Isana, Haarmaske 3in1 Mandelmilch (Maska do włosów 3w1 `Mleczko migdałowe`)

Isana maska do włosów 3 w 1 mleczko migdałowe.
- Z formułą pielęgnacyjną bez silikonów
- Do włosów zmęczonych i suchych
- Receptura bez mikroplastiku.
- Opakowanie nadaje się do recyklingu.

Isana maska do włosów 3w1 mleczko migdałowe intensywnie pielęgnuje włosy, jednocześnie ich nie obciążając.

Bogata formuła pielęgnacyjna z masłem kakaowym odbudowuje i wygładza suche i zmęczone włosy – od nasady włosów aż po ich końce. Nie zawiera silikonów.

regenerujące, wygładzające, nawilżające
w słoiku
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

• Opakowanie: 5

Dla mnie pewniak. Bosko wygładza włosy, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie

Isana - to Ci się udało :)
Sam produkt jest w plastikowym opakowaniu, dość ładnym i minimalistycznym.
Po zapachu można uznać, że jest to produkt z wysokiej półki. Czuć w nim bogactwo. A okazuje się, że jest to tanie cudo z Rossmana.
Kupiłam na zapas dwa opakowania tej maski, gdy tylko zobaczyłam ją w drogerii. Po kilku użyciach stwierdzam co następuje: bosko zmiękcza moją dość bujną czuprynę, włosy bardzo łatwo się rozczesuje, są pachnące i delikatnie wygładzone. Samo użycie jest przyjemne, przez to że konsystencja jest dość zbita, maskę wygodnie wczesuje się we włosy.
Polecam spróbować każdemu.

Isana, Haarmaske 3in1 Mandelmilch (Maska do włosów 3w1 `Mleczko migdałowe`)

Dobra, podstawowa maska nawilżająca.
Będzie się dobrze sprawować u osób, które nie mają mocno wymagających włosów.
U mnie była poprawna, ale nie dawała efektu WOW.
Mam dość wymagające włosy, wysoko porowate, które bardzo chcą się kręcić. W mojej pielęgnacji włosów dążę do wygładzania skrętu i struktury włosa.

Naprawdę super

Ciężka do zdobycia, ale warto. Fajnie sprawdza się w przypadku cienkich, prostych włosów. W przeciwieństwie do większości masek, nie obciąża a wręcz dodaje puszystości i sprężystości. Stosuję praktycznie codziennie, z różnymi szamponami i po każdym myciu włosy wyglądają dzięki niej świetnie. Udało mi się zdobyć 3 opakowania i cieszę się, że je kupiłam :) Mam nadzieje, że problem z dostępnością zostanie rozwiązany, bo żal będzie się rozstawać.

Cudowne odżywienie

Maskę zakupiłam na promocji. Włosy po użyciu maski są nawilżone, wygładzone i łatwo się rozczesuja. Jest bardzo tania. Jedynym minusem jest jej dostępność. Trzeba polować i najlepiej zrobić wtedy zapasy.

• Opakowanie: 3

Rozumiem dlaczego jest tak popularna

Kiedy zobaczyłam tą maskę na Rossmanowej półce to nie zastanawiałam się zbyt długo. Jest tak trudno dostępna ze względu na swoją popularność, że musiałam ją kupić i przetestować.

Opakowanie maski to klasyczny, odkręcany słoiczek w pomarańczowym kolorze z dość ładną, kwiatową grafiką. Jedyna uwaga, jaką mam do opakowania to fakt, że nie jest do końca szczelne i trzeba zawsze stawiać ją "na płasko" - w przeciwnym razie zawartość wycieka ze słoiczka. Czytałam, że nie tylko ja mam ten problem.

Maska ma genialną, gęstą konsystencję, która idealnie rozprowadza się na włosach i dobrze je "otula". Zapach kojarzy mi się trochę z połączeniem budyniu śmietankowego z delikatną nutą olejku migdałowego do ciasta. Zapach nie należy do moich ulubionych, ale nie mogę też powiedzieć, że jest brzydki.

W przypadku moich wysokoporów ta maska najlepiej sprawdza się nakładana na min. 20min na mokre włosy.
Jest to maska PEH, czyli w jej składzie znajdziemy emolienty, proteiny i humektanty.

Na początku stosowałam ją na 3-5 minut i efekt był taki sobie. Im bardziej wydłużałam czas trzymania jej na włosach tym efekt był lepszy! Mimo tego, że w jej składzie nie ma silikonów to przepięknie wygładza i sprawia, że włosy są lśniące. Oprócz tego odpowiednio nawilża, ujarzmia puch, ładnie dociąża i ułatwia rozczesywanie.
No powiem wam, że już rozumiem o co tyle szumu. Cały komplet w jednej masce i to w dodatku w takiej cenie! Czego chcieć więcej?

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 1
  • Opakowanie: 2

Isana maska do włosów

Maska do włosów firmy Isana nie zrobiła na mnie wrażenia. Ujmę to tak maska jak maska, nie zrobiła na mnie żadnego efektu woow. Nie zauważyłam żeby włosy się lepiej rozczesywały czy pozostawały pięknie pachnące. Raczej nie wrócę do tego produktu.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Kolejny super produkt z isany

BArdzo lubię tę maskę - polecam do średnioporów cienkich, które łatwo obciązyć - pokochaja tę maskę. '
Uzyskujemy różny efekt w zależności od długości trzymania ale mimo to maska nie tłuści włosów i i nie zwiększa przetłuszczania.
Jest gęsta, bardzo wydajna, dobrze się rozprowadza na włosach i dobrze spłukuje. Ładnie dociąża i odżywia ale nie robi strączków. I do tego ładnie pachnie. polecam

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 3

Polecam do średnioporów cienkich i delikatnych

Ta maska sprawdza mi się świetnie do moich dość cienkich średnioporów. Zostawiona na kilkanaście minut ładnie wygładza, dociąża włosy ale nie przetłuszcza i nie obciąża ich nadmiernie.
Jest dość gęsta, nie spływa z włosów. Ma też ładny zapach, delikatny, niedrażniący w noc.
Dobra maska w dobrej cenie.

Ulubieniec wśród masek

Typ włosów: farbowane na ciemny brąz, falowane, średnioporowate+

Nigdy bym nie pomyślała, że znajdę ulubioną maskę w tak niskiej cenie.

Przecudownie tworzy taflę na moich włosach, przez co są sypkie, a zarazem dociążone. Idealnie sprawdza się do wygładzania przez zawarte emolienty w składzie. Wczesywanie maski we włosy to sama przyjemność - konsystencja produktu jest bogata i gęsta oraz ładnie pachnie. Efekt po wysuszeniu pozostaje przecudowny, zachowuje się na długo.

Kosmetyk sprawdza się bardzo dobrze do emulgowania oleju, jako maska na suche włosy ale też jako domknięcie pielęgnacji.

Rewelacyjna maska!

Ta maska sama w sobie jest już chyba legendą ???? Jakimś cudem i mi udało się ją jakiś czas temu dorwać z czego bardzo się cieszę, bo jest świetna ❤️
Maskę kupiłam w cenie regularnej - 11,49 zł i tutaj od razu zaczniemy od pierwszego i ostatniego minusa tego kosmetyku, czyli tego, że jest to kosmetyk BARDZO trudno dostępny.
Maska ma gęstą konsystencję i fenomenalny mleczko-kwiatowy zapach (choć nie utrzymuje się on na włosach zbyt długo).
Zamknięta jest w słoiczku o poj. 250ml , ale w moim odczuciu przy używaniu jej średnio raz w tygodniu jest to kosmetyk wydajny.
W składzie maski znajdziemy proteiny mleka oraz olej z migdałów. Nie znajdziemy w niej natomiast silikonów, co dla wielu będzie dużym atutem tego produktu.
Sama maska rewelacyjnie wygładza włosy (w tym momencie moge powiedzieć, że jestem posiadaczką włosów średnioporowatych), nawilża, odżywia, a także sprawia, że są lśniące i miękkie w dotyku.
Uważam, że to świetna drogeryjna propozycja w bardzo atrakcyjnej cenie.

fajna o świetnym zapachu

Bardzo fajna maska o cudownym zapachu!
Choć ten zapach nie utrzymywał się długo na włosach lub ja go poprostu nie czułam to działanie też było fajne. Nie przetłuszczała włosów i można używac na kilka sposobów. To zdecydowanie mój jeden z lepszych wyborów w rossman.

• Opakowanie: 4

Piękne wygładzenie!

Moja ulubiona maska, odżywka do włosów.
Moje włosy po umyciu bez zastosowania odżywki bardzo sie puszą i są suche.
Po zastosowaniu tego produktu wyglądają pięknie!
Idealnie wygladzone, dobrze odżywione no i ten piękny zapach!
Produkt bardzo wydajny, szczególnie patrząc na tą cenę.
Jedyny minus to to, że tak ciężko ją dostać w Rossmannie! Po prostu chyba nie tylko ja jestem w niej zakochana od pierwszego użycia!