Kallos, KJMN, Coconut, Hair Mask (Odżywczo-wzmacniająca maska do włosów z olejkiem kokosowym)

Pojemność 1 000 ml

Olej kokosowy ma doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze, co jest niezbędnym warunkiem zdrowego wzrostu włosów. Skutecznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia włosów, stabilizuje osłabione części włosów, w ten sposób zapobiegając zniszczeniu lub wypadaniu włosów. Bogata formuła maseczki do włosów sprawia, że włosy stają się gęste, miękkie, jasne i wyraźnie zdrowe.

Sprawdza się

Kolejny dobry produkt Kallosa (testuję Kallosy od około 2017 roku, razem z tą przetestowałam ich 7). Moje włosy bardzo lubią olej kokosowy (mam gładkie, proste włosy, coś pomiędzy niską a średnią porowatością), więc kokosowy Kallos wpisuje się w ich gusta.
Tak jak każda maska tej firmy - składy są podobne, jedynie różnią się pojedynczymi dodatkami, i jeśli trafimy na swój olej, albo swoje proteiny - zadowalający efekt gwarantowany.
Wymieniłam ze znajomą moją mleczną za jej kokosową i była to bardzo udana wymiana! Maska ładnie pachnie, nie obciąża włosów, są gładkie, miłe w dotyku. Czasem podkręcę ją olejem kokosowym i wtedy to już mam turbo gładkie włosy, taka trochę 'tafla' tylko niezbyt długa :) Idealna do wczesywania. Zapach niestety nie utrzymuje się na włosach. Moje włosy są obecnie w na tyle dobrym stanie, że mało co daje efekt wow (od pewnego czasu zależy mi na długości i zagęszczeniu, kondycja jest świetna), chyba że w produkcie jest jakiś nielubiany przez moje włosy składnik. Polecam fankom oleju kokosowego :)

Cudo

Maska pięknie działa na włosy, sprawia że są miękkie, delikatne, łatwo się je rozczesuje. Ponadto po umyciu i wysuszeniu na włosach zostaje piękny kokosowy zapach, który czuć cały dzień. Takiej delikatności na włosach i lekkości nie dała mi nigdy żadna odżywka, uwielbiam to uczucie po spłukaniu jej. Cena około 10 zł - warto spróbować! Opakowanie bardzo fajne, nic się nie marnuje. Produkt bardzo wydajny.

kokosowa

Po dłuższym czasie ponownie wróciłam do masek Kallosa, zwłaszcza, że pojawiło się kilka nowych, między innymi właśnie ta kokosowa.
Jedyną wadą jaką dostrzegam to stacjonarna dostępność niektórych masek, w tym właśnie tej obecnie recenzowanej czy z avokado czy z figą.

Zalety;
-ładny zapach, przypomina mi masło kokosowe do ciała z Ziaji
-wydajna
-zgodna z CG
-duża pojemność
-scala suche końcówki

Cudowna

Bardzo fajna maska/odżywka, przecudowny zapach który uwielbiam nad życie, dobrze nawilża i wygładza włosy, zapach utrzymuje się na włosach, włosy nie puszą się oraz nie plączą aż tak bardzo

Maska kokosowa

Może zaczne od tego ile ja się za nią zeszłam, zanim ją znalazłam...
Już w chwili kiedy ją zobaczyłam u jednej z dziewczyn na IG wiedziałam, że muszę ją mieć.
Maski Kallos używam już dobrych pare lat.
Najcześciej wracam do wersji Bananowej i Hair Pro-Tox.
Ich cena to ok 11 zł za 1000ml.
Nie oszczędzam tych masek a wręcz przeciwnie stosuje przy każdym myciu włosów jak odżywke.

Są mega wydajne a ta konkretnie pięknie pachnie, włosy dzięki niej wyglądają na zdrowsze, lekkie, bardziej odżywione i mniej wypadają.
Jeśli macie trudności z rozczesywaniem te maski są dla Was.

Siedzi i nic nie robi

To jest pierwsza maska kallosa, która nic nie robi. Dosłownie. Nakładam ją na włosy, czekam około 10 minut, zmywam i nie widzę efektów. Nie wygładza, nie nawilża, tylko siedzi sobie 10 minut na głowie. Dodatkowo zapach według mnie jest bardzo chemiczny, drażliwy.
W moim przypadku jest bardzo wydajna, bo jej nie używam, skoro już nic nie robi...
Nie polecam.
Nie kupię ponownie.

Kokosowy zawrót głowy!

Bardzo lubię maski Kallos. Używam je już od lat, bo są tanie, jest ich dużo, dobrze robią włosom i pięknie pachną :) Przerobiłam już kilka wersji, ale najczęściej wracam do mlecznej i bananowej. Jakiś czas temu natrafiłam na jej kokosowa wersję i bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka. Uwielbiam bowiem wszystko co ma w swej nazwie "kokos“. Produkt cudownie nim pachnie, a jego woń unosi się jeszcze długo w łazience po kąpieli... Jeśli zaś o właściwości kosmetyku chodzi to i tym razem się nie zawiodłam na maskach spod szyldu Kallos. Prócz tego, że pozostawia na włosach piękny zapach egzotycznego kokosa to ładnie je nawilża, delikatnie nablyszcza, odżywia oraz ułatwia ich rozczesywanie nie obciążając ich przy tym. Włosy są miękkie i puszyste. Nie podrażnia skóry głowy, ani jej nie uczula. Prócz maski mlecznej, która również zostawia obledny zapach w łazience (budyniu smietankowego) , ta jest kolejnym ulubieńcem marki.

Bardzo dobra maska, polecam

Mam długie włosy z tendencją do wypadania, jednak dalej są gęste. To pierwsza maska jaką wypróbowałam do nich, ponieważ przez odżywki do włosów byłam po prostu uprzedzona (powodowały łupież). Jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Już zamówiłam inną maskę, tej samej marki, do wypróbowania.

Nawilżający kokosek

O odżywce Kallos KJMN dowiedziałam się na studiach, przy okazji rozmowy koleżanek i wielkiej promocji w drogerii Hebe. I choć od tamtego zdarzenia upłynęło już trochę czasu i kilkanaście zużytych opakowań innych odżywek, bardzo miło wspominam swoją przygodę z maseczką algową od Kallos. I choć byłam i jestem zadowolona z tamtego produktu, zdecydowałam się zaprzyjaźnić tym razem z wersją Coconut.
Olejek kokosowyn zawarty w maseczce ma za zadanie odżywić i nawilżyć włosy, skutecznie zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia lub zniszczenia i wzmocnić osłabione części włosa. Czuprynka po zastosowaniu maski staje się puszysta, miękka, lśniąca i porządnie odżywiona.
Maska, poza obłędnie kokosowym zapachem, ma dość gęstą konsystencję, dlatego też wystarczy niewielka ilość, aby zadbać o włosy.
Duże, bo aż 1000 ml opakowanie, z powodzeniem starcza na naprawdę dłuuugo.
Wielki plus również za proste opakowanie w formie słoja, którego nie trzeba gnieść, ściskać, miętosić i międlić, aby wydostać porcje produktu. Odkręcamy zakrętkę i wszystko jest przejrzyście dostępne dla każdej wielkości rąsi.
Jestem bardzo na tak.