Semilac, Lakier klasyczny (różne kolory)

Semilac, Lakier klasyczny (różne kolory)

Lakiery klasyczne Semilac korzystają z tradycji kolorystycznej lakierów hybrydowych, a ich powstanie jest bezpośrednio związane z prośbami klientek, które z różnych względów nie wykonywały manicure hybrydowego, ale pragnęły równie intensywnych barw. Najczęstszą przyczyną była chęć ciągłej zmiany kolorów, dostosowując ją tym samym do konkretnego nastroju czy sytuacji.

Intensywna tonacja, szybkie schnięcie, idealna konsystencja, prosta aplikacja – wszystko dla Twojej wygody i zaspokojenia figlarności.

lakiery do paznokci
nabłyszczające
szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne, perłowe, brokatowe

Zadziwiający strzał

Od dłuższego czasu używam lakierów zwykłych zamiast hybryd i większość tych które miałam odpryskiwala po dniu czasem godzinach. Ten zaskakująco długo trzyma się na paznokciu a z topem matowym to już Wgl wyglada bosko. Zmywają się także szybko ale trzeba użyć tego zmywaczem trochę nie powiem. Maja tez dobre krycie bo jedna warstwa mogłaby starczyć (i tak zawsze wole dać dwie) wiec myśle ze będą tez wydajne.

Najgorszy lakier jaki miałam...

Mam przerwę od hybryd i długo nie miałam żadnego lakieru na paznokciach. Nie przepadam za zwykłym mani, próbowałam już lakierów z różnych firm.
Skusiłam się na Semilac, bo byłam zadowolona z ich hybryd. Cena była ok. Buteleczka ładna i piękne kolory!
I niestety na tym koniec zalet... Kupiłam dwa kolory pastelowe, jasny róż i błękit.
Lakier jest bardzo wodnisty i po pierwszej warstwie wygląda bardzo tragicznie. Miałam nadzieję, że druga warstwa załatwi sprawę, jak to zwykle bywa. Niestety. Nałożyłam trzecią warstwę i wciąż krycie nie było perfekcyjne na wszystkich paznokciach. Do tego lakier wyglądał bardzo tandetnie, jakbym miała milion warstw na paznokciach.
Zmyłam go, bo nie mogłam na to patrzeć. Sytuacja była identyczna w przypadku obu tych kolorów. Może ciemniejsze kolory będą się ładniej pokrywać, ale tutaj jestem załamana. Chyba wylądują w koszu, bo robiłam kilka podejść do aplikacji i niestety efekt był taki sam. Plusem jest to, że dość szybko schnie. Trwałości nie ocenię, bo nie zdążyłam...
Piszę to z żalem, bo myślałam, że firma, która robi dobre lakiery hybrydowe, wypuści dobry lakier klasyczny. A tymczasem jest on gorszy od lakierów za 2-3 zł...

Lakier jest bardzo wydajny, szybko wysycha. Duża gama kolorystyczna. Wystarcza dwie warstwy do pełnego krycia. Jestem w szoku, ze lakier klasyczny jest w stanie utrzymać się na paznokciach do dwóch tygodni.

Semilac Nail polish

W ostatnim czasie w rossmanie pojawiły się szafy Semilac z klasycznymi lakierami. Zdecydowałam się na ich zakup i muszę przyznać ze jestem pozytywnie zaskoczona. Lakier utrzymuje się na paznokciach naprawdę długo, nie odpryskuje i jest fajnie kryje (jednak ja zawsze i tak nakładam 2 warstwy). Napewno kupkę więcej kolorów ;)

Oczekiwałam więcej

Zdecydowałam się na zakup tego lakieru bo jako jedyne podczas letnich upałów nie " zważyły się " na półkach w pobliskim Rossmanie. Wzięłam kolor podchodzacy pod miętę. Oczekiwałam wiele,skoro marka specjalizuje się w produktach do paznokci. Co zauważyłam ja (i mama) - strasznie śmierdzi jak najtańszy lakier z osiedlowego. Ma strasznie wodnistą konsystencję przez co nie zapewnia odpowiedniego krycia. Aby uzyskać oczekiwany efekt nałożyłam 3 warstwy i pokryłam seche vitae'm. Ma tandetne wykończenie po wyschnięciu i gdyby nie top to na bank nie powiedziałabym że to lakier z semilac.

Jeden z najtrwalszych lakierów jakie dane mi było używać

Skusiłam się na klasyczny lakier do paznokci od Semilaca przekonana do trwałości lakierów hybrydowych tej firmy. Nie zawiodłam się. Klasyczne lakiery są jednymi z najtrwalszych jakie dane mi było do tej pory nosić - już jedna warstwa utrzymywała się na paznokciach do dwóch tygodni.

Nawet nawet

Kupiłam ze względu na to ze brak mi czasu przy dziecku by hybrydę sobie robić na stopach, a na stopach lakier klasyczny się długo utrzymuje. Jest bardzo wydajny, napigmentowany, szybko wysycha. Nie mam żadnych zastrzeżeń

No nie wiem...

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było mieszane. Strasznie śmierdzi, zbyt wodnista konsystencja produktu. Więcej informacji poniżej.

Teraz tylko hybryda

Kiedyś jeszcze zanim zaczęłam robić hybrydy, kupiłam buteleczkę tego lakieru. Wypadł słabo na tle drogeryjnych lakierów z Rimmela, L'Oreal itp.
Bardzo źle maluje mi się tym lakierem. Pędzelek jest za duży i za gruby, nabiera się zbyt dużo lakieru i ciężko precyzyjnie pomalować paznokcie.
Trwałość porównywalna z innymi lakierami.
Śmierdzi tak samo jak zwykłe lakiery.

Średni lakier...

Dostałam go w prezencie do mojego zamówienia - kolor -Denim Blue. Kolorek bardzo ładny, dość dobrze napigmentowany. Posiada wygodny w nałożeniu pędzelek, jest jednak jak dla mnie trochę zbyt wodnisty. Trwałość raczej słaba, nie wytrzymuje dość długo w idealnym stanie. Daję plus za bardzo ładne opakowanie i wydajność.

Świetne lakiery

Z klasycznych lakierów Semilaca jestem bardzo zadowolona. Dobrze się nimi maluje, świetnie kryją, mają ogromny wybór kolorów, wielkość opakowania jest bardzo rozsądna, cena też jak najbardziej przystępna. Najsłabszym punktem jest trwałość, która jest dość przeciętna - około 3 dni bez topu. Całościowo ogromny plus, od jakiegoś czasu kupuję tylko te lakiery.

Nie umiem znalec mu wady.

Mam kolorek Gold Disco i dla mnie to fajny przeciętniaczek. Nic wow, ale też nie ma większych wad. Krycie fajne, utrzymuje się fajnie. Dostałam go w gratisie w zeszłym roku do zamówienia i nie zasycha, dobrze się trzyma, co również jest plusem. Gdybym wykonywała częściej mani klasyczny, to na pewno kupiłabym więcej kolorów. :)