KWC LogobyWIZAŻ logo

Porównaj ceny

ceneo
Garnier Intensywna Pielęgnacja Regenerujący Krem do Rąk 3 x 100ml
10,29  zł
Regenerujący Krem Do Rąk Do Bardzo Suchej Skóry - Garnier Intensive Care Very Dry Skin Regenerating Hand Cream
10,49  zł

Skyrima
    11 października 2019 o 10:52
    4 / 5
    Dla mnie super
    Bardzo dobry krem do rąk, zaczeła się jesień a moje dłonie odrazu robią się suche i wyglądają na bardzo zniszczone. Patrząc na recenzje kupiłam ten krem i jestem zadowolona. Dłonie dobrze wchłaniają krem, jestem widoczna poprawa wyglądu skóry, nawilżone i gładkie dłonie. Tylko mam jedno ale.. Czuć taką tłustą cienką warstwę na dłoniach.
    Zalety:
    • *regeneruje
    • *konsystencja
    • *dobrze się wchłania
    • *nie podrażnia
    • *wydajny
    • *cena
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W hipermarkecie

54 osób uznało tą opinię za pomocną
    Owocowysad
    18 kwietnia 2023 o 10:24
    5 / 5
    Prawdziwy ratunek dla suchych dłoni, idealny krem na zimę.
    Regenerujący krem do rąk od Garnier towarzyszy mi kilka lat, niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym. Krem zamknięty w plastikowej tubce w czerwonym kolorze, stabilnie stoi na nakrętce. Pojemność 100 ml, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Dostępność od aptek, drogerii po sklepy spożywcze. Cena jest dobra, a i tak często są promocje. Krem jest testowany dermatologicznie. Krem ma przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Konsystencja jest lekka w kolorze różowym, szybko się rozprowadza i wchłania. Dłonie natychmiast odczuwają natychmiastową ulgę, poziom nawilżenia jest na wysokim poziomie i długo się utrzymuje. Skóra sucha, podrażniona i zniszczona zostaje szybko zregenerowana. Na dłoniach pozostaje film ochronny, w żaden sposób nie przeszkadza, nie lepi się i nie zostawia śladów na przedmiotach. Alantoina w składzie kremu łagodzi, odżywia i zmiękcza skórę dłoni. Wydajność zależy od intensywności stosowania, ja używam masę kremów do rąk, a "czerwony od Garniera" jest numerem jeden w pielęgnacji! Maleńki minus to nakrętka, szkoda, że nie jest zamykana na klik.
    Zalety:
    • *obietnice producenta zostały spełnione
    • *przyjrzyjmy zapach
    • *lekka konsystencja
    • *szybko się rozprowadza i wchłania
    • *przynosi natychmiastową ulgę, tworzy opatrunek na dłoniach
    • *delikatny film ochronny nie zostawia śladów na przedmiotach
    • *wydajność zależy od intensywności stosowania, a wystarczy niewielka ilość nałożona na dłonie
    • *idealny dla mocno przesuszonych, zmarzniętych, zniszczonych dłoni
    • *poręczna lekka tubka
    • *stabilnie stoi na nakrętce
    • *pojemność 100 ml idealna do torebki
    • *długie PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia
    • *znana marka Garnier
    • *dostępność
    • *niska cena, a i tak często są promocje
    Wady:
    • *szkoda, że nakrętka nie jest zamykana na klik
    Kupił/a w:W hipermarkecie

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gogo145
    25 stycznia 2021 o 18:35
    Ratunek dla moich dłoni
    Moja skóra na dłoniach ma skłonność do przesuszania , podrażnień i pęknięć, dlatego bardzo starannie dobieram kosmetyki do ich pielęgnacji. Krem Garnier kupuję już kilka lat, ponieważ doskonale się sprawdza i przynosi ukojenie moim dłoniom. Po aplikacji skóra jest gładka i nawilżona. Długotrwałe stosowanie przynosi spektakularne efekty w postaci zregenerowane skóry , a podrażnienia znikają.
    Zalety:
    • - dobrze się wchłania
    • - regeneruje i odżywia
    • - natłuszcza i nawilża
    • -wydajny
    Wady:
    • brak
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

32 osób uznało tą opinię za pomocną
    ALM007
    Wczoraj o 20:54
    4 / 5
    Regenerujący krem do rąk Garnier: idealny na zimę, zbyt ciężki na co dzień
    Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, to produkt, który świetnie sprawdza się w zimowych miesiącach oraz w przypadku bardzo spierzchniętych dłoni. Jest to krem, który rzeczywiście potrafi zregenerować skórę i przynieść ulgę nawet bardzo suchej i zniszczonej skórze dłoni. Dzięki swojej bogatej formule, krem natychmiastowo nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Jednym z głównych atutów tego kremu jest jego zdolność do intensywnej regeneracji. Składniki aktywne zawarte w formule, takie jak alantoina i gliceryna, pomagają w szybkiej regeneracji i odbudowie naskórka, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym, kiedy skóra dłoni jest narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Krem również tworzy ochronną barierę, która chroni skórę przed dalszymi uszkodzeniami. Ja używam go tylko zimą. Niestety, Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, ma też swoje wady. Przede wszystkim, jego ciężka konsystencja sprawia, że na co dzień jest dla mnie zbyt ciężki. Po nałożeniu dłonie pozostają klejące przez dłuższy czas, co może być uciążliwe, zwłaszcza gdy chcę szybko wrócić do swoich codziennych czynności. Krem nie wchłania się tak szybko, jak bym tego oczekiwała, co powoduje, że ręce długo pozostają tłuste i lepkie. Podsumowując, Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, to produkt, który świetnie sprawdza się w zimowych miesiącach oraz w przypadku bardzo spierzchniętych dłoni. Jego bogata formuła intensywnie nawilża i regeneruje skórę, przynosząc ulgę nawet bardzo suchym i zniszczonym dłoniom. Jednakże, na co dzień jest dla mnie zbyt ciężki i pozostawia dłonie klejące, co może być uciążliwe. Jeśli szukasz kremu do rąk na ekstremalne warunki, ten produkt może być odpowiedni, ale do codziennej pielęgnacji warto poszukać czegoś lżejszego.
    Zalety:
    • - Intensywnie nawilża i regeneruje skórę dłoni
    • - Idealny na zimę i dla bardzo spierzchniętych dłoni
    • - Zawiera alantoinę i glicerynę, które wspomagają regenerację naskórka
    • - Tworzy ochronną barierę na skórze
    • - Jest łatwo dostępny i tani.
    Wady:
    • - Zbyt ciężki na co dzień
    • - Pozostawia dłonie klejące przez dłuższy czas
    • - Wolno się wchłania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Wiktoriakdk29
    16 maja 2024 o 18:04
    Genialny
    Najlepszy to poprostu jest CUDO! To co ten produkt robi z dłońmi to naprawdę szaleństwo w ekstremalnie szybkim czasie nawilża dłonie przy tym ładnie pachnie i nie jest nieprzyjemny w dotyku a taka mała ciekawostka ja używam go także do stóp i jest naprawdę rewelacyjny
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

1 osób uznało tą opinię za pomocną