Wibo, Modern, Eyeshadow Palette (Paleta 15 cieni do powiek)

Wibo, Modern, Eyeshadow Palette (Paleta 15 cieni do powiek)

Paleta 15 cieni do powiek. Kolejna odsłona 15 intensywnie napigmentowanych odcieni, z formułą easy to blend, dająca możliwości stworzenia nieskończenie wielu makijaży oka, zarówno w wieczorowych, jak i w codziennych odsłonach. Paleta zawiera 12 matowych i 3 metaliczne cienie, od neutralnych barw, klasycznych beży, poprzez rudości w różnych tonacjach, aż po najmodniejsze odcienie jagodowe oraz brązy. Cudownie skomponowany zestaw, który pokocha każda miłośniczka makijaży.

ciężko powiedzieć

Powiem tak.. Jest to moja druga paletka jaką miałam, więc ciężko jest mi porównać czy jest naprawdę aż tak słaba jak czytałam poniżej w komentarzach. Nie maluję się na co dzień, ale moje zapotrzebowanie jest wystarczająca. Kolory ładne, choć faktycznie, nie są mocno na pigmentowane , więc ciężko zrobić sobie nimi krzywdę. Bez wątpienia paletka jest dobra dla początkujących. Zauważyłam że cienie nakładane pędzelkiem sypią się a kolor nie jest intensywny, dlatego też nakładam palcami - metodą "paccc, paaacc" - wtedy cienie lepiej się trzymają :)

cos z nimi nie tak

cienie zaskoczyły mnie niestety na minus. Są jakby sało napigmentowane a bez bazy wogóle jest lipa, z bazą zresztą też ;p
coś tu eweidentnie poszło nie tak.
Nie kupię więcej o nie nie nie

Nie sprawdziła mi się.

Paletka posiada piękne kolory. W zasadzie dla każdego. Ma fajne brokatowe opakowanie z lustereczkiem. I tutaj niestety mój zachwyt się kończy. Cienie się bardzo osypują i są słabo napigmentowane. Wogole nie widać koloru ja oku. Jestem rozczarowana. Wizualnie wygląda pięknie. Niestety z jakością dużo gorzej.

Dla Początkujących(Paletka Wibo)

Zakupiona jako pierwsza paletka Wibo, dobrze się uczyć na ciniach o małej pigmentacji, jednak cena jest o wiele za wysoka jak na paletkę, która prawie tego pigmentu nie posiada. Osobiście teraz gdy posiadam wprawę w makijażu, używam tej paletki do typowych dzienniaczków, bo tylko do tego nadaje. ALE wizualnie wygląda dobrze, w paletce znajduje się lusterko dobrej jakości i 15 cieni.

Pomyłka

Kupiłam tę paletę, ponieważ bardzo polubiłam się z jej neutralną siostrą, a dodatkowo przemówiła do mnie jej kolorystyka. Niestety w tym przypadku paleta okazała się straszna. Kupowałam ją na szczęście w promocji za około 20 zł i szczerze mówiąc nie dałabym za nią więcej. Opakowanie jest naprawdę bardzo ładne, brokatowe i gdyby tylko zawartość była świetna byłabym wielką fanką tej palety, ale niestety tak nie jest. Kolory w ogóle się nie budują , a wszystko osypuje się niemiłosiernie pod oczami. Kolory typu róż ciężko wręcz z tej strefy usunąć, a na oku nie ma ich wcale nie przyczepiają się do powiek w żaden sposób. I nie ważne czy użyję typowej bazy czy korektora. Błyszczące cienie są raczej słabe i nawet baza pod takie produkty im nie pomaga niestety. Paleta jest sucha, dobrze się nabiera, ale bałagan robi wszędzie. Po prostu nie. Kolejną paletę z tej serii kupowałam ze strachem, ale rhythm of freedom na szczęście okazała się super. Tej nie polecam nawet do delikatnych makijaży, bo jest niewidoczna.

2/5

Gdyby cienie były tak samo zjawiskowe jak opakowanie dałabym 5/5 :)

Generalnie kolorystyka cieni bardzo mi przypadła do gusty, brązy i beże lubie na powiekach niestety cienie są nietrwałe a do tego bardzo się sypią.
Nakładanie pędzelkiem powoduje ze mam obsypane policzki , więc nakładam je palcami.

Dobrze że cenowo ok bo napewno drugi raz tej paletki nie kupie , wlasnie ze wzgledu na trwałosci i fakt ze sie obsypuje

Nie a szkoda

Bardzo ładne opakowanie paletki i kolory, a nawet lusterko. Niestety tu koniec pozytywów. Kolory z których można by stworzyć ciekawy make up na powiekach są prawie wcale nie napigmentowane, po nałożeniu na powiekę nie widać koloru, cienie brokatowe prawie wcale nie błyszczą. Gdy nałożymy bardzo dużo cieni dopiero coś widać. Najgorsze jest to, że jako jedyna z paletek od Wibo uczula. Oczy robią się czerwone, pieką, swędzą. Tragedia...

Lepszą jakość miały cienie z Bravo

Paletkę kupiłam na promocjach w Rossmannie. Niby wiedziałam, że ma słabą pigmentację, ale liczyłam, że będzie dobra na lekki codzienny makijaż. Otóż, tak i nie.

Nie ukrywam, najwięcej korzystam z białego, cielistego i jasno oraz ciemno brązowego cienia (kolejno nazwy: silver light, amazing desert, meet camel, dark choco). Dają one delikatne wykończenie, które mi odpowiada na co dzień. W przypadku reszty odcieni matujących, mowa tu o poświacie koloru, bo pigmentacja jest śmieszna. Lepszą miały cienie dodawane jako gratis do gazetek. Dla osoby nie malującej się mocno może i jest odpowiednia, a nawet kolory będą wystarczająco mocne. Perłowe odcienie (pudrowo-różowy dirty mary, cudowne złoto russian gold, oraz ciemnobrązowy marocco touch) za to nadają się na wykończenie jako dodatek, błysk. Osobiście nakładam je wtedy palcem na środek powieki i całość prezentuje się dobrze.

To co mnie bardziej irytuje, to osypywanie się cieni. Nie wiem, może to jakaś innowacja od Wibo, że malując górną powiekę mam załatwioną już dolną, ale to bardzo denerwujące. Praktycznie zawsze muszę doczyszczać okolice patyczkiem i poprawiać pod okiem starty podkład, a czasem osypie się na policzki, ubrania i meble. Dobry Jeżu, ześlij mi cierpliwość...

Opakowanie samo w sobie jest okej. Paletka jest kartonowa na magnes, czyli moje ulubione rozwiązanie. W opakowaniu jest lusterko, więc teoretycznie nadaje się na wyjazd. Szata graficzna błyszcząca (na szczęście żaden brokat się nie sypie, bo chyba bym do głowy dostała), dla niektórych urocza, według mnie kiczowata, zdecydowanie wolę kartonik, w który całość jest zapakowana.

25 złotych to nie warte, o cenie oryginalnej nawet nie wspominając. A i tak polskie makijażowe guru próbowały to wcisnąć jako tani zamiennik Anastasia Beverly Hills. Nie oszukujmy się- za 25 złotych nie dostaniemy jakości za prawie 300 złotych.

Niewidzialne dzienniaczki?

Skuszona pięknym opakowaniem, a także zbliżoną nazwą do słynnej palety Anastasii, zainswestowałam w tę paletę na jednej z promocji w Rossmannie.
Pomyślałam wtedy: jakie piękne cienie, a to brokatowe opakowanie? Na pewno musi być super!
No i owszem, było.
Potem próbowałam ją swatchować - super może nie, ale na „ujdzie w tłoku” zdecydowanie zasługiwała. Nadal podobał mi się dobór kolorów, pigment nie był tragiczny.
Ale kiedy zamoczyłam pędzel w tych cieniach, robiąc makijaż...
Trzy razy nie. Ta pani niestety dalej nie przejdzie.
Cienie mają fatalną pigmentację - giną na powiece, nie zostawiając nawet odrobiny koloru. Trochę się sypią, a jedynym sposobem na ich użycie jest „klepanie” palcem w powiekę. Bo na pędzel to niestety się nie da.
Szkoda, że nie zawsze piękne opakowanie idzie w parze z jakością.

Najgorsza paletka jaką w życiu miałam.

Wibo powinno się za nią wstydzić. Jak mogli oni ją wypościć, po całkiem udanej Neutral? Nawet trudną ja ocenić, bo jej pigment jest zerowy. Najgorsze cienie takiej złej pigmentacji nie miały. Jej normalna cena to 50 zł. ŻART. Za co tyle kasy. Nie warta 40 groszy. Samo opakowanie nawet ładne, ale wartość nie ładna.
Nie się pigmentu nabudować na powiece, bo tworzą się plamy i dziwne prześwity. Okropnie cienie są kredowe, suche i bez koloru. Bazy też nie pomagają w żaden sposób. Nawet dla początkujących się nie nadaje, bo się zraża nią. Bardzo żałuję, że ją kupiłam. Teraz kupuje coś, gdy zasięgnę opinii i po prostu kupuje z głową.

Słaba jakość

Skusiłam się na zakup paletki podczas promocji makijażowej w Rossmannie - zapłaciłam za nią ok. 20 zł (cena regularna wynosiła wtedy ok. 40 zł). Kolory są bardzo ładne i obiecujące. Paletka z zewnątrz również nieźle się prezentuje.
Niestety pigmentacja jest kiepska. Intensywne róże, dla których kupiłam tę paletkę słabo utrzymują się na powiece, a po nałożeniu wyglądają blado. Wszystkie kolory bardzo się osypują co dodatkowo utrudnia pracę. Finalnie zostawiłam paletkę i korzystam tylko z kolorów bazowych.

Fajna

Pierwsza z moich palet.
Zakupiłam ją w Rossmanie po cenie promocyjnej 20 zł.
Opakowanie paletki bardzo ładne, błyszczące, praktyczne i trwałe.
Zawiera 15g.
Paleta posiada 15 odcieni w czym 4 cienie perłowe i 11 matowych.
Jakość cieni jest dość średnia. Blendują się dość dobrze nie jest źle lecz się osypują i jest dość słaba pigmentacja.
Kolory bardzo ładne od beżów i brązów po róże i pamarańcze.
Paleta sama w sobie nie jest zła. Jestem z niej w maiarę zadowolona i staram się z niej dość często kożystać.