Neutrea Bio-Tech, UV Protection SPF 50+ PA ++++ (Krem ochronny)

Neutrea Bio-Tech, UV Protection SPF 50+ PA ++++ (Krem ochronny)

Preparat ochronny w postaci lekkiej emulsji do codziennej pielęgnacji twarzy przez cały rok. Nadaje się do każdego rodzaju cery, w tym skóry nadwrażliwej na promieniowanie UV. Zapewnia najwyższą ochronę przeciwsłoneczną UVA i UVB dzięki unikalnej kombinacji filtrów chemicznych i mineralnych.

Krem spowalnia proces starzenia się skóry, zapobiega tworzeniu się przebarwień, a także chroni delikatną skórę po zabiegach medycyny estetycznej oraz w trakcie kuracji kosmetykami aktywnymi (kwasami PHA, AHA, retinolem). Lekka formuła umożliwia szybkie wchłanianie. Produkt niekomedogenny, nie zapycha porów.

Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: Nude (transparentny, dopasowujący się do koloru skóry), Beige, Sand.

koloryzujące, ochronne, nawilżające
w tubie
normalna
kremy z filtrem do twarzy

Było krótko i intensywnie

Kiedy poznalam ten krem, zakochałam się w nim bez pamięci. Dla mojej normalnej, 30+ cery- bomba.

Byłam zachwycona efektem ujednolicenia cery bez makijażu, jak i ochroną bez bielenia.
Z czasem jednak przestał mi się podobać w wykończeniu pod okiem. Zauważyłam właściwie na zdjeciu, że bardzo sucho wygląda w tej okolicy, podbija linie mimiczne i dodaje lat.

Do tego doczytałam o kiepskim PPD i dałam sobie z nim spokój.

Byłam o krok od zrobienia dużego zapasu i dobrze, że tak się nie stało. Zużyłam parę opakowań i na tym koniec.

Dla mnie był zupełnie bez szału - słabe PAO, średni kolor, niezbyt szybkie wchłanianie.

Bardzo cenię tę markę, prawie wszystkie produkty od nich są świetne, ale ten jednak u mnie bardzo średnio się sprawdził.
Mimo dobrej ochrony za długo się wchłania i ma średnie wykończenie, uważam, że są spfy z dużo lepszym, na które wolę wydać więcej pieniędzy.
Kolor (miałam najjaśniejszy) nie przypadł mi do gustu, był dziwny. Średnio współpracuje z moimi kremami BB. Zużyłam go do końca, ale raczej nie porwał mnie na tyle, żeby do niego wrócić

Ma dobry stosunek jakości do ceny. Być może dam mu jeszcze szansę ze względu na poziom ochrony.

Mój TOP 1!

Krem z filtrem Spf 50 w odcieniu Sand to mój ulubieniec jeśli chodzi o ochronę UV.
Mam cerę wrażliwa i naczynkowa więc wiele produktów mi się nie sprawdziło jak do tej pory ze względu na wrażliwość oraz skłonność do podrażnień. Krem delikatnie w naturalny sposób ujdenolica koloryt skóry co przy widocznych naczynkach jest dla mnie na plus????
Sprawdził się świetnie w Chorwacji ale nie eksponowałam celowo twarzy na promienie słoneczne więc dodatkowa ochroną był również kapelusz.
Mam już 3 opakowanie i to na pewno nie ostatnie.
Świetnie się sprawdza pod makijaż.

Najlepszy spf na rynku!

Krem używam od tamtego roku.Stosuje też retinol tej firmy który jest najlepszym retinolem na rynku!Wracając do filtra jest on dla mnie najlepszy jaki może być!(lepszy niż pharmaceris!)Mam kolor 02 czyli beige.Jest to taki średni beż który bardzo delikatnie wyrównuje koloryt skóry,ale nie jest to podkład czy bb- dla mnie to za mało.Filtr na 100%chroni skórę. Przebywałam w mocnym słońcu i żadnych nowych przebarwień nie nabyłam!skóra idealna! nie zapycha ani nie bieli skóry,a dodatkowo ma właściwości pielęgnacyjne,nawilżające i mega ochronne,nie szypie w oczy-dla mnie ideał!Jego pojemność to aż 75 ml!gdzie starcza mi na półroku używania,a wcale go nie oszczędzam!Mega wydajność i pojemność bardzo polecam!

Najlepszy

Jestem posiadaczką jasnej karnacji,skóry przesuszonej z licznymi skazami dermatologicznymi i niestety dość późno zaczęłam regularnie stosować filtry przeciwsłoneczne.Wiem jak trudno jest znaleźć odpowiedni kosmetyk dla siebie,bo choć ofert jest od groma to filtr filtrowi nierówny.

Marka Nutrea jest mało popularna,a sama się nią zainteresowałam dopiero po poleceniu na jednym z platform.
Jej oferta nie jest miażdząca,bo to zaledwie kilka produktów,ale wartych zainteresowania.
Można je kupić tylko przez internet na stronie producenta czy stronie,np. Cosibella.

Wybrałam odcień nude,choć są jeszcze sand i beige.
Kosmetyk zamknięty jest 75 ml tubce.Jest ona przeciętnej wielkości,bardzo giętka zachowana w białej kolorystyce wraz z niewielką ilością napisów.Nakrętki nie można odkręcić,ale została zabezpieczona folią,co daje pewność,że nikt przed nami produktu nie używał i kosmetyk jest świeży.
Szata graficzna jest skromna i nie zawiera ozdobników.

Produkt ma wysoki filtr na poziomie 50+, P++++,PPD na poziomie powyżej 16.Skład jest ładny,krótki.
Mamy tutaj filtry mieszane,nieprzenikające,choć zastanawiam się nad tym 'nano'przy jednym ze składników (?).
Nie ma daty ważności,a PAO wynosi 6 miesięcy,większość osób spokojnie wykończy go wcześniej.

Krem ma mało wyczuwalny zapach i luźną konsystencję,przez co łatwo go wycisnąć z opakowania.
Posiada gładką formułę z delikatnie brązowym pigmentem.
Bez problemu się rozprowadza po skórze,jest lekki,łatwo się z nim pracuje.Można go nanosić palcami czy gąbeczką(polecam).
Nie jest tępy,nie zastyga odrazu,więc można dokładać warstwę.
Nie bieli skóry ,stapia się z karnacją dając delikatne wygładzenie struktury skóry.Nie daje efektu mocnego glow,jak to w przypadku produktów z filtrem jest nagminne,ale również nie jest to pełny mat, choć jest mu bliski.
Pozostawia skórę aksamitną w dotyku.
Skóra się pod nim nie męczy,nie lepi.
Co ważne był przetestowany także zimą i latem,zwracam na to uwagę przez skrajne temperatury i nadaje się do całorocznego stosowania.
Nie spowodował zapchania zaskórników,choć mam do tego dużą skłonność,nie uczulił mnie.
Można go stosować w okolicy oczu,bo nie migruje i nie szczypie.
Współgra z pielęgnacją,nie roluje się ,odpowiedni pod makijaż.
Usuwam go według zaleceń dwuetapowym demakijażem,najpierw kosmetykiem na bazie olejku,a następnie pianką.
Dobrze chroni skórę przed promieniowaniem, dzięki czemu nie mam buzi czerwonej jak wyjdę na słońce.
Cena jest dość wysoka około 70 zł ,ale produkt jest wydajny,mi wystarczył na 2 miesiące.
Uważam,że jest produkt odpowiedni dla każdej cery.

Nienajgorszy

Krem bardzo fajnie i szybko się aplikuje, nie jest ciężki ani gęsty. Zostawia dość błyszczącą warstwę, lekko lepiącą (po przypudrowaniu jest ok). Ma dość neutralny zapach. Kolor niestety jak dla mojej karnacji jest zbyć ciemny. Duży plus za spore opakowanie i dobrą cenę.

Filtr ideał

Po wielu zawodach z kremami z filtrem, uważam ten za najlepszy. Nie jest tłusty, ma bardzo ładny kolor, który równomiernie osiada na twarzy (mam na myśli kolor nude). Pozostawia lepiącą warstwę, która robi efekt tafli na skórze, jest też cudną bazą pod makijaż. Nie wysusza, nie zapycha, ma bardzo dobry skład, a co najważniejsze - działa.
Jeśli mogę się czego czepić, to zwróciłabym uwagę na jego niestandardowy zapach (szybko znika) oraz na to, że potrzebuje chwili na wchłonięcie.

Ulubiony

Na dzień dzisiejszy jest to mój ulubiony krem z spf. Mam suchą skórę nie używam podkładów, bo moja skóra ich nie lubi, czuje dyskomfort. A ten krem traktuje jako krem z filtrem i poniekąd podkład, dzięki delikatnemu kolorowi. Na to warstwa pudru mineralnego i buzia wygląda pięknie. Nie wysusza mi skóry, co jest u mnie ciężkie jeśli chodzi o kremy z spf, nie szczypie w oczy, bardzo fajnie się rozprowadza. Wracam zawsze jak mnie coś nie zadowoli bo dla mnie to pewniak.

Uzależniona

Moja skóra - normalna troche naczynkowa, odcień neutralny w stronę ciepłego. Mam aktualnie piąte opakowanie tego kremu z SPF. Używałam koloru Nude i Sand, Sand jest faktycznie ciepły ale krycie ma bardzo małe więc błąd w doborze koloru jest raczej wybaczalny.

Jest dość klejący po aplikacji. Mam na niego dwa sposoby - przypudrowac albo położyć go na Acnederm który po prostu działa matująco. Jest to najlepszy filtr z kolorem który testowałam.

Aplikacja która działa u mnie: trzeba chwilę poczekać po rozłożeniu go warstwa na twarzy i wklepywac aż się wchłonie.

Przy pierwszym zakupie wzięłam kolor Nude, kupiłam go na allegro od producenta i poprosiłam o dołączenie próbek wersji kolorystycznych-dostalam je i mogłam sprawdzić który odcień będzie mi pasował.

Jestem na tak

Wygodny sposób aplikacji.
Krem szybko się wchłania pozostawiając błyszcząca skórę.
Nie zapycha.
Wysoka ochrona przed słońcem.
Pozostawia lekko lepki film.
Nadaje się pod makijaż.

Najgorszy spf jaki mialam

Niestety, okropny, tłusty, najjaśniejszy odcień nawet za ciemny, zle się rozsmarowuje, roluje, zapach powoduje mdłości. Miałam kilka podejść, dzisiaj ostatecznie się z nim pożegnałam i wyrzuciłam pieniądze w błoto. Mam cerę mieszaną, trądzikową.

Dla mnie Top of the top! W przystępnej cenie + dobry skład bez całej tablicy Mendelejwa;)

Na wstępie zaznaczę, że jestem posiadaczką skóry mieszanej, tłustej w strefie T. Zawsze gdy kupuję krem ochronny SPF mam obawy, że może mnie on zapchać. Neutrea Bio-Tech, UV Protection SPF 50+ PA ++++ (Krem ochronny) kupiłam z polecenia przyjaciółki, która ma taki sam rodzaj cery jak ja . Dorwałam go jeszcze w promocji na internetach , ino brać tylko !:D konsystencja - określiłabym ją jako dość gęstą (na początku może to przerazić, krem potrzebuje też chwilki aby wchłonąć) nie trwa to wiecznie, ale jest uczucie lekkiego filmu. Gdy kosmetyk się wchłonie to od razu świetnie współgra z naszym odcieniem skóry. . Kupiłam odcień nude. Świetnie sprawdza się u mnie pod makijaż!Nic się nie waży, nie roluje ani nie wyświeca. I najważniejsze ! Nie bieli i nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Stosuję retinol w pielęgnacji twarzy, ten krem nie zostawił żadnych skutków ubocznych pomimo ,że stosuję kwasy itd. Drugim ważnym jego plusem jest to ,że nie zapycha ! Mam i tak już dość spory problem z podskórnymi minami na buzi i porami na nosie i brodzie . A ostatnio walczę z tym wręcz podwójnie. Pewien krem z Origins mnie zapchał ... reasumując- polecam ten krem ochronny SPF!