L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • PARFUM / FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • CETYL ESTERS • CI 19140 / YELLOW 5 • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LINALOOL• BENZYL BENZOATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CARAMEL • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL.

Dobry dla długich włosów

Z maską zaprzyjaźniłam sie od razu. Jak mój nick sugeruje, wszystko co kokosowe musi zostać przetestowane osobiście.
Maska super nawilża - nie jest to jakieś długotrwałe nawilżenie, ale na wielkie wyjście i szybką poprawę kondycji włosów- jak najbardziej !
Zapach jest przecudny.
Włosy po zastosowaniu są miękkie, gładkie i co dla mnie najważniejsze dobrze się rozczesują.

Piękny zapach

Maska jedna z lepszych jakie miałam . Włosy są gładkie i lśniące ,nawet nakładana na suche włosy nie przetłuszczają się . Zapach na włosach utrzymuje się do następnego mycia . Szapon z tej seri również polecam .

Nie dla moich włosów

Maskę kupiłam, zachęcona pozytywnymi wynikami na tym portalu. Niestety na moich włosach się nie sprawdziła. Stosowałam jej po umyciu szamponem włosów, co drugie mycie.

Fajne uzupełnienie!

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej masce i oczywiście, jak na włosomaniaczkę przystało, postanowiłam sama ją przetestować. Byłam bardzo podekscytowana, obietnice producenta wydawały się być bardzo kuszące. Już po otwarciu opakowania, zostałam oczarowana przepięknym, intensywnym kokosowym zapachem, który o dziwo bardzo długo utrzymuje się na włosach.
Maska jest bardzo szybka - potrzebujemy zaledwie ok. 5 minut, ale również można ją stosować jako zwykłą odżywkę podczas codziennego rytuału mycia włosów.
Moje zniszczone rozjaśnianiem suche i łamliwe włosy są po niej naprawdę odżywione, nawilżone i wizualnie wyglądają znacznie lepiej, końcówki są zabezpieczone - nie kruszą się. Zaobserwowałam jednak, że po pewnym czasie od użycia włosy w dziwny sposób się "kluskują" - nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia. Na szczęście wystarczy je rozczesać i znów wyglądają pięknie i świeżo.
U mnie lepszy efekt daje jako odżywka - efekt jest lepszy a włosy nie ulegają wyżej opisanemu " skluskowania"
Mimo wszystko serdecznie polecam! :)

S.O.S. na suche włosy!

Maska jest moim hitem, jeśli chodzi o odżywienie moich włosów od zewnątrz! Konsystencja maski jest gładka, kremowa. Można ją stosować na wiele sposobów, ja wybrałam sposób na maskę przed myciem włosów. Po wymaganym czasie moje włosy są odżywione, pięknie pachną kokosem. Trzeba jednak dobrze spłukać maskę, gdyż może obciążyć włosy.
Opakowanie maski ma piękny design, który zwraca uwagę na zakupach. Poza tym myślę, że maska jak dla mnie ma bardzo kuszącą cenę.

Fajna

Maska ma bardzo gęstą konsystencję. Daje efekt głębokiego nawilżenia, zdecydowanie warto po nią sięgnąć. Włosy są lśniące, miękkie i tylko trochę obciążone

Nie zawiodłam się mimo wysokich oczekiwań :)

Przyznam, maskę zakupiłam na podstawie bardzo pozytywnych opinii na Wizażu. Zawsze wybieram sobie pożądaną kategorię i sortuję według rankingu. Produkt ten znalazł się w czołówce i wcale nie jestem zaskoczona. Jako że jest to nowość, postanowiłam czym prędzej ją wypróbować.

"L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków" otrzymujemy w dość sporych rozmiarów słoiku, bardzo zresztą poręcznym, który bez problemu otworzymy nawet pod prysznicem. Konsystencja jest w miarę gęsta, śliska, o bardzo dobrej przyczepności do włosa. Zapach z kolei bym określiła jako typowy dla tej firmy, z wyczuwalną nutą olejku kokosowego.

Produkt stosowałam zarówno po myciu na mokre włosy, jak i dodawałam do żółtka jaja i olejków przed myciem. Co do samego działania: efekty tej maski widoczne już są podczas nakładania. Wyraźnie zmiękcza, wygładza strukturę włosa, z pewnością ułatwia rozczesywanie. Dyscyplinuje, pojedyncze włoski ujarzmia i po długotrwałym stosowaniu nawilża i odżywia. Zapach jednak nie utrzymuje się na włosach po myciu długo.

Jedna z lepszych masek drogeryjnych, naprawdę polecam :)

Super!

Potrafi ujarzmić puszące się i gęste włosy. Ma bardzo ładny zapach, dobrze się spłukuje, a włosy po jej użyciu łatwo rozczesać. Konsystencja maski bardzo ok - gęsta. Bardzo fajnie nawilża moje suche włosy, odkąd ją stosuję mam wrażenie, że są bardziej odżywione. Opakowanie bardzo wydajne, wystarczyło mi na grubo ponad miesiąc używania, cena też rozsądna.

Maska

Bardzo fajna maska do włosów. Na początku myślałam, że ten zapach będzie nachalny, ale jest delikatny.
Plusem jest to, że można ją używać na mokre jak i na suche włosy.
Owszem jest troszkę za ciężka, szczególnie widać to przy spłukiwaniu.
Można ją zostawić ją nawet na całą noc.
Włosy się po niej dobrze rozczesują, są delikatne, gładkie i odżywione.

Nie zachwyciła mnie

Do zakupu zachęciła mnie duża ilość pozytywnych opinii, jednak maska ta wywołała u mnie wysuszenie i obciążenie włosów. Dodatkowo włosy wyglądały na nieświeże. Zdecydowanie nie nadaje się do częstego stosowania.
Jej plusem jest przyjemny kokosowy zapach jednak z własnego doświadczenia wiem, że olejek kokosowy nie spasuje każdemu. Zaletą maski jest rownież jej konsystencja, dobrze rozprowadza się po włosach.

Porządna pielęgnacja

Jedna z najlepszych masek jakie miałam w swojej kolekcji.
Maska jest bardzo gęsta, lecz przyjemnie się ją nakłada na włosy, gładko sunie po kosmykach, nie tworzy grudek. Jednak przez to, że jest dosyć gęsta trzeba poświęcić chwilę na jej dokładnie wypłukanie, aby później nie mieć obciążonych włosów.
Jest wydajna, używałam ją około 1,5 miesiąca.
Bardzo dobrze odżywia włosy, po jej użyciu są lekko dociążone, gładkie i widocznie odżywione, łatwo się rozczesują i są mięciutkie.
Używałam jej również jako odżywki na suche włosy- po takim zabiegu końcówki były wygładzone, nie puszyły, ładnie spływały na ramiona, wyglądały zdrowiej.
Dodatkowo ładnie pachnie.

Najlepsza

Świetna odżywka. Stosuję ją tylko po myciu na mokre włosy, zostawiam na jakiś czas. Włosy łatwo się rozczesują, są gładkie, nie puszą się. Jest gęsta, przez to wydajna.