Aussie, Damage Control, Repair Miracle Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Szampon do włosów suchych i zniszczonych Aussie Miracle Repair zawiera specjalną formułę z olejem makadamia, olejkiem jojoba i olejem z awokado. Intensywnie nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie i układanie.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, wygładzające
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Dobry szampon

Szampon o bardzo gęstej konsystencji koloru kremowego. Ma super zapach. Taki lekko słodki. Kosmetyk dobrze się pieni i nie trzeba go dużo żeby umyć włosy. Wygładza włosy i sprawia, że ładnie wyglądają i lśnią. Wydaje mi się, że stały się grubsze i mocniejsze. Wypadają w mniejszej ilości.Opakowanie ładne i wygodne. Szampon nie spowodował u mnie łupieżu. Skóra głowy była w dobrej kondycji. Sa mniej suche. Polecam ten szampon.

Cud dla suchych włosów!

Słyszałam o tym szamponie pozytywne komentarze, (od koleżanki, fryzjerki, od Wizażanek), więc sama postanowiłam to sprawdzić. Moim zdaniem, szampon odżywia włosy. Po wysuszeniu włosy są naprawdę gładkie w dotyku. Używam go raz w tygodniu albo na jakiś czas, żeby nie przyzwyczaić moich włosów do tego produktu. Poza tym szampon wydajny, dobrze się pieni podczas mycia, ma dobrą cenę (zwłaszcza na promocji). Zdecydowanie polecam z całego serca!

Kupiłam kiedyś cały zestaw: szampon, odżywkę oraz odżywkę 3 minuty, bo cenowo wychodziło jakbym kupowała jeden produkt (około 20 zł). Taki zakupowy impuls, teraz rzadziej się im poddaję, ale wtedy - kilka lat temu -zdarzało się to często i tego jako jednego z niewielu wcale nie żałuję.
Ten szampon jest zawsze na mojej półce. :) Używam również innych (droższych i tańszych), ale ten jakoś szczególnie dobrze służy moim włosom. Mam długie, grube i gęste włosy, które po użyciu tego szamponu są delikatniejsze, przyjemne w dotyku, gładkie i lśniące. Lubię również zapach. :)
Polecam każdemu spróbować, szampon można znaleźć z niskich cenach, nie trzeba stosować w dużych ilościach i może starczać na długo,

Ulubieniec !

Szczerze z całego serduszka polecam każdemu, nie oszczędzajmy na włosach i pamiętajmy, że zawsze będzie jakaś promka! Słyszałam o tym szamponie pozytywne komentarze, więc postanowiłam sama to sprawdzić. Nie żałuję, produkt super odżywia włosy, moje po używaniu i wysuszeniu są gładziutkie i miękkie. Niestety nie można go stosować do codziennej rutyny, bo wtedy włoski za bardzo się przyzwyczajają do nawilżenia i niestety przetłuszczają. Produkt sam w sobie jest bardzo wydajny, a w dodatku pieni się, pieni, a to kocham w szamponach. Podsumowując polecam produkt i na pewno będę sięgać po następne butelki, ale nie używam go dzień w dzień.

Nie sprawdził się

Moje włosy są farbowane (mam pasemka) i, jak można się domyślić, potrzebują nawilżenia. Dużo osób polecało mi szampony marki Aussie. Postanowiłam go wypróbować. Fajnie się pienił, ładnie pachniał. I to by było na tyle. Nie odczułam żadnej różnicy mimo regularnego stosowania z odżywka tej firmy. Co gorsza miałam wrażenie, że ten szampon tylko bardziej mi te włosy wysuszył i przysporzył łupieżu. Nie polecam

Super!!

Szampon jest gęsty, dobrze się pieni, bardzo ładnie pachnie. Niewielka ilość szamponu wystarcza na umycie średniej długości włosów - jest bardzo wydajny, starcza naprawdę na długo. Włosy po umyciu są miękkie i odżywione, dobrze się rozczesują. Zapach utrzymuje się na włosach dość długo. Polecam.

Bardzo wydajny szampon do włosów

Lubię odżywki marki Aussie! To dla mnie zawsze trafiony zakup. Lubię konsystencję i zapach tego szampon, jest są gęsty i rozciągliwy perłowo biały szampon ze słodkim dość mocny zapachem, więc barto powąchać przed zakupem jeśli komuś to przeszkadza. Na włosach daje gęstą pianę, którą trzeba dokładnie spłukać. Dobrze wymywa skórę głowy, włosy są błyszczące (p.s. używam odżywki od Aussie z innej serii), miękkie. Myje włosy co 2 dni i szampon nie powoduje nadmiaru sebum. Szampon ten mogę polecić do włosów porowatych i piszących się, na moich się sprawdza dobrze.

Wow!

Kupiłam go na wakacje. I podczas stosowania go byłam zaskoczona. Zapach jest obłędny. Myłam włosy co 2 dni, ponieważ na wakacjach prawie co chwile byłam w wodzie, więc włosy się nie przetłuszczały. Byłam w szoku, super się pieni. A co jest najlepsze, że już w trakcie mycia czułam nawilżenie włosów, czułam, jak robią się delikatne. To tak jakbym użyła odżywki. Naprawdę rewelacja. Wydajność bardzo dobra. Miałam go kilka tygodni.

Nie dla mnie...

Niestety u mnie szampon się totalnie nie sprawdził. Strasznie swędziała mnie po nim głowa i miałam wrażenie, że włosy są niedomyte. Nie dba o włosy, były po nim bardziej potargane, trudniej było je rozczesać. Zużyłam tylko pół opakowania i raczej do niego nie wrócę.

Świetny

Jeden z najlepszych szamponów, wystarczy niewiele produktu, żeby umyć skórę głowy - dobrze się pieni. Ma baaardzo ładny zapach, włosy są po nim sypkie, nie plączą się, nie podrażnił skóry głowy. Włosy po prostu wyglądają po nim bardzo dobrze :D nie powoduje oklapnięcia włosów u nasady.

ulubiony szampon

szampony z aussie są moimi faworytami ze względu na ich zapach i to, jak świetnie się pienią, pozostawiając czyste włosy. nie wiem jakie jest jego działanie nawilżające, gdyż dbam o włosy równocześnie przy pomocy masek i odżywek. zdecydowanie polecam!

Super opcja

Ten szampon to rewelacyjna opcja dla osób które mają problemy ze zniszczonymi i suchymi włosami. Perfekcyjnie odświeża, nawilża, regeneruje zniszczone końce i zostawia połysk na włosach. Można się zakochać również w jego zapachu który jest nieziemski. Szampon bardzo dobrze się pieni, jest wydajny ale jego cena mogłaby być odrobinkę niższa bo uważam że to jednak tylko szampon i cena jest za wysoka.