stomatologicznysklep.pl

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.48/5

zobacz więcej ofertzwiń

Połączenie bogatej Formuły Norweskiej i pantenolu, aby w wyjątkowy sposób pielęgnować dłonie i paznokcie. Innowacyjna formuła kremu sprawia, że paznokcie są dwa razy mocniejsze, pomaga zmiękczyć skórki, intensywnie nawilża i odżywia skórę, dzięki nietłustej konsystencji szybko się wchłania.
Kombinacja pięciu aktywnych składników (gliceryna, prowitamina B5, allantoina, phytantriol, bisabolol) sprawia, że już po 2 tygodniach stosowania paznokcie stają się dwa razy mocniejsze, skórki wokół paznokci bardziej miękkie, a skóra dłoni gładka i nawilżona. Wygląd dłoni i paznokci ulega znaczącej poprawie: zmniejsza się suchość, szorstkość i podatność na pękanie. Pro - witamina B5 wnika w paznokcie wzmacniając je, zmniejszając rozdwajanie, poprawiając połysk i ogólny stan płytki paznokciowej.

sucha, normalna
kremy do rąk
nawilżające, regenerujące
zapachowa
w tubce
bogate

Nic nadzwyczajnego

Z dużą nadzieją sięgnęłam po krem bo dłonie mam bardzo wysuszone, dużo grzebie w papierach, często je myję. Kremu używałam praktycznie po każdym myciu i niestey nie zauważyłam dlugofalowych pozytywów. Krem wygladza dłonie po nałożeniu, ale nie nawilża ich "na przyszłość ". Jest dość rzadki. Czasem zbyt mała ilość nie wystarczyła żeby dać ukojenie a przy zbyt dużej krem sie rolował i dawał uczucie lepkich i brudnych dłoni.
Na pewno nie sięgnę po niego drugi raz.

W zastępstwie Fast Absorbing sprawdza się bardzo dobrze

Oba te kremy - srebrny i granatowy - wg mnie różnią się tylko obecnością kompozycji zapachowej, dlatego nie będę na nowo wymyślać koła.
Jeśli ktoś narzeka na kremy do rąk powinien spróbować srebrnej lub granatowej Neutrogeny. Obie te wersje - Fast Absorbing i Hand & Nail - obok kremu Kamill Intensive, są ulubionymi kremem do rąk moimi i Mojego.
Kosmetyk jest biały, o lekkiej konsystencji i równie lekkim "kremowym" zapachu. Opakowany w wygodną tubę z zamknięciem na klik. Wchłania się bardzo szybko, nie zostawia tłustej, ani lepkiej warstwy. Ale najlepsze jest działanie: regularnie używany (a już obowiązkowo po każdym myciu rąk) potrafi szybko zregenerować nawet mocno przesuszone dłonie, zapewnia na długo uczucie nawilżonej i ukojonej skóry. Na noc tuninguję go kroplą oleju.
Dostępny w każdym Biedroniu, gdzie kupuję go na promocjach za niecałe 8 zł.

Srebrna Neutrogena (dłonie i paznokcie)

Psioczyłam trochę na Niebieską i Czerwoną siostrę. No co mam powiedzieć... nie jestem fanką klasycznych Neutrogen, ale ta Srebrna przypadła mi do gustu.

Jest dużo lżejsza, o kremowej konsystencji, lepiej pachnie, wchłania się szybko. Ujędrniaja skórę, zmiękcza skórkę przy paznokciach i regeneruje płytkę. Niestety krem jest dużo mniej wydajny, aniżeli Niebieski i Czerwony tytan, ale nie uważam to za duży minus. Choć z drugiej strony z dostępnością bywa kiepsko, a nawet bardzo kiepsko. Czerwona i Niebieska Neutrogena jest wszędobylska, podczas gdy Srebrna to taki troszkę 'biały kruk'. To wszystko sprawia, że inwestycja w krem jest gorsza, niż powinna. A szkoda, bo jakościowo jest to bardzo porządny krem. Tubka tym razem za miękka i jedno przyciśnięcie wypuszcza nadmiarową ilość produktu.

Widzę, że Neutrogena nie potrafi znaleźć złotego środka... :(

Niezastąpiony

Idealny produkt
Neutrogena to świetna marka, oferuje bardzo dobre kosmetyki. Posiadam suchą skórę dlatego często sięgam po kremy do rąk. Produkt świetnie nawilża przesuszoną skórę i regeneruje. Idealny na chłodne dni, gdy skóra pęka i potrzebny jest dobry sprawdzony kosmetyk. Nieodłączny element w mojej torebce ;)

Bardzo dobry krem w rozsądnej cenie.

Bardzo dobry krem w rozsądnej cenie, ręce po nim są jedwabiście gładkie, przepięknie pachnie, nawilża, odżywia, regeneruje skórę, kosztuje niewiele i jest bardzo wydajny, nie podrażnia.

Dobry krem

Dobry krem, rozsądna cena, świetnie nawilżył moją skórę dłoni. Idealnie sprawdza się w okresie jesienno zimowym jak również kiedy mam problemy ze skórkami:))

Wydajny
Dobry skład
polecam

Rewelacyjny

Ręce po nim są jedwabiście gładkie, odmładza je o jakieś piętnaście lat , jednym slowem- rewelacyjny! Jesli zoabczycie w sklepie to zdecydowanie polecam bo naprawdę się polubiliśmy.

Podbieram chłopakowi

Uwielbiam Neutrogenę i ich kremy do rąk. Uważam, że są fantastyczne jak na to działanie, które mają i cenę.

- kremik zamknięty jest w szarym opakowaniu na klik. Lubię takie rozwiązania, gdzie nie trzeba zakręcać zakrętki aby wydobyć produkt. Tutaj jest to proste i intuicyjne.

- przepięknie pachnie, delikatnie i przyjemnie, kremowo, super

- nawilża, odżywia, regeneruje skórę. W pracy w szpitalu co chwilę stosuję dezynfekcję rąk, przez co są suche i swędzące. Kremik ten mam cały czas przy sobie, przynosi od razu ulgę, działa jak opatrunek na zniszczone dłonie

- kosztuje niewiele i jest bardzo wydajny

Nie widzę minusów :)

Przy niskich temperaturach mam skłonność do przesuszania się skóry na dłoniach i potrzebuję dobrego nawilżenia. Ten krem jest bardzo dobry. Po kilku użyciach skóra jest wyraźnie nawilżona u mniej zaczerwieniona. Krem jest wydajny i ma ładny zapach. Zdecydowanie polecam go dla osób, które tak jak ja mają przesuszoną skórę zimą.

Gdybym miała tworzyć kosmetyczny niezbędnik na czas zimy, znalazłby się w nim ten krem.

O kremie Neutrogena Hand & Nail będę pisać w oparciu o opinię swoją i swojego partnera, bowiem ze względu na specyfikę swojej pracy jest on właściwą osobą, by rzetelnie ocenić działanie takiego produktu. Skóra moich dłoni należy do normalnych, w zimnych miesiącach staje się bardziej podatna na przesuszenia i podrażnienie. Partner natomiast ma mocno suche i podrażnione dłonie, trudni się rzemiosłem, więc kontakt dłoni z wodą w trakcie pracy jest dla niego rzeczą normalną.

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z charakterystyczną dla marki Neutrogena grafiką, która w moim odczuciu wzbudza już pewne zaufanie w dziedzinie produktów do rąk.
Konsystencja kremu jest odpowiednio zbita, nie jest tępa, przyjemnie się rozprowadza. Zapach jest elegancki i według mnie i partnera bardzo uniwersalny dla obu płci.

Recenzowany kosmetyk spełnia oczekiwania, jakie mamy wobec kremu do rąk: nawilża je, regeneruje, pozbywa uczucia ściągniętej skóry. Pozostawia przyjemną, ale z niczym niekolidującą warstewkę ochronną, która nie uniemożliwia nam powrotu do codziennych obowiązków -nie tłuści, nie jest w żaden sposób nieprzyjemna. Krem działa doraźnie, bo poprawę wyglądu dłoni widać już po jednej aplikacji, a przy dłuższym stosowaniu realnie wpływa na regenerację zniszczonej skóry. Działa także łagodząco na ewentualne podrażnienia czy drobne rany. Dzięki regularnemu użytkowaniu skóra staje się miękka, wygląda estetycznie, jest zabezpieczona przed zimnem, odżywiona.
Jeśli szukacie czegoś, co radzi sobie z ochroną przed skutkami zimna lub po kontakcie z wodą, co zregeneruje już podrażnioną skórę, poprawi jej wygląd, odżywi i otuli skórę ochronną warstwą -ten krem powinien być waszym następnym wyborem.

Krem jest poręczny, więc bez problemu wrzucimy go do torebki lub do samochodu by mieć go zawsze przy sobie. Jak w tytule -zimowy niezbędnik kosmetyczny byłby niepełny bez tej pozycji.

Neutrogena, Formuła Norweska, Hand & Nail Cream (Krem do rąk i paznokci)

Krem doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia. Mój must have na zimowe dni. Efekty działania widać już po jednym dniu, ale radzę go mieć przy łóżku i na noc nakładać grubszą warstwę, żeby rano obudzić się z nawilżoną, miękką i gładką skórą dłoni. Szybko się wchłania, a delikatna warstwa nie jest uciążliwa przy codziennych czynnościach. Super sprawdzi się również, kiedy macie suche skórki przy paznokciach - koi je i zmiękcza. Ma też przyjemny zapach, a opakowanie jest bardzo praktyczne.

Krem do rąk i paznokci

Krem zakupiłam w hipermarkecie jakieś 2 miesiące temu. Potrzebowałam czegoś dobrze nawilżającego do pracy, ponieważ zaczął się sezon grzewczy, klimatyzacja - moje dłonie niestety na tym cierpią. Zużyłam całe opakowanie i niestety nie kupię go ponownie. Okazał się przeciętniakiem....
Z zalet jakie zauważyłam mogę wyliczyć tylko to, że krem dobrze się rozprowadza i szybko wchłania w skórę. Niestety konsystencja produktu jest dla mnie zbyt mało bogata, mało gęsta - tym samym miałam wrażenie, że moje dłonie nie są wystarczająco nawilżone. Osobiście preferuje bardziej gęste i tłuste produkty do rąk. Zapach jest też mało wyczuwalny - kolejny minus. Określiłabym go jako typowo kremowy. Trochę jak z tych wielkich 0,5l opakowań tanich kremów do rąk z dozownikiem...
Podsumowując, zawiodłam się na nim, gdyż wcześniejszy produkt do rąk Neutrogena sprawdził mi się i co do tego również miałam takie oczekiwania. Niestety... Krem polecić mogę osobom, które nie zmagają się z przesuszoną skórą na dłoniach i nie oczekują tak dużego nawilżenia oraz regeneracji. Wtedy uważam produkt ma szansę się sprawdzić.