Yope, Naturalna odżywka do włosów normalnych `Mleko owsiane`

Średnia ocena: 4.90/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.50/5

zobacz więcejzwiń

Naturalna odżywka do włosów normalnych – wzmacnia, nadaje miękkość i połysk, ułatwia rozczesywanie. Charakter zapachu: sielski, przyjemny, naturalny, ciepły, jak aromat świeżo skoszonego zboża.

śliczny, ale bez efektu :(

Do zakupu skusiło mnie piękne opakowanie i słodki, tulący zapach.

Dlatego bardzo żałuję, że działanie nie zachęca do dalszego używania. :(

Mam włosy cienkie, delikatne i nawet niewielka dawka odzywki - obciąża je i matowi. Nie wydają się odżywione ani wygładzone. Straszna szkoda!

Do tego konsystencja jest dość rzadka, co utrudnia aplikację.

Najlepsza z najlepszych

To cudo niedawno trafiało w moje ręce, och czemu tak późno. Jestem ogromną fanką tej marki. Ostatnio bardzo skupiam się na pielęgnacji włosów. Zwracam na skład. Ten jest dobry. Odzywka pachnie słodkim owsianym zapachem. Jest kremowa, łatwo się rozporowadza, a zaraz po nałożeniu zamienią się w aksamitną pianę, która otula cudownie włosy, tak, że spłukiwać. Włosy są miękkie, nawilżone, dobrze się rozczesują, a po wysuszeniu gładkie i lśniace. Opakowanie przyjemne i praktyczne, sam produkt bardzo wydajny.

Niestety nie

Mam cienkie włosy przy których ciężko osiągnąć mi jakąkolwiek objętość. Dlatego jestem wyczulona na produkty, które odbierają moim włosom, już i tak niewielkie, uniesienie u nasady.
Po zastosowaniu odżywki YOPE włosy nie wyglądają korzystnie: są oklapnięte i wyglądają nieświeżo (myję włosy codziennie rano).
Dlatego niestety daję tylko dwie gwiazdki, za zapach i skład.
No nie polubiliśmy się.

Jak ciastka z mlekiem

Pierwsza odżywka z yope jaką miałam. Dobrze się rozprowadza, pieni się, po spłukaniu tworzy na włosach efekt tafli a po wysuszeniu są one pełne objętości i niesamowicie miękkie.

Warta uwagi

Z serii mleko owsiane miałam jeszcze szampon, ale okazał się porażką. Za to ta odżywka została ze mną na dłużej.

Opakowanie to tubka otwierana na kliknięcie, bardzo wygodne rozwiązanie do używania pod prysznicem.

Odżywka ma konsystencję żelu o białawym zabarwieniu, o delikatnym mlecznym zapachu.
Wchłania się w włosy, nie obciążając ich.
Średnio sobie radzi z ułatwianiem rozczesywania, ale za to dodaje włosom blasku i sprężystości. Efekt zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu.

Używam tej odżywki na zmianę z innymi, bo jednak czasami włosy potrzebują czegoś więcej, mocniejszej regeneracji. Nie jest to więc kosmetyk numer jeden na moje liście.

Bardzo lubię <3

Moje włosy bardzo ją lubią. W połączeniu z szamponem z tej samej serii, lub z innym delikatnym. Zawsze fajnie nawilża i wygładza moje włosy. Ma miły, aczkolwiek delikatny, neutralny zapach.
Mam włosy długie (chwilami bardzo) i cienkie. Przy głowie są zdrowe i ładne, od połowy długości zaczyna się robić gorzej. Bez odżywki włosy są matowe, sianowate w dotyku i bardzo się elektryzują. Poz zastosowaniu tej odżywki tylko końcówki, które są zniszczone wyglądają kiepsko. Nie ma się co oszukiwać, zmaltretowanych końców nic już nie uratuje. Przynajmniej wiem ile ściąć. Jednak włosy wyglądają o niebo lepiej. Są gładkie i ogarnięte. Od głowy nie odstaje milion "baby hair", włosy się nie elektryzują, nie ma puchatego siana.
Widziałam kilka negatywnych opinii na temat konsystencji - faktycznie odżywka jest dość rzadka. Mi to w żaden sposób nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, dzięki temu łatwiej mi jest ją nałożyć i jest bardziej wydajna.
Jeśli nie trafię na jakiś mega hit, to myślę że będę do niej wracać.

Uwielbiam

Mam włosy średnioporowate, farbowane, falowane 2a-2b. Pokochałam się z ta odzywka od pierwszego użycia. Pięknie pachnie, wygładza włosy, podbija skręt. Niestety jest trochę mało wydajna, a przez co średnia cenowo, ale można trafić ja na licznych promocjach i wtedy biorę od razu 3..

Mam mieszane odczucia

Mam włosy wysokoporowate i zniszczone rozjaśnieniem. Typ skrętu 2a-2b. Odżywka jest PEH-owa z lekką przewagą protein. Nie wiem jak ją ocenić, bo potrafię z jej użyciem uzyskać piękny good hair day, ale też zdarza się, że włosy po niej wyglądają na obciążone, tłustawe (jak przeemolientowane). Podbija skręt włosów, za co dostaje ode mnie spory plus :)

dobry produkt na co dzień i jako urozmaicienie

Odżywka zamknięta jest w biało-żółtej tubce, z której z łatwością wyciśniemy produkt. Ciekawa grafika na opakowaniu z pewnością przyczyni się do przyjemnego sięgania po ten produkt. Po otworzeniu opakowania możemy od razu wyczuć zapach, który jest dość świeży ale jednocześnie ciężko go z czymś porównać. Przed zakupem warto po prostu powąchać produkt bo nie każdemu może odpowiadać taki zapach. Odżywka ma niezbyt gęstą, białą konsystencję, która w bardzo łatwy sposób rozprowadza się na włosach. Zapach utrzymuje się zarówno po nałożeniu odżywki jak i po jej zmyciu. Przechodząc do samego działania to bardzo lubię używać tę odżywkę na co dzień ponieważ jest dość lekka i nie obciąża ani nie skleja włosów. Włosy rzeczywiście są łatwiejsze do rozczesania a po wyschnięciu są miłe w dotyku, gładkie i wyglądają na odżywione. Nie jest to nie wiadomo jak mocne uczucie odżywienia ale w okresie zimowym jest to bardzo przyjemny ratunek dla naszych włosów do codziennej pielęgnacji. Stosuję zamiennie z innymi odżywkami ale przy długich włosach nie jest to najbardziej wydajny produkt i dość szybko będzie znikał z opakowania. Polecam "upolować" go na promocji, która dość często jest w Rossmanie.

Bardzo dobra do fal

Odżywka bardzo dobra dla włosów średnioporowatych. Dzięki niej moje włosy są dobrze nawilżone, a fale podkreślone. Polecam osobom, które potrzebują nawilżenia. Najlepiej nadaje się na pierwszą część mycia OMO. ????
Jedynie co mi średnio pasowało to zapach.

Bardzo dobra

Odżywka jako kosmetyk jest naprawdę fajna - ładnie pachnie, nie obciąża włosów, wygładza, włosy są po niej miłe i puszyste.
Niestety, objętość jest dosyć mała, nie jest też zbyt wydajna. Cena nie jest najniższa, a ponieważ moje włosy sa dość długie i potrzebuję dużo odżywki przy każdym myciu, nie wróciłam do niej po zużyciu pierwszego opakowania.

Ale się leje!

Naprawdę, bardzo się leje ta odżywka! Aż za bardzo niestety jak dla mnie. Na całe szczęście, konsystencja to nie wszystko. Na początku używania tej odżywki efekt był naprawdę wow, zaczęłam nawet ją oznaczać w swojej głowie jako odżywka "na specjalne wyjścia". W tym momencie używam jej jako normalną odżywkę P dla moich włosów, ale mam parę na zbyciu, więc używam ich naprzemiennie. Mam hennowane średniopory minus i naprawdę lubię się z proteinami roślinnymi, jeśli komuś również odpowiadają one najbardziej ze wszystkich protein to polecam jak najbardziej, będzie idealna. Zapach fajny, ale wydaje mi się mało wydajna przez tę konsystencję niestety.