Skuteczność produktu czy naturalność? Teraz już nie trzeba wybierać: nowa linia do pielęgnacji włosów beBIO łączy doskonałe właściwości ekstraktów naturalnych z naukowo potwierdzoną skutecznością, wydobywającą z nich doskonałe rezultaty, które kochają nasze Klientki.

Innowacyjna formuła wzmacniającej wcierki zawiera Baby Hair ComplexTM, który stymuluje mieszki włosowe i wzrost nowych włosów. Regularne stosowanie tego produktu sprawi, że Twoje włosy staną się gęstsze i nabiorą objętości.

Zawiera unikalne składniki aktywne:

·Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej - pobudza włosy do wzrostu, zapobiegając nadmiernemu wypadaniu.
·Keratyna roślinna, biotyna i wyciąg z żywicy akacji - odbudowują, wzmacniają i zagęszczają włosy.
·Hydrolat z kwiatu rumianku rzymskiego - odżywia włosy i dodaje im blasku.

lekkie
do skóry głowy
przyśpieszające porost włosów
w sprayu

Zauważyłam nowe włoski.

Wcierka jest w plastikowej buteleczce o pojemność 100 ml, ma miły zapach, nie drażniący. Codziennie przez miesiąc stosowałam tą wcierkę rano i wieczorem i zauważyłam wzrost "baby hairów". Wcierkę kupiłam w drogerii Rosmann w promocyjnej cenie około 15 zł za butelkę. Wcierka nie podrażnia, nie uczula, jest wydajna.

Świetny produkt

Jestem zakochana w tej wcierce oraz w tym, jakie efekty daje. Dzięki niej, moje włosy są mocne i odżywione, mam duży wysyp baby hair. Odżywkę stosuję codziennie po umyciu włosów produktami z tej samej serii i efekt jest zauważalny. Jedyne, czego trzeba pilnować to regularność i systematyczność, bo bez tego efektów nie będzie.

Bardzo polecam ten spray, dzięki niemu moje włosy mniej wypadają, bardzo cenię sobie taki efekt, ponieważ był to dla mnie duży problem.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam ją podczas gdy poszukiwałam czegoś co pomoże moim włosom odnowić się i przyśpieszy wzrost , ponieważ zostały bardzo zniszczone regularnym farbowaniem i ciepłem prostownicy. Produkt tez sprawdził się rewelacyjnie , efekty bylo widac już po ok miesiąca , pojawiło się bardzo dużo nowych włosków , włosy stały sie widocznie mocniejsze i odżywione. Wcierka nie powoduje żadnych podrażnień skóry głowy bardzo łatwo się aplikuje i jest bardzo wydajna. Jest to produkt wart zakupu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wspaniała wcierka do włosów

Byłam bardzo ciekawa ten wcierki do włosów i mile się zaskoczyłam. Mam alergiczną skórę głowy na której często wyskakują krostki po zastosowaniu nieodpowiednich kosmetyków. Po użyciu wcierki nic takiego nie miało miejsca. Po miesiącu stosowania zauważyłam nowe baby hair dzięki czemu włosy stały się gęste i bardziej odżywione. Produkt nie przetłuszcza tak włosów jak większość wcierek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super. Już widzę pierwsze efekty! Włosy stały się mocniejsze, a wypadanie znacznie ograniczone.

Naturalna wzmacniająca wcierka stymulująca wzrost włosów od beBIO jest na pewno warta uwagi.
Ja miałam możliwość stosować ją prawie już miesiąc i mogę pochwalić się pierwszymi efektami.

Wcierka znajduje się w poręcznym opakowaniu z atomizerem. Bardzo wygodnie się jej używa. Aplikację umila dodatkowo ładny, delikatny, owocowy zapach.
Produkt ma naturalny skład, jest więc delikatny dla skóry głowy. NIe powoduje absolutnie żadnego podrażnienia, czy swędzenia skóry głowy.

Sięgam po nią regularnie co dwa dnia, czasem co trzy dni na wieczór zostawiając ją na noc na głowie i widzę, że faktycznie działa.

Mam cienkie, delikatne, osłabione włosy.
Ta wcierka rzeczywiście ma moc wzmacniającą włosy.
W moim przypadku ograniczyła wypadanie włosów z czego bardzo się cieszę. Mało tego właśnie zauważam mnóstwo małych baby hair. Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem, bo po naturalnej, wegańskiej wcierce nie spodziewałam się cudów.
Jest lepiej niż myślałam. Włosy są mocniejsze, wyglądają zdrowiej, a fryzura w końcu nabiera objętości.
Co ważne wystarczy naprawdę kilka psiknięć (oczywiście pamiętając tutaj o regularnoći) żeby cieszyć się pierwszymi efektami.
Uważam że wcierka jest dosyć wydajna jak na tego typu produkty.
Będę używać dalej , bo jestem strasznie ciekawa dalszych efektów.
Chętnie kupię kolejną buteleczkę.

Warta uwagi

Wcierka posiada wygodne opakowanie w formie sprayu. Ma ona delikatny roślinny zapach. Bez problemu się ją aplikuje. Nie podrażnia skalpu i unosi włosy u nasady. Zauważyłam, że po jej stosowaniu (około miesiąc) włosy stały się mocniejsze i o wiele mniej wypadają.

Mnostwo nowych wlosow

BeBIO Baby Hair Complex Wcierka to prawdziwa perełka w pielęgnacji włosów! Jestem zaskoczona jak skutecznie stymuluje wzrost nowych włosków, sprawiając, że moje włosy stają się gęstsze, mocniejsze. Aplikacja jest prosta i przyjemna dzięki atomizerowi, a owocowy zapach dodaje radości podczas użytkowania.

Co najważniejsze, po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę kondycji moich włosów - pełne życia i pięknie się prezentują! Wartościowy skład i doskonałe działanie to dla mnie kluczowe zalety tej wcierki. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną wzmocnić swoje włosy, zapobiec wypadaniu oraz pobudzić ich wzrost!

Efekt wow

Butelka, choć początkowo wydaje się być zwykłym produktem, kryje w sobie potężną moc, która odmieniła moją codzienną rutynę pielęgnacyjną.

To niezwykłe, jak szybko ten produkt stał się kluczowym elementem mojej pielęgnacji. Po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczne zmniejszenie wypadania włosów, a co więcej, na mojej skórze głowy zaczęły pojawiać się delikatne, nowe włoski.

Zapach świeżych, owocowych nut wyrazny podczas aplikacji i pozostaje na włosach na długo

Wcierka ma lekką, przyjemną konsystencję, która szybko wchłania się w skórę głowy bez pozostawiania tłustych śladów. Chociaż aplikacja może być trochę niewygodna dla osób z długimi włosami, atomizer ułatwia rozprowadzanie produktu na skórze głowy.

Wcierka zawiera naturalne i wegańskie składniki. To dla mnie ważne, ponieważ wiem, że dbam nie tylko o swoje włosy, ale także o środowisko.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zużyłam jedno opakowanie wcierki beBIO i jestem zadowolona z efektów. Dużo mniej włosów mi wypada, mam dużo nowych włosków baby z czego ogromnie się cieszę. Moje włosy stały się gęstsze i wyglądają zdrowo. Wcierka ma wygodne opakowanie w codziennym stosowaniu. Zapach jest przyjemny. Konsystencja ułatwia stosowanie wcierki.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mieszane uczucia nie mam zdania

beBIO, Baby Hair Complex, Naturalna wzmacniająca wcierka stymulująca wzrost włosów.
Nie mam zdania na temat tej wcierki, ponieważ nie widzę wysypu baby hair . Może przy dłuższym stosowaniu to się zmieni .
Zobaczymy.
Ogólnie zestaw szamponu i odżywki jak dla mnie mega działanie , więc wcierce daje szansę .
Wcierka ma ładny zapach , butelka jest przyjazna dla oka w postaci spray. Wydaje mi się , że przez to , że jest w sprayu nie jest wydajna .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobra wcierka do włosów!

Wcierka w sprayu zapakowana w plastikowej butelce o pojemności 100 ml. Ma bardzo przyjemny zapach, łatwo się ją nakłada na skórę głowy. Jedynym minusem tej wcierki jest to, że po wmasowaniu w skórę głowy, moje włosy u nasady wyglądały nieco nieświeżo. Nie zauważyłam również dużego wzrostu moich nowych włosów, ale stały się one bardziej wzmocnione i zdecydowanie mniej mi zaczęły wypadać. Może to zbyt wcześnie na takie rezultaty, ale będę nadal systematycznie stosować tą wcierkę.

Świetna wcierka

Byłam bardzo ciekawa tego produktu i cieszę się, że miałam okazję go przetestować w ramach klubu recenzentki. Wcierka ma wygodne opakowanie z atomizerem i ładny zapach. Nie obciąża włosów i nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają. Kosmetyk wzmocnił moje włosy i spławił, że mniej wypadają. Zauważyłam również, że pojawiło mi się sporo baby hairów. Z pewnością będę dalej stosować :)