_Element, Filtrat śluzu ślimaka, Krem pod oczy

_Element, Filtrat śluzu ślimaka, Krem pod oczy

Filtrat to najlżejsza i najbogatsza forma śluzu ślimaka. Jest wyjątkowy, ponieważ pomaga walczyć ze zmarszczkami, a jednocześnie mocno odżywia oraz przyspiesza odnowę skóry. Sprawia, że wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą.
Krem intensywnie nawilża, rozjaśnia i wzmacnia.
Kolagen
To on jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Filtrat ze śluzu ślimaka wspomaga produkcję kolagenu.

wygładzające, przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające
kremy pod oczy

Świetny rekm pod oczy o duzej pojemniści

To krem który u mnie dobrze sprawdza się na noc. Ponieważ stosowałam inne kosmetyki tej marki, dlatego krem pod oczy był jedynie uzupełnieniem mojej pielęgnacji. Na plus na pewno zasługuje spora pojemność oraz forma opakowania z pompką. Sama konsystencja kremu jest lekka i szybko się wchłania. W składzie są również algi, więc jak ktoś lubi to również super. Krem łagodzi opuchnięte oczy, działa nawilżająco i wygładzająco. Rano nie mam cieni a twarz wygląda na wypoczętą jak przystało po 7-8 h snu :)
Jestem z niego zadowolona, ponieważ nie podrażnił mojej skóry, dobrze współgra z pozostałymi kosmetykami jakie stosuję na noc. Do tego cena jest adekwatna do jakości. Krem jest bezzapachowy.

Cóż to jest za krem!

Krem znajduje się w wąskim, wysokim opakowaniu wyposażonym w pompkę. Było to dla mnie zaskoczeniem, ponieważ dotychczas zawsze miałam kremy pod oczy w tubce lub słoiczku. Ale takie opakowanie, jakie proponuje marka, jest jak najbardziej na plus - higieniczne, wygodne, minimalizuje dostęp powietrza do kosmetyku. Pompka działa sprawnie - nie psuje się ani nie zacina. Jedna pompka dozuje idealną porcję kremu na jedną aplikację.

Produkt posiada subtelny, słabo wyczuwalny zapach. Nie przypomina mi niczego konkretnego, ale jest całkiem przyjemny.

Krem jest koloru białego. Ma lekką, kremową konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza - wręcz sunie po skórze. Szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej czy klejącej powłoki. Zostawia jedynie warstwę ochronną, na szczęście jest ona niewyczuwalna "w noszeniu", dzięki czemu jest komfortowa i nie obciąża delikatnej skóry pod oczami.

Krem bardzo dobrze nawilża. Już podczas aplikacji czuć ulgę, jaką daje skórze pod oczami. Mam wrażenie, jakby docierał do głębszych warstw skóry. Zauważyłam również, że po użyciu kremu skóra jest rozjaśniona. Na co dzień nie mam problemów z cieniami pod oczami, ale czasami oczywiście się pojawiają. Wtedy wystarczy mi tylko ten produkt i dzięki niemu nie muszę się nimi martwić. Nie wiem, czy równie dobrze sprawdziłby się u osób często borykających się z cieniami, ale chociaż trochę powinien pomóc :) Skóra w dotyku jest wyczuwalnie zmiękczona i wygładzona. Po dłuższym stosowaniu okolice oczu są ujędrnione. Nie mam jeszcze zmarszczek, ale skóra i tak wygląda lepiej. Mam wrażenie, jakby skóra była grubsza. Przy jego używaniu trzeba jedynie uważać, żeby nie nałożyć go zbyt blisko oczu (tak, jeszcze do niedawna myślałam, że krem pod oczy należy nakładać tuż pod linią rzęs). Ja na początku popełniłam ten błąd i oczy szczypały, aż zaczęły łzawić.

Krem ma pojemność 30 ml i stosuję go już od kilku dobrych miesięcy, a końca nie widać. Jest szalenie wydajny, starczy mi chyba na rok :D

ulubieniec

Uwielbiam ten krem. Robi dobrą robotę. Jest lekki i dobrze nawilża. Wypełnia zmarszczki, skóra pod oczami jest miękka i napięta. Najlepszy krem pod oczy jaki dotychczas używałam. Ma wygodne opakowanie z pompką, takie jak lubię. Na pewno jeszcze kupię.

Przyjaźń czy kochanie?...

"Chcąc coś odkryć, nie trzeba wyruszać na drugi koniec świata."
Krem pod oczy kupiłam sobie kiedyś w Rossmannie i stał sobie i czekał ... przekonać się do niego nie mogłam a wszystko przez ślimaka a konkretnie filtrat śluzu :) tyle się naczytałam dobrego o tym składniku i postanowiłam spróbować. Pierwsze aplikacje, koszmarne- krem dość rzadki i "śliski" wklepywałam, rozcierałam i nie wchłaniał się tak dobrze jak inne kremy które używałam a rano potrzebuję szybko wykonać makijaż i to mnie denerwowało. Aplikowanie go na górną powiekę tylko na noc gdyż w dzień u mnie powodował on zbytnie przetłuszczenie i skracał mi trwałość makijażu pomimo zastosowania bazy, pudru itp. Przeraziło mnie też w tym kremie opakowanie- konkretnie jego pojemność- 30 ml....ufff jak ja wykończę ten krem zastanawiałam się i rzeczywiście ciężko ten krem skończyć jest bardzo wydajny w dodatku tani. To może być jego plus i minus wszystko w zależności od tego czy lubimy zmieniać kremy szybko czy też nie.
Opakowanie bardzo solidne jednak duże, zajmuje sporo miejsca w kosmetyczce w podróży. Butelka ma jednak swoje plusy: pompka, jest przezroczysta, widać postęp zużycia. Duży pozytyw za polską markę i jednak jakość, z czasem przyzwyczaiłam się do tego kremu i polubiłam, poślizg przestał mi przeszkadzać i zauważyłam jego fajne nawilżające działanie, odżywienie, zatem zapewnienia producenta co do działania przeciw oznakom starzenia uważam za spełnione, krem będzie dobry dla młodszych cer ale ja jako osoba dość dojrzała tez nie narzekam i myślę, że wrócę do tego kremu przy następnej okazji. Kończąc- krem pozytywnie mnie zaskoczył, dopracowaniem producenta- począwszy od opakowania-pudełka bo działanie- warto dać mu szansę i sprawdzić, nie taki ślimak straszny :)

Dobry lekki krem

Krem zakupiłam przez internet sprawdzając wczesniej jego opinie na wizażu... ;-) tym sposobem znalazłam świetny krem i na jednym opakowaniu się nie skończyło. Krem jest lekki, dobrze nawilża. Czuję i widzę ze moja skóra wokół oczu stała się bardziej napięta i lekko rozjaśniona. Jednak wydaje.mi się że dla kogoś kto szuka spektakularnych efektów przeciwzmarszczkowych to może być za mało.

Świetny krem w dobrej cenie

Nie spodziewałam się wiele po kremie drogeryjnym. Miałam już sporo kremów pod oczy z drogerii, ale ten jest moim faworytem. Wiadomo, że za cenę 20-30 zł nie można liczyć zbyt wiele, ale ten krem jest Fenomenalny. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, wypełnia drobne zmarszczki. Pojemność 30 ml - bardzo rzadko się zdarza - naprawdę wystarcza na długo. Aplikacja pierwsza klasa. Na pewno kupię go i to nie raz.

Ulubieniec

Zdecydowanie najlepszy krem pod oczy, jakiego używałam:
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ likwiduje
+ nawilża
+ nie uczula
+ dostępny w każdym Rossmannie
+ bardzo fajne, higieniczne opakowanie