L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • PARFUM / FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • CETYL ESTERS • CI 19140 / YELLOW 5 • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LINALOOL• BENZYL BENZOATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CARAMEL • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL.

Używa produktu od: próbka

Poważny dylemat - świetne działanie, okropny zapach

Miałam okazję użyć na włosach kilkukrotnie. Nakładałam ten produkt po myciu na końce włosów, nie spłukiwałam. Bardzo spodobała mi się konsystencja - jak masełko, tylko jeszcze lepsza. Następnego dnia włosy były cudowne, dobrze się układały, łatwo rozczesywały, nie puszyły, wszystko byłoby idealnie... gdyby nie zapach. Stosowałam wiele odżywek/masek i żadna nie działała tak dobrze, ale też żadna nie miała tak mdląco słodkiego zapachu. Zapach kokosa i wanilii, oba bardzo sztuczne. Najgorsze (chociaż jeśli komuś się ten zapach podoba może to stanowić duży plus), że ten zapach utrzymuje się jeszcze długo po myciu, następnego dnia. Niestety przemówiło to na niekorzyść w takim stopniu, że mimo cudownego efektu, nie chcę używać dłużej tego produktu.

Jeśli ktoś lubi zapach kokosa, to najlepsza maska jaką znam. Serdecznie polecam.

Maska loreal

Maska przepięknie pachnie kokosem. Zapach utrzymuje się na włosach przez długi czas. Włosy są po niej bardzo miękkie i fajnie się rozczesują. Przystępna cena, zawsze chętnie do niej wracam.

Dobrze odżywia włosy

Ta maska z L'Oreal przede wszystkim świetnie pachnie i bardzo przyjemnie się ją stosuje. Jest bardzo wydajna - miałam ją naprawdę długi czas. Do użycia wystarcza niewielka ilość produktu. Włosy po zastosowaniu odżywki są miękkie i łatwiej się rozczesują.

Moim zdaniem jedyną wadą tego produktu jest to że ma niepraktyczne odpakowanie. Odkręcanie słoiczka z odżywką zajmuje więcej czasu niż korzystanie z butelek. Słoiczek zajmuje też więcej miejsca na półeczce pod prysznicem. Mimo że zapach na początku mnie zachwycał to mam już tą odżywkę tak długo że mnie nieco zmęczył, a uwielbiam zapach kokosa.

Myślę że warto ją wypróbować

Utrzymujący się zapach kokosa

Maska odczuwalnie wygładza włosy. Radzi sobie nawet z bardzo się puszącymi. Obłędnie pachnie kokosem, a zapach utrzymuje się na włosach praktycznie cały dzień. Trochę słabo nawilża, ale ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów.

Jest ok

Może i maseczka nawilża włosy spełnia swoje oczekiwania ale też zapach jest bardzo mocny i słodki . Na ogół lubię zapach kokosu ale ta maska jest wyjątkowo intensywna...

super

Maska odżywcza z olejkiem kokosowym jest mega wydajna, pięknie pachnie , odżywia super włosy, jest w miarę tania cenowo, włosy są odżywione, nawilżone, warto wypróbowac

Kokos nie zadziałał

Nasłuchałam się i naczytałam o tej masce, zwykle opinie były mega pozytywne i ociekały wręcz superlatywami. Oczywiście, że postanowiłam wypróbować maskę.

Maska pachnie intensywnie kokosem, woń utrzymuje się długo na włosach, czuć ją w łazience i całym pokoju. Konsystencja gęsta, kolor kremowy, kojarzy się z kokosem. Łatwo nakłada się na włosy.

Efekty niestety nie powalają na kolana, mam wrażenie, że maska powoduje u mnie puszenie się włosów i wysusza je trochę, co jest ciekawe, ponieważ moje włosy generalnie praktycznie nigdy się nie puszą i są średniporowate w kierunku niskiej porowatości, a przecież takim kokos zazwyczaj bardzo dobrze służy. Jak widać, to nie jest po prostu mój typ, chociaż dużego spustoszenia maska na włosach nie pozostawia, od czasu do czasu mogę jej użyć, ale na pewno niezbyt często, konieczne jest intensywne zabezpieczenie końcówek serum po jej zastosowaniu.

Kokosowo waniliowe pyszności dla odżywienia włosów.

Kosmetyki pielęgnacyjne do włosów Elseve od Loreal najczęściej goszczą w mojej łazience. Mimo że korzystam i próbuje produktów wielu innych firm to zawsze chętnie wracam do Elseve bo świetnie spisują się na moich włosach.

Opakowanie to duży biały plastikowy słój o pojemności 300ml, z złotą zakrętką. Przejrzysta szata graficzna w odcieniach złota i brązu z wszelkimi niezbędnymi informacjami na temat składu, stosowania i działania maseczki. Słoik jest poręczny i wygodny w stosowaniu, umożliwia wybranie zawartości do ostatniej ociupinki.

Maska ma gęsta maślaną konsystencje w kolorze złamanej bieli, Super rozprowadza i trzyma się na włosach.
Cudny zapach pomieszanie świeżości kokosu z słodka nutą waniliową. Bardzo przyjemny , szkoda że na włosach nie utrzymuje się zbyt długo.
W składzie oprócz olejku kokosowego znalazła się wanilia, drzewo sandałowe i cedrowe, bursztyn i żywica benzoesowa.

Maskę można stosować na wiele sposobów :
-przed zastosowaniem szamponu-chroni przed działaniem wysuszającym
-podczas mycia włosów-zamiast szamponu
-maska do włosów:
-maska stosowana na noc:
-jako pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania.
Wypróbowałam wszystkie kombinacje ale tylko niektóre przypadły mi do gustu a raczej moim włosom. Stosowanie maski przed myciem włosów mi odpowiada zazwyczaj nakładałam ją około godziny wcześniej, nieraz mieszałam z olejkami. W tym przypadku włosy już w trakcie mycia były mięciutkie, po użyciu szamponu nie stosowałam już.żadnej odzywki.Na noc stosowałam maskę z dodatkiem olejków, rano myłam włosy efekt był. super.
Najbardziej do gustu przypadła mi tradycyjna metoda czyli stosowanie maski po umyciu włosów na 5 minut jak zaleca producent, lub na dłuższy czas pod termoczepek.
Maskę stosowałam razem z szamponem z tej samej serii. Początkowo trochę obawiałam się że tak treściwa konsystencja z zawartością dużej ilości olejku kokosowego obciąży moje cienkie i delikatne włosy, ale już od pierwszego użycia zostałam miło zaskoczona. Włosy wyglądają świetnie. Są mięciutkie, pięknie pachną kokosem i bezproblemowo się rozczesują. Są sypkie, lekkie i pełne objętości. Puszyste, odbite u nasady , zdyscyplinowane, nie elektryzują się i nie puszą. Łatwo si układają i stylizują oraz długo zachowują świeżość. Po kilku zastosowaniach zaczynają wyglądać zdrowo, są nawilżone, zregenerowane i pięknie błyszczące.

Co do stosowania bez spłukiwania to tutaj trzeba uważać z aplikowana ilością , łatwo przesadzić i wówczas włosy są posklejane w strąki i tłustawe. Minimalna ilość nałożona na końcówki włosów, ładnie je scala , ujarzmia i zapobiega puszeniu.
Najmniej odpowiada mi stosowanie maski zamiast szamponu , choć często korzystam z tego sposobu przy innych odzywkach. Tutaj jednak duża zawartość olejku sprawia że włosy wyglądają na niedomyte i nieświeże. U mnie ten sposób nie ma zastosowania.

Świetna maska którą można stosować na wiele sposobów , cudownie pachnie, jest komfortowa w stosowaniu i w widoczny sposób poprawia kondycje włosów. U mnie zagości na stałe.

Dwa z trzech

Produkt ten jest dla mnie super w dwóch na trzy sposobach użycia.
Jako maska - świetny zapach, poważnie,włosy pachniały tym słodkim kokosowym budyniem jakieś 2 dni, aż do następnego mycia. Poza tym świetnie się rozczesują i są baaaardzo miękkie
Jako odżywka - dokładnie tak samo jak wyżej, no może zapach utrzymywał się krócej
Jako odżywka bez spłukiwania - porażka, niewielka ilość a włosy obciążone jakbym posmarowała je prawdziwym olejem, tego sposobu użycia nie polcam,no chyba ze włosy są w tragicznym stanie. (moje jedynie lekko suche na końcach)

Uważam, że tak wielofunkcyjny produkt to wspaniałe rozwiązanie, gdy mamy więcej czasu możemy trzymać na włosach dłuzej,jak mniej to krócej a efekty będą za każdym razem.

Porywa kokosem !

Według producenta produkt można używać na trzy sposoby. Ja najczęściej używałam jej jako maski pozostawiając na mokrych włosach na 5 minut. Po wysuszeniu włosy są lekkie, delikatne, miękkie, lśniące. Producent obiecuję dostarczenie zmysłowego zapachu kokosu. Zgadzam się w 100 % z jego słowami. Włosy po użyciu maski mają niesamowity kokosowy zapach, który utrzymuję się przez kilka dniu po zastosowaniu maski. Dodatkowo włosy po użyciu maski świetnie się rozczesywały. Konsystencja jest gęsta, zbita, posiadaczki długich włosów mogą szybko ją zużyć, ale pomimo tego małego minusu zakupię produkt ponownie, bo świetnie działa na moje włosy.

UWIELBIAM!

Jestem ogromną fanką większości masek i odżywek L'oreal. Włosy po użyciu tej maski są mięciutkie, wygładzone i odżywione. Używam jej po myciu nakładając na ok. 10 minut. Zapach długo utrzymuje się na włosach. Na pewno kupię ponownie

Ten zapach...

Przepiękny, nienachalny, ale intensywny i baardzo trwały zapach kokosu na włosach, utrzymujący się do następnego mycia. Taki, że aż chciałoby się ten produkt zjeść ;) Konsystencja bardzo przystępna, gęsta, niespływająca. Co do działania to z bólem serca piszę, że u mnie nie sprawdza się jakoś wybitnie, pewnie moje włosy nie przepadają za olejem kokosowym( średniopory z tendencja do wysoko, falowane, dość suche), toteż nie stosuję zbyt często, bo są po niej dość suche i sztywne, natomiast pachną obłędnie, no ale nie o to mi chodzi. Dam jej szansę do końca tego opakowania i jeśli włosy jej nie polubią, to nie wrócę.