L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • PARFUM / FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • CETYL ESTERS • CI 19140 / YELLOW 5 • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LINALOOL• BENZYL BENZOATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CARAMEL • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL.

Bardzo dobra maska

Zapach maski jest rewelacyjny słodko kokosowy utrzymuję się na włosach długo z kająmasowiewem wiatru go czuję cudo możemy ją używać na wiele sposobów wedle uznania ja preferuję po umyciu na ok 15 minut jest gęstej konsystencji dobrze się trzyma na włosach świetnie się ją zmywa juz podczas mycia czuć gładkość włosa nie placze ich ułatwia rozczesywanie są miekie sypkie dobrze się układają po dłuższym stosowaniu włosy były w lepszej kondycji bardziej blyszczaly maska jest w eleganckim pojemniku z kolorami bieli i złota kocham ją

Słodkie nawilżenie

Maska znajduje się w zgrabnym pojemniku, ma gęstą konsystencje i nieziemsko pachnie - kocham zapach kokosa.
Kupiłam ją jakiś czas temu zachęcona pozytywnymi opiniami i myślę, że zostanie ze mną na długi, długi okres. Nawilża i wygładza włosy, fajnie się ją nakłada (jest gęsta przez co nie spływa), nawilża i nadaje zdrowy wygląd.

Lubię :)

Nie, skład nie należy do najlepszych, ale wychodzę z założenia, że jeśli coś dobrze działa na moje włosy to nie zamierzam się czepiać :) Trochę się bałam tego olejku kokosowego, że będzie mi puszył włosy, ale na szczęście nic takiego się nie dzieje. Uwielbiam gęstość tej maski- jest baaaaardzo treściwa, nie rozlewa się w palcach i dzięki temu jest nieźle wydajna. Używam jej gdy mam czas posiedzieć sobie z maską trochę dłużej i za każdym razem daje super efekty- włosy są gładziutkie, miękkie, sprężyste i błyszczące. Zapach jest przyjemny, nie męczy a cena (szczególnie na promocjach) przyjazna dla portfela :)

Hicior

Pięknie pachnąca, gęsta i świetnie spełniające obietnice producenta maska, która ma naprawde wiele zastosowań. Świetnie spisuje się jako bs, jako maska lub odżywka po szamponie, wczesana działa cuda i zapach umila jej używanie, odrobinka wtarta w końcówki pozostawia włosy dociążone i nawilżone!

Rewelacyjna!

Maska do włosów jest rewelacyjna, jak każdy produkt od L`Oreal Paris. Kupiłam ją ponieważ zawiera olejek kokosowy, który uwielbiam w kosmetykach. Maska wspaniale nawilża pasma. Włosy sa lśniące i łatwo się rozczesują, wyglądają na zdrowsze i nie puszą się.

Bardzo przyjemna

Produkt spełnia oczekiwania, sprawia że włosy są bardzo miękkie i łatwo się rozczesują. Nie jest to najlepsza maska na świecie, ale przynajmniej działa i robi to co obiecywał producent. Bardzo przyjemny zapach.

Bardzo fajna odzywka

Mam długie włosy blond które rozjaśniam i są przez to bardzo zniszczone. Ta odżywka naprawdę poprawiła kondycję moich włosów, nie płaczą się tak, po zastosowaniu łatwo się rozczesuje i po umyciu nie muszę już z nimi tak walczyć. Konsystencja odżywki jest naprawdę bogata, zapach bardzo przyjemny. Odżywka jest wydajna. Kupię ja ponownie

Pachnąca i skuteczna❤

Bardzo dobra maska, bardzo wydajna. Posiada słodki urzekający zapach kokosów z wanilią, który pozostaje na włosach.
Maska ma gęstą maślaną konsystencję, którą przyjemnie się aplikuje na całą długość włosów. Zaletą jest, że można ją stosować na kilka sposobów.
Maska doskonale nawilża i odżywia włosy.
Włosy stają się zdyscyplinowane i wygładzone. Maska ułatwia stylizację fryzury. Włosy są miękkie, lekkie i nie obciążone.
Duża pojemność, wygodna aplikacja ze słoika.

Maska z olejkiem kokosowym która super nawilża włosy i wygładza

Kokos w rożnej postaci jest nieodłącznym elementem mojej pielęgnacji ciała i włosów. Kosmetyki do włosów Elseve używam dobrych kilka lat i zawsze do nich wracam bo fajnie nawilżają i wygładzają moje włosy.
Maska kokosowa zamknięta jest w plastikowym słoju o pięknym złoto- białym designu.
Konsystencja maski gęsta jak budyń o pięknym kokosowym zapachu. Super rozprowadza się na włosach. Niewielka ilość wystarczy by pokryć całe włosy.
Maskę można stosować na trzy sposoby , ja osobiście stosuje ja pod czepek dwa razy w tygodniu i zostawiam ja na godzinę. A w inne dni zostawiam na 5 minut i spłukuje.
Maska pięknie wygładza włosy, nawilza je, ułatwia ich rozczesywanie. Moje włosy wysokoporowate są zdyscyplinowane , nie puszą się i ładnie lśnią. I oczywiście niesamowicie pachną kokosem. Maska w ogóle nie obciąża włosów. Włosy są świeże i z każdym użytkowaniem stają są mocniejsze, odżywione i wygładzone . Uwielbiam ten efekt pięknych włosów jaki daje ta maska.

działa

Maskę stosuję wraz z szamponem i odżywką. Jest linia idealna do włosów bardzo zniszczonych i przesuszonych. Moje włosy po kilku zastosowaniach były wyraźnie odżywione. Maskę stosuję co kilka myć, ponieważ nie wymaga regularnego stosowania, po każdym myciu. Włosy dzięki tym kosmetykom pięknie pachną. Produkt łatwo rozprowadza się na włosach. Są bardzo wydajne i w dobrej cenie.

Bardzo fajna maska

Jak już zużyłam cały słoiczek to mogę się w końcu wypowiedzieć :)
Maska o w miarę gęstej, niesilikonowej konsystencji. Nie spływa z włosów po nałożeniu. Zapach ma dosyć intensywny, pozostaje na cały dzień po myciu włosów, mi to osobiście nie przeszkadza a nawet podobał mi się ten zapach kokosa i wanilii, ale wiadomo ze niektórzy nie lubią.
Zacznę od tego, że moje włosy są cienkie i mam ich stosunkowo mało, ale często się puszą. Maskę nakładałam po umyciu włosów, zostawiałam na kilka minut i spłukiwałam. Na początku troszkę przeciążała mi włosy, ale po 2-3 myciach wypracowałam sobie idealną ilość, którą muszę nałożyć i było okej. Teraz może trochę o działaniu, bo jest to chyba najważniejsze. Moje włosy po zastosowaniu tej maski nabrały lekko objętości, ale nie puszyły się tak, były lekko wygładzone. Zauważyłam również, ze maska wpłynęła na stan końcówek. Włosów nie obcinałam już od dłuższego czasu i po takim czasie od obcięcia powinnam wyglądać jak słomiany parasol z rozdwojonymi końcówkami. Jednak tak się nie dzieje i tylko pojedyncze pasma są rozdwojone a reszta jest w super stanie. Maskę polecam, szczególnie że cena jest naprawdę niska (ja ją dorwałam na promocji bodajże w rossmannie, wiec zapłaciłam naprawdę grosze). Jeśli chodzi o wydajność to taka przeciętna, ale raczej w kierunku na plus- zależy to oczywiście o długości naszych włosów. Ogólnie polecanko, bardzo przyzwoita maska :)

Kokos

Wszystko co kokosowe na 1 miejscu pięknie pachnie i tak samo jest z tą odżywka / maska .
Ja osobiście nakładam ja 2 x w tygodniu na całą długość włosów i zostawiła na noc pod specjalnym czepkiem. Rano myje włosy ,znów nakładam ta maskę na około 5 min i spłukuje . Maska super się spłukuje,nawilża włosy ,dodaje im blasku. Włosy po niej są jak po wyjściu od fryzjera . Są gładkie,pachnące,czyste i sypkie . Dla mnie bomba . I muszę też powiedzieć że jesteś mega wydajna. Więc super !!

2087