Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

Średnia ocena: 4.79/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`Lolita Lempicka EDP` to pierwszy z zapachów Lolity Lempickiej - kobiecy, zmysłowy, kwiatowo-orientalny. Jasny i niepokojący. Wprowadza nas w zaczarowany świat fantazji. Uwodzi aromatem i flakonem w kształcie jabłka - zakazanego owocu. `Lolita Lempicka EDP` oplata z lekkością bluszczu, kusi kontrastami anyżku, kwiatów i słodkich migdałów, by na koniec spowić ciepłem wanilii, słodyczą karmelu i elegancją wetiwerii z akordem niepokojącego piżma. Niebezpieczny, jak ogień pod lodem i... jak kobieta. Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Cena: 180 zł / 30 ml; 270 zł / 50 ml; 350 zł / 100 ml

58% jesień/zima 42% wiosna/lato

Całkiem, całkiem..

Zapach Lolita Lempicka zakupiłam w drogerii internetowej całkowicie w ciemno, gdyż wcale nie znałam jego zapachu. Zachęciły mnie pozytywne opinie oraz przeważyło to, że perfum jest słodki, a takie właśnie lubię..

Zapach jest słodki, ale jednocześnie przypomina ognisko, dosyć ciężki, świetny na zimę, jesień, na chłodne wieczory. Perfum jest naprawdę bardzo intensywny, trwały, wielowymiarowy, ale kiedy jest gorąco bywa mocno duszący. Na lato jest aż za bardzo duszący.

Cena jest korzystna, każdy może sobie na ten perfum pozwolić i dodatkowo jest trwały co jest na plus. Jeden z niewielu "tańszych" perfum, które faktycznie czuje cały dzień.

Flakon fioletowy ze złotymi elementami, bardzo filuśny, ale nie jest wielki mimo 100ml, spokojnie można go wrzucić do torebki.

Produkt oceniam na: 4 + ! :)

lo-li-ta

Kocham ten zapach, jestem mu wierna już kilka lat!
Ten zapach jest częścią mnie :)
Lolita to piękny, mega trwały słodki zapach :)
Psikam się dosłownie 2 razy a zapach utrzymuje się cały dzień!
Plusem jest jeszcze piękny flakonik-ozdoba :)
Jego albo się kocha, albo się nienawidzi - nie ma nic pomiędzy :)

Moje must. ..

Obok Kenzo Jungle to perfumy jakie musze miec zawsze. Zapach powalajacy, seksowny, kobiecy. U mnie 5 juz flakon. Zapach caloroczny. Na dzien i na noc . Oczywiście mowa o starej wersji!Ta nowa, to jest co innego i nie polecam!Rozmyta, jakaś malinowa.Tylko przypomina wersję pierwsza.Ale nią nie jest-niestety.

lolita

Otulająca lukrecja, przełamana wiśnią sprawdza się idealnie w chłodniejsze dni. Bardzo dobra trwałość oraz tzw 'ogon'. Ubolewam, żę ten zapach zanika, bo nowa wersja to już nie to samo.

fioletowia magia

Lukrecja i anyż.. No skąd to się wzieło? Nie wiem skąd, ale zapach jest tak ciepły jak nic innego. Przepiękna i dość tania kompozycja, która robi na prawdę wiele dobrego w otoczeniu. Jesień i zima stają się jakby podobniejsze? Szaruga jest niewidoczna. Od dwóch lat na sezon jesienny kupuję Lolite i jest jednym z tych perfum do których wracam caly czas. :)

Uwielbiam

Mój ukochany zapach na jesień i zimę, mocny, intensywny, bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Zapach unikalny i niejednoznaczny, nie dla każdego. Na lato za ciężki.

Dla osob lubiacych mocne zapachy

Perfuma dośc przyjemna, choc jak dla mnie zapach jest zbyt intensywny. Długo się utrzymuje a skórze jak i ubraniach. 1 orysniecie wystarczy zeby zapach byl wyczuwalny caly dzien. Niestety ja jestem fanką wody toaletowej i takie zapachy sa dla mnie zbyt intensywne. Natomiast zapach specyficzny, na pewno kazdy kto go lubi rozpozna na innej osobie

Nie idealnie, ale przyjemnie

Flakon od perfum jest absolutnie przepiękny i stanowi doskonala ozdobę na półeczce.

Sam zapach jest bardzo... bajkowy. Czuć w nim mocno pudrowe nuty, czuć w nim wanilię, czuć w nim też coś co mi kojarzy się z zapachem świezo ugryzionego jabłka. Nie jest to najpiekniejszy zapach w mojej kolekcji, ale na swój sposób lubię go. Na duży plus zaliczam też cenę. Z minusów mam wrażenie, że zapach utrzymuje się na ubraniach dosc krótko i po kilku godzinach czułam go tylko na sowo honoru.

Pachne jak bobas z krainy Krolewny Sniezki i 7 krasnoludkow

Kiedy po raz pierwszy poczulam zapach Lempickiej, przywiodlo mi to na mysl zapach wypielegnowanego, swiezo wykapanego i wykremowanego bobasa. I tak kojarzy mi sie do dzis, jest wspanialy: slodki, bajkowy.

Zapach dokładnie taki jak jego flakonik.

Tak. Ten zapach to kociołek czarownicy z gęstego lasu, podany w formie jabłka - piękny ale potrafi być trujący.
Gdy pierwszy raz go użyłam (kurier dostarczył mi go do pracy), miałam wrażenie, ze wszyscy na mnie patrzą. Trochę chciałam się schować. Zapach był tak intensywny. Na swój sposób piękny ale zabójczy. Odstawiłam. To było tylko pierwsze wrażenie. Gdy się z nim oswoiłam to pokochałam. Jest na swój sposób nietuzinkowy. Z pewnością odważny ale nie ponad społecznie akceptowalną normę.
Teoretycznie niby pachnie wiśnią, ja tam czuję przede wszystkim głęboką wodną toń. Taką wilgoć ale pozytywną, po prostu wodną głębię, która po zastanowieniu może rzeczywiście być wiśnią.
Lubię.
Jak na tak trwałe perfumy z pewną ekspozycją są w stosunkowo przystępnej cenie.

dwie natury

Perfumy posiadają dla mnie dwie natury bo są subtelne ale zarazem mają nuty ostrego charakteru. Lubię perfumy z charakterem które długo się utrzymują te posiadają te cechy ale nie są one tylko wieczorowe sprawdza się również na dzień bo mają w sobie pewną subtelność. Dodam, że dla mnie były dobre na zimę i lato chociaż to oczywiście kwestia gustu. Buteleczka jest piękna i jak dla mnie wygodna są wydajne bo wystarczy mała ilość.

Alicja w krainie czarów.

Po raz pierwszy zapach powąchałam w zimie, odrzuciło mnie, ale pół roku później dałam mu jeszcze jedną szanse. Zapach intrygujący, ciepły. Na początku jest dziewczęcy, świeży, słodki jak Alicja, potem zamienia się w słodki podwieczorek z szarlotką i cynamonem, jest bezpieczny a zarazem dziwny i intrygujący jak postacie, w tej bajce. Kochasz albo nienawidzisz. Na samym końcu pachnie jak mokra czarna ziemia, na której rośnie trawa i tu najbardziej kojarzy mi się z Alicją i jej futrzanymi przyjaciółmi. Zapach jest bliskoskórny, świeży i ciepły zarazem. Jest inny, niepowtarzalny i niekomercyjny wg mnie. Nie wolno kupić go w ciemno.