CeraVe, Nawilżający krem do twarzy dla skóry normalnej i suchej

CeraVe, Nawilżający krem do twarzy dla skóry normalnej i suchej

CeraVe nawilżający krem do twarzy przeznaczony jest do skóry suchej oraz normalnej. Sprawdzi się również dla osób ze skórą mocno wysuszoną oraz podrażnioną. Stosować go może cała rodzina. W skład produktu wchodzą 3 ceramidy, które w połączeniu z kwasami tłuszczowymi, cholesterolem, kwasem hialuronowym oraz fitosfingozyną zapewniają utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Ponadto krem ten stosować można również podczas atopowego zapalenia skóry oraz łuszczycy, gdyż wzmacnia barierę ochronną skóry.

Produkt szybko się wchłania oraz nie zostawia wyczuwalnej warstwy na skórze. Składniki zawarte w kremie nawilżającym do twarzy CeraVe stopniowo uwalniają się i nawilżają skórę przez cały dzień.

Właściwości kremu nawilżającego do twarzy CeraVe:
- nie powoduje zatykania porów,
- zapewnia skórze całodniowe nawilżenie,
- odbudowuje barierę ochronną skóry,
- odpowiedni dla dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia,
- do skóry suchej oraz normalnej,
- nie jest zapachowy,
- krem został opracowany we współpracy z dermatologami,
- zaleca się stosować przy skórze z atopowym zapaleniem skóry oraz na skórze podrażnionej,
- hipoalergiczny i niekomedogenny.

nawilżające, przeciwzapalne, łagodzące, ochronne, natłuszczające
bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
z pompką
uniwersalne
krem
Cera
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna
Filtry
SPF <15
50 – 100ml

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Krem do twarzy ceraVe posiada świetny skład. Najważniejsze dla mnie, że się nie lepi i nie jest ciężki. Szybko się wchłania, można go nakładać pod makijaż. Jako jeden z nielicznych nie szczypie, nawet na podrażnioną skórę. Dość drogi jak na krem drogeryjny, w promocji można go kupić za około 50 zł, natomiast warty swojej ceny.

Bezzapachowy - intensywnie nawilża

Krem świetnie się nadaje po wszelakich kuracjach wysuszających skórę i do skóry bardzo suchej - intensywnie nawilża i długotrwale będziesz czuć efekt tego nawilżenia. U mnie świetnie się sprawdził. Krem jest bezzapachowy, łatwo się aplikuje (tuba z pompką). Krem dobrze się nakłada, dobrze się wchłania w skórę twarzy, nadaje się pod makijaż. Krem jest wydajny.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Krem CeraVe

Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować na swojej szalonej skórze. Raz mieszana, raz zwyczajna, czasem sucha i pokryta niedoskonałościami.
Podstawowe zadanie kremu, czyli nawilżanie u mnie niestety nie wyszło jak tego oczekiwałam. Produkt zwyczajnie nie dawał rady, przy dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że zapycha. Plus za higieniczne opakowanie i cenę - nie robił dużej krzywdy, ale w dłuższej perspektywie przyczynił się do zaburzenia BHL.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Polecam ten krem

Krem znajduje się w poręcznym opakowaniu, zakończone wygodną pompką i zabezpieczone nakrętką.
Krem jest bezzapachowy.
Konsystencja jest lekka i wchłania się natychmiastowo.
Nie jest tłusty, nie zapycha, nie podrażnia, nie ściąga skóry i nie tworzy efektu maski. Jest bardzo lekki i przyjemny w stosowaniu.
Dobrze sprawdza się pod makijaż, przedłuża jego trwałość.
Przy regularnym stosowaniu skóra staje się dobrze i długotrwale nawilżona.

dobrze nawilża

Jestem posiadaczką cery tłustej, ale odwodnionej z liniami dehydratacyjnymi. Kremu od CeraVe używam na noc, jako ostatni krok w pielęgnacji.

Jestem zadowolona z jego działania, to jeden z najskuteczniejszych kremów jakie stosowałam, nawilżenie jest wyraźnie widoczne. Zostawia delikatną lepką warstewkę na twarzy, ale na noc mi to nie przeszkadza. Gęstsza formuła, zapach jest bardzo delikatny.

Dużym plusem jest innowacyjne opakowanie z pompką. W trakcie kilku miesięcy stosowania tylko raz miałam problem z wydobyciem kremu, zobaczymy jeszcze jak to będzie wyglądać gdy w opakowaniu pozostanie resztka. Jest wydajny, na raz zużywam ok. półtora pompki, krem stosuję mniej więcej trzeci miesiąc codziennie i jeszcze go dużo zostało.

Polecam jako podstawowy krem na noc.

Świetny krem nawilżający

Kupuję go do użytku na noc, ale jednak daje też radę sobie w czasie dnia. Fajnie nawilża, odżywia i ma świetny skład. Ogólnie to jest mimo standardowej pojemności bardzo wydajny. Jeżeli chodzi o cenę to nie jest ona najniższa, ale jestem zdania, ze czasem lepiej wydać nieco więcej, ale mieć coś co realnie przekłada się na poprawę stanu skóry. Moja BHL jest wdzięczna temu kremowi.

Intensywnie nawilża

Nawilżanie skóry dzięki CeraVe jest dogłębne, długotrwałe i intensywne. Świetnie nadaje się na co dzień dla każdej potrzebującej tego skóry jak i po kuracjach powodujących wysuszanie skóry. Krem dobrze się dozuje, tubka starcza na dość długo. Krem jest bezzapachowy, nie uczula, nie podrażnia skóry. Świetnie nadaje się pod makijaż.

Bezpieczny pewniak

Krem w plastikowej tubce z dozownikiem, dzięki temu jest bardzo wygodny i higieniczny.
Jest leciutki, nie zapycha, świetnie się wchłania. Chętnie do niego wracam, jest bezpiecznym pewniakiem.
Twarz jest po nim mięciutka i nawilżona. U mnie dobrze się sprawdza na dzień i na noc.

Idealny pod makijaż

Testuję różne kremy, ale zawsze pilnuję, aby mieć CeraVe na półce. Krem świetnie się wchłania, nie zapycha. Pięknie nawilża i koi skórę. Mój stały element pielęgnacji.
Polecam każdemu, naprawdę warto.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Bardzo go lubię, wraz z kremem pod oczy tej samej serii tworzy idealny duet :)

Mam krem u siebie już m-c , używam go codziennie, przeważnie na wieczór wraz z kremem pod oczy tej samej serii, ale zdarza mi się sięgać po niego też rano zamiast tego z spf 30 czy 50.
Odrazu zaznaczę że mam suchy typ cery, skóra dojrzała z niewielkimi przebarwieniami i drobnymi naczynkami.
A teraz dlaczego krem zrobił na mnie tak dobre wrażenie:
1. Bardzo dobrze nawilża moją skórę- nie potrzebuje dokładać dodatkowej warstwy po wchłonięciu się pierwszej , dodatkowo już niewielka ilość wystarczy aby moja skóra była odpowiednio nawodniona.
2. Sprawił że skóra jest odżywiona, jest gładsza i miększa w dotyku, jest też bardziej promienna.
3. Bardzo dobrze się wchłania dzieki bogatej ale nie tłustej konsystencji ,nie zapycha cery ani jej nie podrażnia.
4. Nadaje się bardzo dobrze pod makijaż, przy połączeniu z kremem pod oczy daje takie nawilżenie że niemożliwe jest aby zobaczyć jakąś suchą skórę po nałożeniu korektora i pudru.
5. Lubię go też w ciągu dnia, ponieważ nie wyświeca się tak bardzo jak te wersje z spf przy wyższych temperaturach.
6. Tubka jest miękka ,łatwo wycisnąć krem i pompeczka działa bez zarzutu.
7. Kremik jest wydajny bo nie trzeba dużej ilości aby pokryć twarz i szyje- ja nadal mam go jeszcze w opakowniu- myślę że tubka starczy tak na 2m-ce.
8. Jest bezzapachowy-jak cała seria.

Dostępność- nie wiem jak stacjonarnie ,ale internetowo idzie go kupić bez problemu.
Cena jak za taką jakość moim zdaniem jest ok.

Ja na pewno będę z niego korzystać i zakupię drugie opakownie, bo w tym okresie zimowym na mojej suchej wymagającej cerze sprawdza się bardzo dobrze.

Świetny!!

Cudowny krem, na dzień na noc, pod makijaż. Świetnie nawilża, nie jest tłusty i zapychający. Szybko się wchłania, ma fajne higieniczne opakowanie. Polecam, bo naprawdę warto.

• Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Leciutki lotion

Według mnie to nie krem a właśnie leciutki lotion, emulsja.
Jest świetnie tolerowany przez skórę.
Kiedy używam mocniejszych, ukierunkowanych na np. redukowanie trądziku czy wyrównanie kolorytu kremów na buzię, to na okolicę oczu sięgam właśnie po CeraVe.
Zdecydowanie warty wypróbowania przez osoby z wrażliwą cerą.

+ bardzo lekka emulsja, która świetnie się rozprowadza, szybko wchłania.
+ bezzapachowy
+ higieniczne i pomysłowe opakowanie - plastyczna tubka z pompką
+ łagodzący, kojący, wzmacniający skórę