Naturikke, Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym

Naturikke, Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym

Pokohasz mnie za:
-wspaniałe doznania sensoryczne, które obudzi w Tobie naturalna receptura stworzona specjalnie dla Ciebie
-nieprawdopodobne wrażenie aksamitnej pielęgnacji
-nawilżenie nawet głębszych warstw naskórka
-wygładzenie zmarszczek i młodszy wygląd.
Krem polecany dla kobiet w wieku: 30-60

Cera
dojrzała
Wiek
30+

Świetny naturalny skład i świetnie działa.

Kremu I’m Natürriké krem na miły początek dnia z naturalnym niskocząteczkowym kwasem hialuronowym. Jest to najnowsza „zielona” marka od firmy Krystyna Janda. Kupiłam ten krem ponieważ przyciągnął mnie naturalny skład złożony z 97% składników oraz zachęciły mnie obietnice producenta. Więc pomyślałam trzeba przetestować i przekonać się jakie będą efekty. Krem dedykowany jest kobietom od 30 do 60 roku życia.
Zacznę od opakowania bo ma bardzo fajny design, krem jest umieszczony w szklanym zielonym opakowaniu takim spłaszczonym słoiczku z plastikową nakrętką. Jest dość ciężki i sprawia wrażenie luksusu. Konsystencja kremu jest lekka a zarazem treściwa, bardzo dobrze się rozprowadza i tak jak obiecuje producent można poczuć wspaniałe doznania sensoryczne. Dość szybko się wchłania. W moim odczuciu pozostawia taki delikatny i aksamitny film na skórze. Zapach jest delikatny taki powiedziałabym roślinny, ale niestety nie przypadł mi do gustu, niestety to nie moje nuty zapachowe. Po aplikacji aromat wyczuwałam tak do 30 minut. No dobrze a co posiada w składzie?
Znajdziemy tutaj m.in. olej makadamia, olej winogronowy, olej z kamelii japońskiej, masło shea, wyciąg z zielonego kawioru, wyciąg z czerwonej algi, drzewo tara i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Skład naprawdę bardzo bogaty i składniki są pochodzenia naturalnego. Bardzo ciekawe i istotne jest to że zastosowano w tym kosmetyku nowatorskie technologie m.in. zaawansowaną technologię Sensori – Japonica, która odszyfrowuje naturę zmysłów skóry oraz aktywator zmysłów. Efekty jakie zauważyłam podczas stosowania kremu: widoczne i świetne nawilżenie, regeneracja, wygładzenie, napięcie skóry, cera wygląda zdrowo. Zaznaczam, że nie było żadnych podrażnień, swędzenia czy też zaczerwienienia. Nie zapycha porów.

Krem idealny

Od jakiegoś czasu poszukiwałam kremu, który zadbałby o moją skórę 35+
Poprzednie, chemiczne kosmetyki zapychały i sprawiały, że ciągle miałam białe podskórne krostki na twarzy. Przerzuciłam się więc na składy naturalne. Miałam chyba szczęście, że od razu trafiłam na to cudo. Dodam, że mam cerę mieszaną, tłustą w strefię T, skłonną do powstawania wyprysków i zaskórników.
Ten krem od pierwszego użycia skradł moje serce. Po pierwsze opakowanie, po drugie zapach, po trzecie konsystencja po czwarte błyskawiczny efekt aksamitnej skóry. Wielkie WOW. Na dodatek okazało się, że to polska marka co było dla mnie zaskoczeniem :-)
Krem świetnie nawilża, pozostawia skórę fajną w dotyku, stanowi dobrą bazę do nałożenia make-upu, cera jest wypoczęta i ładniejsza po prostu.

Nawilżona i promienna cera za 39,99 zł

Marka Janda przeszła samą siebie tworząc swoją nową linię kosmetyków Naturikke. Należące do niej kremy są naturalne, mają świetne składy, nie podrażniają skóry i - co najważniejsze - świetnie działają.

Krem na dzień umieszczony został w szklanym opakowaniu z plastikową nakrętką. Jego aplikację umila delikatny zapach. Konsystencja jest bardzo lekka; szybko wchłania się w skórę, pozostawiając delikatny, aksamitny film na jej powierzchni.

Produkt jest bardzo wydajny - jedno opakowanie wystarczyło mi na około 2 miesiące. Po kilku tygodniach stosowania skóra (posiadam cerę normalną) stała się widocznie nawilżona, napięta i pełna blasku.

Bardzo fajny krem!

Mimo, że krem ten polecany jest dla kobiet w wieku od 30-tego do 60-tego roku życia, to nie znaczy, że młodsze osoby nie mogą go używać. Wszystko zależy od potrzeb skóry.

Stosuję ten krem od sierpnia, więc mam już o nim wypracowane zdanie. Ma lekką, a zarazem treściwą konsystencję. Ma bardzo przyjemy, pobudzający zapach. Szybko się wchłania, nie roluje się, bez problemu można nakładać go pod makijaż.

Zmarszczek jeszcze zbytnio nie posiadam, więc nie potrafię ocenić, czy je redukuje, ale na pewno po dłuższym stosowaniu skóra stała się znacznie wygładzona i napięta. Jest również promienna i miękka w dotyku. Nie zapchał mnie, nie podrażnił, wręcz łagodził moją skórę.

Zdecydowanie polecam ten krem osobom, które zmagają się z przesuszoną skórą. Sprawdzi się on również, jeśli chcemy odżywić naszą skórę. Polecam przetestować, ja jestem zachwycona i mam nadzieję, że moja recenzja będzie dla Was pomocna!

dobry, treściwy krem

Stosuję ten krem już od dłuższego czasu i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Na wstępie wspomnę, że NIENAWIDZĘ jak krem się roluje. Ten tego nie robi, więc wielki plus.

OPAKOWANIE
W kartoniku zamknięty jest taki spłaszczony słoiczek, dość ciężki - sprawia wrażenie luksusu.

KONSYSTENCJA I ZAPACH
To chyba właściwości, które mnie rozczarowały. Producent deklaruje niesamowite doznania sensoryczne, więc spodziewałam się nietypowej konsystencji i ciekawego, choć delikatnego zapachu, bo to kosmetyk promowany jako naturalny. No i się zawiodłam. Krem w kolorze jest biały, w konsystencji to po prostu gęsty, zbity krem, a zapach już kiedyś wąchałam, kojarzy się pielęgnacyjnie, ale szału nie robi. Jest też dość mocno wyczuwalny na skórze po aplikacji, co może przeszkadzać. Smaku nie testowałam, dźwięku krem nie wydaje, więc nie wiem gdzie są te doznania sensoryczne. Marketingowiec zdecydowanie popłynął.

DZIAŁANIE
Krem jest treściwy i fajnie nawilża, nie pozostawiając tłustej powłoki (szybko się wchłania). Myślę, że dla mniej wymagających skór sprawdzi się nawet na noc.

Podsumowując, jest to ciekawa propozycja. Warto polować na niego podczas promocji.

Bardzo przyjazny i dobry skład

Krem jest lekkiej konsystencji o barwie śnieżnobiałej. Posiada delikatny zapach. Dobrze się rozprowadza i wchłania, pozostawia skórę nawilżoną przez resztę dnia. Nie pozostawia uczucia napiętej i suchej skóry. Nie zapycha porów, nie podrażnia, wręcz łagodzi zmiany na skórze. Uważam, że jest to krem dla delikatnej potrzebującej nawilżania skóry, który dodatkowo walczy z oznakami starzenia