KWC LogobyWIZAŻ logo

cocolita.pl
Dr Irena Eris VitaCeric Rewitalizująco-Nawilżający Krem na Dzień 50ml
169,00  zł
Sephora
Dr Irena Eris - Vitaceric Revitalizing-moisturizing Cream Spf 15 - Krem Na Dzień - 50 Ml - Dla Kobiet
169,00  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 63% osób
  • 17 sierpnia 2019 o 17:01
    Świetny krem dla cery mieszanej. Cudownie rozświetla cerę, nawilża, stanowo świetną bazę pod makijaż, no i ten energetyczny, cytrusowy zapach
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Uwielbiam rozświetlające i rozjaśniające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i takich kremów zawsze szukam. To początek mojej przygody z Ireną Eris, nie miałam jeszcze okazji używać produktów tej marki. Na początek dostałam próbkę kremu VitaCeric, a właściwie 3 próbki. Po ich wypróbowaniu, zamówiłam pełnowymiarowy słoiczek. :-) Krem jest przeznaczony dla kobiet 30+. Ja akurat dobiegam do 30stki i ten krem jest dla mnie strzałem w 10! Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszeń na czole i szybkim świeceniem się w okolicy nosa. Dotychczas używałam na co dzień kremu Aqua Gel Neutrogeny z linii Hydro Boost, który był moim ulubieńcem dopóki nie poznałam VitaCeric. :-) Krem ma kolor prawie biały, lekko wpada w żółć. Jest średnio gęsty. Przepięknie pachnie jakby cytrusami. Sam zapach mnie rozbudza, gdy jestem rano zaspana. Słoiczek ma również energetyzujący kolor pomarańczy. Krem na twarzy tworzy na początku delikatnie białą powłoczkę, która od razu wtapia się w skórę i zastyga. Tworzy lekko lepiącą (ale nie tłustą!) warstwę, co świetnie sprawdza się pod makijaż i nie wpływa na trwałość makijażu. Cały make-up wygląda dla mnie bardziej świeżo, po prostu lepiej. To, co zauważyłam już po pierwszym użyciu to na pewno promienny, zdrowy blask, rozjaśnienie i dobre nawilżenie przy jednoczesnym matowieniu przez cały dzień. Dostrzegłam również ujędrnienie i przyjemną jędrność skóry w dotyku. Twarz po użyciu kremu jest cudownie gładka, jakbym dopiero co użyła ulubioną maseczkę w płachcie. Świetnie sprawdza się po nieprzespanej nocy, cera wygląda na zdrową i rozświetloną. Krem zawiera sylimarynę i tioprolinę oraz kompleks witamin, działa również przeciwzmarszczkowo oraz chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Kosztuje ok. 100 zł w zależności, gdzie go kupimy. Jest to dość dużo i z pewnością wiele kobiet będzie długo zastanawiać się nad jego kupnem. Warto jednak go kupić, bo jest naprawdę wydajny, a jego skuteczność widać już po pierwszym użyciu.
    Zalety:
    • energetyzujący zapach
    • szybko się wchłania
    • swietny jako pierwsza pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
    • cudownie wygładza
    • ujędrnia i uelastycznia
    • nie tłuści i nie powoduje szybszego świecenia się skóry w ciągu dnia
    • rozjaśnia
    • rozświetla, dodaje natychmiastowego blasku
    • cera wygląda na zdrową i wyspaną nawet po zarwanej nocy
    • ładne opakowanie
    • wydajny
    W drogerii internetowej
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 marca 2019 o 20:54
    Jestem mega na tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem jest pierwszym moim produktem z serii Dr Irena Eris. Jestem zachwycona produktem, począwszy od eleganckiego wyglądu słoiczka, poprzez krem, który cudownie pachnie i od razu po nałożeniu daje efekt świeżości i zastrzyku energii dla skóry twarzy. Po kilku ruchach staje się nie co sztywny, przez co stanowi również dobrą bazę pod makijaż (na pewno utrzymuje się dłużej). Używałam stałej marki kosmetyków nawilżających, jednak nie przynosiły one efektów. Z kolei ten krem już po 2 dniach dał efekt rozświetlonej, zrelaksowanej cery. Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc, posiada również filtr ochronny. Jestem mega na tak i na pewno jeszcze kupię ten produkt.
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 czerwca 2019 o 14:19
    Przyjemnie nawilża i odżywia skórę
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem poleciła mi siostra, która była z niego zadowolona - siostra ma cerę mieszaną i dotyczy jej problem niedoskonałości, ja natomiast suchą i wrażliwą. Ogólnie jestem zadowolona z jego działania pod względem nawilżenia. Moja skóra chłonie go jak gąbka, ale po aplikacji wyczuwalna jest warstwa okluzyjna, przez co w ciągu dnia twarz niestety czasami potrafi mi się świecić. Jednak warto zaznaczyć, że krem zawiera filtr SPF15 - niewysoki, ale jednak, a tak właśnie reaguje na produkty z filtrem moja skóra. Poza tym efekt odżywienia, wygładzenia i zmiękczenia skóry jest jak najbardziej na tak. Po wchłonięciu formuły twarz staje się jaśniejsza i promienna. Pod koniec dnia skóra nadal wygląda na wypoczętą, a po zdjęciu makijażu jest w dobrym stanie - nieprzesuszona i nadal miękka. Nie zauważyłam, żeby krem zapychał czy podrażniał. Jeżeli chodzi o formułę przy rozprowadzaniu na skórze wydaje się lekka, łatwo się rozprowadza i naprawdę szybko się wchłania. Do tego ma przyjemny, łagodny, kosmetyczny zapach. Słoiczek wygląda porządnie, jest dosyć ciężki, mieści w sobie sporo produktu. Jedno opakowanie starczyło mi na około 6 miesięcy używania, więc z wydajności jestem zadowolona - myślę, że między innymi ze względu na to wart jest swojej ceny.
    Inna drogeria
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 maja 2023 o 14:29
    Rewelacja
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem rewelacja. Skóra jest pełna blasku, odżywiona, wygląda na bardzo wypoczęta. Żaden krem nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Stosuje od 2 tyg i skóra wygląda zupełnie inaczej. Gładka, promienna twarz każdego ranka. Polecam każdemu
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lutego 2023 o 11:10
    Mieszane odczucia...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem bardzo fajnie wygładza, co czuć już po kilku dniach, a nie często mam takie odczucia przy kremach, poza tym ładnie pachnie, ale niestety po kilku dniach zauważyłam że gdy rano nałożę krem to około godziny 18/20 oczy zaczynają mnie piec i szczypać, po zmyciu z twarzy jest ok. Aktualnie jeśli krem uzywam co 2-3 dni to nic się nie dzieje. Dodam, że jeszcze nigdy żaden krem mnie nie uczulił itp.
    W marketplace Allegro, Amazon
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną