Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronny krem do twarzy IR COMPLEX SPF 50

Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronny krem do twarzy IR COMPLEX SPF 50

Wcześniejsza nazwa: Hydrolipidowy ochronny krem do twarzy SPF 50 IR.
Jednoczesna kompleksowa ochrona skóry przed działaniem promieniowania ultrafioletowego (UVB i UVA) i światła podczerwonego (IR).
Światło podczerwone (IR) dociera do najgłębszych warstw skóry, przyczyniając się do jej uszkodzeń, tzw. fotouszkodzeń. IR nasila negatywne działanie promieniowania UVA i UVB, indukując w skórze zmiany o charakterze zapalnym, poprzez wytwarzanie wolnych rodników.
- Zawarty w kremie system fotostabilnych filtrów mineralnych i organicznych zapewnia wielopoziomową skuteczność i zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.
- Skutki działania promieniowania IR wiążą się z trwałym uszkodzeniem komórek oraz powstawaniem zmarszczek w wyniku fotostarzenia. Unikalny składnik IR Complex wzmacnia barierę hydrolipidową, działa łagodząco oraz ochronnie na DNA komórek.
Krem zawiera odmładzającą witaminę E oraz wyciąg ze złotej algi, które aktywują proces intensywnej odnowy i regeneracji komórek skóry uszkodzonych przez promieniowanie. Alantoina regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia powstałe podczas ekspozycji skóry na słońce, dzięki czemu opalona skóra uzyskuje zdrowy wygląd. Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i alergicznej.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

ochronne
w tubie
krem
Filtry
SPF 30 - 50
<50ml

Świetny

Krem znajduje się w tubce z miękkiego plastiku. Tubka jest zakręcana i można ją postawić na zamknięciu.

Krem jest biały i średniogęsty oraz nie posiada zapachu. Nie marze się po skórze i nie bieli. Wchlania się szybko i zostawia na skórze delikatny film.

Nadaje się pod makijaż. Dobrze współpracuje z podkładami, które się na nim nie warzą, ani nie rolują. Krem nie sprzyja szybszemu wyświecaniu makijażu.
Nie obciąża skóry. Nie przyczynia się do powstawania nowych niedoskonałości. Jest lekki. Skóra się pod nim nie dusi.
Krem w pełni spełnia swoją funkcję. Dobrze chroni naczynka i zapobiega powstawaniu nowych przebarwień.
Krem jest tani, dobry i polski. Dla mnie super.

Zalety:
+skutecznie chroni skórę przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego,
+nadaje się pod makijaż,
+szybko się wchłania,
+nie zapycha,
+konsystencja,
+polski produkt,
+cena.

Rozczarował mnie

Zachęcona opiniami zakupiłam ten krem. Potwierdzam to, co napisały poprzedniczki. jest lekki, nie bieli, łatwo się wchłania, nie zapycha, nie podrażnia, nie pozostawia cery świecącej jak świeca. Ale u mnie się nie sprawdził. Dlaczego?
Nie spełnił podstawowej funkcji ochrony przed promieniami słonecznymi.
Od kilku lat ze względu za chorobę unikam słońca jak ognia. Nie opalam się, nie przebywam na słońcu. Jeśli muszę przejść w miejscu nasłonecznionym smaruję się kremem na twarzy, dekolcie, przedramionach, szyi. Powtarzam tę czynność w miarę konieczności. Dotychczasowy kosmetyk skutecznie mnie chronił. Ten w prawie w ogóle.
Z urlopu przyjechałam opalona :/ Wiele osób zwróciło mi na to uwagę. Dłonie, które stosunkowo najczęściej w ciągu dnia myłam ze względu na koronawirusa, stale kremowałam tym kremem i były czarne od opalenizny z odznaczającym się białym paskiem od obrączki.
Niestety nie wrócę do tego kremu. Używam resztki jako zwykły krem nawilżający.

HIT

Najlepszy krem z filtrem, jaki miałam. Nie uczula i nie bieli. Zawsze miałam problem z tym, że kremy z filtrem mnie zapychały, bo mam cerę mieszaną, tutaj nie ma tego problemu. Jest idealny pod makijaż - nie roluje się.

Najlepszy! Świetny pod makijaż

Krem świetnie chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym UVA, UVB oraz również przed promieniowaniem podczerwonym IR.
Szybko się wchłania w porównaniu z innymi kremami z filtrem, nie pozostawiając pod makijażem przykrego uczucia dodatkowej warstwy. Nie pozostawia również chemicznego zapachu ani posmaku, gdy nałożymy na usta albo się spocimy.
Krem jest lekki i nie bieli. Jest bezzapachowy i jak najbardziej spełnia swoje funkcje ochronne. Opakowanie jest wydajne, ponieważ zawiera 40 ml i starcza na długi czas. Dodatkowo nie musiałam stosować innego kremu w celu nawilżenia cery, sam w sobie bardzo dobrze nawilża i nie zapycha. Może być używany sam, ale równie dobrze sprawdzi się pod makijaż.
Polecam, naprawdę za niską cenę można dostać świetny krem z filtrem do twarzy!

Najlepszy!

Najlepszy krem z filtrem jaki używałam!
Po pierwsze, jest tani jak na filtr spf do twarzy bo na promocji kosztował jakieś 17 zł. Chroni przed UVB i UVA oraz promieniowaniem podczerwonym. Nie nabawiłam się żadnych przebarwień stosując go całe lato i używając jednocześnie regularnie kwasów :) Wchłania się BŁYSKAWICZNIE, wręcz od razu pod palcami wiec jest idealny pod makijaż. Jest jednocześnie kremem nawilżającym i naprawdę to czuć wiec stosuje go solo rano pod makijaż. Jest całkiem wydajny, nie ma zapachu. Jest cudowny, mój hit i chyba długo się z nim nie rozstanie.

Super

Dzięki temu kremikowi zaczęłam stosować ochronę z filtrami. Krem jest lekki super się wchłania, nawilża ,nie pozostawia lepkiej białej warstwy. Mój ideał wśród filtrów. Uwielbiam i szczerze polecam

Mój absolutny hit

Co roku szukam idealnego filtra .Mam 40 plus cera wrażliwa , naczynka , przebarwienia .Od lat szukam ideału zawsze się skuszę i kupie coś w aptece lub jakiś drogi koreański "cud" a potem i tak kupuje ten.
Dobra cena , produkt polski ,krem co najważniejsze nie podrażnia oczu brak szczypania i łez.

Najlepsze działanie i niska cena

Najlepszy filtr jaki używałam. Tani, można go kupić za ok 25 zł. W miesiącach poza sezonem wakacyjnym jest ciężko dostępny w drogeriach stacjonarnych, natomiast bez problemu można go kupić w internecie. Ma wysoką ochronę SPF - SPF 50, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz IR. Jest to bardzo ważne. Potwierdzam, że filtr spełnia swoją funkcję. Korzystałam z niego w mocnym słońcu, jak w Bułgarii czy Chorwacji i nigdy mnie nie zawiódł. Jego kolejną zaletą jest fakt, że idealnie sprawdził mi się pod makijaż. Jest lekki, ma też lekką, bardziej lejącą konsystencję. Nie bieli, szybko się wchłania, nie jest tępy. Krem jest bezzapachowy, bardzo wydajny i nie zapycha.
Jego jedynym minusem jest to, że w miesiącach zimowych za słabo nawilża, ale to wystarczy użyć pod niego krem nawilżający.

Super

Moze zaczne od tego ze nienawidze uczucia kremów na twarzy. Nie wiem dlaczego ale nie jestem w stanie miec na sobie balsamow ani innych tlustych kosmetyków, dlatego balam sie nalozyc krem spf. I tutaj pojawia sie Lirene i zmienia moje zycie ????
Jest niesamowicie lekki, malo tłusty, wchlania sie baaaardzo szybko i skora sie po nim nie swieci ani trochę, idealny pod makijaz.
Zostanie ze mna na lata i zimy

HIT HIT HIT

Najlepszy krem z filtrem jaki miałam . Ma lekką konsystencję, nie wyświeca skóry jak żarówa . Dobrze nawilża . Nie zatyka porów. Naprawdę to jest cudeńko kocham ten krem i nie zamienię go na inny . Polecam każdemu -nawet tłustej cerze nie zrobi krzywdy. Ps. Możecie go dostać w naturze

Genialny kremik za małe pieniążki

Na ten krem polowałam mniej więcej od pół roku. Chciałam go kupić w zimie gdy zaczęłam stosować retinol ale to nie sezon więc nigdzie go nie było. Teraz dorwałam go w dodatkowej promocji w Naturze i faktycznie kremik wart jest zainteresowania. Naprawdę trudno kupić krem który nadaje się pod makijaż, nie jest tłusty, tępy, nie bieli i nie zapycha. No i najważniejsze chroni skórę przed podrażnieniami i przebarwieniami. Ten krem faktycznie spełnia te obietnice. Fakt idealny nie jest bo trzeba mu dać czas na wchłonięcie, ale i tak jest o niebo lepszy od wszystkich które stosowałam do tej pory. Jest niebywale lekki, nawilża, nie powoduje szczypania oczu. Nic tylko brać.

Bardzo ładnie wygląda pod makijażem, niestety mocno zapycha :(

Krem z filtrem od Lirene naprawdę na początku bardzo dobrze mi sie sprawdzał. Produkt zamknięty jest w fajnej poręcznej tubce z której nic niepotrzebnie się nie wylewa. Zapach dosyć neutralny, ale charakterystyczny dla tego typu kremu. Rozprowadza się gładko, nie bieli praktycznie wcale. Konsystencja jest leciutka, szybko wchłania się w skórę. Zostawia ultradelikatny połysk na buzi. Stanowi cudowną bazę pod makijaż, podkład trzymał się na nim fenomenalnie. Ale jest jeden minus, za który muszę odjąć jedną gwiazdkę. Niestety okropnie mnie zapchał :( Mimo tego polecam wypróbować, może u Was akurat nie będzie tego problemu, bo cena oraz dostępność bardzo zachęca.