Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Delia, Cameleo, Rose Blond, różowa płukanka do włosów, nadaje subtelny pastelowy lub mocniejszy różowy (intensywność odcienia końcowego zależy od ilości dodanej płukanki) odcień włosom blond, siwym, rozjaśnianym i farbowanym. Dodatkowo pielęgnuje włosy, które nabierają blasku, są odżywione i pełne życia.

Różowa płukanka do włosów Delia, Cameleo, Rose Blond jest idealna na gorące lato, kiedy kolor jasnych włosów szybciej żółknie i chcemy się go pozbyć. Uzyskany kolor stopniowo się zmywa. Pianki można używać po każdorazowym myciu włosów.

Różowa płukanka do włosów Delia, Cameleo, Rose Blond jest niedroga i bardzo wydajna. Wystarczy kilka kropel, aby odmienić swój wygląd. Można barwić nią wszystkie włosy, pojedyncze pasemka, czy końcówki dla uzyskania efektu ombre. Sam proces koloryzacji nią bardzo prosty, przez co zachęcający do zabawy.

Mój hit

Używam tej płukanki od bardzo dawna. Kiedyś miałam włosy w kolorze bardzo jasnego blondu, wtedy płukanką uzyskiwałam piękny odcień Rose blond.
Po ciąży włosy strasznie zaczely mi wypadać, dlatego bardzo je ścięłam i zostawiłam coś w rodzaju ombre, moje naturalne włosy mam w odcieniu ciemny blond i rozjaśnione końce. W tym momencie pluknake mieszam z odżywką i nakładam na całe włosy, dzięki temu uzyskuję włosy w kolorze wiśniowym z jaśniejszymi końcami i refleksami ( w odcieniu intensywnego różu) i bardzo mi się ten efekt podoba, bo nie lubię nudnych włosów.
Płukanka jest wydajna i w bardzo niskiej cenie. Utrzymuje się do kilku myć, ale teraz gdy używam jej ciągle i w większej intensywności, utrzymuje się dużo dłużej.
Nie zauważyłam żeby przesusza la mi włosy, ale możliwe że jest to efekt tego, że mieszam ją z odzywką i dopiero nakładam na włosy.

Cudowna

Kupiłam płukanke żeby pomalować sobie rozjaśnione pasemka.
Nie spodziewałam sie takiego efektu, zaskoczenie bardzo pozytywne.
Na mniej rozjaśnionych włosach kolor nie łapie już tak super, no ale jednak to tylko płukanka ;)
Wypłukuje się do ładnego, pastelowego koloru.

Fajny sposób na szybką zmianę koloru

Fajny, tani i ogólnodostępny produkt, kiedy znudzi nam się nasz kolor włosów i chcemy coś z nim zrobić, ale nie permanentnie.

Płukanka zamknięta jest w podłużnej, plastikowej, przeźroczystej butelce. Na opakowaniu znajduje się etykieta z napisami i ze zdjęciem Pani w różowych włosach - muszę przyznać, że jakoś nie przepadam za kosmetykami na których etykiecie jest czyjś wizerunek, wygląda to dla mnie tandetnie. Płukanka jest zamykana na zatrzask.

Sama płukanka to płyn o baaaaaardzo ciemnym, różowym kolorze. Ma nieco chemiczny zapach połączony z jakby ziołowym. Zapach nie jest jakiś super, ale wystarczy jedno mycie włosów, żeby go się pozbyć.

Ja płukałam włosy w ciepłej wodzie (ok. 2 litry) połączonej z ok. 50ml płukanki.
I uwaga - to jest stanowczo za dużo. Płukankę robiłam na rudych włosach (nie jasny rudy, nie ciemny, taki po środku) i wyszedł mi ogniście czerwony kolor, powiedziałabym, że taka ognista malina idąca w stronę szkarłatnej. Po prostu ogień :D Zależało mi na delikatniejszym efekcie, dlatego następnym razem na pewno zmniejszę dawkę płukanki do 2 łyżek na 2 litry wody.
Czyli jeśli chcecie delikatny odcień - używajcie jak najmniejszej ilości, zawsze można powtórzyć proces, kiedy efekt będzie jednak za delikatny.

Płukanka trzymała się na moich włosach ok. 1,5 tygodnia. Wypłukiwała się ładnie. Na pewno użyję jej nie raz. Kosztuje mało i daje fajny efekt, a co najważniejsze - nie przesusza i nie obciąża włosów.

Używa produktu od: próbka

Świetna

Dziś zafarbowalam włosy plukanką. Mam naturalne odrosty brąz, ale po czerwonej farbie 3/4 moich włosów to ciemny blond. Super plukanka, zadziałała nawet na te odrosty. Łatwo ją zmyć z miejsc z którymi płukanka miała kontakt tylko przez chwilę, z rękami gorzej. Zafarbowala mi szlafrok, ale 3 razy przetarłam mokrym papierem i wszystko zeszło. Nie wysusza. Polecam ????

Świetna

Testowałam wiele płukanek, jednak ta jest najlepsza. Kolor zostaje nawet na brązowych włosach (nie mocny, ale jednak), a jeżeli chodzi o ,,stonowanie" blondu, jest naprawde świetnie. Włosy szybko łapią kolor, nie trzeba używać dużej ilości produktu. Jest bezzapachowy. Minusem jest to, że zostawia kolor na np. dłoniach, trudno jest go zmyć, jednak jest to do zrobienia. Ja zwykle nie starałam się go zmyć z rąk, następnego dnia sam schodził. Ogólnie polecam.

Wymarzony różowy blask

Pewnego pięknego dnia wpadł mi do głowy pomysł zmiany koloru włosów. Nigdy nie używałam płukanek, szamponetek ani tym bardziej trwałych farb. Jestem naturalnie bardzo jasną blondynką, więc zawsze miałam w głowie lęk, że czego na swoje włosy nie nałożę, to kolor złapie mocno i nie będzie chciał zejść albo wyjdzie za ciemny.
Zamarzyły mi się różowe refleksy, lekkie stonowanie koloru. Zdecydowałam się na różową płukankę Delii, bo była śmiesznie tania, a i słyszałam o niej wiele dobrego.
Do przygotowania roztworu wykorzystałam proporcje podane na opakowaniu. Płukałam, a raczej moczyłam czyste włosy w misce z roztworem przez kilka minut. Później dodałam kilka kropli (no, może łyżeczkę) do solidnej porcji odżywki, nałożyłam i wczesałam we włosy od połowy długości. Tak trzymałam 10 minut. Później spłukałam czystą wodą.
Efekt jaki otrzymałam był delikatny. Mocniejszy różowy kolor złapały pasma, które były naturalnie jaśniejsze od pozostałych. Przy nasadzie włosy były stonowane, ciemniejsze niż pierwotnie.
Przy kolejnych aplikacjach bawiłam się proporcjami. Dzięki płukance możemy otrzymać przeróżne efekty - od lekkiego pastelowego różu do mocnego buraczkowego :D
Kolor wypłukuje się całkowicie po kilku myciach. Nie zauważyłam przesuszenia pasm, chociaż płukałam namiętnie przez miesiąc - tak mi się spodobał efekt.
Polecam serdecznie!

Bardzo fajna

Płukankę różową do włosów z wodą różaną Cameleo marki Delia Cosmetics kupiłam w drogerii Rossmann. Opakowanie jest wydajne, ponieważ ma aż 200 ml. Jest także funkcjonalne ze względu na zamknięcie na klik i ma ładną szatę graficzną. Mieszam 1 łyżkę płukanki z około 1,5 l wody. Natomiast w zależności ile płynu dodamy do wody kolor będzie mniej lub bardziej intensywny.
Warto podkreślić, że produkt nie brudzi rąk, paznokci czy ubrań.
U mnie kolor utrzymuje się w zależności od intensywności 1-2 mycia. Płukanka nie wysusza moich włosy, nie powoduje żadnych podrażnień.
Polecam, ponieważ daje naprawdę ciekawy efekt i można szybko zmienić kolor włosów nie farbujac ich.

Ulubiona

Płukanka nadaje śliczny kolor włosom <3 Za pierwszym razem plukanka wytrzymała trzy mycia włosów pewnie by trzymała się jeszcze ale postanowiłam poprawic kolor. Cena idealna do produktu.

WOW

Naprawdę mocna płukanka, trzeba uważać, bo jedna kropelka bywa mocna. Super polecam, jak wiadomo mocny pigment równa się wysuszenie włosów. Bardzo wydajna i tania! Polecam

Przesusza włosy

Płukanka jak płukanka - wiadomo, może przesuszyć włosy. Wiele osób o ciemniejszym ich odcieniu decyduje się wylać sobie na głowę pół opakowania i kończy się na ścinaniu u fryzjera - naprawdę nie polec am, włosy po czymś takim są we wręcz agonalnym stanie:( Należy pamiętać, że produkt ten nie ma na celu koloryzacji, a już na pewno nie trwałej!
Trzymała mi się dość długo - do jakichś pięciu myć.
Największą wadą jest to felerne opakowanie - nawet, gdy otwieram je delikatnie łazienka jest w różowych plamach. Nie wiem, jak z nim pracować, ponieważ większość produktu ląduje poza moją głową, co obniża też jego wydajność. Strasznie męczące mniej
ZALETY
cena
dla tych
którzy rozniasniaja wlosy

Rozpacz w kolorze buraka

Na prawdę zaliczam do cudów to, że moje włosy nie wypadły po tej płukance. Były wyschnięte jak siano, kolor łapał nie równomiernie przez co w niektórych momentach miałam burakowe plamy. Dodatkowo skład pozostawia wiele do życzenia. Nigdy więcej do niej nie wrócę.

super

Płukanka bardzo fajna, szczególnie na włosach blond super daje efekt różowych takich delikatnych. Cena jest niska przez co wielki plus. Dla mnie jest mega