Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Elancyl, Slim Design Noc (Pielęgnacja przeciw uporczywemu cellulitowi)

Elancyl Slim Design Noc to niezwykle skuteczna 28-dniowa kuracja przeciw uporczywemu cellulitowi, do stosowania na noc. Pobudza wyszczuplanie podczas snu dzięki Boosterowi nocnemu GP4G, który aktywuje spalanie tłuszczów. Działa w 4 wymiarach dzięki Kompleksowi Kofeina 3D, dla intensywnego wygładzenia nierówności.

Formuła Elancyl Slim Design Noc wzbogacona została w olejek carthame, dzięki któremu produkt nawilża i odżywia skórę, a jego bogata, wyjątkowo przyjemna w aplikacji konsystencja, dodatkowo ułatwia wykonanie ujędrniającego i antycellulitowego masażu.

Elancyl Slim Design Noc świetnie wpływa na nawilżenie i koloryt skóry, która staje się gładka i rozświetlona, nawilżona i lekko napięta. Ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jego atutem jest też piękny, lekko ziołowy, roślinny zapach, znacznie uprzyjemniający stosowanie.

w butelce
Skóra
z defektami
serum

Potrafi zdziałać cuda

Najskuteczniejszy do tej pory produkt antycellulitowi, z jakim się dotychczas spotkałam. Szybko się wchłania, efekty widac po tygodniu a po dwóch miesiacach sostowania cellulitu praktycznie brak.

Działa cuda !!!

Byłam bardzo nie przekonana co do tej firmy! Ale po zastosowaniu tego produktu, naprawdę działa cuda. Mocno nawilża, efekty widać już po tygodniu.. Pozostawia skórę jędrną, gładką i pachnącą.

Rewelacja :)

Chociaż jestem Wam dziewczyny to winna, bo często korzystam z Waszych recenzji, to jednak recenzje tworzę niezmiernie rzadko. Produkty słabe i przeciętne idą od razu w zapomnienie. Tym razem mój zachwyt nad Elancyl Slim Design jest zbyt duży, by pozostawić ten produkt bez odzewu.
Kupiłam kiedyś Elancyl Slim Design ten zwykły, na dzień. Trochę użyłam i jako, że nie było efektów, zostawiłam. Wróciłam teraz do tego opakowania, by je wykończyć i w sumie nadal miałam mieszane odczucia, ale postanowiłam zakupić Elancyl Slim Design w wersji na noc. Jestem zachwycona efektami. Od 2 miesięcy stosuję dietę i ćwiczenia, chociaż od jakiegoś czasu już nie są tak rygorystyczne jak na początku ;) Jednocześnie stosuję Elancyl Slim Design na noc co wieczór, a efekty są widoczne nie tylko gołym okiem (skóra zrobiła się bardziej gładka), ale i na centymetrze :) Myślę, że jest to najlepszy produkt na cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową w określonych partiach ciała, jaki stosowałam, ale oczywiście istotna jest systematyczność. Cena jest dość wysoka i chociaż do wymarzonego efektu zostały z 2 kg i 2 cm mniej w obwodzie, to z pewnością kupię następne opakowanie, by podtrzymać efekt :)

Naprawdę działa!

Jest bardzo skuteczny. Daje super efekty w połączeniu z peelingiem kawowym. Sprawia, ze aż che się wypróbować inne produkty z tej serii. Bez efektu chłodzenia. Polecam!

Super

Uwielbiam tę firmę mają bardzo skuteczne produkty ale należy ich używać pewnymi grupami np ten na noc jest dobry wraz z pielęgnacją na dzień i peelingiem . Pielęgnacja na noc zajmuje nam dosłownie chwilę , nakładamy balsam a później go rozmasowujemy jak w instrukcji. Skóra jest nawilżona, elastyczna i miękka . Cena może i dla niektórych jest wysoka ale naprawdę warto.
Cała linia redukuje cellulit chociaż troszeczkę ;)

Miłe zaskoczenie marką Elancyl

Preparat ma za zadanie działać na strukturę cellulitu (jak najwięcej ją wyeliminować) oraz przeciw sztywnieniu tkanek. Wszystko odbywa się podczas jednej aplikacji na daną partię ciała - wieczorem - działanie odbywa się w nocy. Efekty są zauważalne faktycznie już po tygodniu. Z przyjemnością zatem się z niego korzysta. Cena idzie za jakością tego produktu i wydaje mi się w miarę przystępna.

Bezkonkurencyjny.

Nie bez powodu Elancyl jest wręcz kultową marką. Eleganckie, praktyczne opakowanie. Super wydajność. Doskonale ujędrnienie i podniesienie napięcia skóry. A przy tym przyjemnie pachnie i szybko się wchłania. Cena dośc wysoka jak za balsam, ale myślę, że jest wart każdych pieniędzy.

Naprawdę działa

To kosmetyk niezbyt tani, ale wary swojej ceny. Po pierwsze świetnie wpływa na nawilżenie i koloryt skóry, naprawdę staje się gładka i rozświetlona. Już po kilku dniach można zobaczyć pierwsze efekty. Cellulit również staje się mniej widoczny, ale tu już oczywiście potrzeba systematyczności i przykładania się do masażu.
Jeśli poszukujecie kosmetyku, który naprawdę ma szansę zniwelować "pomarańczową skórkę", to polecam się nie rozdrabniać i zainwestować w to cudo, bo chociaż ćwiczeń i zdrowej diety nie zastąpi, to na pewno efekty pojawią się szybciej i będą bardziej spektakularne :)

Godny polecenia!

Preparat ma za zadanie aktywację spalania tłuszczów oraz wygładzenie nierówności ciała. Ponadto producent zapewnia o nawilżeniu oraz odżywieniu partii ciała na które będzie stosowany krem. To jeden z niewielu balsamów po którym skóra od razu jest w lepszej kondycji, co widać zaraz po zastosowaniu. Efekty to faktycznie nawilżona skóra oraz to, że jest lekko napięta. Mam wrażenie, że działanie kremu wpływa również na koloryt skóry. Balsam pięknie pachnie jednak zapach ten ulatnia się w niedługim czasie po nałożeniu preparatu. Uważam to mimo wszystko za duży plus, zapach nie koliduje z innymi używanymi kosmetykami. Preparat ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Wydaje się być dość wydajny – przy stosowaniu na uda, pośladki oraz brzuch opakowanie 200 ml starcza na około 3 tygodnie.
Bez wątpienia jego efekty spotęguje dieta oraz ćwiczenia jednakże dla leniuchów jest to świetny kosmetyk do poprawienia kondycji skóry. Efekty bez wątpienia widać podczas stosowania preparatu, po zakończonej kuracji zalecałabym stosowanie kremu doraźnie 2 – 3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektów.

Nie jestem przekonana

Stosuje Elancyl na noc oraz na dzień od 2 tygodni (w ramach doprowadzenia się do porządku przed wakacjami).
Mam 28 lat, jestem normalnej budowy, cellulit na udach i pośladkach jest widoczny tylko przy ostrym świetle w łazience, w dziennym świetle - tylko po ściśnięciu skóry. Wiem, że same balsamy i masaż nie pomogą, zdecydowałam się na „dietę” polegająca na wykluczeniu cukru, makaronu i smażonych potraw. Nie chodziłam w tym czasie na siłownię - żeby moc ocenić tylko działanie balsamów.
Myślę, że każdy balsam „antycellulitowy” będzie działać podobnie jeśli będziemy regularnie go stosować. Nie trzeba wydawać majątku, bo te tańsze są tak samo „skuteczne”

DZIAŁA!

Tak naprawdę jest to mój pierwszy i jedyny balsam przeciw cellulitowi. Kupiłam go po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii, z którymi zgadzam się w 100%. On naprawdę działa. Już po kilku dniach stosowania widać różnicę. Jedno, że skóra stała się ujędrniona, koloryt ujednolicony - skóra zdecydowanie odżywiona, a drugie, że widoczność cellulitu zdecydowanie się zmniejszyła. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam zdecydowanie :)

super

Przeczytałam ogromną ilość recenzji zanim kupiłam ten krem. Oczywiście przez internet, bo nigdzie nie mogłam go dorwać. Nigdy nie miałam dużego cellulitu. Myślę, że żeby go zwalczyć choćby w najmniejszym stopniu  trzeba odpowiednio ćwiczyć i jeść zdrowo. Tylko czemu by nie wspomóc się kremem? Cena jest dość wysoka. Nigdy nie miałam żadnego balsamu w tak wysokiej cenie, ale jeśli miałby zdziałać cuda i pieknie ujędrnić uda i pośladki, to czemu by go nie kupić? Faktycznie po kilku tygodniach używania widać różnicę. Kremu zaczęłam używać tuż przed wakacjami i faktycznie dość szybko widać efekty, a po paru tygodniach jest świetnie.
Nie mogę powiedzieć, że jakikolwiek marketing działa na jego niekorzyść. Jest to bardzo dobry produkt, tylko trzeba mieć na uwadze, że sam nie zdziała cudów. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję. Jest gęsta i łatwo można ją rozsmarować. Faktycznie kawa gdzieś się przewija.
Używałam go razem z kremem przeciwko rozstępom. Razem stanowią rozjaśniająco-ujędrniający duet. Warto wykonywać zalecany masaż, choć jest z tym nieco zabawy i czasami trudno się zmobilizować. Nie wiem, czy tak po prostu ma być, ale efekt wow utrzymuje się tylko podczas kuracji. Po odstawieniu kremu jest tak jak było.
Balsam jest trochę niewydajny, w porównaniu z tym na cellulitis. Zapach jest całkiem przyjemny, choć jego zadaniem nie jest wspaniale pachnieć.