Pullach Hof, Schnecken Gel (Krem z żelem ze śluzu ślimaka)

Pullach Hof, Schnecken Gel (Krem z żelem ze śluzu ślimaka)

Krem zawiera standaryzowany ekstrakt ze śluzu ślimaka, który ma mocno regeneracyjne właściwości.
Pomaga pozbyć się on:
- blizn- różnego pochodzenia, trądziku i rozstępów,
- powoduje zwiększenie wody w naskórku,
- działa jak delikatny peeling usuwając tym samym martwe komórki naskórka.

balsamy
hipoalergiczna
w słoiku
żel
100 – 250ml

Miał być zachwyt...

.. jest rozczarowanie. Kupiłam produkt nie czytając składu i negatywnie się rozczarowałam.
Na pierwszy ogień idzie zapach - tak jak w innych opiniach na początku miałam wrażenie że pachnie cynamonem, jednak po przeczytaniu składu stwierdzam że pachnie po prostu badziewnym składem, sztucznością.
Ma konsystencję bardziej płynnego żelu, jest bardzo wydajny, fajnie się produkt nakłada i szybko się wchłania jednak nie zauważyłam jego pozytywnych efektów, ze względu na alkohol w składzie po około 3 tygodniach zrezygnowałam ze stosowania go.

zadowolona i to bardzo

kupiłam ten żel w okresie szału na śluz slimaka z naiwną wiarą w likwidację rozstępów na pośladkach, jakkolwiek moim ćwiećwiecznym rozstepom żel nie dał rady (co mnie niezbyt zdziwiło), to z innych jego zastosowan jestem mega zadowolona, żel w konsystencji przypomina żel aloesowy, zapach ma faktycznie jak ktoś napisał "cynamonowy", dla mnie przyjemny, choć dość intensywny, myślę, że ta intensywność ma przkryć przykry zapach isopropyl alkohol, stosuję żel na pojawiające się na twrzy głębokie, podskórne niedoskonałości, żel fajnie zasusza, zmniejsza obrzęk, rozjaśnia zaczerwienienie i sprawia, że zmiana szybciej znika, jeśli zdarzy mi się coś wycisnąć, to rana posmarowana żelem bardzo ładnie i szybko się goi, w lecie dobrze się sprawdza aplikowany po opalaniu, fajnie koi zaczerwienienia spowodowane nadmiarem słońca, czasem lubię sobie nałożyć małą porcję żelu na całą twarz, ładnie uspokaja i balansuje nawilżenie mojej mieszanej cery, przetłuszczającą się strefę T delikatnie matowi, wrażliwe, suche policzki rozjaśnia i odżywia, cera staje się taka młodzieńczo rozświetlona, żel przyda sie również na drobne blizny i zaczerwienienie po ranach czy urazach, smaruję córce 2 cm ślad po rozcięciu na brodzie i po ok. 3 miesiącach zauważam, że blizna staje się bledsza, ogólnie działanie żelu porównałabym do działania żelu aloesowego, z tym że żel ze śluzem ślimaka daje bardziej widoczny efekt rozjaśnienia, zdecydowanie lepiej wpływa na gojenie się wyprysków, jedynie do czego można się przyczepić to ten isopropyl alkohol, który może wywołać podrażnienie, moja skóra akurat na ten składnik nie reaguje negatywnie, choć należy do bardzo chimerycznych cer tradzikowo-różowato-łojotokowych, dlatego chętnie używam żelu ze śluzem ślimaka na różniste niedoskonałości swojej (i nie tylko) skóry

Super!

Jestem zakochana w tym żelu! Ładnie pachnie, nie zostawia po sobie tłustego uczucia na skórze ani ogólnie śladów żadnych. Przy niektórych balsamach widać, że się o coś otarłam czy oparłam, bo zostawiam smugi. W przypadku tego produktu, nie ma o tym mowy! A do tego nawilża skórę i działa na nią kojąco. Stosuję go nie tylko na blizny i rozstępy, ale również do twarzy, gdy nie chcę jej obciążać kremami, a chcę nawilżyć cerę. Myślę, że nadałby się również jako "okład" po opalaniu czy poparzeniu, bo daje przyjemny, nawilżający chłód.
Do tego jest bardzo wydajny, a kosztuje niewiele. Polecam!

Chłodzacy żel

Na sam początek musze wypowiedzieć się na temat zapachu. Kilka osób napisało , ze wyczuwa cynamon, SERIO?? Po pierwsze zapach jest mocno alkoholowy i mocno perfumowany, ja wyczuwam czystość , są takie świece zapachowe o nazwie pure cotton ten krem pachnie podobnie.
Nie będę się rozpisywać, opinie sa poniżej bardzo wyczerpujące. Musze jedynie przyznać, ze krem spełnia swoje zadanie, pomógł mi w walce z trądzikiem. Jestem ciekawa jak radzi sobie z cellulitem? Troche mi go było szkoda używać jako preparat na cellulit. Nie jest on jakoś extra wydajny. Jestem ciekawa dalszych opinii.
Uwaga: żel jest chodzący, super zadziała na podkrążone oczy. Stosujcie go na rano pod makijaż. Serio ten żel zwęża pory i pozostawia matową skórę. Radze stosować kilka razy w tygodniu, nie codziennie ze względu na alkohol.

Nie dla mnie

Krem kupiłam zachęcona masą pozytywnych recenzji. Szukałam dobrego nawilżającego kremu, najlepiej redukującego przebrawienia po trądziku- dlatego żel ze śluzu ślimaka. Cena również bardzo zachęcająca.

Pierwsze wrażenie.
Krem ma żelową konsystencję, jest lekko przezroczysty. Ma cudny zapach- przypomina mi cynamon i wanilię.

Stosowanie.
Krem nakładałam na twarz po oczyszczeniu i tonizacji. Bardzo szybko się wchłaniał i zostawiał skórę niesamowicie gładką i rozświetloną. Zaczerwienienia były mniej widoczne.

Niestety tuż po aplikacji skóra mnie piecze- zwłaszcza w okolicach nosa i brody. Jest zaczerwieniona. Po kilku dniach stosowania moja skóra stała się nieprzyjemnie napięta.

Niestety głównym składnikiem żelu (po wodzie) jest alkohol izopropylowy. Ma on działanie ściągające i wysuszające.

Kosmetyk nie sprawdził się u mnie.

Rewelacja za kilka złotych

Krem kupiłam w sumie z ciekawości, czytałam, że śluz ślimaka działa na trądzik.
Mam cerę trądzikową, skłonną do wyprysków i zapychania.
Odkąd zaczęłam używać tego kremu moja cera uległa znacznej poprawie. Nie mam już aż tak dużo niedoskonałości jak wcześniej.
Krem szybciutko się wchłania, pozostawiając skórę gładką i milutką w dotyku.
Nie zapycha, dobrze współgra z makijażem, nic się nie waży itd.
Idealny krem za niewielkie pieniądze.

Bardzo dobry

Żel stosuje miesiąc a już widać efekty.
Mam trądzik. Żel stosuje na noc, skóra po nim jest bardzo wygładzona a pryszcze i ranki się szybciej goją.
Ma mocne właściwości regeneracyjne. Leczy stany zapalne. Idzie go stosować jako serum pod krem wtedy jeszcze lepiej działa. Polecam dla osób z tradzikiem.
Mam blizny jednak blizny muszę usunąć mocnymi zabiegami bo nic na nie nie pomaga.
Naprawdę za te 11 zł to super produkt!

W porządku

Kupiłam ten "krem" z czystej ciekawości, bo była niska cena i postanowiłam go wypróbować. Stosuję ten żel od miesiąca na noc na twarz. Po pierwsze: zapach - jak dla mnie przypomina on trochę cynamon i jest niezbyt przyjemny (ale moje 3 pozostałe koleżanki powiedziały, że pachnie ładnie, więc kwestia gustu lub w moim wypadku - przyzwyczajenia się). Konsystencja jest żelowa, dość lejąca i czasem ciężko jest ten "krem" złapać. Jest on za to dość wydajny, bo pomimo zapożyczenia dość sporej próbki koleżance dalej mam pełne pół opakowania. Opakowanie jest plastikowe i łatwo wyginające się, więc podróżowanie z tym "kremem" byłoby raczej kiepskim pomysłem.
Działanie: Mam mieszaną cerę i dobrze go ona przyjęła. Nie wysuszył policzków ani nie spowodował nadiaru sebum w strefie T. Po nałożeniu szybko się wchłonął a skóra była niesamowicie gładka (dosłownie nie mogłam przestać jej głaskać) co było pozytywnym zaskoczeniem. Nie zauważyłam jednak jakiegoś spektakularnego działania na moją cerę. Faktem jednak jest, że wyskakiwało mi mniej niedoskonałości na twarzy i miałam też wrażenie, że szybciej się one goiły jeśli jakieś się pojawiły. Nie poradził sobie za to z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi na co liczyłam (może w minimalnym, ledwo zauważalnym stopniu).
Podsumowując: krem wg mnie warty zakupienia, ma pozytywne opinie w internecie, więc akurat może komuś pomóc a cena jego nie jest wygórowana.
Sama jeszcze dam mu szansę, bo może miesiąc to za krótki czas stosowania.