L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • PARFUM / FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • CETYL ESTERS • CI 19140 / YELLOW 5 • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LINALOOL• BENZYL BENZOATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CARAMEL • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL.

Mój typ maski

Maseczka do włosów wygładza włosy, są lekkie, lejące- pod warunkiem, że nałożymy ją od ucha w dół. Położona na całą długość może je obciążyć.

Konsystencja: kremowa, gęsta, treściwa, wystarczy niewielka ilość, nie spływa z włosów.

Działanie: nakładam ją w połączeniu z turbanem z froty i trzymam jakieś pięć minut. Po tym czasie spłukuję ją. Nie plącze włosów a nawet pomaga w ich rozdzieleniu. Dodatkowo polecam to robić gdy maska jest jeszcze na włosach.
Po osuszeniu fryzura była lekka, puszysta, nie elektryzowała się. Warto jednak wypracować odpowiednią dla siebie ilość produktu, ponieważ łatwo obciążyć sobie nią włosy, ale to częste jeśli o olejkach mowa.

Zapach: podobny do masek Elseve, czyli trochę przypomina perfumy, nie jest zbyt słodki, niestety jest ulotny.

Opakowanie: solidny słój, tak samo jak reszta masek Elseve.

Rewelacja

Uwielbiam produkty do włosów, a w szczególności maski do włosów od L`Oreal Paris, Elseve. Zawsze się u mnie sprawdzają. Ta również jest genialna.
Plusem jest opakowanie w stylu słoiczka - pozwala to na wygodne wydobycie ilości produktu i na bezproblemowe dokończenie maski, nic się nie zmarnuje.
Używam jej od dwóch miesięcy.

UWIELBIAM!

Jestem ogromną fanką większości masek i odżywek L'oreal. Włosy po użyciu tej maski są mięciutkie, wygładzone i odżywione. Używam jej po myciu nakładając na ok. 10 minut. Zapach długo utrzymuje się na włosach. Na pewno kupię ponownie

Poprawia stan włosów

Maska jest cudowna. Zdecydowanie poprawia stan włosów. Kosmyki są zdrowsze, ładniejsze, bardziej lśniące i lepiej się układają. Zapobiega puszeniu się włosów. Jestem bardzo zadowolona.

Idealna

Maska odżywcza z olejkiem kokosowym jest jedna z najlepszych, włosy są nawilżone, nie są przesuszone, jest wydajna, ma moc olejków które nawilżają, nie puszą się, zapach ma cudowny, jest gęsta totalny sztos

sztos

Zainteresowałam się tą maską przez olej kokosowy w jej składzie, który jest moim ulubieńcem w pielęgnacji włosów.
Maska daje dobry efekt, który jest już widoczny po pierwszym użyciu. Ma świetną konsystencję, w porównaniu do innych jest mega gęsta, co ułatwia jej aplikację.

Najlepsza maska!

Z ta maska nigdy się nie rozstane <3 maska dla mnie robi ogromną robotę <3 piękny silny, ale nie denerwujący zapach, od razu czuć po nałożeniu maski, że włosy robią się mięciutkie i miłe w dotyku, tak samo jest po wysuszeniu. Włosy latwo się rozczesuje i super modelują. Przy wysuszeniu i modelowaniu, efekt utrzymuje się do kolejnego mycia, jak wyprostuje są proste cały czas, i najważniejsza grzywka, jak ja podkrece na grubej okrągłej szczotce to również się trzyma do kolejnego mycia co dla mnie to wielkie wow, bo maskę używam na całe włosy nie tylko na końcówki! Dlatego polecę każdej osobie :)

Prawdziwa magia

Mam suche, farbowane, bardzo długie włosy, które oczywiście strasznie się rozczesują. Bez odpowiedniej ilości odżywki i maski do włosów mam ogromny problem . Produktów Loreal jest świetny. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Włosy stają się gładsze, przyjemne w dotyku.

Zachwyt

Faktycznie świetna. Mam włosy suche, delikatne, przetłuszczające się, lubiące klapnąć. Ten produkt nadaje im sypkości, nie przetłuszcza, nawet na drugi dzień są ładne. Bardzo polecam.

ok

Lubię ten produkt zwłaszcza za uniwersalność możliwości jego zastosowania. Zazwyczaj stosuję go jako maskę bądź odżywke. Silnie regeneruje oraz nawilża moje suche i cienki włosy. Produkt ma przepiękny wręcz czarujący zapach. Jest również wydajny i na promocjach można go dostać w całkiem niezłej cenie.

Fajny!!!

Fajny produkt lecz szału nie robi. Jesli chodzi o wszechstronność zastosowania to w moim przypadku nadał sie tylko jak produkt do spłukania. Jak stosował tą maske bez spłukiwania to strasznie wysuszała końcówki.

Jako maskę lub odżywkę do spłukania mogę z czystym sercem polecić.

Świetna!

Bardzo dobry produkt! Wiele zastosowań; jako maska, jako odżywka, na końcówki, a nawet na suche włosy w niewielkiej ilości. Przetestowałam wszystkie sposoby użycia i we wszystkich się sprawdził. Pięknie pachnie, nie obciąża, jest bardzo wydajny. Wad brak. Dla mnie ideał.