Garnier, Fructis, Hair Food, Watermelon Revitalizing Mask (Rewitalizująca maska do włosów cienkich)

Rewitalizująca maska do włosów cienkich. Stworzona w 97%* ze składników pochodzenia naturalnego. Wegańska formuła.
Można jej używać na 3 sposoby:
1. Jako odżywkę - nanieś na mokre włosy, aby je nawilżyć i ułatwić ich rozczesywanie bez obciążania
2. Jako maskę - nanieś na mokre włosy, pozostaw na 3 minuty i dokładnie spłucz, aby intensywnie nawilżyć włosy
. Jako pielęgnację bez spłukiwania - nanieś niewielką ilość produktu na mokre lub suche włosy, aby je nawilżyć i zapewnić im miękkość na dłużej
*pozostałe 3% oferuje przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuł.

nawilżające
w słoiku
>250ml
Skóra głowy
normalna

Maska o pięknym zapachu.

Maskę zakupiłam w drogerii natura. Zachęciła mnie obietnica producenta oraz to że można jej używać na 3 sposoby:
1. Jako odżywkę - nanieść na mokre włosy, aby je nawilżyć i ułatwić ich rozczesywanie bez obciążania.
2. Jako maskę - nanieść na mokre włosy, pozostawić na 3 minuty i dokładnie spłukać aby intensywnie nawilżyć włosy
3. Jako pielęgnację bez spłukiwania - nanieść niewielką ilość produktu na mokre lub suche włosy, aby je nawilżyć i zapewnić im miękkość na dłużej.
Maskę używałam na każdy sposób, lecz najbardziej przypadł mi do gustu sposób 2. Więc używałam jako maskę. Pozostawiałam na włosach nieco dłużej niż 3minuty. Maska ma ładny zapach. Konsystencja dość gęsta, dzięki czemu produkt nie spływa z włosów. Łatwo się rozprowadza i spłukuje. Włosy po wyschnięciu są miękkie, łatwo się rozczesują. Po regularnym stosowaniu można zauważyć regenerację włosów. Włosy wyglądają zdrowiej, są zadbane. Zostawiam 5 gwiazdek. Napewno jeszcze kiedyś wybiorę te maskę.