Miya Cosmetics, myWONDERBALM Hello Yellow (Nawilżająco-odżywczy krem z masłem mango, do twarzy, rąk i ciała)

Zobacz oferty

cocolita.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Nawilża i odżywia, poprawia elastyczność, łagodzi i koi. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje pod makijaż.Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała, przeznaczony do każdego rodzaju skóry ale szczególnie polecany do normalnej, mieszanej, mniej przesuszonej.
- Masło mango nawilża i odżywia skórę, poprawiając jej elastyczność.
- Olejek z pestek winogron, witamina E i prowitamina B5 łagodzą i koją podrażnienia, pozostawiając skórę gładką i odżywioną.
Bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych, parafiny, PEG-ów, sztucznych barwników oraz glikolu propylenowego.
Perfumowany, zawiera alkohol.

50 – 100ml
Wiek
20+, 30+

Do ciała - tak, do twarzy - nie

Opakowania serii myWonderbalm kuszą ładną grafiką i wyrazistymi kolorami. Z uwagi na ich uniwersalne zastosowanie do twarzy i ciała niełatwo zdecydować się na konkretną wersję. Pomógł mi fakt, że posiadam nieszkodliwego (mam nadzieję) fioła na punkcie mango, dlatego moim udziałem stała się tubka żółta wzbogacona masłem ze wzmiankowanego owocu.
W opisie kosmetyku widnieje informacja, że kwalifikuje się do stosowania na twarz (łącznie z okolicą oczu), dekolt, dłonie i ciało, a krem poleca się szczególnie cerom normalnym oraz mieszanym. Skład jest dobry i bogaty w składniki aktywne, a całość ma nawilżać, odżywiać, poprawiać elastyczność skóry.

myWonderbalm kupiłam z zamiarem stosowania głównie na twarz, tymczasem to jeden z tych kosmetyków, który do twarzy niespecjalnie mi się sprawdziły i ratowałam zakup zastosowaniami alternatywnymi. Mam cerę tłustą i łudziłam się, że skoro powinien być odpowiedni do mieszanej, to może się zakumplujemy, ale okazał się zbyt treściwy i ciężki - w sumie po obecności masła mango pewnie mogłam się tego spodziewać. W największym skrócie buźka była zbyt natłuszczona, świeciła się, wchłanialność kremu taka sobie. Ale nie ma tego złego...!
Bohater recenzji znalazł u mnie zastosowanie w przypadku ciała - rzeczywiście nawilża i odżywia, na mniej tłustych rejonach o wiele lepiej się wchłania, nie zostawia klejącej warstwy. Idealnie nadaje się na balsam do ciała, ale z racji małej pojemności wystąpił w tej roli tylko raz, po prostu 75 ml zniknęłoby raz dwa. Przede wszystkim raczyłam nim dłonie i stopy.
Zapach przypadł mi do gustu, ale to takie mango bardziej kwaskowe niż słodkie, tak czy owak orzeźwiające i uprzyjemniające aplikowanie kremu.

Żółty myWonderbalm jest wszechstronny i bezpieczny do stosowania no... wszędzie. Nawet twarzy nie zrobił krzywdy, zwyczajnie w mojej ocenie bardziej odpowiedni będzie dla cery normalnej lub nawet suchej. Przydatność produktu po otwarciu wynosi tylko 6 miesięcy, na szczęście nie da się go zmarnować i to niewątpliwy atut - uniwersalne zastosowanie pomoże zużyć wszystko.
Nie wrócę do kremu wyłącznie dlatego, że dla mojej cery okazał się zbyt ciężki, a 75 ml to dużo w kosmetyku do twarzy, ale mało w przypadku balsamu do ciała. Innymi słowy zakup byłby nieekonomiczny. Swoje opakowanie opróżniłam w miesiąc, co nie powinno dziwić przy regularnym stosowaniu na dłonie i stopy oraz wspomnianym jednorazowym użyciu na całe ciało. myWonderbalm może być fajną opcją na wyjazd - polecam jako praktyczne "wszystko w jednym".

Dobry

Krem nawilżająco-odżywczy o zapachu mango. Zamknięty w żółtej tubce z zamknięciem na klik. Kosmetyk uniwersalny do każdej części ciała i tak go stosowałam. Po otwarciu urzeka nas piękny zapach mango! Jest naprawdę owocowy i aż jest chęć, by go posmakować. Konsystencja jest kremowa i lekka, dobrze się nią pracuje. Zapach długo się utrzymuje na skórze. Po zastosowaniu skóra jest delikatna, miękka w dotyku i nawilżona. Nie zrobił mi krzywdy na twarzy jak i na ciele, więc faktycznie jest uniwersalny.

Super krem

Krem dostałam w prezencie od córki. Od razu skradł moje serce. Urzekł mnie jego piękny, egzotyczny zapach mango. Odkąd zaczęłam go używać zauważyłam, że moja skóra jest super nawilżona, odżywiona i bardziej jędrna. Skóra jest też bardziej delikatniejsza, zarówno na twarzy jak i na dłoniach. Oprócz tego ma bardzo ładne, kuszące opakowanie, które przyciąga oko i zamknięty jest w poręcznej, wygodnej w użyciu tubce. Ma lekką, kremową konsystencję, nie trzeba używać go dużo. Bardzo łatwo, szybko i sprawnie rozprowadza się na skórze. Zapach utrzymuje sie bardzo długo na ciele. Mocne efekty można zauważyć już po niedługim czasie codziennego stosowania. Bardzo lubię używać go wieczorem na twarz, dłonie i dekolt po codziennej kąpieli. Myślę, że jest godny polecenia wszystkim dziewczynom i kobietom, które potrzebują porządnego nawilżenia i odżywienia skóry. Cena jest bardzo adekwatna co do produktu i jego niezliczonych zalet. Na pewno kupię go ponownie i sięgnę po niego jeszcze nie raz. Zdecydowanie to mój ulubiony krem.

Krem do którego zawsze wracam

Mój ulubiony "tani" krem który często kupuje ponieważ jest:
- tani
- ma przyjemną, aksamitną konsystencję
- współgra z każdym moim podkładem
- współgra z każdym moim kremem z spf50
- nawilża moją skórę
W przypadku mojej skóry, która jest mieszana w kierunku suchej, ale z widocznymi rozszerzonymi porami, krem nie zapycha, nie powoduje wyprysków.

Najlepszy!

Krem poleciła mi kuzynka. Jest moim totalnym hitem, super nawilża, koi, twarz nie jest ściągnięta ani zbyt tłusta. Jest po prostu taka jak powinna być naturalnie.
Zapach bardzo na plus, ponieważ kocham mango.

+opakowanie
+dostępność
+zapach
+wydajność
+nawilża
+idealny pod makijaż

-cena

niezły, ale to nie to

Poprzedniej zimy zachwyciłam się różanym kremem MIYA, więc kupiłam 2 kolejne. Mango miał być na zimę na dzień, z masłem shea na noc albo kiedy skóra będzie bardzo wysuszona. Oba kremy trochę mnie rozczarowały.
Mango nie pachnie mango, tylko cytryną i to taką dość sztuczną. Nawilża nieźle, natomiast nie działa regenerująco na skórę, nie pomoże przy dużym wysuszeniu. Ma trochę lżejszą i bardziej płynną konsystencję, która mi się spodobała - łatwo się go smaruje i nie ma takiego uczucia obklejenia skóry. Już wiosną jednak robi się za ciężki i trudno mi w sumie znaleźć czas kiedy mogę go używać. Cerę mam lekko mieszaną, ale z dużą skłonnością do przesuszania, szczególnie zimą przypomina bardziej suchą.
Skład fajny, przystępna cena, duże opakowanie, ale produkt nie do końca dla moich potrzeb.

Taki sobie...

Krem znajduję się w intensywnie żółtej tubce, która na pewno przykuwa oko.
Zapach kremu jest mocno wyczuwalny ale dla mnie przyjemny :)
Jednak myślę że dla osób wrażliwych na zapachy za bardzo wyczuwalny...

Krem jak dla mnie był słaby.
Miałam wrażenie że totalnie nie robił nic.
Myślę że za tą cenę można kupić coś lepszego...

Mam kilka zastrzeżeń mimo ogólnego dobrego wrażenia

Używam tego kremu od ok 2 miesięcy i puki co tylko w połączeniu z żółtym serum Miya (z witaminą C). Razem, przy regularnym stosowaniu, dają naprawdę przyjemny efekt świeżej, nawilżonej skóry. Mam też wrażenie, że stopniowo wyrównuje się koloryt mojej skóry i jest ona rozjaśniona i jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało - promienna.
Ponadto - podobnie jak serum- krem tak pięknie pachnie egzotycznymi owocami, że mimo intensywności tego zapachu (czego przeważnie nie lubię w kosmetykach do twarzy), często nie mogę doczekać się kolejnego użycia. Czasami nawet wącham go sobie tak po prostu :)
Jako posiadaczka mieszanej cery z dużą skłonnością do przetłuszczania, muszę bardzo uważać co nakładam pod makijaż, bo nawet odrobinę zbyt ciężki kosmetyk może spowodować, że makijaż się zroluje lub spłynie, a nawet spowoduje "wybuch" sebum, co kończy się zaskórnikami.
No i tu przechodzimy do malutkich zastrzeżeń...
1. Krem jest gęsty i treściwy, ale aksamitny - jednak w przeciwieństwie do wspomnianego wyżej serum, dość długo się wchłania i pozostawia na skórze "barierę". Nie jest to tłusta warstwa kremu, raczej półmatowy film, który z jednej strony przyjemnie otula skórę, ale z drugiej strony - nałożony pod podkład skutkuje świeceniem się skóry przez większość dnia i w rezultacie spłynięciem makijażu. No chyba, że ktoś ma bardzo suchą skórę. Tłustym cerom radzę pozostać z tym kosmetykiem przy wieczornej pielęgnacji.
2. Kremu używam tylko do twarzy, bo obawiam się, że gdybym miała używać go do rąk i ciała (tak jak proponuje producent), to koszt mógłby nie być warty efektu. Jednak jeśli używać go tylko do twarzy, to starcza naprawdę na długo, bo i opakowanie jest całkiem spore.
Oczywiście te zastrzeżenia są bardzo subiektywne, podobnie jak dobre wrażenia.
Faktem natomiast jest, że używa się go bardzo przyjemnie, nie zapycha porów, nie powoduje problemów skórnych i chętnie do niego wrócę.

Mój ulubiony krem z Miya

Mam ogromny sentyment to tego kremu - było to moje pierwsze spotkanie z marką Miya dobrych kilka lat temu. Wracam do niego regularnie i nie zliczę ile opakowań zużyłam. Jest to bardzo solidny krem odżywczo-nawilżający o przyjemnym zapachu mango, robiący robotę, jaką obiecuje producent.

Delikatny krem

Krem nawilża skórę, nie pozostawia tłustego filmu, a skóra po nim jest bardzo wygładzona. Jego zapach nie jest dla mnie minusem, wrecz przeciwnie, podoba mi sie ten lekko "sztuczny" aromat. Dodatkowo produkt zamknięty jest w tubce, przez co jest super higieniczny, bo nie dotykamy reszty kremu palcami.

Świetny krem

Krem na piękny zapach, który według mnie jest bardziej cytrusowy niż mango, ale i tak bardzo przyjemny. Stosuję go jako krem do twarzy na dzień, czasami również na noc. Zdarza mi się też używać go do rąk. Bardzo podoba mi się jego uniwersalność. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu ani żadnego nieprzyjemnego uczucia na twarzy, co jest dla mnie wielkim plusem. Dobrze odżywia cerę, nawilża i nadaje się pod makijaż.

Tropikalne spa

Kocham ten zapach mango, który utrzymuje się na skórze jeszcze długo po nałożeniu kremu. Nie ma lepszego kosmetyku na domowe spa zimą, żeby przenieść się w wyobraźni na tropikalną wyspę. Wydajny i dobrze nawilżający krem :)