Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Elancyl Slim Design Noc to niezwykle skuteczna 28-dniowa kuracja przeciw uporczywemu cellulitowi, do stosowania na noc. Pobudza wyszczuplanie podczas snu dzięki Boosterowi nocnemu GP4G, który aktywuje spalanie tłuszczów. Działa w 4 wymiarach dzięki Kompleksowi Kofeina 3D, dla intensywnego wygładzenia nierówności.

Formuła Elancyl Slim Design Noc wzbogacona została w olejek carthame, dzięki któremu produkt nawilża i odżywia skórę, a jego bogata, wyjątkowo przyjemna w aplikacji konsystencja, dodatkowo ułatwia wykonanie ujędrniającego i antycellulitowego masażu.

Elancyl Slim Design Noc świetnie wpływa na nawilżenie i koloryt skóry, która staje się gładka i rozświetlona, nawilżona i lekko napięta. Ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jego atutem jest też piękny, lekko ziołowy, roślinny zapach, znacznie uprzyjemniający stosowanie.

serum
100 – 250ml
Skóra
z defektami

Nie polecam

Ogolnie produkt nie dziala. Mam bardzo niewiekix celulit , jednak mam problem z jedrnoscia ud. Waze 56 kg przy 178 i pomimo ze cwicze nogi od 3 miesiecy i stosuje ten balsam nie widze poprawy. Wiec skoro mi nie
Pomogl to jak
Moze pomoc komus z celulitem?

Sprawdził się!

Od jakiegoś czasu, cellulit na mojej skórze znacznie się nasilił. W takim przypadku, postanowiłam działać i zakupiłam lotion. Zapach oraz konsystencja przypadły mi do gustu. Natomiast jeśli chodzi o działanie, to moja skóra owszem jest gładka w dotyku, znacznie jędrniejsza, ale żeby poprawić jej stan, to moim zdaniem trzeba postawić na dłuższą kurację, żeby widzieć efekty. Kupiłabym następny, ale jest dla mnie za drogi. Ale spokojnie, jest naprawdę wydajny, wystarczy niewielka ilość kremu, by rozprowadzić balsam po całym ciele.

fantastyczny produkt, spełnia oczekiwania

Zaznacze od razu, że nie mam wielkeigo problemu z cellulitem jednak z racji wieku już powoli się pojawia i postanowiłam zadziałać od razu. Po dobrych opinaich wizażanek oraz dobremu składowi kupiłam krem marki Elancyl, SLim Deisgn Noc i jestem bardzo zadowolona. Krme pachnie wybornie, stosujęsię go na noc, jest bardzo wydajny i szybko się chłania, naprawdę czuć efekt pielęgnajci. Po około 2 tyg regularnego stosowania zauwaylam naprawde efety oczywiscie pijąc dodatkowo spora ilośc wody , jednak uważam, że krem bardzo pom także na tak zdecydowanie :)

super

Kuracja antycelluitowa jest mega wydajna, ma przyjemna konsystencje, szybko się wchłania, pięknie ładnie pachnie, ma drobinki rozświetlające, wygodne i estetyczne opakowanie,działanie : wygładza ujędrnia

Elancyl Slim Design Noc

Szybka i potwierdzona kuracja antycellulitowa, która już po tygodniu zadziałała cuda. Problem cellulitu nie zniknął całkowicie ale bardzo poprawił kondycję mojej skóry.

Super produkt

Najskuteczniejszy produkt antycellulitowy, z jakim się spotkałam. Owszem, drogi, ale wart zainwestowania, bo bardzo skuteczny. Poprawę skóry widać po krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji. Super pachnie, dobrze nawilża i ujędrnia i odmładza skórę o dobre 15 lat ;)) Nie jest wydajny, ale to typowe przy tego typu produktach niestety, żaden nie jest ekonomiczny. Duży plus dla tego produktu leci ode mnie ;)

Nawet ok

Bardzo łatwo się go nakłada i bardzo szybko się wchłania. Już po kilku dniach skóra jest wyraźnie nawilżona i zostaje poprawiona jej kondycja. Nie zlikwidował całkowicie celluitu, ale trochę pomógł

Dobry jako element systematycznej pielegnacji i ćwiczeń jako strategii walki z cellulitem

Dobry jako element systematycznej pielęgnacji i ćwiczeń jako strategii walki z cellulitem. Markę Elancyl wcześniej znałam tylko ze słyszenia. Wcześniej nie stosowalnym jje produktów, więc ochoczo zaczęłam testować kurację antycellulitową. Uważam, że jest idealnym produktem chroniącym przed powstawaniem pomarańczowej skórki. Od produktów antycellulitowych jednak nie oczekuję cudów, wiem, że same jako pojedynczy element nie wystarczą, aby pozbyć się niechcianego problemu. Jednak jako uzupełnienie codziennej diety i ćwiczeń są bardzo pomocne, tak jest również z tym mleczkiem, które uważam za bardzo dobry produkt.

OPAKOWANIE

Opakowanie to wysoka, wąska butelka zapakowana w kartonik, z której łatwo wydobyć produkt, nie jest uciążliwa przy codziennym stosowaniu. Zamknięcie na klik jest praktyczne i komfortowe. Bardzo podoba mi się prosta kolorystyka i grafika. Jedyną ozdobą jest ilustracja przedstawiająca problematyczne partie ciała, na które stosujemy produkt, idealnie komponuje się z napisami i logo marki. Na każdej ze ścianek kartonika znajduje się informacja na temat produktu a w środku po jego rozłożeniu specjalny schemat jego użycia. Minusem jest to, ze plastik jest na tyle gruby, że nie widać zużycia produktu.

BALSAM

Przeznaczony jest do stosowania na noc z wykorzystaniem specjalnie opracowanej techniki masażu którą znajdziemy w instrukcji – kartoniku. Ma karmelową barwę i wyrazisty zapach z orzeźwiającą nutą mentolu. Uwielbiam takie nuty gdyż dodają mi energii i wprawiają w dobry nastrój. Mam wrażenie, że posiada w sobie lekkie drobinki rozświetlające, gdyż skóra delikatnie mieni się po jego użyciu. Konsystencja jest odpowiednia do masażu - nie jest rzadka, a produkt mimo to jest dosyć bogaty. Wchłania się stopniowo po dokładnym rozsmarowaniu, jednak trzeba mu dać czas i już po chwili można nałożyć ubranie. Pozostawia skórę miękką w dotyku, napiętą i wygładzoną. Produkt stosowałam przez kilka tygodni tak jak zaleca producent, czyli z wykorzystaniem polecanej techniki masażu. Opakowanie wystarczyło mi na niecały miesiąc stosowania (21 dni dokładnie). Przy sumiennym stosowaniu można zauważyć wygładzenie i ujędrnienie skóry. Nie mam większych problemów z cellulitem, więc efekty są dla mnie zadowalające, ale tak jak pisałam na początku sam kosmetyk to za mało, potrzebna jest jeszcze odpowiednia dieta i aktywny styl życia. Samo pewnie nie przyniosłoby większych efektów. Produkt jest stosunkowo wydajny, choć cena jest wysoka

PLUSY
+ przyjemna konsystencja
+ szybkość wchłaniania
+ ładny zapach
+ drobinki rozświetlające
+ wygodne i estetyczne opakowanie
+ działanie : wygładza ujędrnia

MINUSY
wysoka cena regularna

Troszkę się zawiodłam..

Zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowiłam kupić ten produkt.
No cóż... cena nie mała,ale pomyślałam, że efekty zrekompensują nadszarpnięty portfel.
Niestety... pomimo regularnego stosowania nie zauważyłam spektakularnych efektów...
Używałam go na uda i pośladki, więc krem dość szybko się zużywał a widoczne gołym okiem efekty się nie pojawiały.
Może kiedyś dam Mu jeszcze drugą szansę,ale obecnie szukam czegoś lepszego.

Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Jeden z lepszych na rynku preparatów antycellulitowych, ja zużyłam całe opakowanie i mam mieszane uczucia, mimo że zawiera kofeinę nie sprawdził mi się tak dobrze jak np Garnier( wersja żółta). Opakowanie jest bardzo praktyczne, mamy tu tylko 200 ml produktu, Balsam świetnie nawilża , wygładza nierówności, skóra robi się bardziej napięta, zauważyłam też że ma jakby formę samoopalacza gdyż poprawia nam koloryt.

Potrafi zdziałać cuda

Najskuteczniejszy do tej pory produkt antycellulitowi, z jakim się dotychczas spotkałam. Szybko się wchłania, efekty widac po tygodniu a po dwóch miesiacach sostowania cellulitu praktycznie brak.

Działa cuda !!!

Byłam bardzo nie przekonana co do tej firmy! Ale po zastosowaniu tego produktu, naprawdę działa cuda. Mocno nawilża, efekty widać już po tygodniu.. Pozostawia skórę jędrną, gładką i pachnącą.