Wibo, Spicy Lip Gloss (Błyszczyk powiększający usta)

Wibo, Spicy Lip Gloss (Błyszczyk powiększający usta)

Zobacz oferty

Ekobieca.pl (1)
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nowy błyszczyk Wibo zawiera ekstrakt z papryczki chili, który ma pobudzać i stymulować krążenie krwi, a co za tym idzie - powiększać usta i nadawać im intensywniejszy kolor.

Nieprzyjemne uczucie pieczenia

Po licznych pozytywnych opiniach w końcu zdecydowałam się kupić słynny
Spicy Lip Gloss z Wibo. Każdy z kolorów wyglądał bardzo zachęcająco ale ja ostatecznie zdecydowałam się na błyszczyk bez koloru.

Opakowanie wygląda bardzo fajnie i minimalistycznie. Błyszczyk posiada wygodny aplikator, który nabiera odpowiednią ilość produktu.

Błyszczyk fajnie prezentuje się na ustach- dzięki drobinkom daje optyczne złudzenie większych ust. Produkt już nałożony nie rozlewa się poza krawędzie ust co jest dużym plusem.

Niestety, zawarty w nim ekstrakt chilli pozostawia bardzo nieprzyjemne uczucie pieczenia które nie mija, dlatego nie zdecydowałabym się na ponowne kupienie tego produktu.

Ostry niewypał

Kupiłam błyszczyk mając nadzieję, jak zresztą zapewnia producent, uwydatnienia i powiększenia ust. Wiadomo, nie oczekiwałam efektów jak po profesjonalnym zabiegu, natomiast mając świadomość, że produkt zawiera ekstrakt z papryczki chili, myślałam, że będzie jakiś minimalny efekt. No i się zawiodłam. Zamiast volume up uzyskałam jedynie połysk na ustach z mnóstwem trochę tandetnych, kolorowych drobinek. Mrowienie na ustach występuje, jednak jest to naprawdę słabe uczucie. Kupiłam, przetestowałam i więcej razy już po niego nie sięgnę. Ostry niewypał.

fajny produkt

Mega Spodobało mi się w tym błyszczyku, że posiada ekstrakt z papryczki chili przez co możemy odczuć mrowienie na ustach i generalnie TO skłoniło mnie do zakupu tego produktu. Osobiście mam błyszczyk w wersji bezbarwnej, ponieważ chciałam uzyskać efekt Glossy Lips i jak najbardziej tym błyszczykiem uzyskałam taki efekt. Można go dostać w spoko cenie i również często jest na promocji. Nie jest to produkt super trwały czy też matowy, dlatego szybko zjada się z ust ale taki jego urok. Z natury mam pełne usta, więc nie zauważyłam efektu powiększenia ust, ale nie oszukujmy się jest to błyszczyk za 13 zł, a nie profesjonalny zabieg powiększenia ☺

Świetny błyszczyk w świetnej cenie!

Co prawda nie powiększa ust, ale pieczenie jest dla mnie całkiem przyjemne.
Za niską cenę świetny błyszczyk, a paleta odcieni jest dość ciekawa!
Błyszczyk aplikuje się łatwo, aplikator jest precyzyjny
Trwałość może być, zjadanie się produktu również.
Opakowanie jest bardzo dobrej jakości.

Niczym mnie nie zaskoczył

Mam duże, pełne usta i nie potrzebuję z reguły tego typu gadżetów, a jednocześnie zawsze mnie do nich ciągnie. Spicy kupiłam w wersji bezbarwnej i pierwsze co zauważyłam po nałożeniu, to przyjemne mrowienie w ustach - to chyba dla tego efektu sięgam po takie kosmetyki. Bardzo ładnie wygląda na ustach, powodując optyczne powiększenie, usta wydają się "nabrzmiałe", ale nie oszukujmy się, nie jest to prawdziwy efekt, a iluzja. Błyszczyk przyjemny (chociaż się trochę klei), ale jeśli macie wątpliwości - nie kupujcie, niczym Was nie zaskoczy :)

Błyszczyk

Kolor ładny. Nie zauważyłam żeby w jakiś sposób powiększył mi usta. Nakładając go usta lekko pieką, bo zawiera w sobie chili, ale nie jest to niekomfortowe. Cena jest adekwatna do jakości. Błyszczyk posiada precyzyjny aplikator i nie rozlewa się.

Fajny efekt ale nie powiększa ust

Co do tego produktu to każdy ma odmienne zdanie. Zakupiłam go z polecenia koleżanki i ostrzegała mnie ze pieką po nim usta ale to nornalne. Nałożyłam błyszczyk na usta i kompletnie nic nie czułam więc myślałam że trafił mi się trefny produkt więc zakupiłam kolejny i tak samo. Może sekundami gdzieś było delikatne mrowienie ale nie pieczenie. Nie było efektu powiększonych ust jednak produkt ma ładna konsystencje i kolor że sprawia takie wrażenie. Efekt mi się podoba mimo że nie sa powieszone ale warto kupić dla koloru i błysku. Trwałość raczej słaba ściera się od razu

Cudowny

Błyszczyk jest idealny. Opakowanie bardzo ładne i eleganckie. Sam błyszczyk ślcznie wygląda na ustach, gdyż jak na błyszczyk jest mocnego koloru, powiększa je i daje takie przyjemne mrowienie dzięki ekstrakcie z chilli. Trwałość jak większości błyszczyków. Nie wysusza ust lecz także niezbyt nawilża. Napewno kupię ponownie :3

Bardzo fajny błyszczyk

Bardzo podoba mi się efekt, jaki daje ten błyszczyk, ale powiększenia nie zauważyłam. Możliwe, że jest to minimalny i chwilowy efekt, ponieważ jest ekstrakt z papryczki chilli i usta przez chwilę poszczypują. Jednak sam produkt na ustach prezentuje się bardzo ładnie, mimo koloru nie jest w pełni „kolorowy”, a raczej pół kolorowy i pół transparentny, za to jest ładny połysk. Posiada bardzo fajny aplikator, z łatwością nakłada się konsystencje. Cena jest bardzo przychylna. Zapach tez jest niczego sobie.

Sklejak

Z Wibo mam relację love- hate. Czasami złapię naprawdę świetny produkt, innym razem na absolutny bubel, który natychmiastowo trafia do śmietnika. Za każdym razem kupując czuję pewnego rodzaju niepewność, ale uznałam, że może warto zaryzykować, skoro ten błyszczyk jest aż tak popularny.

Produkt naprawdę popularny i ogólnodostępny, oczywiście do kupienia w każdym Rossmannie. Cena jest śmieszna, więc aż wypada się skusić, a dodatkowo widuję go jeszcze na promocjach. Sama kupiłam go za zawrotną kwotę 9 złotych. Opakowanie wygląda prosto, jest dosyć poręczne. Niestety już po miesiącu zaczęła z niego schodzić naklejka, więc trochę stracił na estetycznym wyglądzie. Aplikator wygodny, ułatwia aplikację. Trochę skleja usta, czego nie umiem znieść. Po nałożeniu delikatnie mrowi, co niektórym mogłoby przeszkadzać, ale mi bardzo przypadło do gustu.

Sama mam odcień nr 8- taka czerwień delikatnie wpadająca w pomarańczowy. Wygląda ładnie na ustach, lekko opalizuje. Niestety efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Według mnie może z 2-3 godziny. Słabo, ale właściwie odpowiednio jak na błyszczyk. Nijak nie widzę tego powiększenia ust, które obiecuje producent, ale też nie o to mi chodziło. Nie ma żadnego negatywnego wpływu na usta- nie odznacza suchych skórek, nie przesusza ust.

Ok, ale raczej bez cudu. Według mnie popularność tego produktu raczej wynika z niskiej ceny niż faktycznej jakości kosmetyku. Z pewnością nie kupię ponownie, jest po prostu przeciętny.

Bardzo fajny błyszczyk

Błyszczyk ten faktycznie lekko powieksza usta, daję bardzo ładny efekt. Z poczatku jest lekkie wrazenie pieczenia ust, ale po chwili uczucie to przechodzi. Bardzo ładny kolor. Jedyna wadą jest to że nie utrzymuje się długo.

Bardzo dobry

Błyszczyk ten powiększa usta i dodaje im lekkiego koloru z drobinami.Pomimo lekkiego pieczenia na początku przez papryczkę chili w składzie uważam go za bardzo dobry produkt.