KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Solutions, Plus + Total Radiance, Intensive Nutrient Night Serum Serum witaminowe na noc `Źródło energii`

4 na 522 opinie

• 9 maja 2012 o 0:48
    Zaczerwienienie zamiast rozświetlenia
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Nie wiem skąd ten produkt ma tak dobre oceny... U mnie się kompletnie nie sprawdził. Po pierwsze, strasznie śmierdzi alkoholem. Co prawda ma tam jakiś miły zapach, ale znacznie przebija go ten alkohol. Aż się odechciewa nakładać. Następnym nieprzyjemnym doznaniem jest po nałożeniu, uczucie ściągnięcia skóry oraz zaczerwienienie. A wcale nie mam wrażliwej skóry. W okolicach płatków nosowych oraz oczu czułam delikatne pieczenie. Musiałam koniecznie na to "serum" nałożyć jeszcze krem nawilżający (nie kłócił się z serum, bo to Cetaphil). Dodatkowo, skóra była bardzo klejąca. Na następny dzień NIC! Skóra taka, jak zawsze. Kolor taki, jak zawsze. Nawet używałam z kremem pod oczy z tej samej serii (który też nic nie robił). Jak dla mnie, ta cała seria to pic na wodę, ściema i nic więcej. Produkt jest wydajny i zużyłam pół buteleczki - ja efektów nie zauważyłam, więc odstawiłam ten kosmetyk. Nie widziałam sensu, aby się z nim męczyć. Według mnie jest to największy bubel firmy avon, który wycenił go na... 35zł. Ja go na szczęście kupiłam na promocji za ok. 15 więc jakoś to przeżyłam. Ale nie wybaczyłabym sobie wydania 35zł w błoto. Nie polecam! Używam tego produktu od: Pół roku Ilość zużytych opakowań: pół jednego
  • 3 lutego 2012 o 23:06
    okej ;)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Kupiłam, bo był w promocji. Dałam za niego okolo 15zł. W normalej cenie w życiu bym się nie pokusiła. :-P Dobry. Już po pierwszym użyciu cera staje się bardziej rozświetlona i nabiera zdrowego wyglądu. Ale ta cena... I nie jest wcale taki wydajny. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 29 grudnia 2011 o 7:27
    to jest to
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    uwielbiam!!!! cera promienna idealnie odżywiona gładka i miękka koloryt też całkiem całkiem ładny zapach i ta wydajność... hm a jakieś minusy no ...chyba jeden.. za wolno sie wchłania ale tak to idealny!! Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 5 listopada 2011 o 21:27
    zadna rewelacja
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    nie zauważyłam tak dobrych efektów jak piszą poprzedniczki. ładny zapach,fajna konsystencja,nie zapycha i nie powoduje uczulenia czy wysypu krostek to jedyne plusy. nie zauważyłam żadnego rozświetlenia,blasku ,czy ładniejszej cery po przebudzeniu. długo sie wchlanilo,zostawiało lepką warstwę,rano cera wydawała mi się przetłuszczona. średniak. Używam tego produktu od: uzywałam rok temu Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 15 października 2011 o 22:48
    Polubilismy się!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Kupiłam na wyprzedaży. Mam nadzieję, że to co napisała poprzedniczka, że wejdzie w nowej wersji, jest prawdą, bo chętnie kupię kolejne po skończeniu tego. Powtórzę się: rano skóra jest pełna energii, rozświetlona i nabiera ładnego kolorytu. Do tego ma lekką konsystencję, nie obciąża skóry i jej nie zapycha. Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie