KWC LogobyWIZAŻ logo

Avon, Far Away EDP
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwodzicielska dama Avon, Far Away EDP to perfum o romantycznym zapachu jest intensywny i długo pozostaje na skórze. Powiedziała bym ,że to perfum dla kobiety dojrzałej ,zdecydowanej.Stosuję go już prawie 5 lat i jestem zadowolona.Pierwszy raz dostałam od córki na urodzinowy prezent i trafiony.To jeden z moich ulubionych perfum. Zapach kojarzy mi się z ciepłymi marzeniami osiągnięcia tego czegoś. Kobieta używająca tych perfum to pełna dojrzałość,wdzięk i klasa.To uwodzicielska dama. Bardzo elegancji flakonik z frędzelkami u szyjki nadaje gustu.,niczym kosmyk włosów spadających na ramiona. Perfum godny polecenia oczywiście kwestia gustu .Dla mnie bomba .Polecam
    Zalety:
    • przyjemny flakonik
    • intensywny zapach
    • dobra cena
    • wydajne
    Otrzymałam w prezencie
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 maja 2020 o 23:48
    Duszno mi
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Perfumy jakiś czas temu dostałam w prezencie od cioci-zakupoholiczki Avonu. Dostaje różne prezenty od konsultantki i tym razem otrzymała 10 ml próbki zapachu, który traktuję jak opakowanie, bo ma dyfuzor. Ciocia następnie przekazała go mnie, wiedząc, że uwielbiam różne pachnidła. To niestety mi nie podeszło... jest ciężkie, wręcz pretensjonalne, ma zapaszek avonowski. Po prostu nie. Zapach Zapach jest skomponowany w bardzo dziwny sposób. Mimo znajomości wielu nut, tutaj nie potrafię rozpoznać prawie niczego, nawet znając opis. Teoretycznie wszystkie opisywane przez producenta nuty znam i lubię, ale tutaj ich mieszanka jakoś mi nie podchodzi. To zapach duszący, męczący. Kiedy się nim psikam, czuję, jakbym zapadała się w jakiś szal ze starej, pachnącej przeszłością szafy. Mam wrażenie, że to zapach kobiet definiujących się z podeszłym wiekiem. Zazwyczaj używam lekkich i świeżych zapachów, ale mam też okazje, by założyć ciepłe kompozycje. Ta natomiast jest jakby przegrzana, lekko nadfajczona. Tuż po aplikacji czuć tradycyjny avonowski zapaszek, ni to alkohol, ni to stary pergamin, potem - słodycz okraszona czymś korzennym, ale jakby zapleśniałym. Zapach jest dość sztuczny. Trwałość Perfumy są dziwnie trwałe. Przeżywają na skórze tylko pojedyncze nuty, i to te najmniej dla mnie przyjemne. Perfumy zostają kilka godzin, na włosach trochę dłużej. Plus za ładny flakon, który miałam okazję oglądać u cioci (ona ma chyba wszystkie zapachy z Avonu ;))
    Otrzymałam w prezencie
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
    kamoni7
    2 / 5
    1 września 2020 o 20:46
    Przytłaczający
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Miesiąc temu kupiłam sobie flakonik o pojemności 30 ml, chcąc najpierw przekonać się czy ten zapach jest dla mnie. I już wiem, że romansu z tego nie będzie. Na początku zapach jest ostry, ciężki, przytłaczający, świdrujący, wręcz trochę męski. Na myśl przywodzi mi starszą panią w futrze, która to futro wyciąga raz w roku na specjalne okazje. Z czasem zapach trochę łagodnieje. Ale nadal jest ciężko. Czuję w nim multum duszacych róż i jasminu. Nie jest to zapach bliskoskórny. Może mieć wpływ na otoczenie, niekoniecznie pozytywny;) Po kilku godzinach zapach staje się znośny i bardziej "wyjściowy". Ale mimo to nie przemawia do mnie. Niestety, ale ten zapach nie uwiódł mnie. Far Away to zdecydowanie nie moja bajka. Co do długotrwałości, to wyczuwalne są na skórze przez kilka godzin, a na ubraniach potrafią przetrwać wiele dni. Zalety: +trwałość (choć w przypadku tego akurat zapachu to może być wada), +cena, +dostępność. Wady: -zapach.
    U konsultantki
    Wyjątkowe
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Far Away to perfumy które są ze mną od lat. Ich zapach nie zmienia się i nadal zachwyca swoją kwiatowo - orientalną nutką. Frezja, jaśmin i piżmo waniliowe tworzą przepiękna kompozycje. Trwałość jest bardzo dobra. Flakon jest piękny ozdobiony czarnym chwastem i śliczną okrągłą zatyczką. Perfumy na każdą porę roku i okazje. Cena czasem wygórowana, ale w promocji można je kupić ????
    Zalety:
    • Zapach
    • Flakon
    • Trwałość
    Wady:
    • Brak
    U konsultantki
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 czerwca 2023 o 17:07
    Zdecydowanie nie dla mnie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Niestety nie sprawdziły się u mnie. Wyczuwam w nich dużo wanilii, jaśminu. Po kilku chwilach czuć zapach kadzidła.Perfumy sa dosyć oryginalne ale bardzo ciężkie jak dla mnie. Oddałam je mamie, która lubi mocne zapachy. Ja pozostanę przy nutach kwiatowych i owocowych. Natomiast bardzo podoba mi się flakonik tych perfum, jest bardzo elegancki i opleciony czarnym frędzelkiem. Naprawdę perfumy wyglądają na ekskluzywne i drogie.
    Zalety:
    • nieszablonowy flakonik
    • cena
    • trwałość
    Wady:
    • dla mnie za ciężkie
    • nuty kadzidła
    Perfumeria internetowa
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Wody perfumowane damskie