WAŻNE INFO O REGULAMINIE! SPRAWDŹ SKRZYNKĘ@ I SPAM
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Organic Life Krem odżywczy 

4,3 na 54 opinie
flame1 hit!
75% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 75% osób
  • krokuch
    krokuch
    2 / 5
    3 maja 2020 o 21:29
    kiepski
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie ukrywam, że do zakupu tego kremu skusiły mnie świetne recenzje, więc spodziewałam się, że krem będzie rzeczywiście fajny. Oczekiwałam solidnego nawilżenia i braku zapychania. Bladopomarańczowy kremik jest dość gęsty, ale łatwo wyciska się go z tubki. Pachnie dość ładnie, bez szału, ale też nie jest to jakiś odstraszający aromat. Przy nakładaniu odrobinę bieli skórę, lecz po chwili wsiąka w nią, zostawiając półmatowe wykończenie. Dobrze nakłada się na niego minerały, nic się nie roluje, nie wałkuje, nie ciastkuje. Niestety krem nie robi kompletnie nic z moją twarzą, a już na pewno jej nie nawilża. Czuję się, jakbym wcale się niczym nie smarowała i tak aż do samego końca, gdyż nie mam w zwyczaju wyrzucać kosmetyków... Zmęczyłam go i cieszę się, że już się skończył.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Mia312
    Mia312
    5 / 5
    8 marca 2019 o 15:35
    Najlepszy krem na noc
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam skórę trądzikowa, tłusta i z naczynkami więc dość wymagająca, krem ten sprawia że moja buzia rano jest gładka, super nawilżona i odżywiona, szybko się wchłania, jest to krem ale dla mnie trochę jak kremo-zel, w cale nie ciężki i buzia go chłonie jak gąbkę, ranki zalecza, chociaż średnio wydajny w porównaniu do innych mam kilka kremów z tej firmy i ten skończył się pierwszy :( chociaż starczył na 3 miesiące, polecam! Jedna gwiazdka odjęta za opakowanie bo plastikowe a byłoby fajniejsze i ekologicznie każe szklane
    Zalety:
    • Skład, cena, działanie
    Wady:
    • Wydajność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 grudnia 2018 o 23:39
    Obietnice producenta spełnione
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Lubię fitoregulatory tej marki, ale do kremu odżywczego nie byłam przekonana. To jakaś taka "mało sexy" nazwa - po prostu odżywczy i tyle, niczym przestarzały slogan. Ale prawda jest taka, że on rzeczywiście jest odżywczy i daje cerze prawdziwie witaminowego kopa. Skład jest super, bardzo dużo ekstraktów roślinnych i olejów. Krem ma niecodzienny, żółtawy kolor, przyjemny zapach i dość konkretną konsystencję, ale szybko się wchłania i bez problemu nadaje się pod makijaż. Stosowałam go i na dzień, i na noc. Przy regularnym używaniu skóra była wyraźnie bardziej promienna, gładka i taka... właśnie odżywiona! Obietnice producenta w stu procentach spełnione. Krem jest w niewielkiej tubce, na tyle poręcznej, że nadaje się na wyjazdy (tym bardziej, że jest uniwersalny - na dzień, na noc, do rąk itd.). Ja serdecznie polecam i dodatkowym opakowaniem podzieliłam się z przyjaciółką, co by i ona tej fantastyczności spróbowała.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 marca 2018 o 18:53
    Super zakup - na pewno wrócę
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Krem godny uwagi. Uratował mi suchą skóre i moim znajomym, Konsystencja lekko tłusta, ale na mojej cerze szybko się wchłaniał. Do cery tłustej trzeba spróbować czy nie zapcha. Dla osób o cerze suchej, szarej jest ekstra
    Zalety:
    • nowe opakowanie, konsystencja, cena, działanie,
    Wady:
    • wydajność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.