Yope, Naturalny krem do rąk `Herbata i mięta`

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Naturalny krem marki Yope, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Dzięki formule zawierającej składniki aktywne, nawilża, odżywia i zabezpiecza suchą i spierzchniętą skórę dłoni. Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.

Super krem

Krem kupiłam ze względu na bardzo dobry skład produktu. Krem jest w bardzo ładnym opakowaniu i wygodnym w użytkowaniu.

Produkt charakteryzuje się przyjemnym i delikatnym zapachem. Dość szybko się wchłania. Konsystencja kremu dobrze się rozprowadza. Nie pozostawia uczucia lepkości. Krem jest bardzo wydajny. Dłonie są rzeczywiście nawilżona i zregenerowanie.

Coś nie pykło

No znowu się będę czepiać. Wydałam sporo na ten krem, no bo wiadomo wow ma świetny skład, a ja chcę mieć dłonie królewny śnieżki no i tuba metalowa ogromna, gigantyczna. Bardziej jak balsam do ciała niż krem do rąk. W zasadzie już od początku był pewien zgrzyt bo nie do końca zdawałam sobie sprawę jak może pachnieć ten krem ale oczekiwałam raczej mięty. No zapach ten produkt ma specyficzny no bardzo specyficzny, niestety nie w moim guście ani trochę, potem miałam inne oczekiwania co do konzystencji - to czekanie w nieskończoność aż produkt się wchłonie. Do tego produkt ma maleńką nakręteczkę, która złośliwie się gubi. Z powyższych przyczyn krem nie został moim ulubieńcem ale dałam mu szansę. Poleżał w łazience 2 miesiące po czym chciałam go użyć i wtedy właśnie okazało się że Krem się zepsuł. Zjełczał. Pewnie powinnam była go trzymać w lodówce... No ja przepraszam ale w lodówce to ja trzymam żywność. A krem? Krem do rąk o pojemności odpowiedniej dla całego chóru żeńskiego psuje się po 2 miesiącach od zakupu. Hm. No chyba coś nie pykło...

Dobry

Bardzo lubię produkty yope, krem ma fajna konsystencje, szybko się wchłania, zapach obłędny. Nadaje się do skóry normalnie, lekko przesuszonej, natomiast do spierzchniętej skóry jak dla mnie jest za słaby.

Idealny krem do rąk :)

Wg mnie ten krem do rąk spełnia wszystkie ważne kryteria. Opakowanie jest metalowe, ma małą plastikową zakrętkę, zawiera dużą ilość produktu - przez co jest bardziej ekologiczny. Sam krem przyjemnie pachnie, łatwo się rozsmarowuje, szybko sie wchłania i nawilża skórę oraz ma dobry skład. Nie zauważyłam problemu z dozowaniem określonej ilości (może dlatego, bo potrzebuję zawsze dosyć dużą ilość kremu, żeby nawilżyc dłonie) i był wydajny. Również nie odczułam dyskomfortu z powodu małej zakrętki. Opakowanie ma także ładny design. Fajnie tylko jakby cena była nieco niższa.

Dobry krem, tylko opakowanie niezbyt dobrze działa

Jestem fanką produktów Yope - są naturalne, dobrze działają i mają boskie zapachy. Kiedy zobaczyłam na promocji 50% w Carrefour ten krem do rąk - stwierdziłam, że musi być mój! Krem zdał egzamin, zapach jest obłędny, ale niestety opakowanie 100 ml powinno być albo w tubce plastikowej, albo w butelce z pompką - żeby nie było problemów z wydobywaniem produktu.

OPAKOWANIE
To 100-mililitrowa, aluminiowa tuba o klasycznym kształcie z klasyczną, czarną, plastikową zakrętką. Grafika jak zwykle urocza, cudna, naprawdę mi się podoba. Słonik jest uroczy! Tuba jest fabrycznie pakowana w kartonik z tym samym motywem, co jest dużym plusem - aluminium jest dzięki temu chronione.
Problem z tym opakowaniem jest jeden - trudno zapanować nad ilością wydobywanego produktu. Na początku musiał chyba być bąbel powietrza, który podczas 2 pierwszych odkręceń powodował wyrzut kremu, w zdecydowanie za dużych ilościach. Ale nawet po wypuszczeniu bąbla powietrza wydobycie kremu nie jest łatwe - bo bąbli jest więcej, i nigdy nie wiadomo, jak tubkę ścisnąć, by zaaplikować odpowiednią ilość kremu. Krem też potrafi wyciec przez zakrętkę, i nieładnie osadzić się na zewnątrz, dodatkowo dziwnie zasychając.

ZAPACH
Zapach jest cudowny! Nie jest bardzo intensywny, idealnie przypomina miętową herbatę, lekko posłodzoną. Zapach nie trąci sztucznością, jest taki, że po zamknięciu oczu można łatwo wyobrazić sobie parujący kubek z herbatą :) Zapach dobry zarówno na ciepłe dni (wtedy mięta orzeźwia). jak i na te zimniejsze - herbatka ociepla. Woń zostaje na dłoniach po aplikacji, ale trzeba przyłożyć nos do skóry, żeby go znów poczuć. Dzięki temu nie wchodzi on w perfumy :)

KREM I EFEKTY
Aplikacja kremu, o ile uda się wydobyć odpowiednią ilość, to przyjemność. Krem jest średniogęsty, dobrze osadza się na skórze, łatwo go wmasować. Nie jest bardzo tłusty albo tępy, tylko przyjemnie otulający. Podczas rozsmarowywania można mieć wrażenie, że jest zbyt wodnisty, ale szybko ono mija.
Tuż po wmasowaniu czuć otulenie, ale nie klejenie lub zbytnią tłustość. Naprawdę przyjemnie się nosi krem. Uczycie nawilżenia starcza na długo.
Mam skórę atopową, skłonną do wysuszenia, zwłaszcza podczas konieczności nadczęstego mycia rąk i dezynfekcji. Krem świetnie nawilża i odżywia dłonie, na dłuższą metę potrafi naprawić szorstkość i suche skórki.
Nie uczulił mnie, dał miłe poczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Stosuję go po każdym myciu rąk, i to ratuje życie :)

Fajny krem

Chyba nie ma produktu yope którego bym nie przetestowała ;) ten krem też oczywiście się u mnie musiał znaleźć i bardzo go polubiłam. Zapach oczywiście strzał w dziesiątkę, krem jest lekki i dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Jedyny minus to opakowanie, przy końcu kremu zaczęłam wyginać tubę żeby wydostać krem poczym tyba pękała a metal trudno się wyginał :(

Najlepszy krem do rąk

Ulubiony krem do rąk, który bardzo poprawia kondycję przesuszonych dłoni. Zapach jest specyficzny i unikatowy, ale bardzo go lubię. Krem ma bogatą konsystencję, jest treściwy, zostawia uczucie "rękawiczki" na dłoni, jednak nie klei się nadmiernie. Jest wydajny, wystarczy mała doza do pokrycia obydwu dłoni. Mój absolutny hit!

Dobry krem z dobrym skladem

Ten krem chodził za mną od dłuższego czasu. Odstraszała mnie cena bowiem prawie 30 zł za 100ml to trochę dużo. Na szczęście dotrwałam go na promocji w Naturze. Plusem jest skład. Krem zawiera w sobie między innymi masło shea czy olej arganowy. Opakowanie jest urocze. Przyciąga uwagę i zachęca do częstego używania. Zapach był delikatny i na szczęście długo nie zostawał na skórze. Co do działania to z początku byłam sceptyczna. W większej ilości długo się wchłaniał i nawilżenie było takie sobie. Jednak przy regularnym stosowaniu zauważyłam że moje dłonie są mocno zregenerowane, miękkie i nawilżone. Sztos! Na pewno wrócę do niego ale będę polować jak będzie na niego promocja.

Świetny krem!

Bardzo go lubie, szybko się wchłania oraz ładnie pachnie.
Ma świetny skład oraz ekologiczne opakowanie. Co prawda jest dość duży, nie mieści mi się w małych torebkach, ale np do auta jest idealny.
Ręce się po nim nie kleją, ani nie są takie śliskie, dzięki czemu używa go nawet mój chłopak. ;)

Dobry krem dla osób dbających o skład swoich kosmetyków

Moja mama w ostatnim czasie zafiksowała się na punkcie składów i naturalnych kosmetyków, więc mam przyjemność u niej testować różne marki, których wcześniej nie znałam. Yope jest jedna z nich!
Krem jest bardzo przyjemny, delikatny, szybko się wchłania co dla mnie jest ogromnym plusem. Moja skóra na rękach jest wiecznie sucha, bardzo delikatna oraz wrażliwa. Sprawdził się doskonale gdy zaczęłam regularnie go stosować.

Małym minusem jest dla mnie jest opakowanie
Cena
Jak dla mnie nie jest wysoka, krem jest bardzo wydajny, a często można złapać go na jakiejś promocji :)
Dodatkowo to Polska marka, może któraś z was lubi wspierać naszych!

Oceniam kremik na 4,5
Z pewnością do Yope powrócę, zaczynam się wkręcać tak jak mama.
Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego to polecam, warto dać mu szansę.

Taki sobie

krem spełnia wszystkie opisane zalety, nawilża dłonie oraz szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu. przyjmnie pachnie, chociaż przypuszczam ze nie każdemu zapach szałwi mięty czy zielonej herbaty przypadnie do gustu.

dzisiaj? najlepsze co zrobiłam dla dłoni!

Zainteresowało mnie, że ten krem kilkukrotnie pojawiał się w kosmetyczkach kobiet, które opróżniły je przed kamerą dla Elle. Stwierdziłam, że sama muszę się przekonać co w nim jest. Skorzystałam z testera w drogerii i... MIŁOŚĆ!

Krem jest leciutki, szybko się wchłania, a z moimi okropnie suchymi dłońmi i skórkami poczynił cuda. Nareszcie mam poczucie, że dłonie (nawet po umyciu!) są nawilżone. I że jest to rzeczywiste nawilżenie, a nie warstwa dająca uczucie miękkości, która po umyciu rąk znika i skóra znowu woła o pomoc.

Zapach jest delikatny, naturalny - herbaciano-miętowy bardzo przypadł mi do gustu.
Opakowanie także mega mi się podoba - bladoróżowa, metalowa tubka z uroczą grafiką zapakowana jest w taki sam kartonik. No piękne!

Bez grama kłamstwa mogę stwierdzić, że to pierwszy krem do rąk, którego używanie rzeczywiście sprawia mi przyjemność i aż chce się je smarować. Już kupiłam następne opakowanie!

Polecam <3