Lovely, Magic of Contouring, Paleta do konturowania twarzy

Lovely, Magic of Contouring, Paleta do konturowania twarzy

Formuła cream to powder pozwala na aplikację produktu pozostawiając na cerze satynowe wykończenie. Kremowa konsystencja ułatwi miksowanie odcieni i uzyskanie pożądanego efektu kolorystycznego. Jaśniejsze odcienie podkreślą i uwypuklą kości policzkowe.

Beznadzieja

Kupiłam ten produkt już daaawno temu z wielkim entuzjazmem. Była to jedna z pierwszych moich paletek do konturowania. Fatalnie się rozciera, robi plamy, a jak nie robi plam, to kolory magicznie się ulatniają, jakby nic na tą twarz nie było nakładane. Nie umiem totalnie pracować z tym produktem.

nie polecam

Kupiłam tę paletę jakiś czas temu na przecenie. Zawsze chciałam ją wypróbować ale zawsze mówiłam sobie ''następnym razem''. Po przetestowaniu stwierdzam, że niestety nie należy ona do najlepszych. Często używam brązu aby podkreślić policzki.Ta paleta służy mi tylko kiedy robię makijaże w domu na próbę i dla ćwiczeń. Kolorki po nałożeniu na skórę i roztarciu tracą intensywność a ja lubię jak widać konturowanie (oczywiście w estetyczny sposób). Efekt jest krótkotrwały i nie wygląda to ładnie bo widać prześwity, które zrobiły się podczas aplikowania produktu. Cena jak dla mnie wygórowana w stosunku do jakości produktu. Szkoda bo paleta miała potencjał ale po użyciu niestety okazało się inaczej :(

...

Moja pierwsza taka paleta do konturowania na mokro i niestety ogromne rozczarowanie. Paletka zawiera żółty kremowy cień (zapewne dedykowany pod oczy) róż, jasny beż, który jako tako nada się na przykrycie ewentualnych wyprysków i dwa ciemniejsze odcienie do konturowania, brąz/beż w kolorze kawy z mlekiem i brąz podobny do ocienia kakao.

Produkty mają kremową, nieco tłustą konsystencję i wydawać by się mogło, że nie najgorszy pigment, ale jest to nieco złudne, bo w pracy te korektorki bardziej niż konturują nierównomiernie wtapiają się w cerę tworząc plamy. Nie jestem w stanie nic z nich wykrzesać a wszelkie próby kończą się albo zmywaniem makijażu, albo próbą uratowania go klasycznymi sypkimi produktami do konturowania. Dla mnie bubel, który przypomina nieco kosmetyki dla małych dziewczynek, które kiedyś można było kupić na jakiś festynach czy w gazetkach.

Nawet, nawet

Produkt do konturowanie na mokro. Ja ogólnie preferuje konturowanie na sucho, ale postanowiłam przetestować je na mokro z Lovely. Jeśli chodzi o sam produkt to na pewno poleciłabym brązery. Łatwo się rozprowadzaja i ładnie wyglądają na twarzy. Róż też jest całkiem, całkiem, ani szału nie robi, ani za bardzo nie szkodzi. Natomiast co do reszty konturowania to jestem na NIE. Po pewnym czasie zauważyłam, że korektor zostawia plamy na twarzy i wysusza dane miejsca. Podsumowują produkt polecam przetestować. Za taką cenę myśle, że warto, chociaż też nie oczekujmy nie wiem niewiadomo jakiej jakości.

Nie

Produkt proporcjonalny do ceny. Ciężko rozprowadza się po twarzy, pozostawia smugi, których nie da się rozetrzeć, bardzo krótko pozostaje na twarzy. Jedynie odcień Light jest użyteczny, można nim zamaskować cienie pod oczami.

bubel

Byłam jej bardzo ciekawa, zapowiadała się naprawdę fajnie, jednak moje oczekiwania co do niej nie okazały się takie jakbym chciała, żeby się okazały. Paletka składa się z 5 cieni: banana, blusher, light, medium i dark, zamkniętych w ładnym, skromnym, ale zachęcającym do użycia opakowaniu. Cienie łatwo nabierają się na pędzelek i dobrze się nimi operuje, po kilku machnięciach nawet całkiem fajnie się rozcierają. Niestety są dość tłuste, co z czasem odbija się także na twarzy, dając efekt tłustej plamy. Są dość słabo napigmentowane, co sprawia że jaśniejsze odcienie prawie się nie odznaczają. Róż jest ledwie co widoczny, a szkoda bo delikatnie, przyjemnie połyskuje. Ogólnie oceniam tą paletkę kiepsko, gdyby któraś z Was się nad nią zastanawiała - to nie polecam.

Porażka..

Do zakupu zachęciło mnie skromne, eleganckie opakowanie. Wszelkie próby konturowania twarzy tym produktem się nie powiodły. Kolory w tej palecie nie pasują do mojej karnacji. Nakładając produkt na twarz łatwo zrobić sobie nim plamę niestety trudniej rozetrzeć. Niestety to bubel w mojej kosmetyczce.
Nie polecam!

Dla mnie lipka :c

Lovely - Magic of Contouring - paleta do konturowania twarzy, która skusiła mnie swoją niską ceną na promocji w Rossmann.
Bez promocji kosztuje 18zł - także myślę, że to nie jest spory wydatek.
Paleta posiada pięć kremowych "cieni?" .
Banana - żółty, lekko wg mnie wpadający w musztardę, ale jednak po macaniu- kolor staje sie bananowy.
Blusher - taki wg mnie "ceglasty", jednak po zmacaniu także staje się jaśniejszy.
Light - bezowy, który tak jak wyżej - staje się jaśniejszy.
Medium - taka... hm... mleczna czekoladka/ nugat?- także staje się dużo jaśniejsza.
Dark - taki o "murzynek" - który tak samo- staje się jaśniejszy.
Do palety była dodatkowo instrukcja jak konturować prawidłowo twarz w przypadku odpowiedniego kształtu twarzy.
Ja mam twarz okrągłą i "tworzyłam" makijaż według wytycznych.
Póki co muszę stwierdzić, ze... hm... paleta sie u mnie nie sprawdza.
Każdy odcień wtapia się w moją skórę - nie tworząc konturu.
Jestem pewna, ze wszystko robiłam prawidłowo, ale... możliwe, ze muszę dłużej z nią popracować.
Jednak bananek idealnie sprawdza się przy linii brwi .
Każdy z odcieni jest zbyt tłusty, zbyt wtapiający się w twarz.
Na plus mogę uznać opakowanie- estetyczne, proste, zgrabne.

Całkiem ok

Szukalam jakiejs malej paletki do konturowania ktora zmieści się do torebki. Kupiłam w promocji- 55% dopiero później trafiłam na te opinie. Sądziłem ze produkt będzie zły, jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Produkt kremowy miękki nie trzeba sie męczyć z nabraniem produktu. Brąz i jasny odcien ładnie konturyja, żółty dobrze maskuje worki pod oczami a róż ladnue błyszczy i o dziwo jest widoczny na twarzy. Dobre na początki nauki konturowania.

Nie

Skusiłam się niepotrzebnie, mogłam dołożyć pieniądze i kupić Wibo. Niestety robi plamy, muszę mocno rozcierać gąbką żeby nie straszyć. Róż w ogóle nie widoczny, jasne odcienie bez sensu, za blade lub wogóle odznaczają się pod podkładem.

Używa produktu od: próbka

Buubel!!

Nie polecam...do niczego to się nie nadaje. Okropna konsystencja,tworzy efekt ''tapety'' na twarzy,fuj... okropieństwo.
BANANA - nie wiem nawet do czego ma to służyć.. żołty brzydki odcień.
BLUSHER - mogę powiedzieć tyle że ładnie się mieni ale bardzo bardzo słabo go widać.
LIGHT - bardzo jasny odcień,sama nie wiem może się nada dla bladych osób jako korektor pod oczy ..
MEDIUM - kolor ok,ale nic po za tym...fuj.. efekt tapety na twarzy
DARK - nie widze w tym produkcie sensu..?

Ogolnie to lubię firme WIBO ale to był najgorszy zakup z moich kosmetycznych produktów jak i z tej firmy. Nie polecam z całego serca ;(

Całkiem ok

Nie jest to z pewnością kosmetyk najwyższych lotów, aczkolwiek u mnie sprawdza się całkiem nieźle ;) Jasne kolory bez problemu neutralizują i zakrywają moje cienie pod oczami, ciemny korektor użyty z umiarem fajnie konturuje, róż ma fajny odcień :) trwałość - dobra, pod warunkiem że użyjemy dobrego pudru do wykończenia makijażu, kosmetyk dobry dla osób zaczynających dopiero przygodę z konturowaniem.