Evolution of Smooth (EOS), Ultra Moisturizing Shave Cream (Ultra nawilżający krem do golenia (różne rodzaje))

Podaruj swojej skórze 24-godzinne nawilżenie już podczas golenia, dzięki nawilżającemu kremowi do golenia EOS. Bogata, niepieniąca sie formuła zawiera dobroczynne składniki takie jak: naturalne olejki, masło shea, oraz witaminy E i C aby doskonale nawilżyć skórę na 24 godziny, oraz zabezpieczyć ją przed zacięciem przy goleniu.
Dostępny w 5 zapachach:
- granat z maliną
- wanilia
- lawenda i jaśmin
- owoce tropikalne
- wersja o łagodnym zapachu .

z pompką
normalna, sucha, wrażliwa
żel do golenia, kremy do depilacji
zapachowa

Najlepszy krem do golenia

Moja skóra jest wrażliwa i depilacja jej nie służy. Próbowałam różnych metod, jednak golenie jest dla mnie nadal głównym sposobem usuwania zbędnego owłosienia. Wypróbowałam prawie każdy żel, krem, piankę do golenia na rynku. EOS wygrywa! Jako jedyny mnie nie podrażnia, skóra po goleniu jest gładka i bardzo nawilżona, jakbym użyła balsamu nawilżającego. Ma wspaniałą, gęstą konsystencję. Golenie jest łatwe, bez zacięć i podrażnień. Do tego pięknie pachnie.

Opakowanie do zmiany

Zużyłam wersję niebieską - tropical fruit. Nie wiem czy jest dostępna w Polsce, bo przywiozłam ją z Irlandii. Byłam pewna, że będzie pachnieć słodko - owocowo, a tymczasem to taki dziwny zapach kokosa. Tej wersji zapachowej mówię stanowcze nie.
Krem jest gęsty i biały. Dla mnie to było takie 2w1 - po użyciu go nie czułam potrzeby balsamowania/kremowania dodatkowo nóg. Nie podrażnił mojej skóry. Przez to, że jest gęsty maszynka szybko się zapychała i trzeba ją było częściej wymieniać.
Opakowanie jest ładne - pastelowa butelka z twardego plastiku, która nie wyślizguje się z rąk. Niestety, wygląd to nie wszystko... Pompka zacina się i zapycha już od pierwszego użycia, pod koniec nie ma opcji wyciągnięcia kremu, którego sporo zostało na dnie. Krem zużywa się w bardzo szybkim tempie.
Ogólnie zamysł i działanie fajne. Cena trochę wygórowana, ale nie kojarzę innego produktu na rynku, który byłby w formie takiego gęstego kremu, a nie pianki. Niestety, opakowanie odstrasza mnie od wydania takiej kwoty ponownie na ten krem. Nie mówię, że nie, bo jeśli złapię go gdzieś w przystępnej cenie to sprawdzę inne zapachy (niebieski już na pewno odpada).

Nie najgorsza, ale bardzo nie wydajna.

Dostałam ją kiedyś od koleżanki w prezencie.
Same opakowanie bardzo ładne i nie wyślizguję się po zmoczeniu. Pianka od EOS bardzo ładnie pachniała. Pianka była gęsta, kremowa, bardzo przyjemna. Trochę wadą było to, że szybko zapychała maszynkę i musiałam ją częściej płukać, ale to już indywidualna kwestia.
Produkt ten nie podrażnia i nie uczula. Skórę pozostawia miękką.
Niestety końcówki pianki już praktycznie nie da się wydobyć i poza tym bardzo szybko produkt się kończy. Max na 5 użyć. Zależne od obszaru ciała.

Zapewnia jedno z najszybszych goleń w mojej historii.

Ultra Moisturizing Shave Cream ma swojej kolekcji spory wybór zapachowy, ja wybrałam Vanilla Bliss, ze względu że jestem miłośniczką waniliowego zapachu jak i słodkości z nią związane. Waniliowa wersja ma kremowe opakowanie z grafiką brązu, Wygodna pompka, bardzo usprawnia wydobycie kremu jak i aplikację nie brudząc przy tym opakowania.

Vanilla Bliss posiada niesamowicie kremową konsystencję, którą bardzo łatwo się aplikuje, można stosować na sucho jak i na mokro. Ja używam dwóch sposobów zależy od okoliczności, w każdej wersji się sprawdził. Jestem pod szczególnym wrażeniem kremu na sucho, nie raz uratował mnie z opresji. Wyciągnąłam butelkę z prysznica, nakładam warstwę na suche nogi i ogolę, kolarka porostu sunie się z łatwością nie zacinają się. Po paru minutach moje nogi są gotowe do wyjścia, bez żadnych czerwonych kropek.

Zapach, jak lody waniliowe i gorąca szarlotka, coś przepięknego, nie jest słodka aż mdła, tylko dodaje miłej atmosferze w łazience przy goleniu.
EOS, Vanilla Bliss nie zawiera parabenów. Wśród swoich składników wymienia aloes, owies i masło shea, ale są one na dole listy co świadczy że producent nie za dużo ich dodał.

Jestem zachwycona produktem, przed latem są dostępne w promocyjnych cenach, pewnie zaopatrz się w dodatkową butelkę, tylko tym razem wypróbuje inny zapach.

Bardzo dobry, ale za drogi

Oceniam wersję o zapachu Pomegranate Raspberry . To wydajny krem do golenia. Pięknie pachnie, chroni skórę podczas golenia i nie podrażnia. Podczas jego używania nie miałam zadraśnięć i czerwonych kropeczek. Nie wiem czy nawilża, ale na pewno nie wysusza skóry. Skóra po jego użyciu jest gładka. Jedynymi minusami jest cena i to, że czasami miałam wrażenie, że zapycha maszynkę do golenia.

balsamiczna konsystencja zapewnia mojej skórze gładkość bez czerwonych kropek

Kupiłam go w zeszłym miesiącu, kiedy przyciągnęła moją uwagę urocza różowa butelka (była również w promocyjnej cenie), wiec jak się nie skusić jak taki długi czas człowiek siedział zamknięty w domu, czas na odświeżenie siebie przed latem.

Wersja Pomegranate Raspberry to jedna z siedmiu zapachów w linii Shave Cream EOS, która głosi że jest wolna od parabenów, a do tego ma same korzystne składniki jak aloes, owies i masło shea, aby nawilżyć spieczoną skórę.

Firma twierdzi, że Ultra nawilżający krem do golenia działa na mokro i na sucho, więc wypróbowałam go tak i tak. Aha, i żeby spojrzeć na powagę moich włosów na nogach nie lada wyzwanie, bo jestem pechowcem w tej sprawie i mam grube i ciemne owłosienie.

Na początku super słodki zapach granatu Raspberry trochę mnie zniechęci, ale konsystencja, która wydaje się lekkim balsamem do ciała, przekonała mnie, żebym kontynuowała zabawę.

Zarówno pod prysznicem, jak i poza nim, dzięki temu kremowi goliłam się naprawdę szybko, bez zacinania , domyślam się, że balsam zbliża brzytwy do podstawy każdego włosa bardziej niż żele do golenia.
Po goleniu z EOS moja skóra stała się gładka, miękka i ukojona, nie miałam żadnych zadraśnięć ani czerwonych kropek po goleniu przy użyciu tych samych maszynek do golenia, których używałem z innymi kremami i żelami do golenia.

Dla osób z wadą wzroku, takich jak ja ten krem ​​może być trudny do zobaczenia pod prysznicem. Kombinacja wody i ciepła wydaje się rozpuszczać szybciej Ultra Moisturizing Shave Cream niż tradycyjny, bardzo pieniący się żel do golenia.

Moja dysza i moje nogi polubiły się z kremem, lecz bardziej na sucho. Na szczęście EOS stworzył produkt w czterech innych zapachach (Lavender Jasmine, Island Blue, Cucumber Melon i Vanilla Bliss), a także w wersji bezzapachowej (HOLLA!), wiec mogę znajdę napewno odpowiedni do swojego noska, bo tej jest za słodki.

Bardzo średni

Produkt na szczęście kupiłam na promocji chociaż i te pieniądze uważam za zmarnowane. Korzystałam z o wiele tańszych, a lepszych(!) kremów do golenia. Mam problem z wrastającymi włoskami oraz ultra wrażliwą skórą na nogach. Czy ułatwia depilację? trochę. Jednak daleko mu do obietnic producenta. Nie zauważyłam żadnego większego nawilżenia ani ukojenia. Efekt jest identyczny jak przy goleniu się na zwykłą odżywkę do włosów. Plusy dostaje za opakowanie jednak kolejnego minusa za to że jedna pełna pompka idzie na jedną łydkę i przy zetknięciu z wodą produkt momentalnie się zmywa i znów golimy się bez niczego. Trzeba "nauczyć się z nim pracować" a to ostatnie czego oczekuje od kremu który ma ułatwiać depilację

Miłe zaskoczenie

Zawsze chciałam kupić i wypróbować ten produkt, ale cena zazwyczaj ostatecznie mnie odstraszała. Finalnie pierwszy raz kupiłam go na wyprzedaży w TK Maxx w wersji lawendowej.

Zapach piękny, choć nie wyczuwalny ani w trakcie nakładania, ani po zmyciu produktu. Produkt jest bardzo kremowy i dość gęsty, przez co pompka nie jest zbyt wygodnym sposobem aplikacji, bo często się zacina. Problem staje się uciążliwy, gdy produktu jest coraz mniej. Gdy w opakowaniu zostaje ok. 1/5 - dolewam wody, odkręcam pompkę i staram się wylać produkt (to także bywa ciężkie).

Gdyby producent zmienił opakowanie byłby to produkt idealny, bo fenomenalnie działa. Doskonale nawilża i sprawia, że moje nogi są wolne od zacięć. Pozostawia skórę bardzo miękką i delikatną w dotyku. Ma tę przewagę na klasycznymi żelami do golenia, że zwyczajnie daje "bezpieczniejszy" poślizg maszynce i zdecydowanie mniej się go używa. Czasem żele i pianki albo są za mało wydajne i trzeba dużo nałożyć żeby uzyskać jednolitą pianę, albo są za śliskie i dość szybko się rozpływają.

Jest to produkt, który kupuję bez końca. Zawsze staram się skorzystać z promocji.

nie dla mnie

Na szczęście kupiłam ten krem do golenia w promocji za 10zł, więc mała strata, myślę, że zużyje go po prostu do golenia nóg.
Moim problemem jest bardzo wrażliwa skóra w okolicach bikini i liczyłam, że ten krem złagodzi podrażnienia powstające przy depilacji żyletką. Niestety nie.

Zalety? No nie widzę żadnej, tylko tyle, że dużo pieniędzy nie straciłam.

Wady:
-brak zapachu
-zapycha żyletkę i wręcz utrudnia golenie
-nie łagodzi skóry
-nie nawilża
-nie ułatwia depilacji

Dobry, delikatny krem do golenia

Mam dość wrażliwą skórę, która często ulega podrażnieniu podczas golenia. Krem EOS (obie wersje, niebieska - tropical fruit oraz różowa - shea butter) się u mnie sprawdził.

Pięknie pachnie, nawilża i chroni skórę podczas golenia. Jest wydajny, wystarczy nałożyć na skórę niewielką jego warstwę. Podrażnienia występują dużo rzadziej niż przy klasycznej piance. Jedyny minus - mam wrażenie, że zapycha maszynkę do golenia tępiąc ją i przez to trzeba je wymieniać częściej niż w przypadku pianki, bo inaczej pojawiają się wrastające włoski.

Pompka potrafi się zacinać. Przy pierwszym opakowaniu zdecydowałam się ją odkręcić i wydobywać produkt bezpośrednio z butelki. Przy drugim działała bez zarzutu, chyba zależy jak się trafi.

Najlepszy!

Ten krem sprawdza się świetnie do depilacji całego ciała! Odkąd go mam depilacja jest o wiele łatwiejsza. Pozostawia skórę nawilżoną, pięknie pachnie. Jest bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza po skórze, ma kremową formułę. Nie zamieniłabym go na żaden inny!

bardzo dobry

Konsystencja - kremowa, gęsta, dobrze rozkłada się na skórze, jednak trzeba sporo produktu, żeby otrzymać satysfakcjonującą ochronę skóry.
Opakowanie - solidne i wygodnie.
Zapach - słodki, ale przyjemny, nie drażni.
Działanie - delikatne, krem daje dobry poślizg maszynki. Po goleniu skóra jest naprawdę gładka i zadbana. Bardzo dobrze sprawdza się do golenia pach. Ponadto produkt nie podrażnia.