Mizon, Vita Lemon, Sparkling Peeling Gel (Rewitalizujący peeling enzymatyczny do twarzy)

Enzymatyczny peeling cytrynowy. Nagrodzony nagrodę Allure 2015. Zawiera wodę gazowaną z Francji. Wygładza i oczyszcza skórę, z martwego naskórka i nagromadzonego sebum, wnika głęboko. Pomoże pielęgnować skórę i wyglądać jej promiennie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• (INCI): Water, Glycerin, PEG_7 Glyceryl Cocoate, Steartrimonium Methosulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cellulose, Water , Isopropyl Alcohol, Butylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Fragrance, Citrus Medica Limonum (lemon) Fruit Extract, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Coptis Chinensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Propylene Glycol, Pyrus Malus (apple) Fruit Extract, Carica Papaya (papaya) Fruit Water, Camellia sinensis Leaf Extract, Gypsophila Paniculata Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract Lilium Candidum Flower Extract, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Convallaria Majalis Root Extract, Magnolia Liliflora Flower Extract, paeonia Lactiflora Root Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil.

Najlepszy enzymatyczny

Zapach sztucznej cytryny, ale mi odpowiada. Konstynecja żelowa oraz wygodny dozownik. Wystarczą dwie pompki aby użyć peelingu na całą twarz.
Magia! Skóra dosłownie w kilka sekund "zrzuca" stary naskórek, który grula się przy wcieraniu preparatu. Wrzucam zdjęcie jak wygląda naskórek podczas stosowania peelingu. Aż wątpiłam czy to czasem sam żel nie grula się, a nie naskórek. Buzia jest gładka i faktycznie lepiej od razu ją nawilżać, ale to najlepiej robić po każdym peelingu bez różnicy na rodzaj.
Koniecznie mieć suche dłonie i twarz, bo inaczej peeling nic nie zdziała, także polecam użyć przed wejściem do wanny. Dość ciężko go upolować, szukałam go z miesiąc, bo wszedzie czekali na dostawę. Zapłaciłam ok 75zł, także trochę dużo jak na peeling, ale uważam, że warto.
Dla mnie hit! Na własne oczy widać ściąganie startego, szarawego naskórka.

Świetny peeling

Jeden z lepszych peelingów enzymatycznych, jakie testowałam.
Plusy:
- nie podrażnia
- świetnie złuszcza naskórek
- skóra po nim jest przyjemnie gładka i ten efekt utrzymuje się dość długo
- stosunek ceny do jakości
- bardzo wydajny
- fajne minimalistyczne opakowanie

Minusy:
- brak

Cudowny, delikatny ścieracz.

Peeling Mizon to moje odkrycie! Wspaniałe złuszcza naskórek, który wprost roluje się pod palcami. Mam skórę mieszaną i problemy z jej rogowatością. Dość szybko gromadzi się na jej powierzchni martwy naskórek, ponieważ w związku z drobnym trądzikiem używam kosmetyków złuszczających. Ten peeling używam niemal codziennie wieczorem. Cudownie wygładza skórę i nie powoduje u mnie żadnych podrażnień czy wysuszenia. Do tego jest niezwykle wydajny - mam go już 4 miesiąc. Cena niestety duża, ale za jego działanie naprawdę warto. Zapach jak dla mnie zupełnie niedrażniący. Pompka wygodna i pozwala na ergonomiczne korzystanie z kosmetyku.

Nie rozumiem fenomenu

Kupiłam ten produkt skuszona recenzjami. Moje oczekiwania były dość wysokie, niestety zawiodłam się. Nie kupię ponownie, dla mnie to bezużyteczny produkt - nie daje żadnych efektów.

Działa, ale co z tego...

Peeling rzeczywiście robi swoje - usuwa martwy naskórek dosłownie w parę chwil po nałożeniu. Jednak ma swoje wady, które go dyskwalifikują do ponownego zakupu. Zapach - jest mocno chemiczny, cytrynowy, pachnie jak kostka do WC, środek do czyszczenia toalet albo płyn do naczyń - co kto woli, w każdym razie jest okropny! Działanie jest niemal natychmiastowe, ale bardzo przesusza skórę i po użyciu natychmiast muszę ją nawilżyć. Dodatkowo jest bardzo trudno dostępny i przez to osiąga śmiesznie wysokie ceny, zupełnie nieadekwatne do jakości. Fajna, dobra jakościowo butelka z pompką - ale co z tego, skoro zamiast żelu mamy niemalże konsystencję wody, przez co nakładanie tego peelingu na twarz nie należy do najłatwiejszych. Bardzo łatwo zaczyna spływać, a nie wyobrażam sobie, żeby peeling dostał mi się do oczu... Spełnia super swoją rolę jako peeling do stóp. ;)

Fantastyczny peeling!

Uwielbiam ten peeling! Mam skórę suchą i to pierwszy kosmetyk peelingujący, który nie wywołał u mnie podrażnień ani zaczewienień. Pięknie złuszcza martwy naskórek. Skóra po nim jest miękka, wygładzona i pełna blasku. Nareszcie pozbyłam się suchych skórek. Uwielbiam i polecam!

Uwielbiam

Rewelacyjnie usuwa martwy naskórek. Już w trakcie nakładania pod palcami powstają "wiórki" podobne do tych po użyciu gumki do mazania. Im dłużej masujemy, tym wiecej martwego naskórka usuwamy.
Co ważne, nie można przesadzić. Nie ma możliwości, by podrażnil skórę czy starł ją zbyt mocno, jak to może mieć miejsce przy peelingach mechanicznych.
Produkt jest bardzo wydajny, ma fajne i praktyczne opakowanie. Pachnie jak tabletki musujące z witaminą C - dla mnie zapach jest przyjemny i odswieżający.
Jest droższy niż większość peelingów, ale jego działanie jest tego warte.
Póki co to najlepszy peeling, jakiego używałam.

Maksymalne odświeżenie

Peeling zakupiłam zachęcona przez panią w drogerii i nie żałuję. Uwielbiam kosmetyki o świeżym zapachu i żelowej konsystencji. Przyznam, że po przeczytaniu, że chwili masażu powinnam poczuć pod palcami grudki spodziewałam się ich trochę więcej niż faktycznie ich powstało. Najwyraźniej jednak specyfik "robi swoje", ponieważ skóra po jego zastosowaniu jest mega oczyszczona , odświeżona i promienna, choć gdybym miała poprzestać tylko na jego użyciu, to należałoby czymś dodatkowo przemyć cerę ze względu pozostałą po zmyciu warstewkę. Ja jednak każdorazowo nakładam po nim maseczkę i na pewno tak gruntowne przygotowanie cery przed jej aplikacją wzmacnia efekty.

Wow!

Moja miłość do tego peelingu zaczęła się od dostania próbki. Starczyła na 3 razy i już wiedziałam, że muszę mieć pełnowymiarowe opakowanie. Jednak... Prawie rok się wahałam przed zakupem przez Jego dość wysoką cenę.... O matko, ale żałuję.. bo tyle co ja bubli przez ten czas kupiłam to ręce opadają.

Genialny ścierak

Jak dla mnie najlepszy peeling gommage jaki do tej pory miałam. Sprawdzi się zarówno dla skór, które uwielbiają peelingi mechaniczne, jak i dla fanów enzymatycznego złuszczania. Bardzo dobrze odświeża cerę i pomaga pozbyć się skórek. Nie podrażnia. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie przy używaniu raz na tydzień wystarcza na około 8 miesięcy.

Cudo!

To wg. mnie najlepszy peeling enzymatyczny do twarzy, jaki do tej pory stosowałam. Posiadam cerę tłustą, skłonną do niedoskonałości. Niesamowity jest dla mnie błyskawiczny efekt jego działania - podczas nałożenia i masażu twarzy peelingiem, zaczyna czuć się grudki pod palcami - to martwy naskórek. Skóra po nim jest oczyszczona, świeża, pełna blasku, nawilżona. Podoba mi się to, że nie trzeba trzymać go 10-15 minut na twarzy, wystarczy około 2 minutowy masaż twarzy i po robocie :) Posiada bardzo ładny, cytrusowy zapach.

Cytrynowy rozpuszczalnik

Jak nazwa wskazuje jest to peeling enzymatyczny, wiele osób może mylić go z zwykłym peelingiem, jego zadaniem jest zmiękczenie i rozpuszczenie martwego naskórka. Zadanie wykonuje w 100%.