Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Zobacz oferty

cocolita.pl

shopla.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.
Żel nawilża, chłodzi, odświeża i rewelacyjnie wchłania się w skórę, głęboko w nią wnikając i utrzymując odpowiednie nawodnienie przez dłuższy czas. 99% zawartości produktu to sok z aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Pozbawiony zbędnych dodatków skład zachwyci wszystkie fanki naturalnej pielęgnacji.
Jakie opinie zbiera żel aloesowy Holika Holika? Wizażanki cenią go za wielozadaniowość, naturalny skład, ogromną skuteczność nawilżania i długotrwały efekt.

nawilżające, regenerujące
w tubce
emulsja
>100ml, 50 – 100ml
serum

Mój ulubieniec

To produkt, który odkryłam ponad rok temu i zużyłam już naprawdę sporo opakowań. Jest dla mnie niezbędny w codziennym użytkowaniu, bo bez niego czuję, że czegoś mi brakuje. Zawsze po toniku nakładam żel na całą twarz i dopiero później przechodzę do dalszej pielęgnacji i dla mnie jest to rozwiązanie idealne.

ZALETY:
Podoba mi się w nim to, że:
* ma żelową lekką formułę, która sprawdza się w upalne dni latem i daje lekkie uczucie chłodzenia;
* bardzo wygładza moją skórę, staje się miękka;
* u mnie nie występuje uczucie ściągnięcia skóry, co zdarzało mi się przy użytkowaniu aloesu z innej firmy;
* poprawia jakość cery poprzez leczenie drobnych niedoskonałości, które szybciej się goją;
* przepięknie, świeżo pachnie, dobrze mi się kojarzy ten zapach;

WADY:
* tubka pod koniec staje się nieco trudna do użytkowania, nie jest zbyt łatwo wykorzystać produkt w stu procentach do końca;

bardzo uniwersalny produkt

Żel aloesowy nazywam „produktem na wszystko”. Świetnie sprawdza się jako podkład humektantowy pod olejowanie włosów. Bardzo lubię go stosować pod balsam w dni kiedy mam mocniej suchą skórę na ciele. Jest to produkt idealny po opalaniu. Koi, łagodzi, nawilża skórę, przyjemnie chłodzi. Dobrze sprawdza się jako nawilżacz do skory głowy. Jedynym minusem w przypadku akurat żelu holika holika jest opakowanie, które utrudnia wyciskanie produktu lecz ma oryginalny design.

Nie rozumiem skąd aż tyle pozytywnych opinii

Podoba mi się design opakowania oraz zapach... i to by było na tyle, ale przecież nikt nie kupuje tego kosmetyku dla opakowania lub w formie perfumów.
Wydawałoby się, że produkt o tak żelowej, lepkiej konsystencji będzie idealny dla mnie- posiadaczki skóry trądzikowej ale nie jest.
Z przykrością stwierdzam, że jak dla mnie to produkt nie robi nic, absolutnie nic
Probowałam wykorzystać go również do włosów, ale wyszedł jeden wielki puch trudny do okiełznania.

Uniwersalność

Żel stosuję już wiele lat, cenię go za uniwersalność, ponieważ sprawdza się jako środek nawilżający po poparzeniu, pomaga mi niwelować blizny, oczyszcza twarz a także skórę głowy, pomaga przy swędzeniu skóry.

Moja recenzja żelu Holika

Kupiłam na promocji online ponieważ miałam problem z suchością skory głowy. Produkt bardzo ładnie pachnie super sie rozprowadza jest naprawdę genialny. Warto podkreślić wydajność i latwość aplikacji. Bardzo podoba mi się butelka przypominająca aloes. Dla mnie jak najbardziej na plus.

Świetny

Moim zdaniem świetny, uniwersalny produkt wart uwagi. Nadaje się do każdej cery, nawet wrażliwej i naczynkowej. Łagodzi wszelkie podrażnienia i przynosi ulgę. Cudownie nawilża skórę. Na początku wydaje się lepki ale szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i miłą w dotyku

Uniwersalny magiczny żel

Uwielbiam! Żel służy mi praktycznie do wszystkiego. Nakładam go na włosy, na twarz, po goleniu, na suche miejsca na ciele, do stylizacji brwi, do rąk i po opalaniu. Jest niezawodny. Z koreańską marką Holika Holika znam się już bardzo dobrze. Żel znajduje się w dizajnerskim zielonym opakowaniu. Jest bardzo wydajny, ma lejącą, nieco wodą konsystencje i piękny zapach. Jedynym minusem może być trwałość opakowania. Gdy raz spadnie na ziemie, opakowanie pęka (mocniej lub bardziej) i wtedy jest już nieszczelne. Pomimo tego mogę śmiało polecić produkt.

Kupię

Najlepszy na poparzenia słoneczne ! Konsystencję ma lepka, szybko nie wchłania nie pozostawiając na skórze filmu. Po przeczytaniu recenzji na wizaż, Kupiłam i wcale nie żałuję jest to kosmetyk który trzeba mieć działa na wszystko

Super!

Jest naprawdę świetny! Najbardziej odpowiada mi jego wielofunkcyjne zastosowanie. Można go stosować na przesuszenia, jako maskę lub jako chłodzący żel po opalaniu. Pomaga uspokoić zaczerwienioną skórę.
Ja go najczęściej stosuję na twarz po treningu i oczyszczaniu, pomaga uspokoić zaczerwienioną buzię po wysiłku. Stosuję go również na nogi zaraz po goleniu, mam wrażliwą skórę, więc naprawdę uspokaja. Latem obowiązkowo zawsze po jakimś większym wyjściu na słońce. Używam też na ugryzienia komarów, przyjemnie chłodzi, zaczerwienienie się zmniejsza. Można też stosować na suche łokcie. Ma przyjemny zapach, szybko się rozprowadza i tak samo szybko wchłania. Jedynym minusem jest wydobywanie produktu z opakowania. Pod koniec jest to bardzo trudne, poniewaz żel osadza się na ściankach i nawet nie wiadomo jako potrząśnięcie nie pomaga. Nie można też przeciąć go nożyczkami, bo plastik jest za gruby, więc moim zdaniem dużo produktu się marnuje. Także opakowanie ładnie wygląda, ale jest niepraktyczne. Pomijając to, naprawdę polecam!

Dla mnie niezbyt uniwersalny, ale przydatny

Uwielbiam kosmetyki z aloesem, a wszystko zaczęło się właśnie od tego żelu.

Kupiłam go już dawno za około 10 zł zachęcona ciekawym opakowaniem. Opakowanie nie jest jednak zbyt ekonomiczne, gdyż nie da się wykorzystać kosmetyku do końca. Czasem ciężko było wydusić żel. Konsystencja jest przyjemna, żelowa i chłodząca. Zapach delikatny, naturalny i piękny.

Początkowo używałam żelu do ukojenia i nawilżenia twarzy, ale niestety tutaj się nie sprawdził. Żel wchłaniał się błyskawicznie nie dając żadnego nawilżenia, a podrażniona skóra piekła po kontakcie z nim. Bardzo mnie to zaskoczyło, bo nie mam jakoś bardzo wrażliwej skóry, a naturalny żel z aloesu powinien koić, a nie podrażniać. Mimo niepowodzeń w użytkowaniu żelu znalazłam dla niego inne zastosowanie. Używam go po depilacji nóg i tutaj sprawdza się bardzo dobrze, chroni przed uczuciem podrażnienia (mimo, że sam to uczucie wcześniej powodował na twarzy), które niekiedy mi towarzyszyło dopiero jakiś czas po goleniu. W zimie używałam tego żelu również do włosów, aby na szybko okiełznać elektryzujące się kosmyki. Efekt był chwilowy, ale lepsze to niż nic.

Podsumowując, żel sprawdza się w niektórych sytuacjach (prewencyjnie po depilacji), ale nie jest aż tak uniwersalny jak powinien być.

Niezwykłe ukojenie.

Holika Holika to moje totalne odkrycie. Spalona słońcem wykorzystałam żel aloesowy jako ukojenie spieczonej skory i to był strzał w 10!

Skóra od razu stała się nawilżona, a żel przyjemnie chłodził. Od tamtego czasu stosuję ten żel bardzo często i jestem mega zadowolona!

taki sobie - są lepsze, taka słaba trójeczka

Kupiłam ten żel z zamiarem używania go po opalaniu. Niestety ta się kleił i słabo wchłaniał, że użyłam tylko raz do ciała, reszta poszła do smarowania stóp, łokci i kolan. Generalnie dużo lepiej opaloną skórę łagodzi zwykła pianka z pantenolem. Opakowanie twarde, żel mało wydajny... jak dla mnie słaba 3 .