Naturikke, Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym

Naturikke, Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym

Średnia ocena: 3.64/5

Pokochasz mnie za:
-wspaniałe doznania sensoryczne, które obudzi w Tobie naturalna receptura stworzona specjalnie dla Ciebie,
-nieprawdopodobne wrażenie aksamitnej pielęgnacji,
-nawilżenie nawet głębszych warstw naskórka,
-wygładzenie zmarszczek i młodszy wygląd.
Krem polecany dla kobiet w wieku: 30-60

dojrzała
Wiek
30+

Zaskoczenie

Byłam zaskoczona tym, jak dobrze ten krem działał na moją skórę. Nawilżał bez zapychania, szybko się wchłaniał, nadawał się pod makijaż i miał przyjemny zapach. Nie jest to hit hitów, ale myślę, że to solidne mazidło dla tłustych cer, które potrzebują nawilżenia. Na plus wydajność i solidne opakowanie.

Fajny krem z naturalnym składem!

Zachęcona promocyjna ceną i naturalnym składem zakupiłam krem w Rosku i to był dobry wybór. Przede wszystkim krem nawilża skore nie pozostawia lepkiej warstwy i szybko się wchłania u mnie sprawdził jako krem pod makijaż. Sama struktura kremu jest dość kremowa, a nuta zapachowa jest dość mocno wyczuwalna. Niemniej jednak polecam krem dla osób poszukujących nawilżenia, wygładzenia w dobrej cenie :) przy tym wspierając polską markę :)

Odrobinę lżejszy od wersji przed zaśnięciem, ale pod krem z filtrem może być za ciężki, chyba że dla suchych cer

Produkty marki I'm Naturikke to moje odkrycia zeszłego roku i jedne z ulubionych produktów. Bardzo lubię wersje dostępne w Rossmannie - te w tubkach, zarówno z bakuchiolem jak i kolagenem. Długo polowałam na te wersje - z naturalnym kwasem hialuronowym, bo nie są dostępne stacjonarne.

Są dwie podstawowe różnice między tym produktem a wersją tubkową:
1. opakowanie - urzekający słoiczek - naprawdę jest elegancki, szklany i robi wrażenie. Idealny na prezent tym bardziej, że zapakowanie w duży efektowny graficznie i bogaty w informacje kartonik. Przy okazji trochę nadmiarowy :) pod nakrętką miłe wieczko z napisem "Witam" i serduszkiem .
2. Cena - tubka jest zwyczajnie tańsza :)

Podobieństwa to:
1. Urzekający i trwały zapach - bardzo podobny do pozostałych serii - wersja na miły dzień jest nieco lżejsza zapachowo niż przed zaśnieciem, ale jest to subtelna różnica
2. Przyjemna sensorycznie konsystencja, aksamitna, nie roluje się
3. Wyraźne działanie nawilżające i odżywcze - może być aż za bardzo odżywcze, dla cer innych niż suche, szczególnie pod krem z SPF (ja używam wersję dzienną i nocną wymiennie na noc :)
4. Wydajność
5. Uniwersalność stosowania - ma lżejsze oleje niż wersja przed zaśnięciem, ale obie można stosować wymiennie - sensorycznie niewiele się różnią wg mnie
6. Względnie łatwo się wchłania choć konsystencja nie jest ultralekka, wymaga wmasowania, szczególnie na wielowarstwowej pielęgnacji
7. Bardzo dobre działanie zamykające pielęgnację, okluzyjne - dobrze współpracuje z innymi kosmetykami o różnych formułach
8. Duży procent składników pochodzenia naturalnego - tutaj 97%
9. Standardowe PAO - 6 m-cy

Reasumując, cieszę się, że spróbowałam. Jednak ze względu na niską dostępność i mniej praktyczny słoiczek, nie będę do nich wracać. Zwyczajnie wolę serie dostępne w Rossmannie, bo są tańsze, bardziej dostępne a tubka jest praktyczna w kosmetyczce i/lub podróży i bardziej higieniczna. Do samego produktu nie mam uwag - jest cudowny! Polecam spróbować, gdy ktoś lubi mocne zapachy w pielęgnacji.

Bardzo fajny:)

Bardzo lubię ten krem, szczególnie zimą. Daje odpowiednie nawilżenie i dobrze przygotowuje skórę pod makijaż. Jeśli się go za dużo nałoży, dużo szybciej wyświeca się twarz, także trzeba uważać. Jego zapach osobiście mi nie przeszkadza. Ma piękne opakowanie i ten dopisek, który umila dzień:)

Na miły początek dnia!

Jak dla mnie krem idealnie się nadaje na co dzień, pod makijaż. Ma fajne opakowanie, przyjazne dla oka. Może nie likwiduje zmarszczek, ale sprawia że skóra twarzy lepiej wygląda i doskonale ją nawilża, co nadaje jej pełnie blasku. W mojej opinii, krem sprawia że każdy dzień jest miły.

Jednorazowa akcja i nigdy więcej

Krem kupiłam przy okazji promocji w Rossmanie. Kremy produkowane przez K.Janda sp. z o.o. - poza jednym - niespecjalnie mi pasują, ale stwierdziłam, że tej linii dam szansę. I błąd. Ten krem nie tylko nie polubił się z moją skórą, ale skończył jako krem do stóp, bo szkoda wywalić. Ale po kolei. Zapach: mocny, intensywny, nieco lekarski, nie przeszkadzałoby mi to, gdyby zapach się szybko ulatniał, jak w większości kremów. Ten zapach trwa i trwa i jest na tyle intensywny, że po godzinie mi przeszkadza. Krem ma nawilżać, ale niestety niezwykle ściąga mi skórę, czuję się jakbym miała na twarzy maskę, bardzo to nieprzyjemnie. O nawilżeniu czy redukcji zmarszczek mowy nie ma. Postanowiłam więc go użyć na olej lub na serum i efekt jest taki, że krem się baaaaaardzo długo wchłania, nawet 20-30min. zostaje na twarzy w postaci białych smug. Okropne. Jeśli zaś na niego chcę coś użyć - krem się roluje. Rzadko który krem ma dla mnie tyle wad, awansował na jedno z pierwszych miejsc nielubianych kremów.

Przyjemny początek dnia

Jako posiadaczka cery mieszanej z tendencją do przesuszania muszę powiedzieć, że krem przyjemnie mnie zaskoczył. Bardzo ładny zapach to pierwsza cecha, którą odkryłam po otwarciu szklanego pojemniczka w kolorze zielonym. Konsystencja jak dla mnie również w sam raz - niezbyt gęsta, dzięki czemu dobrze się wchłania. Sprawdzałam skład i również niewiele rzeczy było wątpliwych. Stosowany w połączeniu z kremem na noc, rzeczywiście delikatnie spłycił część zmarszczek mimicznych w okolicach ust. Z rzeczy negatywnych, zdarzało się, że któryś z kremów zatykał pory, ale być może chodziło o zbyt słabe oczyszczenie twarzy przed użyciem lub o fazę cyklu. W połączeniu z dobrym płynem micelarnym/tonikiem jest nieźle. Zdecydowanie dobrze nawilża i efekt utrzymuje się bardzo długo.

Naturalne nawilżenie

Stosuję ten krem codziennie rano , na skórę oczyszczoną i stonizowaną. Jest lekki, wydajny. Wystarczy niewiele do rozprowadzenia po całej twarzy, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy i nie zapycha porów. Dla mnie istotne jest to , że nie uczula , bo niestety często bywa inaczej. Ma lekki zapach , całkiem przyjemny . Podoba mi się opakowanie, ta zieleń zaraz się kojarzy z produktem naturalnym i skład kremu rzeczywiście jest bardzo fajny.

Ukojenie i Relaks!

Jestem zauroczona. Stosowanie tego kremu stało się moim codziennym porannym rytuałem, bez którego nie rozpocznę swojego dnia. Krem przepięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża skórę i szybko się wchłania. Nie zatyka porów, a tego się troszeczkę bałam. :)
Sam słoiczek jest przeuroczy :) Mam po zimie naprawdę problematyczną i wysuszoną skórę, a krem świetnie sobie z tym przesuszeniem poradził. Co do redukcji zmarszczek, niestety tutaj nie widzę wow, ale wykażę się cierpliwością...może jeszcze i w tej sferze krem mnie zaskoczy pozytywnie. :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Naprawdę miły początek dnia :)

Przede wszystkim wielki plus za naturalny skład. Podoba mi się zielone opakowanie, które idealnie wpisuje się w eko trend. Kremu na miły początek dnia używam codziennie rano. Przyjemnie się go stosuje ze względu na miły i świeży zapach. Krem łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i ma przyjemną konsystencję. Skóra po jego użyciu jest nawilżona i odżywiona, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ pod maseczką skóra jest przesuszona. Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewiele kosmetyku wmasować w cerę, szyję i dekolt. Nie ma mowy o podrażnieniach, zaczerwienieniu, szczypaniu czy swędzeniu. Pory nie zostały "zapchane", a skóra cały czas jest w dobrym stanie. Warto wypróbować!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

To krem, którego nie moża szybko zapomnieć :)

Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym firmy Naturikke to produkt skrojony idealnie na moje potrzeby. Po jego zastosowaniu moja skóra staje się aksamitna, odżywiona i perfekcyjnie nawilżona. Dzięki innowacyjnemu składowi zawierającemu m. in. kwas hialuronowy mam wrażenie, że moja skóra stała się promienna, jaśniejsza i bardziej pogodna.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem na miły początek dnia

Krem Natürikké Na miły początek dnia zawiera od 97% do 98% składników pochodzenia naturalnego. Zawiera kwas hialuronowy, który sprawia że skóra jest odpowiednio nawilżona, gładka, odżywiona a zmarszczki stają się mniej widoczne. Ma lekką konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo wydajny i ma poręczne opakowanie. Idealny do każdego typu cery.