Fresh&Natural, Pasta do mycia twarzy z melisą i szałwią

Fresh&Natural, Pasta do mycia twarzy z melisą i szałwią

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

Pasta Fresh&Natural to unikalny, innowacyjny produkt do demakijażu i mycia twarzy. Mieszanka naturalnych olejów roślinnych dokładnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją odświeżoną, delikatnie zmiękczoną, bez uczucia ściągnięcia i gotową do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pasta nadaje się do każdego typu cery. Taka forma oczyszczania nie narusza warstwy hydrolipidowej skóry, więc nie pobudzi gruczołów do nadmiernej produkcji sebum oraz nie pozbawi naskórka naturalnej ochrony.

Fantastyczna pasta

Oj spodobał mi się ten kosmetyk od Fresh & Natural. Swoją sztukę kupiłam w trakcie targów on-line ekocuda.

Łojotokowe zapalenie skóry w strefie 'T'. Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 31 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna.

Masełko jest zapakowane w bardzo estetyczny słoiczek.

Poza tym ma wysoką wydajność - wystarczy odrobinka do umycia twarzy, szyi, dekoltu, ramion i górnej części pleców.

Pasta się nie pieni. ma delikatny, orzeźwiający zapach. Jest delikatna dla skóry. Nie podrażnia, nie uczula. Delikatnie myje. Skóra po niej jest oczyszczona ze wszelakiego brudu. Nie jest skrzypiąca, czy też zaczerwieniona. Jest taka jak trzeba.

Mimo sporej ceny jest mega wydajna, także polecam serdecznie.

skóra mieszana z tendencją do zapychania

Długo zwlekałam z zakupem tego produktu. Obawiałam się że będzie to gęsta i nieprzyjemny w użyciu konsystencja, myliłam się. Jak ja się myliłam. Nazwa produktu wprowadza w błąd. Powinien nazywać się "Masło do mycia twarzy", obok pasty to nawet nie leżało. Konsystencja jest tak przyjemna, że już od pierwszego użycia wiedziałam że to mój KWC. Używam go do porannego oczyszczania buzi ("pastę" nakładam na już wcześniej zwilżoną skórę) , ale również w demakijażu dobrze się czuje. Dziś "black friday". Kupię ze dwa opakowania.

najlepszy produkt do mycia twarzy

Moim zdaniem jeden z najlepszych produktów do mycia twarzy. Konsystencja masełka, pięknie pachnie i wspaniale się rozprowadza ma twarzy. Najważniejsza rzecz dla mnie - nie powoduje uczucia ściągnięcia po użyciu, wręcz przeciwnie, skóra jest lekko natłuszczona. Moim zdaniem odpowiedni dla posiadaczek skóry suchej oraz normalnej.

Koszmar

Pasuje na wstępie wspomnieć, że mam cerę trądzikową. Zakup ten pasty miał być przymierzeniem się do dwuetapowego oczyszczania skóry i jeszcze zanim kosmetyk kupiłam, napisałam do producenta w celu uzyskania porady, czy ma pewno ten kosmetyk nie spowoduje, że moja skóra jeszcze bardziej się rozhula. Dostałam zapewnienie, że produkt sprawdzi się przy trądziku i nawet poprawi stan skóry. Po zakupie konsultowałam się jeszcze raz, żeby upewnić się, że używam pasty w odpowiedni sposób, "przeszłam" z uprzejmą Panią krok po kroku cały etap oczyszczania. Świetny początek. I totalna klapa.
Tak, jak ta pasta mnie zapchała, to jeszcze nigdy nic... Pryszcz na pryszczu, nawet w miejscach, w których normalnie nie miałam problemu. Odstawiłam, podleczyłam skórę, spróbowałam jeszcze raz zgodnie ze wskazówkami i powtórka.
Co z tego, że balsam ładnie pachnie czy jest wydajny, kiedy dla mnie nadaje się jedynie do śmieci? Jak dla mnie to absolutnie nie jest bezpieczny produkt dla problematycznych cer, do suchych pewnie się sprawdzi, ale przy trądziku nie ma szans. Wyrzucam bez żalu.

Mój hit do demakijażu twarzy

Na produkt skusiłam się na targach kosmetycznych, można było kupić pastę w wersji bardziej ekologicznej, w szklanym opakowaniu (100ml). Pasta jest cudowna w działaniu, bardzo dobrze domywa makijaż, bez pocierania i podrażniania twarzy, które towarzyszyło zmywaniu makijażu np. płynem micelarnym. Dobrze się zmywa. Rozgrzewam w palcach trochę pasty, aby łatwo ją aplikować na twarz. Przy demakijażu można wykonać przy okazji masaż, taki demakijaż bardzo mnie odpręża na wieczór. Skóra po demakijażu jest świetnie oczyszczona. Na koniec myję jeszcze twarz delikatną pianką. Nie próbowałam stosować pastę do demakijażu oczu, do tego używam olejku. Zapach cytrusowy, osobiście mi się podoba. Zdecydowanie polecam spróbować z uwagi na działanie, a jeśli ktoś chce też produkować mniej plastiku, to można kupować w wersji w szklanym opakowaniu.

Hit w mojej łazience!

Pasta do mycia twarzy Fresh&Natural to prawdziwy hit w pielęgnacji i wiele osób miało go już w swojej łazience. Ma on konsystencję bardziej pianki niż pasty i ma cytrusowy zapach ( mi akurat średnio odpowiada). Jesli chodzi o działanie - cudownie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i pozostawia ją gładką i miękką. Cena jest całkiem dobra jak na produkt z dobrym składem i z taką wydajnością.

Oczyszcza bardzo skutecznie, a jednocześnie łagodnie

Pasta do mycia twarzy z melisą i szałwią znajduje się w plastikowym, lekkim opakowaniu o pojemności 150 ml. Pasta jest zabezpieczona sreberkiem co daje gwarancję tego, że nikt jej nie otwierał przed nami a jak wiecie.
Termin ważności to 12 miesięcy od wyprodukowania, a po otwarciu należy ją zużyć w przeciągu 3 miesięcy

Konsystencja pasty jest gęsta i przypomina mi trochę wazelinę, ale nie jest ona tłusta. Najlepiej stosować ją według zaleceń producenta, czyli niewielką ilość pasty rozgrzewamy w dłoniach, a następnie masujemy nią po twarzy i zwilżamy wodą.

Przyjemna nuta cytrusowa, która sprawia, że samo użycie jest bardzo przyjemne i totalnie odświeżające. Bardzo naturalny i miły dla nosa zapach

Po użyciu moja cera jest perfekcyjnie czysta, bez tłustego filmu ale nawilżona i miła w dotyku, co przy wieloetapowym oczyszczaniu skóry sprawdza się naprawdę świetnie a przy tym jest wydajna, więc wystarczy mi na dłuższy czas.

Zauważyłam, że niedoskonałości szybciej znikają a to pewni dzięki dodatkowi olejku z drzewa herbacianego oraz olejku z szałwii.

Bardzo dobra!

Pastę kupiłam z myślą o delikatnym oczyszczaniu skóry rano z resztek kremu, serum czy oleju, ale szybko przeznaczyłam ją jednak do wieczornego usuwania makijażu oczu i twarzy, bo świetnie sobie z tym radzi! Rano też jest fajna, ale nie ujawnia wtedy swoich możliwości w pełnej krasie.

Jej konsystencja raczej nie kojarzy mi się z pastą, ma coś z musu jak balsamy tej marki, ale jednocześnie jest bardziej mazista. Szybko rozpuszcza się w dłoniach, łatwo rozprowadza po twarzy i sprawnie usuwa makijaż, nawet mocny twarzy i oczu.

Co jest dużym plusem to to, że pasta ma w składzie emulgator, więc łatwo zmywa się samą wodą bez zostawiania tłustej, ciężkiej warstwy jak np olejek Orientana czy Clarena, które koniecznie musiałam zmywać żelem lub pianką. Skóra jest czysta, gładka, nie klejąca, nie obciążona tłustą warstwą.

Cytrynowy zapach nie do końca mi odpowiada, ale że jest to zapach użytych składników, to już nie traktuję tego jako poważny minus.

Nietypowy kosmetyk

Pasta do mycia twarzy jest bardzo ciekawym kosmetykiem. Ma konsystencję plasteliny, która pod wpływem ciepła rozpuszcza się i pozwala na dokładne domycie wszystkich brudów i makijażu. Dużym plusem jest to, że pod wpływem wody pasta tworzy mleczną emulsję, która łatwo i całkowicie zmywa się z twarzy. Jedynym minusem jest to, że zupełnie nie nadaje się u mnie do zmywania makijażu oczu, bo bardzo szczypie.

Pachnąca pasta ;)

Pastę do mycia Fresh & Natural zakupiłam na targach kosmetyków naturalnych. Jest to moje pierwsze opakowanie, ale wystarczy na bardzo długo – kosmetyk ten jest bardzo wydajny. Oprócz tego jego zaleta jest zapach, wiadomo, co się komu podoba ale akurat mnie podoba się bardzo, jest odświeżający i rześki. Konsystencja – dość gęsta. Trzeba znaleźć swój sposób na używanie tej pasty, to nie takie proste ???? Ja, po oczyszczeniu twarzy wacikiem z płynem micelarnym, nakładam tę pastę na suchą twarz, jak krem, rozsmarowuję, a następnie dopiero sięgam po wodę (czy to pod prysznicem, czy nad umywalką). Wtedy wszystko działa idealnie, cieniutka warstwa pasty w kontakcie z wodą zmienia się w mleczną emulsję i możemy wykonać oczyszczający masaż twarzy. Przy innych technikach ja nie dawałam rady - pasta zbija się w grudki, nie da się jej porządnie rozsmarować…
Produkt jest bardzo dobry do suchej skóry (taką posiadam), nie wysusza, stosunek jakości do ceny jest dobry, biorąc pod uwagę dużą wydajność. Bardzo dobry produkt, jednakże kiedy skończę opakowanie spróbuję innych olejowych produktów do mycia twarzy, chociażby z ciekawości.

Fenomen

Pasta ma stałą, gęstą konsystencję. Zamknięta jest w plastikowym opakowaniu o pojemności 150ml. Jej zapach przypomina mi lizaki, które w dzieciństwie wieszałam na choinkę. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny. Do rozpuszczenia makijażu twarzy, wystarczy nabrać ilość odpowiadającą wielkości opuszka palca. Używam jej już 3 miesiące i mam nadal pół opakowania. Przed nałożeniem, produkt należy rozgrzać w suchych dłoniach. Moim sposobem na to, aby pasta gładko rozprowadzała się po twarzy, jest dodanie kilku kropel ciepłej wody. Tworzy się wtedy delikatna "piana", którą następnie masuję twarz. Kosmetyk wraz z resztami makijażu usuwam zwilżoną rękawicą lub ręczniczkiem jednorazowym. Kosmetyku ze zdjęcia używam po rozpuszczeniu tuszu przy pomocy olejku do demakijażu, gdyż nie polecam stosowania pasty na powieki. Czytałam opinie i wiele osób skarży się na to, że kosmetyk jest beznadziejny, bo szczypie w oczy, ale wystarczy zrobić demakijaż oczu czymś innym i cieszyć się fantastycznym produktem do mycia twarzy.???? Po demakijażu twarzy, myję ją pianką i szczoteczką soniczną. Pasta jest bardzo lekka i nie pozostawia tłustego filmu. Nie zapycha. Idealnie sprawdzi się przy cerach tłustych, na które zadziała kojąco i zmniejszy wydzielanie sebum. Warto również wspomnieć, że jest to produkt naturalny. Kupicie go w Internecie za ok.40zł.

Strzał w 10!

Kosmetyk kupiłam w trakcie targów kosmetyków naturalnych.
Jest megawydajny i ma PRZEPIĘKNY zapach.
Uwielbiam jego działanie.
Jest w formie gęstej pasty, dlatego nabieram bardzo niewielką ilość, rozmasowuję w dłoniach po czym nakładam na twarz.
Wykonuję również masaż twarzy przy jego użyciu. Doskonale radzi sobie z makijażem.
Zostwaiw twarz czystą i nawilżoną.
Nie przesusza.
Świetny zakup.