Dalan, d' Olive, Olive Oil Body & Hand Cream (Nawilżający oliwkowy krem do ciała i rąk)

Bardzo szybko się wchłania, natychmiast przywracając skórze zdrowy i idealny wygląd. Maksymalne nawilżenie, miękkość i elastyczność, dzięki wysokiej zawartości witaminy E zawartej w prawdziwej oliwie z oliwek śródziemnomorskich.
Przeciwutleniacze zawarte w oliwie z oliwek pomagają odbudować w skórze naturalny system ochronny przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych przyśpieszających procesy starzenia.

nawilżające
Skóra
normalna, sucha
balsamy

Najlepszy krem do ciała!

Uwielbiam markę Dalan za brak sztucznych składników i alkoholu. Używam tego kremu do ciała po kąpieli, daje świetne nawilżenie i nie pozostawia tłustego filmu. Jak jeszcze nie był dostępny na polskim rynku, to z Turcji wracałam z połową walizki napchanej produktami Dalan, bo szampony i mydła też są świetne :) Używam od kilku lat.

Uwielbiam <3

Przed wyjazdem wakacyjnym do Turcji obejrzałam mnóstwo filmików na youtube, aby przygotować się i dowiedzieć co warto przywieść do Polski z tego kraju.
Praktycznie każda youtuberka wspominała o marce Dalan i namawiała do zakupu kosmetyków tej firmy.
Będąc w Alanyi na każdym kroku, można było dostrzec balsamy, odżywki z seri d'Olive. Ja zakupiłam balsam do rąk i ciała.
Balsam zamknięty jest w miękkiej tubie o pojemności 250 ml. Zapach ma intensywnie oliwkowy. Mnie tan zapach bardzo odpowiada, bo kojarzy mi się z wakacjami :)
Uwielbiam go również ze względu na skuteczne nawilżenie. Sprawdzał się jako balsam po opalaniu, a teraz stosuję go po depilacji. Dzięki, niemu moja skóra jest nawilżona i bardzo gładka.
W Polsce jeszcze nie miałam okazji go spotkać na drogeryjnych półkach, ale jak znajdę to na pewno go kupię,

Wielbię

Wszystkie kosmetyki marki Dalan są dla mnie absolutnym hitem. W każdym znajduje się w składzie 100% oliwa z oliwek, co łatwo można wyczuć po konsystencji, zapachu i działaniu. Ten krem to istne cudo dla wszystkich zmagających się z przesuszoną skórą, na której pojawiają się strupki, po intensywnych kąpielach słonecznych, zmagających się z ciągłym ściągnięciem i podrażnieniem. To produkt, który niweluje wszystko. Nawilżenie jest intensywne i długotrwałe. Krem jest bardzo tani i wydajny. Jeden z moich ulubionych - naturalny skład w cudnej cenie.

Hit absolutny

Jeżeli poszukujesz produktu, który doskonale, na długo i bez tłustego filmu nawilży ci skórę to jest to produkt dla ciebie. Jest gęsty, bardzo wydajny, łatwo się rozsmarowuje. daje uczucie ukojenia, nawilżenia, niweluje ściągnięcie i suchość skóry niemalże od pierwszego zastosowania. Zapach oliwkowy - obłędny, naturalny. Trudno dostępny - tylko przez internet.

Cudny zapach!

Kupiłam ten krem w Turcji, gdy moja skóra potrzebowała tony nawilżenia po opalaniu. Zapach mnie po prostu zauroczył. Jest przepiękny! Kupiłam go za jakieś 4-5 złotych. Duże opakowanie, chociaż szybko go zużyłam. Co do nawilżenia - dobre, ale nie poradził sobie w stu procentach z moją wysuszoną skórą. Nie widziałam go na półkach w naszych drogeriach, będę się rozglądać :)

nawilża

Zamówiłam wersję 20 ml. za jakieś 3 zł na jednej z drogerii internetowych. Ta wersja jest dużo lepsza niż ta intensywna do rąk.

Krem jest w miękkiej plastikowej tubce. Konsystencja jest bardzo lekka, jak taki lotion do ciała. Momentalni się wchłania. Nie lepi się, nie jest tłusty.

Zapach oliwkowy, lekko mydlany ale dużo mniej mydlany niż w tej intensywnej wersji.

Produkt dobrze wygładza i nawilża skórę. Nie jest to mega nawilżenie, więc moje suche łydki czują niedosyt.Ale np na lekko spierzchnięte dłonie daje radę.

Generalnie naprawdę przyjemny produkt. Wątpię bym zamówiła dużą tubę, bo wolę coś co bardziej nawilży i też odżywi. Ale można spróbować.

Ma obłędny zapach......

Nigdy nie widziałam tej marki w żadnym sklepie. Nigdy nawet nie słyszałam o tej marce. Ale człowiek musi się jeszcze dużo nauczyć. Mój mąż dostał taki balsam w urodzinowym kosmetycznym zostawie i stwierdził, że nie będzie tego używał. Także dostałam go ja i postanowiłam wypróbować. Pierwsze co można powiedzieć o tym kosmetyku, to ma przepiękny zapach. Bardzo świeży i intensywny, ale nie mdły. Na pewno dla semego zapachu bym się na ten produkt zdecydowała. Choć producent oświadcza, że to oliwkowy krem do ciała, swym zapachem on oliwki nie przypomina. Następnie mamy opakowanie. Duża tubka o pojemności 250 ml, wykonana z miękkiego plastiku z zamknięciem typu klik. Kosmetyk na zakrętce można postawić i dzięki temu zawartość tubki spływa wprost do otworu. Jest przez to łatwiejsza aplikacja. Co do aplikacji to jest praktyczna, na co wpływa konsystencja kremu. Jest on dość rzadki i ładnie się go rozprowadza po skórze. Szybko też się wchłania, nie jest zbyt tłusty i świetnie sprawdzi się nawet w lecie. Nie trzeba go dużo nakładać, a już po chwili sucha skóra odczuwa niesamowitą ulgę. To na pewno zasługa zawartości oliwy z śródziemnomorskich oliwek i witaminy E. Balsam sprawdził się u mnie znakomicie nawet podczas ciąży, gdy skóra potrzebowała ciągłego nawilżenia. Jeśli uda Wam się spotkać ten kosmetyk to bardzo polecam jego zakup.