KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Ziaja Awokado, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

4,3 na 5166 opinii

Kupi ponownie: 70% osób
    misiaczek1995
    10 maja 2020 o 21:51
    3 / 5
    Nie rozumiem zachwytów - źle się rozprowadza, natłuszcza, ale nie nawilża, po aplikacji niewyczuwalny efekt
    Lubię Ziaję i jej produkty. Ale tutaj się zawiodłam - skusiłam się w supermarkecie niską ceną, jednak kiedy wreszcie postanowiłam go użyć... eh. Straszliwie gęsty, tępo się aplikuje, wchłania się w niekomfortowy sposób, a kiedy się odczeka, to praktycznie nie czuć, że coś było aplikowane. Mogę go wykorzystać chyba tylko na stopy... Opakowanie To piękny, klasyczny słoiczek. Ładnie się prezentuje na półce w łazience. Pojemność słuszna, dobrze, że krem jest zabezpieczony folią pod nakrętką przed pierwszym otwarciem. Zakrętka nie odkręca się samoistnie. Zapach Zapach jest bardzo ładny, typowe avocado. Nie zostaje jakoś długo na skórze, ale i tak uprzyjemnia używanie (i przyjemność na tej cesze się kończy). Aplikacja Krem jest biały. Gęsty. Naprawdę gęsty. Tylko trochę mniej gęsty od klasycznego Nivea Krem, więc niezłe to masełko. Nie sądziłam, że krem do twarzy może mieć aż tak treściwą konsystencję. Jednak nie jest to zaleta - choć może krem dzięki temu by się obronił... Ale podczas aplikacji miałam nieprzyjemne niespodzianki. Przede wszystkim - trzeba nabrać go dużo. Po drugie - trudno się go rozsmarowuje. Palec z kremem nie ślizga się po skórze, aplikując produkt, tylko co chwila zatrzymuje pod wpływem tarcia. Dziwne uczucie, na pewno nieprzyjemne. To tak, jakbym wiecznie nabierała go zbyt mało... Kiedy wreszcie udało mi się go rozsmarować, moja skóra była czerwona od tarcia. Tak jak sobie teraz myślę - ten krem byłby fajną maseczką, pod warunkiem, że do spłukania. Efekt Efekty są dziwne. Przede wszystkim - czerwona skóra, z poczuciem, że było za dużo tarcia. Po drugie - uczucie suchej tłustości. Nie wiem, jak to określić, ale na pewno nie czułam skóry nawilżonej ani odżywionej... Po miesiącu stosowania nie zmieniłam zdania, jakie wyrobiłam sobie po pierwszym użyciu. Ale! Jest jedno ale, które jakoś ratuje ten kremik - jest świetny do suchych stóp ;) Nie wiem też, jak by się zachował zimą, na pewno latem jest nie do użycia na twarzy (ani na ciele), ale za to na stopach sprawdza się fantastycznie! Może on po prostu działa na bardzo, bardzo, bardzo suchej skórze, a inna jest po prostu niekompatybilna?
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W hipermarkecie

21 osób uznało tą opinię za pomocną
    MagdalenaMar
    30 stycznia 2023 o 12:03
    4 / 5
    Dobry krem
    Krem w bardzo atrakcyjnej cenie wart uwagi. Jest dość gęsty ale w miarę dobrze się rozsmarowuje. Dość szybko się wchłania nie pozostawiając tłuszczu i lepkiego filmu. Krem nadaje się pod makijaż. Dobrze nawilża i pozostawia gładka cerę. Krem jest wydajny.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Eniel
    21 listopada 2019 o 9:57
    5 / 5
    Aktualnie mój faworyt wśród kremów natłuszczających ✓
    Zakochałam się w tym kremie. Kupiłam go, poszukując jakiegoś tłustego produktu do twarzy, gdyż moja cera pomimo stosowania różnych kremów nawilżających (również tych droższych), dawała o sobie znać w postaci różnych wyprysków, przetłuszczania i suchych skórek. Twarz wyglądała na bardzo zmęczoną, była poszarzała i po prostu czułam, że moja cera potrzebuje porządnej dawki natłuszczenia, a nie tylko nawilżenia. Udałam się, więc do sklepu i intuicyjnie wybrałam ten właśnie krem mając nadzieję, że będzie natłuszczał cerę, jednocześnie jej nie zapychając. Markę Ziaja bardzo lubię, dlatego też postanowiłam jej ponownie zaufać. Nie dość, że się nie zawiodłam, to w dodatku bardzo pozytywnie zaskoczyłam (>‿◠)✌. Jestem zdziwiona, bo krem leżał dość zakurzony na półce sklepowej, mimo to cena oraz jego skład (zwłaszcza naturalny olej awokado) zachęciły mnie do zakupu. Pomimo, że produkt przeznaczony jest do cery suchej, uważam że doskonale sprawdzi się w przypadku cery mieszanej i problematycznej. Moja skóra naprawdę odżyła, jest miękka, zniknęło uczucie szorstkości, oraz suche skórki, a także wypryski. Cera mniej się przetłuszcza i w dodatku jest znacznie bardziej napięta, a niedoskonałości już prawie się w ogóle nie pojawiają. Krem ma gęstą i tłustą konsystencję, jednak w moim przypadku dość szybko wchłania się w skórę, dlatego po kilkunastu minutach nakładam na twarz drugą warstwę, aby wzmocnić jego efekt. Stosuję go tylko na noc. Rano nie zauważam żadnych śladów przetłuszczenia, czy świecenia. Cera jest wypoczęta i bardzo mięciutka. Dla przykładu, naturalny krem oliwkowy tej samej marki jest znacznie bardziej tłusty, a jego konsystencja nie jest, aż tak bardzo zbita jak w przypadku kremu z awokado. Dodatkowo krem jest naprawdę tani i starcza na bardzo długo. Jestem zachwycona jego działaniem i na pewno będę go stosowała, kiedy poczuję że moja cera potrzebuje natłuszczenia i ratunku.
    Zalety:
    • ❤️️ niska cena,
    • ❤️️ gęsta i tłusta konsystencja,
    • ❤️️ szybko się wchłania,
    • ❤️️ nie zapycha,
    • ❤️️ nawilża,
    • ❤️️ zmiękcza,
    • ❤️️ likwiduje uczucie szorstkości,

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    nonamee45
    19 maja 2024 o 21:16
    Dobry
    Krem jest tłusty i lepiej używać go na noc. Świetnie się sprawdza nawilża skórę i bardzo dobrze ją odżywia. Duża pojemność z niską cenę i jest łatwo dostępny. Można go zakupić nawet w sklepie spożywczym. Jest świetny ma delikatny zapach
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    nickname1234
    1 lipca 2023 o 9:22
    Fajny
    Dobry krem. Działa nawilżająco i wygładzająco na skórę. Ma bardzo ładny zapach.. Jest dość tani. Jest bardzo wydajny. Najlepiej używać go na noc, bo jest dość tłusty i pozostawia lepką warstwę na twarzy. Polecam
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie