Isana, Haarmaske 3in1 Mandelmilch (Maska do włosów 3w1 `Mleczko migdałowe`)

Isana, Haarmaske 3in1 Mandelmilch (Maska do włosów 3w1 `Mleczko migdałowe`)

Isana maska do włosów 3 w 1 mleczko migdałowe.
- Z formułą pielęgnacyjną bez silikonów
- Do włosów zmęczonych i suchych
- Receptura bez mikroplastiku.
- Opakowanie nadaje się do recyklingu.

Isana maska do włosów 3w1 mleczko migdałowe intensywnie pielęgnuje włosy, jednocześnie ich nie obciążając.

Bogata formuła pielęgnacyjna z masłem kakaowym odbudowuje i wygładza suche i zmęczone włosy – od nasady włosów aż po ich końce. Nie zawiera silikonów.

Maska idealna

Jeśli szukacie idealnej maski, to zdecydowanie bedzie ta z Isany, niestety od kilku tygodni jest bardzo ciężko dostępna. Zarowno w internecie jak i w drogeriach Rossmana. Kosztuje około 8 złotych, ma przepiękny delikatny zapach i świetnie sprawdza się zarowno jako maska do spłukiwania jak i bez.

Tania i skuteczna

Mam wlosy lekko falowane srednioporowate. Kupilam tę odżywkę przy okazji zakupów w Rossmann bo byla tania , a że czesto zmieniam produkty do włosów to noe lubie wydawac na noe milion monet.
Odżywka ma przepiękny zapach, który utrzymuje sie na włosach na krótki czas po zastosowaniu.
Moje wlosy po niej bez problemu daly sie rozczesac co w moim przypadku bywa ciężkie.
Nie zauważyłam efektu WOW ale chetnie po nią siegam ponieważ nawilza i wygladza wlosy.
Opakowanie jest wygodne w formie plastikowego słoika co pozwala na wykorzystanie kosmetyku do samego konca.
Plus za brak silikonów. Receptura nie zawiera mikroplastiku.

Cudo

Na maskę trafiłam dzięki wizażankom! Dostępna w R, w promocji ok 7 zł.
Uratowała moje farbowane włosy, mimo stosowania innych odżywek czy masek , końcówki nagle wysuszyły się na wiór, u góry jak zwykle przetłuszczone.
Ta maska już po 2 zastosowaniu zmieniła je w jedwabistą, miękką taflę.
Wygodny słoik, nienachalna szata graficzna i do tego super zapach.
Polecam!

Słaba dla moich fal

Mam włosy falowane, średnioporowate i puszące się. Maskę kupiłam ze względu na pozytywne opinie na wlosingu. Niestety u mnie się zupełnie nie sprawdziła. Po jej zastosowaniu włosy były jeszcze bardziej napuszone niż zwykle. Nie wygładziła ich, nie dodała blasku, miękości ani sypkości. Zapach również mi nie odpowiada, bardzo mdły i waniliowy.

Cudo!

Niesamowita jakość za bardzo niską cenę. Maskę dorwałam na promocji w Rossmannie za niecałe 8 zł. Jest to dość lekka maska PEH, która na moich średnioporowatych włosach sprawdziła się genialnie. Czasami stosuje ją na pierwsze O podczas mycia, a czasami jako drugie. W każdym przypadku wykazuje świetne działanie.
Włosy po jej użyciu są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku, pięknie się błyszczą. Daje fajny efekt wygładzenia, nie obciążając ich.
Polecam każdemu, w moim przypadku sprawdziła się lepiej niż niejedna trzykrotnie droższa maska.
Jedynym minusem jest opakowanie - nie zakręca się do końca, przez co trzeba ostrożnie przechowywać. Aczkolwiek możliwe, że po prostu trafiłam na wadliwy egzemplarz.

Super

Bardzo fajna maska, kupiłam z ciekawości, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii. Opakowanie jest duże, ma niską cenę co jest sporym plusem. Konsystencja również bardzo mi odpowiada. Włosy po tej masce są miękkie i ładnie pachną, generalnie produkt godny spróbowania.

Niezła

Daje sobie radę z moimi włosami, a na prawde są wymagające więc można powiedzieć że jest calkiem niezła. Włosy odżyły są barzdej nawilżone a przy okazji pięknie pachną. Dobra cena za dobry produkt.

Ładnie pachnie

Maska do włosów ma bardzo piękny zapach, który dość długo się utrzymuje na włosach. Jest bardzo praktyczna w używaniu. Włosy są nawilżone, miękkie a cena maski jest dobra

Uwielbiam tę maskę!

Włosy zawsze są po niej miękkie, nawilżone, bardzo dobrze się rozczesują. Lubię używać jej po delikatnych naturalnych szamponach, które delikatnie plączą mi włosy - wczesuję ją wtedy grzebieniem i po wysuszeniu mam piękną nieobciążoną taflę, cudo!
Mam średniopory, które mają tendencję do przyklapywania, po tej masce włosy są piękne, nie strąkują się, są lekkie i odżywione.
Do takiego efektu muszę nabrać większą ilość produktu, ale maska jest w dobrej cenie i całkiem długo mi służy.
Konsystencja o średniej gęstości, przyjemna, delikatny ale trochę sztuczny zapach.

Opakowanie to niestety minus, ale nie na tyle żeby się mocno zniechęcić - zaraz po zakupie miałam problem z odkręcaniem, jakby wieczko było trochę zgrzana z dołem opakowania, potem przy nakładaniu da się wyczuć chropowaty brzeg opakowania, ale jest to do zniesienia.

ok

Na tą maskę do włosów trafiłam całkiem przypadkiem, ale już po kilku pierwszych użyciach mega się z nią polubiłam. Świetnie nawilża włosy, nie obciążając ich zbyt mocno. W podobnej cenie nie znalazłam lepszej.

moc migdałów

Nie od dziś używam produktów Isana i jeszcze mi się nie trafiło, żebym nie była zadowolona. Maska z mleczkiem migdałowym okazał się dla moich wysokoporów ideałem. Włosy są miękkie, wygładzone i lśniące.

Super!

Maska do włosów z Isany to świetna alternatywa drogich marek.
Ma w sobie to, czego potrzebują włosy średnioporowate.
Mam włosy właśnie tej porowatości, z tendencją do puszenia, łamania i rozdwajania końcówek.
Maska powoduje, że włosy są po niej wygładzone oraz czuć ich dogłębne nawilżenie. Według mnie jest to świetny humektant.
Polecam nałożyć po olejowaniu, świetnie działa :)