L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Bardzo dobra maska na każdą kieszeń

Rzeczywiście jedna z lepszych masek do włosów powszechnie dostępnych.
Ma bardzo przyjemny kokosowy zapach z nutą wanilii. Bardzo dobrze sie rozprowadza-od razu wnika we włosy, niezależnie czy jest stosowana po umyciu włosów, czy na suche włosy. Sama mam włosy podatne, z tendencją do puszenia - cechy włosów wysokoporowatych i do tej pory żadna z popularnych mask nie zrobiła tego, co obiecuje producent. Ta -owszem. Włosy stają sie dużo gładsze, przez co lśniące, nie daje efektu tłustych włosów. Stosowałam ją również w ciągu dnia, by ujarzmić puszące kosmyki- również bardzo dobrze sie rozprowadza, od razu wygładza puszące sie włosy, ale -znowu , nie wyglądają jak tłuste.
Więcej, zamiast pianki do układania włosów zaczęłam używać właśnie tego kosmetyku wgniatając maske to włosów- fajnie podtrzymuje skręt i są to ujarzmione fale, czy loki. Bardzo łatwo się zmywa. To moje trzecie opakowanie. Próbowałam naprawde wielu masek, skończyło sie na Kerastase, a ta maska rzeczywiście działa skutecznie.
Nie wiem, czy osobom z cinkimi, gładkimi włosami będzie dobrym rozwiązaniem. Typowy, skuteczny kosmetyk do włosów odwodnionych , niwelująca puszenie sie, nawilżająca.

Dobra drogeryjna maska

Niby to nie jest jej podstawowe działanie ale uwielbiam tą maskę za jej piękny kokosowy trochę waniliowy zapach.
Używa się jej cudnie, włosy pachną przesmacznie i zapach nie znika od razu po spłukaniu.
Poza tym, maska robi to co ma robić - fajnie wygładza, dociąża włosy, nie wzmaga puszenia na drugi dzień. Rozczesywanie jest znacznie łatwiejsze, mniej szarpania się. Ma dobrą konsystencję, odpowiednio gęstą ale też kremową, łatwo się ją nakłada i rozsmarowuje przy niewielkiej porcji.

Mimo długiego czasu wracam do niej

Maseczkę kupiłam już kilka razy i zawsze do niej wracam z ogromnym sentymentem. Bardzo dobrze nawilża włosy i łatwo się po niej rozczesuje. Najbardziej w tej maseczce podoba mi się jej zapach jest delikatny mleczny słodki i zostaje on na włosach jakiś czas. Używanie jej to istna przyjemność

Wracam do niej

Cudownie pachnie!

Maskę kupiłam w Rossmanie.Jest w ładnym opakowaniu.Ma cudowny kokosowy zapach , używanie jej to istna przyjemność.Działanie też ma świetne,wygładza włosy , są lśniące,a dodatkowo pięknie pachną.Polecam choćby dla samego zapachu :)

jestem na TAK :) spełnia moje oczekiwania :)

Mam włosy blond naturalny , dodatkowo lekko rozjaśniane, do łopatek, wysokoporowate. Kupiłam odżywkę z ciekawości, bo lubię olejek Moc Olejków :). Zapach maski jest bardzo przyjemny, nie chemiczny.
Maskę stosuję co 2-3 mycie na zmianę z innymi odżywkami/maskami. Nakładam ją na 10-30 minut, po spłukaniu i wysuszeniu włosy są ładnie nawilżone, miękkie, dobrze się układają.

Bardzo dobra maska

Zapach maski jest rewelacyjny słodko kokosowy utrzymuję się na włosach długo z kająmasowiewem wiatru go czuję cudo możemy ją używać na wiele sposobów wedle uznania ja preferuję po umyciu na ok 15 minut jest gęstej konsystencji dobrze się trzyma na włosach świetnie się ją zmywa juz podczas mycia czuć gładkość włosa nie placze ich ułatwia rozczesywanie są miekie sypkie dobrze się układają po dłuższym stosowaniu włosy były w lepszej kondycji bardziej blyszczaly maska jest w eleganckim pojemniku z kolorami bieli i złota kocham ją

Słodkie nawilżenie

Maska znajduje się w zgrabnym pojemniku, ma gęstą konsystencje i nieziemsko pachnie - kocham zapach kokosa.
Kupiłam ją jakiś czas temu zachęcona pozytywnymi opiniami i myślę, że zostanie ze mną na długi, długi okres. Nawilża i wygładza włosy, fajnie się ją nakłada (jest gęsta przez co nie spływa), nawilża i nadaje zdrowy wygląd.

Lubię :)

Nie, skład nie należy do najlepszych, ale wychodzę z założenia, że jeśli coś dobrze działa na moje włosy to nie zamierzam się czepiać :) Trochę się bałam tego olejku kokosowego, że będzie mi puszył włosy, ale na szczęście nic takiego się nie dzieje. Uwielbiam gęstość tej maski- jest baaaaardzo treściwa, nie rozlewa się w palcach i dzięki temu jest nieźle wydajna. Używam jej gdy mam czas posiedzieć sobie z maską trochę dłużej i za każdym razem daje super efekty- włosy są gładziutkie, miękkie, sprężyste i błyszczące. Zapach jest przyjemny, nie męczy a cena (szczególnie na promocjach) przyjazna dla portfela :)

Hicior

Pięknie pachnąca, gęsta i świetnie spełniające obietnice producenta maska, która ma naprawde wiele zastosowań. Świetnie spisuje się jako bs, jako maska lub odżywka po szamponie, wczesana działa cuda i zapach umila jej używanie, odrobinka wtarta w końcówki pozostawia włosy dociążone i nawilżone!

Rewelacyjna!

Maska do włosów jest rewelacyjna, jak każdy produkt od L`Oreal Paris. Kupiłam ją ponieważ zawiera olejek kokosowy, który uwielbiam w kosmetykach. Maska wspaniale nawilża pasma. Włosy sa lśniące i łatwo się rozczesują, wyglądają na zdrowsze i nie puszą się.

Bardzo przyjemna

Produkt spełnia oczekiwania, sprawia że włosy są bardzo miękkie i łatwo się rozczesują. Nie jest to najlepsza maska na świecie, ale przynajmniej działa i robi to co obiecywał producent. Bardzo przyjemny zapach.