Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Natko, Revitax, Serum na porost włosów

Natko, Revitax, Serum na porost włosów

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 50,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Serum na porost włosów zawiera opatentowaną, innowacyjną formułę substancji czynnych, które mają za zadanie zmniejszać przejściowe, dziedziczne czy też hormonalnie uwarunkowane wypadanie włosów, a zarazem wspomagać porost włosów.
Serum jako cel główny stawia sobie zahamowanie negatywnego, niszczącego wpływu hormonu DHT (dihydrotestosteron) na cebulki włosów. Jeżeli w skórze głowy znajduje się wysoki poziom DHT, a dodatkowo występuje jeszcze nadwrażliwość na jego obecność, następuje skrócenie fazy wzrostu włosa, a w końcowym tego efekcie łysienie. Serum przeciwdziała postępującemu zanikowi jeszcze aktywnych cebulek włosów. Cebulki włosów po wypadnięciu włosa wykazują jeszcze przez jakiś czas aktywność i mogą zostać przez stosowanie serum ponownie pobudzone do pracy.
Pożądane działanie serum, czyli widoczny porost włosów jest zauważalny po ok. 4-6 tygodniach regularnego stosowania (jeśli cebulki włosów obumarły jest już niestety za późno).
Serum dzięki opatentowanemu nośnikowi substancji w nim zawartych wnika głęboko w strukturę skóry głowy umożliwiając pożądane oddziaływanie na cebulki włosów aż do 24 godzin po zastosowaniu.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

działa

Poleciła mi go fryzjerka, gdy zaryczana przyszłam prosić o ratunek. Moje włosy pokruszyły się po rozjaśnieniu w "profesjonalnym salonie". Co robić? Czekać aż odrosną. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Używam w duecie z szamponem. Zachęciłam też do tej kuracji męża. Serum stosuję na noc . Nie tłuści ani nie przesusza włosów. Serum jest wydajne. Porównywałam ceny w różnych aptekach i polecam zakupy w aptekach internetowych. Ja kupuję za 39 zł. Po trzech miesiącach włosy urosły znacznie, co zauważyła moja cudowna fryzjerka. Mam dużo baby hair. Mój mąż też czuje różnice. Ale ja tego nie widzę bo włosy ciągle obcina króciutko. POLECAM. POLECAM. POLECAM

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  95
  recenzji

  418
  pochwał

  10,00

 2. 2

  3
  produktów

  63
  recenzji

  509
  pochwał

  9,92

 3. 3

  75
  produktów

  20
  recenzji

  573
  pochwał

  9,51

Zobacz cały ranking