Elmex, Sensitive Professional, Pasta do zębów zapewniająca natychmiastową i długotrwałą ulgę w nadwrażliwości zębów

Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL z technologią PRO-ARGIN® zamyka kanaliki zębinowe prowadzące do zakończeń nerwowych i w ten sposób blokuje ból. Naniesienie pasty Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL opuszką palca na ząb i wcieranie jej przez 1 minutę przynosi natychmiastową ulgę. Przy regularnym użyciu pasta buduje długotrwałą barierę ochronną przeciw nadwrażliwości.
Zawiera monofluorofosforan sodu, 1450 ppm F-.

Produkt idealny.

Ja: Zazwyczaj w mojej łazience goszczą różna marki past do zębów, często je testuje, ale mam też swoich ulubieńców po których często wracam.

Oczekiwania: Dobre domycie zębów, brak osadu. Odświeżenie jamy ustnej. Brak przesuszenia i ściągnięcia śluzówki, dobra wydajność.

Opakowanie: Pasta jest plastikowej tubce, z odkręcaną nakrętką. Bez problemu da się wydobyć produkt do ostatniej kropli. Tuba jest miękka więc łatwo można kontrolować zużycie produktu. Całość jest opakowana w papierowy karton, na którym są wypisane najważniejsze informacje.

Wrażenia: Pasta dobrze oczyszcza, pieni się odpowiednio. Zęby po użyciu są gładkie, a jama ustna odświeżona. Dobrze radzi sobie z osadem nazębnym i resztkami jedzenia. Pasta faktycznie chroni szkliwo. Podczas regularnego użytkowania zęby są w wyraźnie lepszej kondycji, szkliwo jest wzmocnione. Nie odczuwam negatywnych skutków picia gorących napoi, jedzenia zimnych lodów czy jedzenia bardzo słodkich rzeczy. Ma delikatny i przyjemny smak. Nie jest ostra, ale to i zupełnie nie przeszkadza w użytkowaniu. Chroni zęby przed próchnicą. Używając regularnie zęby nieco się przyzwyczajają i działanie jest odrobinę słabsze, ale nadal świetne. Jest łatwo dostępna, można ją kupić bez problemu w większości sieciowych drogerii. Moim zdaniem pasta nie musiałaby być pakowana w dodatkowy karton, wszystkie informacje bez problemu można zawrzeć na tubie. Cena nie jest najniższa, ale często można kupić ten kosmetyk w promocji. Jest to produkt do którego chętnie wracam co jakiś czas.

W porządku

Pasta spełnia swoje zadanie. Choć do samego smaku nie jestem aż tak przekonana, bo nie jest mocno odświeżająca. Ale jak najbardziej pomaga przy nadwrażliwości zębów! Jest też dość droga ale warto w nią zainwestować

Jedyna która daje rade

Ja i moje zęby to koszmar od dziecka borykam się z słabymi zębami cały czas mi się psują u dentysty jestem przynajmniej 2 razy w miesiącu
Moje zęby bardzo szybko się psują w dodatku mam bardzo wrażliwe zęby żeby tego było mało borykam się z problemem cofających się dziąseł po prostu koszmar
Na koniec dodam że w nocy strasznie mocno zaciskam zęby z czego nawet raz ukruszył mi się ząb

Przeszłam już chyba naprawdę przez wszystkie pasty do zębów niektóre były całkiem do dupy inne coś pomagały

Elmex na wrażliwe zęby to jedyne wyjście poczułam ogromny różnice już przy pierwszym szczotkowaniu pasta nie ma ostrego zapachu jak wszystkie inne nie pieczę w język czy dziąsła za to świetnie się pieni i przynosi ulgę moim zęba i dziąsła

Żadna z past nie myje tak dobrze zębów po szczotkowaniu tą pasta nie ostał się żaden osad jak w przypadku innych past to bywało
Pasta bardzo gęstej konsystencji miętowym delikatnym zapachu

Bardzo wydajna wystarczy nanieść niewielką ilość ale też zarazem nie ukrywajmy bardzo droga

Jeżeli chodzi o opakowanie przy samym dotknięciu tubki czuć że jest zrobiona nie z takiego śliskiego twardego materiału jak wszystkie inne lekko matowa tubka na końcu z zabezpieczeniem które można usunąć dzięki nakrętce po prostu po samym opakowaniu widać że to pasta z wyższej półki

Moje bardzo problematyczne zęby jedyne co akceptują to właśnie te pastę po mimo ceny jestem bardzo zadowolona i jest w moim wypadku jedynym wyjściem

Elmex

Jedyna ( jak narazie) pasta, którą pokochałam i ja i moje zęby. Możecie wierzyć lub nie ale efekt jest po pierwszym użyciu! Miałam taką nadwrażliwość, że momentami nie mogłam zębów dotknąć nawet językiem.

Naprawdę pomaga

Pasta działa już od pierwszego użycia. Od razu mogłam pić zimne napoje jak i gorące.

ZAPACH
Pasta pachnie intensywną miętą.

KOLOR
Pasta jest biała.

WYDAJNOŚĆ i PIENIENIE SIĘ
Pasta jest wydajna, lecz mało się pieni, ale to nie oznacza, że nie działa! Bo DZIAŁA!

SMAK
Jest mocna w smaku, trochę szczypie mnie język.

OPAKOWANIE
Pasta znajduje się w poręcznej tubie typowo kolorystycznej dla Elmexa. Jest odkręcana, stabilnie stoi na zakrętce.

DZIAŁANIE
Pasta działa błyskawicznie. Już po jednym dniu moja nadwrażliwość powoli znikała. Zużyłam 2 tuby pasty w rok i teraz już nie stosuję pasty, ponieważ moje zęby nie są nadwrażliwe.

CENA
Pasta nie jest taka tania. Kosztuje 24 zł za 75 ml.

Idealne rozwiązanie na nadwrażliwość zębów.

Pasty Elmex często przewijają się w mojej pielęgnacji i oczyszczania uzębienia. Na nieszczęście należę do tych osób, które borykają się z nadwrażliwością zębów i dziąseł. Każdy kto posiada właśnie nadwrażliwość dobrze wiem co oznacza picie gorącej kawy czy jedzenie lodów.

Pasta Elmex Sensitive Professional jest spakowana w standardową plastikową tubkę. Konsystencja pasty jest dosyć gęsta przez co nie spada ze szczoteczki oraz jest koloru białego. Pasta ma miętowy posmak, ale delikatny, niepalący.

Mycie zębów tym produktem to sama przyjemność, ponieważ dobrze się pieni i tak jak wspomniałam wcześniej ma delikatny smak. Pasta dobrze oczyszcza zęby, co można zauważyć już po umyciu zębów, że są one śliskie, przejeżdżając językiem.

Gdy dopada mnie nadwrażliwość jest na prawdę dla mnie zbawienna, ponieważ po umyciu zębów tym produktem zniwelowany jest ból i cierpkość zębów. Pasta dobrze również będzie usuwać osad z kawy, herbaty czy papierosów.

Super pasta

Fajnie przywróciła moim zębom prawidłowe pH po kurancji antybiotykowej. Wtedy zaczęły się problemy z pH i dlatego pojawił się problem z dziąsłami. Pastę mozna również nałożyć na noc na bolące miejsce łączące zęba i dziąsło. Tak zalecała mi dentystka. Tak też ból ustal. Ponadto nie mam uczulenia na nią i nie powoduje zmian trądzikowych w okolicach ust co przy innych pasta j przytrafiało mi się dość często.

Ona jedyna mi pomogła na bolące dziąsła!

Mam problemy z nadwrażliwymi zębami i bolącymi dziąsłami. I dopiero ta pasta pomogła to załagodzić. Regularne jej używanie faktycznie zmniejsza nadwrażliwość na zimne rzeczy, czy bolące dziąsła. Naprawdę polecam.

Idealna

Ostatnio przerzuciłam się na pasty elmex. Wcześniej używałam tych „wybielających” reklamowanych past do zębów, które jedynie przynosiły krótkotrwały efekt. A tutaj miłe zaskoczenie, nie dość, ze chronią nasze zęby, to przynosi ulgę. Nie zauważyłam aby kolor kości się zmienił na jaśniejszy lub ciemniejszy. Wystarczy mała ilość. Swoje kilka opakowań kupiłam na promocji w Hebe. Naprawdę polecam!

Bardzo dobra pasta

Świetna pasta, która przeciwdziała problemowi nadwrażliwych zębów. Ma dobry, miętowy smak i jest delikatna dla dziąseł. Jest to wydajny produkt, dość dobrze się pieni. Opakowanie wygodne.

Ukojenie dla wrażliwych zębów

Pasta Elmex była dla mnie zbawieniem kiedy to dzięki innej paście do zębów zniszczyłam sobie szkliwo do tego ztopnia że wszystko co jadłam i piłam powodowało ból.Dotąd to moje dzieci używały past tej firmy od tamtego przykrego incydentu dość często do nie powracam.Jest łagodna dla zębów ma delikatny smak i skuteczność w ochronie dla wrażliwych zębów jest niemal 100 procentowa .

Najlepsza pasta

Od wielu lat stosuję pasty marki Elmex, niekiedy zdarza mi się użyć innej ale to w drodze wyjątku. Świetnie się sprawdza w każdym przypadku, a dzięki niej moje zęby są całkowicie zdrowe! Ostatni raz byłam u dentysty kilka lat temu.. Każdy kto ma problem z bolącymi zębami, wypadającymi plombami, próchnicą czy nadwrażliwością polecam ten produkt :)