Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA wzbogacony o lilię wodną:
bardzo łagodnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy,
wzmacnia włosy by były bardziej elastyczne,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

Bardzo go lubię

Dla mnie Nivea marką kultową nie jest. W moim domu rodzinnym była praktycznie nieobecna. Dlatego też nie mam do niej sentymentu. Szampon miał dobre recenzje, dlatego też trafił do mnie. I polubiłam go.

Jest wydajny, dobrze się pieni. Butla 400 ml starczy mi pewnie na dłuższy czas. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Zapach jest przyjemny, nienachalny. Robi to, co porządny szampon robić powinien. A nawet więcej, służy mi też do czyszczenia beauty blendera. Lubię go używać i z przyjemnością kupię ponownie.

Szampon

Zaciekawiona nazwą miceralny postanowiłam zakupić i sprawdzić na sobie ten szampon.
Zapach ma przyjemny i delikatny. Dobrze się pieni i spłukuje. Nie wysusza. Pozostawia włosy odświeżone i ujarzmione, nie puszą się, są elastyczne.
Konsystencja żelu. Łatwo się dozuje. Przezroczysta butelka pozwala na kontrolowanie ilości pozostałego szamponu.
Kocham szampony od Nivea za efekt jaki jest widoczny na włosach . Lecz jest jeden minus, który pojawia się przy każdym z rodzaju ich szamponów i w tym także . Jest to przetłuszczanie się szybsze włosów na głowie :/ o ile włosy w kucyku są genialne w dotyku i wyglądzie to na głowie znacznie szybciej ulegają przetłuszczaniu co zmusza mnie do częstszego mycia jak przy używaniu szamponów innych marek.
Taki mały manakment, na który można przymknąć oko. Dałabym pełne 5 gwiazdek gdyby efekt włosów utrzymywał się taki sam jak na całej długości, za przetłuszczanie odejmuje gwiazdkę.

Kiepski

Liczyłam na szampon oczyszczający bo z tym kojarzą mi się micele. Niestety ten szampon taki nie jest.
Włosy po umyciu są całkiem ładne,takie mięsiste, lśniące. Niestety po kilku godzinach są już tluste. Wyglądają gorzej niż po szamponach z silikonami. Do tego swędzi mnie po tym skóra głowy.
Zapach wydajność czy opakowanie na plus.
Cena wg mnie zawyżona. Przy wersji zielonej dziewczyny pisały że skład jest niemal identyczny z innym tańszym szamponem Nivea. Ciekawe czy wersja różowa ma swój tańszy odpowiednik w marce ????

szampon micelarny Nivea-Odkrycie stycznia 2019

jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jeśli chodzi o ten produkt!Mam wrażenie że moje włosy są czystsze po tym szamponie. Włosy są miekkie i jakby mniej sie przetłuszczają,

dobry

Szampon kupiłam w Rossmannie przy okazji jakiejś promocji typu 2+2. Skusiła mnie oczywiście nazwa szamponu, nigdy wcześniej nie używałam szamponu micelarnego.Mam włosy przetłuszczające się i z łupieżem dlatego pomyślałam, że taki głęboko oczyszczający szampon micelarny może okazać się dobrą alternatywą dla tych przeciwłupieżowych. Nie zawiodłam się.
Szampon dobrze oczyszczą skórę głowy i włosy. Nie podrażnia skóry,nie powoduje jej swędzenia lub innych nieprzyjemnych skutków. Po umyciu włosy są gładkie,błyszczą się, nie są wysuszone ani napuszone, nie są nieprzyjemne w dotyku. Do tego szampon nie plącze włosów,po umyciu bez problemu mogłam je rozczesać nawet bez użycia dodatkowych odżywek. Mimo,że nie jest to szampon przeciwłupieżowy w trakcie używania szamponu łupież nie pojawiał się na mojej głowie. Jeśli chodzi o przetłuszczanie włosów to szampon ani nie opóźniał ani nie przyśpieszał przetłuszczania. Szampon ma przyjemną , dość gęstą, żelową konsystencję i dobrze się pieni. Zamknięty jest dość dużej ale poręcznej butelce z wygodnym zamknięciem. Co ważne butelka jest przezroczysta więc dokładnie widać ile produktu nam jeszcze zostało a sam kosmetyk jest dość wydajny. Jeśli chodzi o cenę to nie jest najniższa ale myślę,że warto wypróbować.
Jedyne co mi w nim przeszkadzało to zapach. To znaczy podczas mycia był ok,całkiem przyjemny jednak nie podobał mi się już na włosach po umyciu i wysuszeniu. To z pewnością dlatego,że nie przepadam za zapachem lilii. No i nie zauważyłam szczególnego wzmocnienia włosów.
Ogólnie produkt wart zakupu.

Jeden z lepszych drogeryjnych szamponów!

Produkty do włosów to chyba moja ulubiona kategoria kosmetyków. Kilka lat temu gdy przeczytałam bloga Anwen zaczęło się moje włosomaniactwo i trwa do dzisiaj. Aktualnie jestem na etapie bardziej naturalnej i świadomej pielęgnacji. Moje cienkie,osłabione wypadaniem włosy potrzebują ratunku i natura bardzo im sprzyja :) Dlatego też sięgam po delikatne szampony i raz na tydzień po coś mocniejszego. Szampon Nivea otrzymałam od producenta w ramach wygranego konkursu. Nigdy nie miałam styczności z szamponem micelarnym,więc byłam bardzo ciekawa co to za produkt. Do tej pory micele kojarzyły mi się tylko z demakijażem. Różowa wersja przeznaczona jest do delikatnej skóry głowy i cienkich włosów,czyli cos wprost idealnego dla mnie! Od razu zdradzę,że jest to jeden z najlepszych szamponów drogeryjnych jakie miałam okazję używać.

Szampon otrzymujemy w dużej,przezroczystej butelce z zamknięciem typu klik. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie przy aplikacji produktu. Dodatkowo widzimy ile produktu nam zostało. Konsystencja jest gęsta i żelowa,a zapach typowy dla Nivea-delikatny i przyjemny. Szampon nie spływa z dłoni i dobrze się pieni. Już podczas mycia można odczuć,że wygładza i zmiękcza włosy. Po wysuszeniu pierwsze co odczuwam to doskonałe oczyszczenie włosów i skóry głowy. Uczucie świeżości towarzyszy bardzo długo! Włosy są lekko uniesione od nasady i bardzo przyjemne w dotyku. Obecnie mam sporo baby hair,które żyją swoim życiem:D Szampom Nivea to jeden z niewielu poskramiaczy! Małe włoski nie sterczą jak siano tylko przylegają do reszty czuprynki.

Według mnie jest to świetny szampon dla cienkich włosów. W żaden sposób ich nie obciąża i nie zabiera objętości. Jest delikatny dla skóry głowy,mimo obecności sls. Nie podrażnia w żaden sposób i co bardzo ważne nie przyspiesza przetłuszczania. Ja stosuję go minimum raz w tygodniu jako mocniejszy szampon i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje cienkie,wymagające włosy bardzo go polubiły. Polecam z czystym sumieniem wszystkim cienkowłosym! Szampony z tej serii są łatwo dostępne i mają niską cenę. Duża butelka wystarcza na bardzo długo. Brak silikonów, parabenów i barwników to kolejny plus dla naszych włosów i skóry głowy. Naprawdę dawno nie spotkałam tak dobrego szamponu z drogerii:)

Szybko przetłuszcza włosy i wysypuje skórę głowy pryszczami

Mam bardzo mieszane uczucia. Używałam go latem i wczesną jesienią – sprawdzał się bardzo dobrze, oczyszczał włosy, odświeżał, choć nie robił tego ani lepiej ani gorzej niż inne, których dotychczas używałam. Zrobiłam sobie dwumiesięczną przerwę i zaczęłam ponownie używać w grudniu, i to jakaś masakra. Włosy po umyciu okropnie mi się puszyły, dużo szybciej się tłuszczyły: 4. dnia od mycia miałam je tak brudne i przetłuszczone jak 7. czy 8. po myciu czymkolwiek innym. Muszę tutaj zaznaczyć że moje włosy długo zachowują świeżość i nie muszę ich myć częściej niż co 6-7 dni. Przynajmniej nie musiałam przy używaniu innych szamponów… Dodatkowo głowa mnie okropnie swędziała już na drugi dzień po umyciu, a po kilkukrotnym użyciu szamponu na skórze głowy, pod włosami, zaczęły mi wyskakiwać jakieś paskudnie swędzące pryszcze. MASAKRA. Przy innych szamponach nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło. Obwiniam właśnie ten szampon, bo innych kosmetyków do włosów w tym czasie nie zmieniałam. Pół butelki idzie na zmarnowanie, bo boję się go wykorzystywać do czegoś innego.

Sprawdził się przy cienkich włosach

Na sezon letni szukałam szamponu dobrze oczyszczającego, ale niezbyt agresywnego, do codziennego odświeżania włosów. Szapom jest przeźroczysty, pieni się wyraźnie słabiej od zwykłych drogeryjnych, ale dalej się pieni ;) dobrze oczyszcza włosy oraz tłustą skórę głowy bez agresywnego przesuszenia. Włosy pozostawia odświeżone i lekkie. Jak powinno być wiadomo - brak silikonów da się odczuć przy rozczesywaniu, ale od tego są odżywki. Skalp jest mi bardzo wdzięczny za szampony delikatniejsze, a plątające się kosmyki można zawsze doraźnie wspomóc czymś wygładzającym. Polecam ten szampon - Nivea trzyma rękę na pulsie, teraz kosmetyki z "lepszym" składem są w czołówce trendów.

Koszmarny

Zachęcona klasycznym szamponem micelarnym Nivea, kupiłam ten produkt - błędna decyzja. Strasznie oblepia się na włosach, ciężko go spłukać, włosy po nim wyglądają ciężko i sie elektryzują. Jedyną zaletą jest to, że ładnie pachnie.

Tragedia!

Tragedia!
Jak ta zielona wersja (do włosów tłustych) mnie zachwyciła, to na różowej się zawiodłam. Po prostu ne myje włosów. Po umyciu włosy dalej są tłuste i oklapłe. Jedna wielka tragedia!

Bardzo dobry !

Szukając czegoś nowego dla moich rozjaśnianych włosów natrafiłam na ten szampon w promocyjnej cenie i jestem ogromnie zadowolona z tego wyboru. Szampon jest idealny dla suchych włosów i wrażliwej skóry głowy. Nie plącze, nawet bez zastosowania odzywki po, włosy w trakcie mycia są cudownie miękkie. Włosy po umyciu są gładkie, nie puszą się, łatwo je rozczesać, skóra głowy nie jest podrażniona, co dla mnie również jest bardzo istotne. Cieszę się,że na niego trafiłam i polecam :)

Rewelacja

Uwielbiam te szampony do włosów z tej lini.
Produkt świetnie myje włosy i skore głowy. Pieknie pachnie. Włosy świeże i zdrowe! Bardzo lubię pielęgnacje tego szamponu!
Jedyny minus to opakowanie ciężko otworzyć górę.