Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Elancyl Slim Design Noc to niezwykle skuteczna 28-dniowa kuracja przeciw uporczywemu cellulitowi, do stosowania na noc. Pobudza wyszczuplanie podczas snu dzięki Boosterowi nocnemu GP4G, który aktywuje spalanie tłuszczów. Działa w 4 wymiarach dzięki Kompleksowi Kofeina 3D, dla intensywnego wygładzenia nierówności.

Formuła Elancyl Slim Design Noc wzbogacona została w olejek carthame, dzięki któremu produkt nawilża i odżywia skórę, a jego bogata, wyjątkowo przyjemna w aplikacji konsystencja, dodatkowo ułatwia wykonanie ujędrniającego i antycellulitowego masażu.

Elancyl Slim Design Noc świetnie wpływa na nawilżenie i koloryt skóry, która staje się gładka i rozświetlona, nawilżona i lekko napięta. Ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jego atutem jest też piękny, lekko ziołowy, roślinny zapach, znacznie uprzyjemniający stosowanie.

lotion
w butelce
Struktura
lekkie

Elancyl Slim Design Noc

Szybka i potwierdzona kuracja antycellulitowa, która już po tygodniu zadziałała cuda. Problem cellulitu nie zniknął całkowicie ale bardzo poprawił kondycję mojej skóry.

Super produkt

Najskuteczniejszy produkt antycellulitowy, z jakim się spotkałam. Owszem, drogi, ale wart zainwestowania, bo bardzo skuteczny. Poprawę skóry widać po krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji. Super pachnie, dobrze nawilża i ujędrnia i odmładza skórę o dobre 15 lat ;)) Nie jest wydajny, ale to typowe przy tego typu produktach niestety, żaden nie jest ekonomiczny. Duży plus dla tego produktu leci ode mnie ;)

Nawet ok

Bardzo łatwo się go nakłada i bardzo szybko się wchłania. Już po kilku dniach skóra jest wyraźnie nawilżona i zostaje poprawiona jej kondycja. Nie zlikwidował całkowicie celluitu, ale trochę pomógł

Dobry jako element systematycznej pielegnacji i ćwiczeń jako strategii walki z cellulitem

Dobry jako element systematycznej pielęgnacji i ćwiczeń jako strategii walki z cellulitem. Markę Elancyl wcześniej znałam tylko ze słyszenia. Wcześniej nie stosowalnym jje produktów, więc ochoczo zaczęłam testować kurację antycellulitową. Uważam, że jest idealnym produktem chroniącym przed powstawaniem pomarańczowej skórki. Od produktów antycellulitowych jednak nie oczekuję cudów, wiem, że same jako pojedynczy element nie wystarczą, aby pozbyć się niechcianego problemu. Jednak jako uzupełnienie codziennej diety i ćwiczeń są bardzo pomocne, tak jest również z tym mleczkiem, które uważam za bardzo dobry produkt.

OPAKOWANIE

Opakowanie to wysoka, wąska butelka zapakowana w kartonik, z której łatwo wydobyć produkt, nie jest uciążliwa przy codziennym stosowaniu. Zamknięcie na klik jest praktyczne i komfortowe. Bardzo podoba mi się prosta kolorystyka i grafika. Jedyną ozdobą jest ilustracja przedstawiająca problematyczne partie ciała, na które stosujemy produkt, idealnie komponuje się z napisami i logo marki. Na każdej ze ścianek kartonika znajduje się informacja na temat produktu a w środku po jego rozłożeniu specjalny schemat jego użycia. Minusem jest to, ze plastik jest na tyle gruby, że nie widać zużycia produktu.

BALSAM

Przeznaczony jest do stosowania na noc z wykorzystaniem specjalnie opracowanej techniki masażu którą znajdziemy w instrukcji – kartoniku. Ma karmelową barwę i wyrazisty zapach z orzeźwiającą nutą mentolu. Uwielbiam takie nuty gdyż dodają mi energii i wprawiają w dobry nastrój. Mam wrażenie, że posiada w sobie lekkie drobinki rozświetlające, gdyż skóra delikatnie mieni się po jego użyciu. Konsystencja jest odpowiednia do masażu - nie jest rzadka, a produkt mimo to jest dosyć bogaty. Wchłania się stopniowo po dokładnym rozsmarowaniu, jednak trzeba mu dać czas i już po chwili można nałożyć ubranie. Pozostawia skórę miękką w dotyku, napiętą i wygładzoną. Produkt stosowałam przez kilka tygodni tak jak zaleca producent, czyli z wykorzystaniem polecanej techniki masażu. Opakowanie wystarczyło mi na niecały miesiąc stosowania (21 dni dokładnie). Przy sumiennym stosowaniu można zauważyć wygładzenie i ujędrnienie skóry. Nie mam większych problemów z cellulitem, więc efekty są dla mnie zadowalające, ale tak jak pisałam na początku sam kosmetyk to za mało, potrzebna jest jeszcze odpowiednia dieta i aktywny styl życia. Samo pewnie nie przyniosłoby większych efektów. Produkt jest stosunkowo wydajny, choć cena jest wysoka

PLUSY
+ przyjemna konsystencja
+ szybkość wchłaniania
+ ładny zapach
+ drobinki rozświetlające
+ wygodne i estetyczne opakowanie
+ działanie : wygładza ujędrnia

MINUSY
wysoka cena regularna

Troszkę się zawiodłam..

Zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowiłam kupić ten produkt.
No cóż... cena nie mała,ale pomyślałam, że efekty zrekompensują nadszarpnięty portfel.
Niestety... pomimo regularnego stosowania nie zauważyłam spektakularnych efektów...
Używałam go na uda i pośladki, więc krem dość szybko się zużywał a widoczne gołym okiem efekty się nie pojawiały.
Może kiedyś dam Mu jeszcze drugą szansę,ale obecnie szukam czegoś lepszego.

Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Jeden z lepszych na rynku preparatów antycellulitowych, ja zużyłam całe opakowanie i mam mieszane uczucia, mimo że zawiera kofeinę nie sprawdził mi się tak dobrze jak np Garnier( wersja żółta). Opakowanie jest bardzo praktyczne, mamy tu tylko 200 ml produktu, Balsam świetnie nawilża , wygładza nierówności, skóra robi się bardziej napięta, zauważyłam też że ma jakby formę samoopalacza gdyż poprawia nam koloryt.

Potrafi zdziałać cuda

Najskuteczniejszy do tej pory produkt antycellulitowi, z jakim się dotychczas spotkałam. Szybko się wchłania, efekty widac po tygodniu a po dwóch miesiacach sostowania cellulitu praktycznie brak.

Działa cuda !!!

Byłam bardzo nie przekonana co do tej firmy! Ale po zastosowaniu tego produktu, naprawdę działa cuda. Mocno nawilża, efekty widać już po tygodniu.. Pozostawia skórę jędrną, gładką i pachnącą.

Rewelacja :)

Chociaż jestem Wam dziewczyny to winna, bo często korzystam z Waszych recenzji, to jednak recenzje tworzę niezmiernie rzadko. Produkty słabe i przeciętne idą od razu w zapomnienie. Tym razem mój zachwyt nad Elancyl Slim Design jest zbyt duży, by pozostawić ten produkt bez odzewu.
Kupiłam kiedyś Elancyl Slim Design ten zwykły, na dzień. Trochę użyłam i jako, że nie było efektów, zostawiłam. Wróciłam teraz do tego opakowania, by je wykończyć i w sumie nadal miałam mieszane odczucia, ale postanowiłam zakupić Elancyl Slim Design w wersji na noc. Jestem zachwycona efektami. Od 2 miesięcy stosuję dietę i ćwiczenia, chociaż od jakiegoś czasu już nie są tak rygorystyczne jak na początku ;) Jednocześnie stosuję Elancyl Slim Design na noc co wieczór, a efekty są widoczne nie tylko gołym okiem (skóra zrobiła się bardziej gładka), ale i na centymetrze :) Myślę, że jest to najlepszy produkt na cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową w określonych partiach ciała, jaki stosowałam, ale oczywiście istotna jest systematyczność. Cena jest dość wysoka i chociaż do wymarzonego efektu zostały z 2 kg i 2 cm mniej w obwodzie, to z pewnością kupię następne opakowanie, by podtrzymać efekt :)

Naprawdę działa!

Jest bardzo skuteczny. Daje super efekty w połączeniu z peelingiem kawowym. Sprawia, ze aż che się wypróbować inne produkty z tej serii. Bez efektu chłodzenia. Polecam!

Super

Uwielbiam tę firmę mają bardzo skuteczne produkty ale należy ich używać pewnymi grupami np ten na noc jest dobry wraz z pielęgnacją na dzień i peelingiem . Pielęgnacja na noc zajmuje nam dosłownie chwilę , nakładamy balsam a później go rozmasowujemy jak w instrukcji. Skóra jest nawilżona, elastyczna i miękka . Cena może i dla niektórych jest wysoka ale naprawdę warto.
Cała linia redukuje cellulit chociaż troszeczkę ;)

Miłe zaskoczenie marką Elancyl

Preparat ma za zadanie działać na strukturę cellulitu (jak najwięcej ją wyeliminować) oraz przeciw sztywnieniu tkanek. Wszystko odbywa się podczas jednej aplikacji na daną partię ciała - wieczorem - działanie odbywa się w nocy. Efekty są zauważalne faktycznie już po tygodniu. Z przyjemnością zatem się z niego korzysta. Cena idzie za jakością tego produktu i wydaje mi się w miarę przystępna.