Vialise, Exclusive Anti-cellulite Serum (Serum antycellulitowe)

Vialise, Exclusive Anti-cellulite Serum (Serum antycellulitowe)

Vialise to krem na cellulit przeznaczony dla wszystkich pań, które mają problem z występującym na ich ciele cellulitem. Serum na cellulit odpowiada za poprawę mikrokrążenia, ale też za rozbicie lipidów. Dzięki temu struktura cery kobiecej znacząco się poprawia. Krem antycellulitowy działa niezwykle szybko i skutecznie. Przeznaczony jest też dla kobiet ze skórą wrażliwą i podatną na alergię. Jest bezpieczny w użytkowaniu, nie wpływa negatywnie zdrowie, nie uczula.
Serum antycellulitowe posiada takie składniki aktywne jak: ekstrakt z bluszczu, wyciągi z alg, kofeina oraz kwas askorbionowy. Dzięki temu można idealnie wzmocnić naczynia krwionośne oraz ujędrnić i odżywić skórę. Krem na cellulit ma także działanie przeciwzapalne, a dodatkowo uelastycznia skórę oraz odpowiada za to, że jest ona bardziej napięta.

antycellulitowe
z pompką
100 – 250ml
Skóra
z defektami
serum

Dobry

Od lat mam problem z cellulitem i przetestowałam już wiele produktów z marnym skutkiem , więc podeszłam do kolejnego serum dość sceptycznie lecz miło się zaskoczyłam i cena jest warta tego produktu .Efekty są widoczne a jestem dopiero w połowie buteleczki ,wygodna aplikacja ,polecam.

nieznany a dobry

serum bardzo dobre chociaż jakoś mało znane. ogólnie nie czesto kupuję coś znalezionego przez internet tylko opieram się na poleceniach od ludzi, ale szukałam czegoś naturalnego co ma lepsze działanie niż drogeryjne kosmetyki i wyszło tak jak wyszło że przez KWC znalazłam vialise i to bylo jeszcze jakoś przed lockdownem, więc miałam czas by siedzieć i testować ten kosmetyk i mam kilka takich spostrzeżeń, bo jednak widziałam co się dzieje krok po kroku. więc jeżeli chodzi o początek to serum jest bardzo wodniste i u mnie lekko zostawia lepiące uczucie, ale ja mam taką skórę że dla mnie wszystko jest lepiące z lekka, ale jakoś nie przeszkadzało mi to znaczenie, bo to nie było uczucie takie jak towarzyszy przy maściach itp. więc na spokojnie. z innych spraw to powiem wam że na poczatku widziałam po prostu nawilżenie i tak było przez kilka pierwszych tygodni a później zauwazyłam powoli takie stopniowe wygładzenie nierówności. krok po kroku widziałam zmiany i w końcu zamówiłam już kolejne opakowanie i jest to już moj chyba 7 miesiąc nakładania tego kosmetyku i jak najbardziej podoba mi sie to, że idzie to w dobrym kierunku, bo to raczej taka odskocznia od tego co widziałam w przypadku innych rzeczy. jestem pod wrażeniem i raczej przy nim dalej pozostanę.

Pozostawia skórę miłą w dotyku, gładką, lekko napiętą.

Serum antycellulitowe Vialise to produkt zamknięty w opakowaniu z wygodną pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Opakowanie 200ml wykonane jest z plastiku i oklejone naklejkami w odcieniach koloru niebieskiego, który jak mniemam jest kolorem wiodącym tego produktu. Wizualnie produkt dla mnie na plus :)

Konsystencja jest lejąca się, lekko śliska przy rozsmarowywaniu, o mlecznym kolorze. Zapach jest delikatny, lekko cytrusowy.
Serum bardzo szybko się wchłania, skóra staje się miła w dotyku, gładka, lekko napiętą. Ciało jest nawilżone i wygładzone. Przy regularnym stosowaniu skóra wygląda dużo lepiej, a pomarańczowa skórka staje się nieco mniej widoczna.

Skład kosmetyku jest ciekawy, pełny naturalnych składników, bez zbędnych dodatków.

Mi się ten produkt bardzo dobrze sprawdził, na pewno do niego jeszcze wrócę.

dobry

Musze przyznać, że na początku jakoś mi sie nie widziało to serum - głównie przez cenę, ktora wydawała mi się zbyt wygorowana, a ja raczej staram sie nie kupowac drogich kosmetykow. Zastanawialam sie dlugo nad nim, ale ostatecznie swoje pierwsze opakowanie dostalam od przyjaciólki w prezencie, wiec spoko opcja do przetestowania. Drugie juz kupilam sama, bo musze przyznac, ze produkt wyjatkowo mi przypasowal.

+ działa, redukcja cellulitu jest szybsza, niz w momencie gdy tego serum nie stosowalam
+ ma spoko skład, bardzo go za to lubie
+ jest wydajny - jedno opakowanie starczylo mi na wiecej niz miesiac

+/- konsystencja trochę lejąca
+/- cena, ale nawet ja sie juz przekonałam, ze w sumie to warto

Ogólnie produkt polecam, pomaga przy zwalczaniu cellulitu, rozprowadza sie bezproblemowo, starcza na długo nawet przy regularnym stosowaniu i jest dostepny online

ulubieniec

Na prawdę świetne serum! Moim zdaniem zasłużyło na 5

+ pomocny w zwalczaniu cellulitu
+ delikatny, nie drażniący zapach
+ naturalny, polski produkt
+ wygodne opakowanie z pompką
+ wydajny

- cena

totalny faworyt

Nigdy nie wierzyłam w cudowne produkty antycellulitowe, bo po przetestowaniu wielu produktów się po prostu na większości zawiodłam. Pomimo ćwiczeń, diety, i uzupełnieniu działań jeszcze o kremy, które obiecywały cuda - cellulit był nadal. To serum jednak mogę polecić. Skóra po jego używaniu (regularnym) stała się napięta, wyraźnie ujędrniona. Po kilku (około 8) tygodniach widać totalną poprawę stanu skóry. Produkt jest lekki, łatwo się wsmarowywuje, nie ma problemów z wchłanianiem. Zapach jest lekko cytrusowy, ale zupełnie nie drażniący. + za to, że jest naturalny. - za opakowanie, które wydaje się dość ... zwykłe, jak na cenę produktu.

serum antycellulitowe

jestem w trakcie pierwszego opakowania ale z tego co widzę, raczej starczy ono na dłużej, bo w sumie to jest 200 ml także na chwile to starczy na pewno. co do działania to jak na 1,5 miesiąca smarowania sie jest poprawa. skóra jest nawilżona i bardziej jędrna niż sie spodziewałam po czymś bez dodatkowych wspomagaczy. cena nie jest zbyt niska, ale w sumie myslę że jak na cos naturalnego i działającego to jednak jest do przeżycia. wiadomo, trzeba coś robić dodatkowo, żeby było widać rezultaty. jedyne co w sumie mnie troche tak mierzi to to, ze on pomimo wchłonięcia lekko lepkawy, ale nie jakoś tragicznie - nie widać niczego u mnie na ubraniach. myslę, że do vialise jeszcze wrócę.

kooocham :))

to serum to mój totalnie złoty graal pielęgnacji :) Nie pamiętam już nawet ile opakować zużyłam, ale było ich wieeele. Czasami przeplatam go z jakimiś innymi preparatami do pielęgnacji ciała, ale zawsze jak boomerang wracam do Vialise.

Co mnie w nim urzekło?
- w połączeniu z ćwiczeniami świetnie radzi sobie z cellulitem
- nawilża i ujędrnia! i to jak. Ja jestem niezmiennie pod wrażeniem,
- ma super, lekką, żelową konsystencję, szybko się go rozprowadza i ładnie się wchłania w skórę,
- zapach - przyjemny, lekko cytrusowy
- opakowanie z pompką
- mega wydajny!

nara cellulitusiu

nie spodziewałam sie jakiś wielkich rzeczy ale to moje drugie opakowanko i jest bardzo fajnie jeżeli chodzi o nawilżenie skóry i jej ujędrnienie. niby same ziółka w tym serum są ale daje radę (emotikonta bica) ^^ oczywiście samo wszystko się nie zrobi także ćwiczyc i dbac o dietę dalej trzeba ale jako taki dodatek do pielęgnacji działa fajnie na pomarańczową skorkę.

najlepszy z najlepszych

Vialise używam już na tyle długo, że mogę spokojnie nazwać go swoim ulubieńcem.

Serum używam już spokojnie ponad rok i raczej już go nie opuszczę :D ma fajną, żelową konsystencję, zapach delikatny, ziołowy, prawie niewyczuwalny, i co dla mnie mega ważne - dobry skład. Niestety przy wrażliwej skórze nie mogę sobie pozwolić na sztuczne substancje, pegi itp. Inne produkty często wysuszały mi skórę, nie dawały efektów, powodowały podrażnienia - z tym tak nie mam :) skóra jest ujędrniona, nawilżona, i bez żadnych podrażnień.

Cena moim zdaniem adekwatna do jakości i wydajności produktu. :)

Bardzo dobre serum

Serum Vialise to kosmetyk, który zawiera wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego i jest to jego ogromnym atutem. To produkt, który redukuje cellulit czyli tzw. skórkę pomarańczową, spowalnia proces starzenia skóry, poprawia krążenie oraz rozbija tłuszcz idealnie regeneruje oraz ujędrnia ją.

Opakowanie-Podłużna, poręczna tuba z wygodną pompką sprawia, że nanoszenie produktu na dłoń jest łatwe, szybkie i sterylne. Przepiękne chabry na opakowaniu oddają naturalność i ekologiczność serum.

Konsystencja- jest żelowo-wodnista, co mobilizuje do szybkiego rozprowadzania i wmasowywania go w skórę. Nie wyczuwam w serum żadnego zapachu, jest też przezroczyste.

Skład- jest godny podziwu, serum jest wysokiej jakości, zawiera naturalne składniki. Nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, sztucznych substancji zapachowych i emulgatorów PEG.

Stosowanie- zgodnie z zaleceniem na opakowaniu- dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę. Oprócz tego dużo spacerowałam i przeszłam na zdrową dietę. Myślę, że dzięki takiemu połączeniu osiągnęłam sukces. Serum sprawiło, że moja skóra jest wyraźnie napięta i jędrna. Zauważyłam też zmniejszenie cellulitu, z czego jestem najbardziej zadowolona.

Minus- cena 199 PLN. Od siebie mogę jednak powiedzieć, że warto zaoszczędzić.

Produkt spełnił zadanie w 100%.

przeeee kozak

ogólnie mój cellulit jakoś bardzo mi nie wadził nigdy. Był bo był. Ale ostatnio - nie wiem co się stało - stał się 2x większy. Taki, że nawet jak nie ściskałam skóry - był widoczny. Było to jakieś 6 miesięcy temu.

Od tamtego czasu ćwiczę regularnie, odżywiam się lepiej no i regularnie używam Vialise i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Vialise na prawde dobrze odżywia skórę, i widać już po użyciu, że jest ładnie nawilżona i ujędrniona. Ja jestem nim zachwycona :)