Cena PLN 8.99

Isana maska do włosów 3 w 1 mleczko migdałowe.
- Z formułą pielęgnacyjną bez silikonów
- Do włosów zmęczonych i suchych
- Receptura bez mikroplastiku.
- Opakowanie nadaje się do recyklingu.

Isana maska do włosów 3w1 mleczko migdałowe intensywnie pielęgnuje włosy, jednocześnie ich nie obciążając.

Bogata formuła pielęgnacyjna z masłem kakaowym odbudowuje i wygładza suche i zmęczone włosy – od nasady włosów aż po ich końce. Nie zawiera silikonów.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wygładzające
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Najlepsza maska z Isany!

Jest to moje ulubiona maska z Isany.
- pięknie nawilża włosy
- ułatwia rozczesywanie
- wygładza
- ładnie pachnie
- nie obciąża włosów
- świetny stosunek jakości do ceny.
Moje włosy są dosyć cienkie i wiele kosmetyków niestety je obciąża. Ta maska pomimo bogatego składu odżywia włosy, nie obciążając ich. Ciężko dostać ją stacjonarnie, dlatego najlepiej zrobić zapas :)

Efekt jak po fryzjerze!

Zacznę od moich włosów- grube, kręcone z tendencją do puszenia się. Przysiegam, że żadna maska nie robi takiego efektu WOW na moich włosach jak ta! W słoiku znajdują się same drogocenne składniki za praktycznie bezcen! Pięknie nawilża włosy, sprawia że są sypkie, lejące, odżywione i wygładzone... Do tego ten piękny zapach - coś cudownego!
Największy minus to niestety dostępność... Bardzo rzadko pojawiają się w Rossmannie, a jak już są dostępne to tylko przez jeden dzień, bo w mig zostają wykupione, co oczywiście mnie nie dziwi, bo maska jest GENIALNA! Sama poluję na nią już od dłuższego czasu, bo tęsknię za tym efektem :)

MUST HAVE

To już kolejny hit do włosów od firmy Isana. Maska posiada gęstą, przyjemną konsystencję. Nie spływa ona z włosów. Dobrze ją się nakłada. Ma również bardzo przyjemny, lekko mleczny zapach, który nie utrzymuje się na włosach.
Maska na moich niskoporowatych włosach sprawdza się rewelacyjnie.
Polecam!

Polecam!

To już kolejny hit do włosów od firmy Isana ,który miałam okazję przetestować. Tym razem jest to maska do włosów z zawartością mleczka migdałowego.

Produkt jest w standardowym dla tego typu kosmetyków opakowaniu. Grafika jest całkiem ładna, schludna. Napisy zawarte na etykiecie są doskonale widoczne ,a co za tym idzie - czytelne.

Zapach jest słodki ,dość ładny. Nie zostaje na włosach.

Produkt na moich włosach robi cudowny efekt. Doskonale wygładza moje włosy z tendencją do puszenia. Ta maska pozwoliła mi uzyskać efekt tafli.

Zostanie u mnie na dłużej????

Mam włosy z natury niskoporowate, ale są rozjaśnione, przez co od połowy są bardziej średnio porowate. Moje włosy kochają tą maskę!!
Nakładam ją po umyciu włosów od uszu w dół, wczesuje i czekam około 15minut, w ten sposób uzyskuje piękne lejące się włosy…
Zapach ma naprawdę ładny, kwiatowo-mleczny. Nakłada się ją bardzo łatwo, starcza na dosyć długo. Włosy myję codziennie, a używam jej średnio raz w tygodniu, bo przez ilość protein może włosy puszyć lub elektryzować, więc nie nadaje się do używania na codzień.
Kupiłam ją w Rossmanie za cenę regularną czyli aktualnie 11zł, i to jest niesamowite jak taka niedroga maska robi cuda na głowie. Na ten moment kupiłam już moje czwarte opakowanie.
Przez pewien okres czasu była trudno dostępna, ale teraz zdecydowanie łatwiej ją spotkać w Rossmanie lub zamówić.

Niesamowity efekt na włosach

Swego czasu maska zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Dlatego też postanowiłam ją wypróbować. Czym ona się wyróżnia?

KONSYSTENCJA I ZAPACH

SKŁAD
Maska posiada skład bogaty w ciekawe składniki. Posiada całe PEH, natomiast wysoko w składzie są proteiny, na których mam wrażenie, że jest ona skoncentrowana. Emolienty i humektanty są tam bardziej dodatkiem. Oceniam to po działaniu maski. Fajne jest to, że proteiny zostały przełamane innymi składnikami, gdyż dzięki temu włosy nie są narażone na elektryzowanie się i inne skutki używania samych protein.

DZIAŁANIE
Maska na moich niskoporowatych włosach sprawdza się rewelacyjnie. Proteiny sprawiają, że włosy są mega sypkie i zregenerowane. Dodatkowo emolienty dodają im fajnego wygładzenia i blasku. A humektanty regulują ich poziom nawilżenia i dodają im elastyczności. Jak dla mnie, ta maska to cudo za niewielkie pieniądze. Jest naprawdę świetna i kupię ją z chęcią ponownie.

Słodko pachnąca i wspaniała

Widziałam polecenia tej maski na social mediach. Nigdy nie mogłam jej dostać stacjonarnie w rossmannie, ale po kilku miesiącach (latach?) przechowywania jej w screenach na "wishliście" telefonowej, uznałam że pora zamówić w aplikacji rossmann.

Wrażenia? pięknie pachnie i jest naprawdę wspaniała. Za tą cenę to moje KWC :) moje włosy po tej masce stały się mięciutkie i nawilżone.

Słaba

U mnie się totalnie nie sprawdziła, mam włosy srednioporowate z tendencja do puszenia. Ta maska dodatkowo spuszyla moje włosy, spodziewałam się wygładzenia i dociążenia a wyszedł puch, zdecydowanie nie

Bardzo dobra maska z całym PEH

Staram się dbać o stan moich włosów i od ponad dwóch lat stosuje metodę OMO oraz dbam o to aby dostarczać włosom protein humektantów oraz emolientów. Kiedy nie wiem czego potrzebują moje włosy stosuje maskę z całym PEH. Trafiłam na to cudo od Isany aby raz i kupiłam od razu kilka sztuk, bo się stać te maskę w drogerii stacjonarnie to trzeba mieć szczęście.
Maska ma bardzo gęstą konsystencję i nie spływa z włosów pachnie mleczkiem migdałowym, nie puszy włosów oraz pozostawia je gładkie i lśniące.

Moje włosy są średnio porowate uwielbiają te maskę lecz nie zbyt często aby nie powodować puszenia włosów.
Koszt maski to poniżej 10 zł

Dla mnie pewniak. Bosko wygładza włosy, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie

Isana - to Ci się udało :)
Sam produkt jest w plastikowym opakowaniu, dość ładnym i minimalistycznym.
Po zapachu można uznać, że jest to produkt z wysokiej półki. Czuć w nim bogactwo. A okazuje się, że jest to tanie cudo z Rossmana.
Kupiłam na zapas dwa opakowania tej maski, gdy tylko zobaczyłam ją w drogerii. Po kilku użyciach stwierdzam co następuje: bosko zmiękcza moją dość bujną czuprynę, włosy bardzo łatwo się rozczesuje, są pachnące i delikatnie wygładzone. Samo użycie jest przyjemne, przez to że konsystencja jest dość zbita, maskę wygodnie wczesuje się we włosy.
Polecam spróbować każdemu.

Isana, Haarmaske 3in1 Mandelmilch (Maska do włosów 3w1 `Mleczko migdałowe`)

Dobra, podstawowa maska nawilżająca.
Będzie się dobrze sprawować u osób, które nie mają mocno wymagających włosów.
U mnie była poprawna, ale nie dawała efektu WOW.
Mam dość wymagające włosy, wysoko porowate, które bardzo chcą się kręcić. W mojej pielęgnacji włosów dążę do wygładzania skrętu i struktury włosa.

Naprawdę super

Ciężka do zdobycia, ale warto. Fajnie sprawdza się w przypadku cienkich, prostych włosów. W przeciwieństwie do większości masek, nie obciąża a wręcz dodaje puszystości i sprężystości. Stosuję praktycznie codziennie, z różnymi szamponami i po każdym myciu włosy wyglądają dzięki niej świetnie. Udało mi się zdobyć 3 opakowania i cieszę się, że je kupiłam :) Mam nadzieje, że problem z dostępnością zostanie rozwiązany, bo żal będzie się rozstawać.