Scholl, Foot & Nail Cream (Krem nawilżający do stóp i paznokci (nowa wersja))

Scholl, Foot & Nail Cream (Krem nawilżający do stóp i paznokci (nowa wersja))

Krem nawilżający do stóp i paznokci marki scholl. Zmiękcza i nawilża suchą i zgrubiałą skórę.

wrażliwa, sucha, popękana
kremy do stóp
na popękaną skórę, regenerujące, nawilżające
w tubce
lekkie

Nawilża, tylko i aż

Opakowanie kremu jest poręczne, tubka niewielka, cena umiarkowana.
Grafika
Jak u Scholla - mega prosta, błękity i żółcie. Opis w języku polskim oczywiście - na plus. Maleńkie literki z tyłu - na minus. Na szczęście na tyle dokładnie wydrukowane, że nawet tak małe są dość czytelne.
Skład
W pierwszym składzie mamy wodę, glicerynę, parafinę, mocznik. No i tu jest brak - świadomy lub nie. Nie podano zawartości mocznika, a w przypadku pielęgnacji bardzo suchej skóry zawsze na to patrzę. Lubię jak jest 15%-20%, wtedy też krem naprawdę działa na moje suche pięty. Tutaj nie podano zawartości mocznika.
Nakładanie
Krem bardzo delikatnie pachnie. W składzie rzeczywiście są perfumy i to lubię. To nie jest ostry menthol, więc krem nie ma działania odświeżającego.
Natłuszczanie
Krem bardzo delikatnie nawilża i natłuszcza skórę stóp. Po nałożeniu trzeba odczekać ok. 1-2 min na wchłonięcie, w przeciwnym razie stopy są dość śliskie. Więc do stosowania raczej wieczorem lub dla niezabieganych.
Efekt
Stopy są miękkie przez kilka godzin. Niestety po dobie wracają do pierwotnego stanu. Krem nie jest do zwalczania suchej skóry, raczej do pielęgnacji skóry w bardzo dobrym stanie. Najlepiej skóry młodej, nastoletniej. Skóra stóp osób dojrzałych to wyższa liga i tutaj krem nie daje rady.

Cud!

Ideał na moje pięty. Zmagam się z naprawdę dużym problemem suchej i twardej skóry. Ten krem ratuje mi życie. Po jednej aplikacji kremu czuję mocne nawilżenie utrzymujące się nawet kilka dni! Z pomocą urządzenia do tarcia nóg i tego kremu myśle, że każde stopy podziękują. Wypróbowałam wiele kremów, ale ten jest najlepszy. Ma brzydki zapach niestety, ale to nie przeszkadza w użytkowaniu

Dobry krem dla stóp

Lekki, dobrze się wchłania, wygładza spękaną skórę stóp, nawilża skórę i paznokcie. Dla mnie idealny, stosuję wiele kremów do stóp ale do tego często wracam :)

Dobry krem do codziennej pielegnacji

Krem kupilam tylko raz poniewaz stopy w danym okresie wydawaly mi sie bardzo suche. Kupujac Scholl (mozna znalezc o nim bardzo dobre opinie) myslalam, ze rzeczywiscie mi pomoze jednak tylko troche nawilzyl moje stopy zaraz po nalozeniu, po kilku godzinach stan byl ten sam. Po uzyciu tego srodka kupilam bardziej intensywny model tego kremu i pomogl mi, dlatego zostalam przy nim. Sadze, ze ta wersja jest dla osob ktore nie maja problemow ze zbyt sucha skora, raczej do codziennej pielegnacji.

przyzwoity

Powiem tak, lubię ten produkt, zakochałam się... tak wiem...są lepsze, ale i tak go bardzo lubię.
+ świetnie nawilża skórę
+ ma bardzo poręczne i wygodne opakowanie
+ bardzo dobra cena
+ dostępność
+ ma świeży mentolowy zapach
+ świetnie odświeża
+ jest bardzo wydajny

co może denerwować to fakt, że potrzebuje chwilę, by się wchłonąć, ale za to jaką skórę pozostawia :)

Krem do stóp scholl

Powiem tak, są lepsze kremy, ale nie jest zły :) Mogę go polecić, ale nie na bardzo zrogowaciałą skórę. Na mniej zniszczone stopy jest ok. Nawilża skórę , choć nie takiego nawilżenia się spodziewałam.