Elmex, Sensitive Professional, Pasta do zębów zapewniająca natychmiastową i długotrwałą ulgę w nadwrażliwości zębów

Zobacz oferty

wapteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.76/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL z technologią PRO-ARGIN® zamyka kanaliki zębinowe prowadzące do zakończeń nerwowych i w ten sposób blokuje ból. Naniesienie pasty Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL opuszką palca na ząb i wcieranie jej przez 1 minutę przynosi natychmiastową ulgę. Przy regularnym użyciu pasta buduje długotrwałą barierę ochronną przeciw nadwrażliwości.
Zawiera monofluorofosforan sodu, 1450 ppm F-.

Bardzo lubie ta pastę,Opakowanie to tubka o pojemności 75 ml ,konsystencja jak większość past nie spływa ,zapach miętowy .Dzięki aminoflurkowi odrazu po uzyciu działa i nie odczuwam nadwrażliwiści zębów.Wydajna,cena mogłaby być niższa.

Dobra pasta do zębów

Osobiście lubię chyba wszystkie pasty do zębów z napisem sensitive. Pasta dobrze się pieni oraz dobrze oczyszcza zęby. Lekko odświeża oddech, ponieważ jest w smaku łagodna. Nie powoduje dyskomfortu podczas mycia zero pieczenia. Pasta po regularnym stosowaniu pomaga z problem wrażliwych zębów. Produkt wydajny.

Pasta do zębów zapewniająca ulgę w nadwrażliwości zębów, Sensitive Professional, Elmex

Pastę kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to tubka o pojemności 75 ml zapłaciłam około 14 zł
Pasta ma lekko miętowy odświeżający aromat , dobrze myje zęby
Różnica w redukcji nadwrażliwości zauważalna jest od pierwszego dnia mycia zębów tą pastą.
Jeśli chodzi o produkty firmy Elmex wcześniej używałam pastę
Sensitive z aminofluorkiem jednak ta pasta odpowiada mi chyba jeszcze bardziej
Podsumowując pasta dobrze myje zęby i skutecznie radzi sobie z nadwrażliwością.mimo że nie jest typowo wybielająca pasta to zaobserwowałam również że moje zęby stały się bielsze.
Już w trakcie pierwszego opakowania mogę stwierdzić ze ta pasta zostanie moim faworytem i zostanie ze mną na dłużej, na pewno kupię kolejne opakowanie. Serdecznie Polecam !

Na nadwrażliwość super

Nadwrażliwość wystąpiła u mnie po stosowaniu popularnego zestawu do wybielania zębów. Pasta ta szybko mi pomogła. Pocieranie zęba również pomaga, tak jak obiecuje producent. Pasta jest bardzo delikatna więc trzeba poświęcić więcej czasu na mycie zębów, gdyż może ich nie domywać. Smakuje znośnie.

Moje wybawienie

Ta pasta to moje wybawienie. Mam problem z odsłaniającymi się szyjkami zębowymi i dentysta zalecił mi stosowanie pasty przeznaczoną dla zębów z nadwrażliwością. Próbowałam kilku i ta została ze mną na dłużej.
Pasta ma bardzo wygodną w użyciu konsystencję - nie jest na tyle rzadka, by spływała ze szczoteczki, ani na tyle gęsta by nie dało się jej wycisnąć. Ma naprawdę porządne opakowanie, dzięki czemu po kilku tygodniach stosowania nie wygląda jak wyciągnięta z kosza na śmieci. Do tego produkt nie zbiera się przy zakrętce, co super wpływa na higienę. Pasta ma dość delikatny smak, który daje uczucie odświeżenia, ale nie "pali". Najważniejsze jest jednak to, że przy regularnym stosowaniu skutecznie pomaga w zmniejszeniu objawów nadwrażliwości zębów i dziąseł. U mnie wystarczyło już kilka dni, by zauważyć efekty.

Działa

Problem nadwrażliwości pojawił mi się po zjedzeniu czekolady, która wręcz uwielbiam i nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Muszę przyznać, że po regularnym stosowaniu pasty do zębów Elmex po około 3/4 dniach rano i wieczorem odczułam ulgę. Opakowanie zawiera 75 ml, cena produktu osiąga nawet 20 zł- podsumowując warto ją stosować w przypadku nadwrażliwości.

Nadwrażliwość szybko zniknęła z tą pastą

Z nadwrażliwością borykałam się bardzo długo, do czasu aż mój dentysta polecił mi tą pastą. Już po pierwszym użyciu jak ręką odjął... ULGA! Szczerze polecam, jeśli ktoś ma taki problem, jaki miałam ja. Nadwrażliwość bardzo uprzykrza życie i jestem bardzo tego świadoma. Cieszę się, że ta pasta powstała. Dodatkowo odświeża oddech i dobrze myje zęby. Wracam do niej profilaktycznie, aby wspomóc moje wrażliwe zęby. A smak... ma pyszny. Nie ostry i nie mocny, taki miętowy.

Najlepsza przy nadwrażliwości zębów i dziąseł...

Pasta przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwościami.Unikalna technologia Pro-Argin powoduje zamknięcie odsłoniętych kanalików zębinowych.
Tuba z pastą posiada zabezpieczenie, dzięki któremu wiemy że nikt jej nie otwierał,
żeby zerwać zabezpieczenie wystarczy użyć odwrotnej strony nakrętki.
Uśmierza bol i pozostawia na zębach warstwe ochronną.
Posiada bardzo gęstą konsystencję, dość dobrze się pieni, ma przyjemny miętowy smak.
Przy dłuższym stosowaniu skutecznie pomaga w zmniejszeniu objawów nadwrażliwości zębów i dziąseł.

Elmex Sensitive professional

Pasta do zębów Elmex Sensitive professional. Pasta często polecana przez stomatologów do codziennego użytku. Pasta przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwościami. Można ją stosować punktowo, nakładając na palec i delikatnie wcierając w powierzchnię nadwrażliwego zęba. My jednak stosujemy ją klasycznie na szczoteczkę 2-3 razy dziennie. Pasta ma przyjemny, nie za ostry, miętowy smak. Pasta zostawia świeżość jamy ustnej na dłuższy czas. Próbkę pasty dostaliśmy od dentysty, ale często kupujemy też pełnowymiarowy produkt w drogerii.

Na nadwrażliwość najlepsza

Używam jej już dobre kilka lat.Próbowałam innych konkurencyjnych past na wrażliwe zęby i ta jest najlepsza,bo działa taka jak powinna.Zostanie ze mną na długi czas.

Wykorzystała: kilka próbek

Działa na wrażliwe zęby

Pasta ma bardzo specyficzny smak i zapach. Mnie on przypomina oczywiście gabinet stomatologiczny. Nie ukrywam, że nie należy ten smak do najprzyjemniejszych, lecz jeśli pasta działa, jest on do zniesienia.
Pasta ma bardzo gęstą konsystencję. Pieni się umiarkowanie. Dobrze czyści zęby oraz faktycznie niweluje ich nadwrażliwość. Pasta pozostawia, niestety, bardzo nieprzyjemny posmak w ustach. Utrzymuje się on dość długo.

Bardzo dobra!

Mam nadwrażliwość zębów na zimne i gorące rzeczy dodatkowo bardzo krwiawiące dziąsła.
Dzięki tej pascie moje zęby są ukojone a dziąsła mniej krwawią.
Używana regularnie sprawia że moje problemy praktycznie znikają w całości a ja mam większy komfort bo sobie mogę pozwolić na więcej w moim menu.
Lubię w niej lekki miętowy smak który nie jest tak mocny jak w innych pastach.
Bardzo wydajna i lekko rozjaśnia zęby.