Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Delia, Cameleo, Rose Blond, różowa płukanka do włosów, nadaje subtelny pastelowy lub mocniejszy różowy (intensywność odcienia końcowego zależy od ilości dodanej płukanki) odcień włosom blond, siwym, rozjaśnianym i farbowanym. Dodatkowo pielęgnuje włosy, które nabierają blasku, są odżywione i pełne życia.

Różowa płukanka do włosów Delia, Cameleo, Rose Blond jest idealna na gorące lato, kiedy kolor jasnych włosów szybciej żółknie i chcemy się go pozbyć. Uzyskany kolor stopniowo się zmywa. Pianki można używać po każdorazowym myciu włosów.

Różowa płukanka do włosów Delia, Cameleo, Rose Blond jest niedroga i bardzo wydajna. Wystarczy kilka kropel, aby odmienić swój wygląd. Można barwić nią wszystkie włosy, pojedyncze pasemka, czy końcówki dla uzyskania efektu ombre. Sam proces koloryzacji nią bardzo prosty, przez co zachęcający do zabawy.

Płukanka do włosów Delia

Super pomysł na wakacyjne szaleństwo. Zakupiłam produkt w celu zafarbowania włosów na róż. To co mi się spodobało w tej płukance to to, że mogłam uzyskać taki odcień jakiego pożądałam (w zależności od dodanej ilości płukanki mógł on być mniej lub bardziej intensywny). Ponadto nie miałam problemu z jego zmyciem, kiedy chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru. Jedyny minus jaki zauważyłam to to, że po jej użyciu miałam bardzo splątane włosy i ciężko mi było je rozczesać, dlatego przy dłuższym stosowaniu polecam dodatkowo je nawilżać.

Różowa płukanka do włosów

Zdecydowałam się na zakup tej płukanki, bo byłam ciekawa siebie w nieco odważniejszym, różowym odcieniu. Miałam wówczas blond włosy i efekt był niesamowity. Używałam jej kilka razy. Kiedy chciałam jedynie lekko różową poświatę, która nadawała włosom ciepły odcień wystarczyło użyć niewielką ilość płukanki. Im więcej produktu tym włosy stawały się bardziej różowe, lecz zgodnie z założeniem po kilku myciach włosy wracały do pierwotnego stanu. Fajny produkt, jeśli ktoś również chce poeksperymentować. Jest też bardzo wydajny i w dobrej cenie. Niestety po kilku aplikacjach przestałam stosować, ponieważ zauważyłam, że moje włosy stały się nieco wysuszone.

Rewelacja!!!

Moim zdaniem jest to super produkt. Zarówno dla włosów blond dla nadania tonu Rose blonde, jak i dla intensywnego koloru różowego. Stosowałam i tak i tak. Jedynym małym minusem było to, że może lekko wysusza włosy, więc przed użyciem zawsze najpierw stosuję odżywkę.

Extra!

Moim zdaniem płukanka zasługuje na uwage. Ponieważ dała rade nawet z moimi włosami koluru jasnego brązu. Tylko jej wydajność spada przy włosach takiego koloru użyłam ją drugi raz a juz zbliżam się do połowy opakowania ale warto ponieważ ślicznie wyglądają włocy chodź to nie ejst różowy tylko bardziej wiśniowy, na blądzie zapewne wyjdą intensywne różowe. Za pierwszym razem plukanka wytrzymała trzy mycia włosów pewnie by trzymała się jeszcze ale postanowiłam poprawic kolor. Cena idealna do produktu. Polceciłąbym wszystkim i sama pewnie jeszcze kupie

Do pierwszego mycia.

Kupiłam tę płukankę z myślą o rozjaśnionych końcówkach. Za jedyne 5,99zł mam fajny produkt do chwilowej zmiany koloru włosów. Pojemność buteleczki to 200 ml. Ponieważ lubię intensywniejszy kolor, to wlewam do miski mniej wody i więcej tej płukanki. Włosy dość szybko łapią kolor - i jest on bardzo ładny. W zależności od nasycenia - albo lekki róż, albo prawie czerwień. Kolor na włosach trzyma się do pierwszego mycia, dlatego jeśli chcemy stale mieć taką barwę, to zabieg "koloryzacji" = "płukania" trzeba powtarzać. Dla mnie jest to dobre rozwiązanie i dużo lepsze od farbek zmywalnych pewnej marki, które tak naprawdę do końca się z włosów nie zmyły. Tutaj można kontrolować ten kolor. Dla mnie super produkt w super cenie. Bardzo lubię i polecam każdemu. Trzeba tylko uważać, bo płyn potrafi zabarwić przedmioty (brodzik, miskę, umywalkę) i dość opornie wtedy się zmywa. Przy odrobinie uwagi można tego uniknąć. Lubię płukankę Cameleo! Polecam!

Godna polecenia!

Jest to super alternatywa dla osób, które chcą poeksperymentować z kolorem włosów, a nie chcą stracić swojego naturalnego odcienia. Płukanka ta jest bardzo korzystna cenowo, na promocji można ją już kupić za 6 zł. Plusem za dostępność, można znaleźć ją w Naturze, Rossmannie, Super-Pharm. Kolor utrzymuje się mniej więcej 6 - 7 myć. Mam blond włosy, nigdy nie farbowane i zauważyłam, że tam gdzie mam jasny blond to dobrze chwyta ta płukanka, ale gdzie ciemniejsze to już mam większy problem. Łatwo można budować intensywność koloru, aplikując produkt. Co do opakowania to zgadzam się w 100%, że brudzi wszystko, trzeba bardzo uważać żeby nie przewrócić produktu, bo katastrofa murowana. Co do przesuszania włosów, to niestety ale przesusza, robi się siano z włosów, ale przy dobrej pielęgnacji i odżywkach włosy szybko wracają do swojego "normalnego" stanu. Jak dla mnie jest to świetna opcja na szaleństwo i jakość produktu w stosunku do ceny to woow. Lepiej chyba nie można trafić. Polecam każdemu kto, chce na chwilę zmienić coś w swoim życiu.

Cudo

Jak rok temu widziałam dziewczyny w kolorze złotego różu zazdrosilam im tego. Ja się bałam jak ja matka małego dziecka będę w tym wyglądać. Farbuje włosy na jasny blond od dawna była okazja żeby zrobić płukanke. Po plukance wyszedł mi całkiem ładny blady róż na włosach. Wygląda to cudownie

Działa, ALE

Koloryzacja działa dobrze, nawet na naturalnie włosach jasnorudych (powiedzmy strawberry blond ;)
Różowe tony pojawiają się, co raz wyraźniej przy każdym kolejnym użyciu, ALE...
1) Masakruje skórę głowy, zwłaszcza przy jakiejkolwiek skłonności do podrażnień. Łupież musiałam uspokajać przez kolejne 3 tygodnie.
2) Koszmarnie plami ubranie, przy wyjściu na siłownię, nawet przy związanych włosach. Nie wyobrażam sobie pływania w basenie.

Niezawodna przy moich kolorowych włosach <3

Płukanke kupiłam z myślą o blond włosach mojej mamy. Jednak ja bardziej się z nią polubiłam. To deska ratunkowa gdy moje różowe czy czerwone włosy wymagają odświeżenia.

Płukankę stosuje dodając ją do odżywki do włosów lub do wody by potem zanurzyć w niej włosy.

Sprawdza się nie tylko w domu ale również w salonie fryzjerskim jako ciekawa alternatywa dla mniej odważnych klientek, które nie chcą trwałej zmiany.

Płukanka na bardzo intwnsywny kolor. Jest tania i wydajna. Wystarczy kilka kropel, aby odmienić swój wygląd.

Jedyne zastrzeżenia mam do opakowania.. Bardzo łatwo o otworzenie buteleczki iii.. Wtedy utonieny w wielkiej różowej plamie.

Przy nalewaniu łatwo o jej nadmiar.. I katastrofa murowana.

Myślę, że lepszym rozwiazniem byłaby butelka z pipetką lub z aplikatorem.

Osobiście jestem mega zadowolona z tej płukanki i polecam ją każdemu!

Mój #1!

ZALETY:
- kolor jest o-błęd-ny! Bez względu na to, jak dużo go użyję, każde natężenie różu wygląda świetnie i nawet w miarę naturalnie!
- wydajność. Używam rok z małymi przerwami, mam jeszcze pół.
- cena. Tutaj nie ma co się rozdrabniać, bo butelkę użyteczną przez 2 lata kupiłam za 4 złote w promocji. Bomba!!!
- trwałość i działanie. Ustępują mu wszystkie szamponetki, farby półtrwałe, inne płukanki. Działa świetnie!

WADY:
- opakowanie. Przecieka!!! Wszystko jest różowe po jednym zastosowaniu - wanna, pralka, szafka, ja... Dobrze, że schodzi na Acnosan albo inny spirytus, bo byłoby po mnie :)
- pisałam to już wyżej, ale warto podkreślić - trzeba wiedzieć, jak się z nim obchodzić, bo niezmiernie wszystko barwi. Ale od czego są patyczki kosmetyczne, rękawiczki i spirytus. <3

Daje radę

Mam naturalnie ciemne włosy z koloryzacją sombre, wchodzącą w nieco cieplejszy blond. Płukanka zastosowana na taki kolor włosów, rzecz jasna widoczna jest tylko na tych jaśniejszych pasmach. Polecałabym ją raczej dziewczynom mającym na głowie chłodne blondy, ponieważ u mnie zamiast różu wychodził kolor bardziej zbliżony do czerwieni. W miarę wymywania się płukanki, włosy były trochę rudawe, co nie do końca może się niektórym podobać. Zdecydowanie jest to fajny produkt, w dobrej cenie, pozwalający tymczasowo poszaleć z koloryzacją. Niestety trzeba przy nim bardzo uważać w czasie aplikacji, ponieważ niemiłosiernie brudzi wszystko dookoła, ale odrobina wprawy i za którymś razem można go stosować bez większych szkód :). Staram się nie używać tej płukanki zbyt często, gdyż moje cienkie włosy są po niej dość mocno przesuszone i potrzebują sporo czasu, by odzyskały witalność. W moim przypadku niestety dość długo się wymywa. Jedno opakowanie może wystarczyć na naprawdę wiele aplikacji, co jest dużym plusem.

Dobry produkt, nie bez wad

Zarówno jako naturalna, jak i farbowana blondynka muszę wręcz korzystać z płukanek. Nie chodzi mi o różowe, czy czerwone tony, ale o uzyskiwanie "biszkoptowego" odcienia. Ta płukanka mi w tym pomaga.

Opakowanie to największy minus, jest fatalne, nieprzemyślane, tandetne. Nie widzimy ile produktu zostało, po każdym użyciu muszę myć butelkę bo wszystko po niej spływa, niezależnie od tego ile, i w jaki sposób wylewam produktu danym razem. Jest bardzo niepraktyczne i niehigieniczne, k ile nigdy nie jest to kryterium mojej oceny, to jednak w przypadku barwiącej, czerwonej cieczy opakowanie powinno być bardziej dostosowane.

Wydajność jest bardzo na plus, bo wystarczy naprawdę niewielka ilość płukanki, jest szalenie mocno napigmentowana.

Działanie tej płukanki rekompensuje inne minusy związane z jej użytkowaniem. Jest ona bardzo skuteczna, jeśli zastosuję ją w odpowiednich proporcjach to dzięki temu mogę uzyskać swój wymarzony odcień blond. Zabieg powtarzam co drugie mycie. Należy jednak mieć się na uwadze, bo choć produkt jest dobry to nie łatwo z nim o wybrudzoną łazienkę i czerwone włosy.

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania przy blond włosach bez płukanek, dlatego też ta jest moim wiernym przyjacielem i sprzymierzeńcem, choć jej opakowanie i wylewanie się z niego czasem kosztują mnie nie mało nerwów, mimo to sam produkt oceniam bardzo, bardzo pozytywnie :)