenie
    • ukojenie
    Wady:
    • wydajność
    • zapycha skórę twarzy
    Używa produktu od:miesiąc

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    rambo_mila
    24 lutego 2022 o 20:59
    2 / 5
    Jestem na nie
    Kiepski żel, który nic dobrego nie robi na mojej skórze. W ostatnim czasie mam suchą i podrażnioną skórę. Uznałam, że aloes powinien pomóc . Używałam go solo, a także jako mieszankę z kremem nawilżającym. Bez skutku i bez poprawy. Skóra po kilkudniowej terapii aloesem nie była w lepszej kondycji, odniosłam wrażenie, że nawet dodatkowo przesuszona. :( Używałam go też jako podkład pod olej, ale szczerze to nie widziałam żadnych efektów. Aloes jest dość gęsty, przezroczysty. Zostawia lepką warstwę na skórze. Jest też bardzo wydajny. Nie kupię więcej tego produktu.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

2 osób uznało tą opinię za pomocną