Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

Franck Provost Keratin Miracle, Mask Maska wzmacniająca i odbudowująca do włosów cienkich i łamliwych

3,4 na 57 opinii
43% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 43% osób
  • 17 lutego 2021 o 16:36
    Jak od fryzjera
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, myślałam że będzie typową drogeryjną maską ale okazała się ciekawa. Pachnie bardzo ładnie i intensywnie. Włosy po umyciu miałam błyszczące ale nie powodowały obciążenia. Wraz z szamponem z tej samej serii daje bardzo fajny efekt ;)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 kwietnia 2019 o 17:00
    Totalny przeciętniak
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Wydając tyle pieniędzy na maskę do włosów, mamy prawo spodziewać się jakichś konkretnych efektów. Nie tym razem. Ta maska swoim działaniem dorównuje co najwyżej średniej jakości odżywkom, które z powodzeniem można kupić za 15zł w hipermarkecie. Trochę ułatwia rozczesywanie, całkiem ładnie pachnie i na 10 minut lekko wygładza. To by było na tyle, a używałam jej regularnie przez kilka tygodni (naiwna) myśląc, że może coś się jeszcze zadzieje :) Co prawda, przeznaczona jest do włosów cienkich i łamliwych, a moje są bardzo gęste i grube, ale nie będę jej tym usprawiedliwiać, bo nie widzę w tym większego sensu. Pieniądze wyrzucone w błoto.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Yuuhsa
    Yuuhsa
    5 / 5
    26 lutego 2019 o 14:38
    mój hit
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zawsze omijałam produkty tej marki w drogerii. Szkoda mi było pieniędzy :p W grudniu dostałam w prezencie maskę i odżywkę, które zużyłam dopiero teraz. Jestem zachwycona. Produkty ten zostawia piękny zapach na włosach, odżywia włosy, są po niej gładkie i sypkie.
    Zalety:
    • wydajność
    • zapach
    • konsystencja
    Wady:
    • cena jest wysoka ale myślę, że adekwatna do jakości produktu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 lutego 2019 o 14:17
    DROGI BUBEL
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nigdy więcej nic z tej marki , to kolejny produkt na którym się zawiodłam . Przede wszystkim nie spełnia swoich podstawowych funkcji jako maska/odżywka. Nie robi kompletnie nic z włosami a mam wrażenie ,że je PRZESUSZA. To jedna z najgorszych masek jakie używałam a są o wiele tańsze i o wiele lepsze,. Jedynynm plusem jest zapach i to ,że jest w miarę wydajna.
    Zalety:
    • zapach
    Wady:
    • działanie
    • CEEENA -KOSMICZNA CENA
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 sierpnia 2018 o 21:25
    Mam mały niedosyt
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kiedy kupuję produkt do włosów określany mianem "maski", nieco zbyt poważnie podchodzę do tematu pielęgnacji swojej czupryny. Nigdy bowiem nie traktuję takiego kosmetyku jako odżywki do włosów, którą tak naprawdę można już po chwili spłukać. Podobnie było w przypadku tego produktu, sygnowanego nazwiskiem francuskiego fryzjera Franck'a Provosta - za każdym razem po umyciu włosów szamponem z tej serii, nakładałam na nie obficie maskę, zwijałam włosy w ślimaczka, przywdziewałam foliowy czepek, a na końcu owijałam łepetynę ciepłym ręcznikiem. Tak opatulona spędzałam kolejne 20-25 minut na relaksie, malując paznokcie lub czytając książkę. Za chwilę zdradzę, jak maska zachowała się po tak "profesjonalnej" aplikacji. Najpierw chciałabym opowiedzieć o moich wrażeniach podczas jej stosowania. Przede wszystkim na pierwszy rzut pójdzie opakowanie - to wygodna, dość miękka tuba, z pomocą której łatwo wyciśniemy pożądaną ilość produktu. Co ważne, można postawić je "do góry nogami" przez co łatwo zużyć kosmetyk aż do samego końca. Niestety, trzeba na to opakowanie trochę uważać, gdyż zawartość lubi z niego samoczynnie uciekać (podobnie jak w przypadku szamponu). Maska nie jest przesadnie gęsta, dlatego też łatwo opuszcza tubę nawet wtedy, gdy nie wywieramy nacisku ;). Zapach jest śliczny - przywodzi na myśl francuskie perfumy o dość mocnej, ale bardzo kobiecej nucie. Jest naprawdę długo wyczuwalny na włosach, otulając je swoją słodyczą. Maska dobrze rozprowadza się na włosach i równie sprawnie się z nich spłukuje. Pozostawienie jej na włosach przez około 20 minut pod czepkiem i ręcznikiem sprawiło, że włosy stały się wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Zostały również pięknie wygładzone, dzięki czemu nie puszyły i nie elektryzowały się. Przy rozjaśnianych, suchych włosach to bardzo istotna sprawa :). Maska jest emolientowa, dlatego też bardzo przypadła im do gustu. Odnoszę również wrażenie, że mniej wypadały i nie łamały się. Działanie kosmetyku oceniłabym bardziej jako doraźne - zarówno stan jak i kondycja włosów nie została jakoś szczególnie poprawiona. Od razu po umyciu, zaaplikowaniu maski i wysuszeniu włosów, prezentowały się one przepięknie, lekko, były sypkie, błyszczące, dociążone. Efekt utrzymał się jednak tylko do następnego mycia. Jak na produkt, który kosztuje nieco ponad 40 złotych - bez szału, prawda? :)
    Zalety:
    • emolientowa maska,
    • sprawdza się w przypadku suchych włosów,
    • ma śliczny oraz długo wyczuwalny zapach przypominający francuskie perfumy,
    • sprawnie się spłukuje, nie obciąża włosów,
    • widocznie wygładza i dociąża włosy, zapobiegając ich puszeniu,
    • zapobiega plątaniu się,
    • nadaje blasku.
    Wady:
    • efekt jest krótkotrwały,
    • maska posiada doraźne działanie wygładzające i dociążające włosy (do następnego mycia),
    • wylewa się z opakowania,
    • zbyt wysoka cena regularna.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.