Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Żel nawilża, chłodzi, odświeża i rewelacyjnie wchłania się w skórę, głęboko w nią wnikając i utrzymując odpowiednie nawodnienie przez dłuższy czas. 99% zawartości produktu to sok z aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Pozbawiony zbędnych dodatków skład zachwyci wszystkie fanki naturalnej pielęgnacji.

Jakie opinie zbiera żel aloesowy Holika Holika? Wizażanki cenią go za wielozadaniowość, naturalny skład, ogromną skuteczność nawilżania i długotrwały efekt.

nawilżające, regenerujące
w tubce
emulsja
>100ml, 50 – 100ml
serum

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie do twarzy

Osobiście nie mogę stosować go na skórę. Ściąga mi ją, czego nie znoszę!
Żel jest natomiast dobrym podkładem pod olejowanie włosów. Wpierw wczesujemy we włosy porcję tego żelu a potem wczesujemy porcję oleju. Wszystko trzymamy minimum kwadrans, nakładamy odżywkę/maskę emolientową, zakładamy czepek i turban, trzymamy z pół godziny i zmywamy. Żel Holika Aloe 99% poprawia wchłanialność oleju przez włosy, dodatkowo je nawilża.
Mimo to równie dobrze można spryskać włosy wodą z dodatkiem cukru lub miodu. Żel nie jest niezastąpiony, jest dosyć drogi i poza podkładem pod olej do niczego się nie nadaje.
Przynajmniej nie przy mojej wrażliwej, suchej i skłonnej do alergii skórze.

Zielony hit!

To mój hit w pielęgnacji. Odkąd go poznałam, nie rozstajemy się -zawsze jest w mojej kosmetyczce. Nie tylko ratował mnie w przypadku opresji (oparzenia, uczulenia) , ale i na co dzień sprawdza się jako krem, podkład pod.olejowanie włosów etc.

średniak

Kupiłam ten żel z ogromną nadzieją, że będzie to produkt rewelacyjny, jednak troszkę się rozczarowałam. Może ma dobry skład, który w 99% składa się z aloesu jednak nie zauważyłam aby kondycja mojej skóry się poprawiła.

Zużyłam całe opakowanie i na początku stosowania widziałam jak ciało robisz się gładsze, jednak później skóra wróciła do pierwotnego stanu. Żel ma dziwną konsystencję jego zaletą jest to, że szybko się wchłania ale pozostawia dziwną warstwę na skórze.

Najlepszy

Posiada bardzo uniwersalne zastosowanie.
???? Łagodzi
???? Nawilża
???? Redukuje niedoskonałości
???? Chlodzi
???? Szybko się wchłania
???? Nie pozostawia efektu tłustej skóry
???? Nie uczula
???? Nie podrażnia
???? Pięknie wygląda
To pewnie jeszcze nie wszystkie jego zalety, ale na pewno te najważniejsze.
Do czego ja go używam ? Zima/początek wiosny używałam tylko i wyłącznie do twarzy. Po prostu zamiast kremu. Dla mojej mieszanej cery jest idealny bo świetnie potrafi ją znormalizować i doprowadzić...lub utrzymać w ładnym stanie bez niedoskonałości. I tak pół dużej tubki 250ml wystarczyło mi na naprawdę porządny okres czasu, za to drugie pół zużyłam w przeciągu ostatnich dwóch tygodni ???????? a to dlatego, że smaruje nim przede wszystkim poparzenia słoneczne oraz ukąszenia komarów, a że komary lgną do mnie jak misie do miodu ???????? to i tego żelu zużywa się dużo... Za dużo. ????

bomba!

Zdecydowanie jest to jeden z tych uniwersalnych kosmetyków niezbędnych w kosmetyczce i każda z nas powinna go mieć! Pielęgnuje, odżywia i świetnie nawilża, pozostawiając ten efekt na długo.

Dobrze działa, świetny skład

Bardzo dobrze działający produkt ze świetnym składem - 99% aloesu. Bardzo podoba mi się, że jest tak uniwersalny - można go używać do ciała, do włosów i do twarzy (chociaż z twarzą trzeba uważać, jest to bardzo zależne od skóry, jak widać po recenzjach innych wizażanek).

Osobiście używam go głównie do ciała i tu sprawdza się świetnie, efekt nawilżenia skóry jest bardzo dobrze odczuwalny, poza tym bardzo dobrze odświeża. Nie jest tłusty, to plus.

Wydajność jest w porządku, choć mimo wszystko jest to drogi produkt. Jest zamknięty w ślicznym opakowaniu, wyróżniającym się spośród miliona takich samych tubek i słoików.

Wielofunkcyjny żel nawilżający

Wielofunkcyjność to drugie imię tego produktu. Używam go na wiele sposobów: nawilżam twarz i ciało, stosuję jako odżywka do włosów a nawet jako żel po opalaniu. Szybko się wchłania i doskonale nawilża. Jest wydajny. Będę do niego wracać.

Wszechstronne zastosowanie

Na zakup tego kosmetyku zachęciły mnie dobre opinie.
W mojej kosmetyczce znajduję on zastosowanie głównie jako podkład pod olejowanie włosów. Sprawdza się również na podrażnienie po goleniu.
Niestety zastosowany na twarz spowodował przesuszenie skóry i denerwujący świąd. Poza tym jest świetnym kosmetykiem i z niego nie zrezygnuję.

Moje nowe odkrycie! :)

Długo się wahałam czy zakupić ten produkt. Po przeczytaniu opinii w internecie jednak się skusiłam ;)

Cena dla mnie nie jest niska, jest dużo podobnych produktów w niższych cenach.
Kupiłam żel aloesowy na promocji w drogerii Super Pharm.

Pozytywne zaskoczenie. Wielofunkcyjny produkt.
Żel jest bardzo wydajny, super nawilża, idealny do nawilżania ciała, nie jest tłusty.
Super się również sprawdził na końcówki moich włosów oraz po depilacji.
Zauważyłam, że moja skóra jest gładsza w dotyku, lepiej nawilżona i po depilacji nie ma już tylu czerwonych kropek. Sprawdził się również po opalaniu - koi i idealnie chłodzi. Przyjemny ogórkowy zapach, łatwo się rozsmarowuje.
Opakowanie jest ładne, idealnie trzyma się w ręku, jednak czasami wylatuje zbyt dużo żelu i ciężko dostać się do końcówki produktu :) -
Nie sprawdził się na mojej twarzy ze względu na to, że mam skórę mieszaną, jednak dla skóry normalnej może być super ;)
Na pewno kupie kolejne opakowania ;)

Nic specjalnego.

Zakupiłam,by ukoić moją problematyczną skórę. Do tego się nie sprawdził- wysusza. Nie polecam nakładać na twarz. Bardzo dobrze sprawdza się przy oparzeniach, szczególnie słonecznych- łagodzi skórę, uśmierza pieczenie, chłodzi.
Używam także przy ugryzieniach komarów- uśmierza swędzenie; oraz na włosy- odrobinę je wygładza.
Ciężko zaaplikować odpowiednią ilość produktu- wyciska się go za dużo.
Opakowanie bardzo ładne- ozdoba na toaletce.

Uratował moje wakacje!

O tym żelu słyszałam bardzo dużo, jednak nie sięgałam po niego, ponieważ zawsze coś mnie odciągało, a to inny sprawdzony produkt, a to rekomendacja konsultantki w drogerii. O ja głupia!

W tegoroczne wakacje wybrałam się z rodzinką do Grecji, słoneczko, plaża, błękitna woda. Niestety moja nieopalana od 2 lat skóra, po kontakcie ze słońcem bardzo szybko nabrała koloru. Za szybko. Mimo smarowania się kremem z filtrem po pierwszym dniu wróciłam z bordowymi nogami. Piekło jak jasna cholera!
Wtedy siostra wyciągnęła z torby to dobrodziejstwo, które na wszelki wypadek poleciła jej koleżanka. Kilkanaście minut w lodówce i bach! Ulga natychmiastowa. Owszem, ból nie zmalał do zera, ciągle był odczuwalny, a smarowanie żelem musiałam powtarzać co godzinkę, dwie ale było warto. Już następnego dnia było o niebo lepiej, kolejnego, zapomniałam co to ból ;)
Oprócz tego fantastyczne nawilżenie opalonej i wysuszonej od słonej wody skóry i co chyba dla mnie najważniejsze- zero schodzącej skóry!

Naprawdę bardzo bardzo polecam ten produkt!

Aloesowa petarda

Zel aloesowy jest istnym cudem natury.
Produkt ten, ze wzgledu na swoje szerokie spektrum zastosowan, stanowi kosmetyk idealny.
Nadaje sie zarowno do lagodzenia poparzen slonecznych, jak i do regularnego nawilzania twarzy i ciala, z powodzeniem mozna go tez stosowac jako kojaca maseczke na twarz, dlonie czy stopy.
Uwage zwraca oryginalne opakowane i sklad, gdyz ten w 99% sklada sie z aloesu.