Epona, Balsam do skóry wrażliwej i problemowej z mlekiem klaczy

Epona, Balsam do skóry wrażliwej i problemowej z mlekiem klaczy

Delikatny dermokosmetyk do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a w szczególności skóry wrażliwej i z problemami (atopowe zapalenie skóry, egzema, łuszczyca). Dzięki unikalnej formule bazującej na mleku klaczy pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych i nadwrażliwości skóry. Działa kojąco i łagodząco , jednocześnie wygładza i nawilża. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd i jest aksamitna w dotyku.

Substancje aktywne: ¼ mleka klaczy, olej ze słodkich migdałów, olej z awokado, skwalan roślinny, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, naturalna witamina E

Mieszane odczucia...

Po swietnym kremie tej firmy, sięgnęłam równiez po balsam. Niestety nie jest tak dobry... Stosowanie zaczęłam zimą. Wtedy zupełnie sie nie sprawdził, zupełnie nie nawilżał mojej skóry. Jednak moja skóra zimą jest przeraźliwie sucha, stwierdziłam więc, że przetestuję ten produkt równiez wiosną. Tym razem również nie spełnia swojej roli. Lekko natłuszcza, ale nie nawilża. Jest bardzo wodnisty. Nie pachnie tak przyjemnie jak krem (zapach jest dla mnie bardzo drażniący). Z przykroscią daję dwie gwiazdki, bo liczyłam na kolejne cudo.