Physicians Formula, The Healthy Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Physicians Formula, The Healthy Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Długotrwały, dający możliwość budowania krycia i oddychający podkład zapewniający lekkie lub średnie krycie o naturalnym, satynowym wykończeniu. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Formuła wzbogacona w wyjątkowy kompleks rozjaśniający i kwas hialuronowy, które nawilżają, rozjaśniają i poprawiają wygląd skóry. Dodatkowy zastrzyk witaminy A, C i E zapewnia zdrowy wygląd skóry. Kompleks rozjaśniający (chiński ekstrakt Wu-Zhu-Yu), kwas hialuronowy (sole sodowe), witamina A, C & E przeciwutleniacz, ochrona SPF 20

Skład jest w trakcie moderacji.

• Składniki aktywne: Octinoxate 3% Nieaktywne składniki: woda / Eau, cyklopentasiloksan, PEG-10 dimetikon, izododekan, glikol butylenowy, akrylany / polimetylosiloksymetakrylan Kopolimer, propanodiol, cykloheksasiloksan, Cetyl PEG / PPG-10/1 dimetikon, izopecylenopentanolan, polimetylosiloseskwioksan, helianthus Olej z nasion Annuus (słonecznik), distektonimonium, siarczan magnezu, olej rinengo (mongongo), fenoksyetanol, disodowy glutaminian stearoilu, glikol polietylenowy, etylenobromian, dimetikon / bis-izobutyl PPG-20 Crosspolymer, krzemionka, sorbitan Sesquioleate, Evodia Rutaecarpa (Wu-Zhu-Yu) Ekstrakt z owoców, etyloheksylogliceryna, glikol heksylenowy, guma celulozowa, askorbinian tetrafenylu, octan tokoferylu, wodorotlenek glinu, palmitynian retinylu, ekstrakt z korzenia Rhodiola Rosea, hialuronian sodu, BHT,Ekstrakt z liści Rosmarinus Officinalis (rozmarynowy), tokoferol, tlenki żelaza (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ditlenek tytanu (CI 77891). "

LN3 - odnalazłam swój ideał

Najpierw troszkę o mojej cerze - mieszana, strefa T lubi po kilku godzinach błyszczeć, policzki natomiast mam przesuszone, do tego przebarwienia na skórze, w trakcie kobiecych dni skóra bywa kapryśna, zbyt krótki sen natomiast jest odrazu wypisany na mojej twarzy, bywa ziemista.
Stosowałam Vichy Dermablend oraz Bourjois Healthy Mix. Szukałam lekkiego, nawilżającego podkładu, który nie będzie się zbyt szybko wyświecał na twarzy, który przetrwa ze mną jak najwięcej godzin w ciągu dnia i sprawi, że cera będzie wyglądać promiennie i świeżo.
Na Physisians Formula trafiłam w Rossmannie. Był akurat na promocji. Sprawdziłam testery, akurat brakowało testeru dla odcienia LN3, ale szybko poczytałam w internecie recenzje i stwierdziłam, ze ten odcień będzie dla mnie idealny. Kupiłam go w ciemno i to był strzał w 10!
Kolor jest idealnie do mnie dobrany.
Tym podkładem można budować stopień krycia. Bardzo ładnie ukrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt, sprawia, że cera wygląda na zdrową i wypoczętą nawet, gdy sen był krótszy niż powinien. Nie obciąża skóry, nie mam po kilku godzinach takiego nieprzyjemnego uczucia oblepienia na twarzy. Skóra jest nawilżona i odżywiona (o dziwo po podkładzie!). Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Nie zapycha. Przez przypadek znalazłam swój ideał i jest dla mnie na tyle dobry, że jak skończę pierwsze opakowanie to zakupię drugie bez względu na to czy będzie na promocji czy też nie. Niespodziewałam się, że uda mi się znaleźć tak dobry podklad. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym, jest on wart wypróbowania. Ja przy nim napewno zostane na dłużej. zasługuje na miano KWC.

Bardzo ładnie wygląda na skórze, jest mega trwały! Polecam

Podkład o pięknym zapachu!
Dobrze się nakłada, ładnie wygląda na skórze i współgra z większością korektorów drogeryjnych.
Trochę ciemnieje po nałożeniu i zastyga.
Ma satynowe wykończenie .
Latem i wiosna moja cera lubi się świecić w strefie T - jednak po nałożeniu pudru utrwalającego z tej samej serii produktów śmiało mogę go polecić !
Podkład wygląda rewelacyjnie przez 8 godzin i wydaje mi się, że wygląda zdecydowanie lepiej niż tuż po nałożeniu. Trzeba zatem dać mu trochę czasu. Nie zbiera się w załamaniach i dobrze utrwalony nie wyświeca się. Jest mega trwały!
Poza pięknym opakowaniem zawiera filtr SPF20 i posiada nie-uczulającą formułę. Bez obawy mogą go stosować posiadaczki cery wrażliwej.
Problem z tym podkładem miałam z dobraniem koloru, niestety stacjonarnie dostępna była skąpa ilość odcieni, pomimo, że producent deklaruje mnogość kolorystyczną. A z proponowanych odcieni były albo kompletne bladziochy, albo zbyt ciemne i zażółcone odcienie. Pozostaje wybór przez sklep internetowy, jednak dobranie takiego odcienia bez wcześniejszego ujrzenia go w świetle dziennym graniczy niestety z cudem.

Ma w obie coś unikalnego

Podkład zamknięty w szklanej, ciężkiej, eleganckiej butelce. Przyznam, że spodziewałam się klasycznej pompki, a zamiast tego mamy duży, włochaty aplikator, typowy dla np. korektorów. Firma szczyci się, że jej produkty nie zawierają ani jednego z ponad 132 składników wykorzystywanych w kosmetykach kolorowych odpowiedzialnych za wywoływanie alergii i podrażnienia skóry. Są wiec dobre nawet dla wrażliwców :) Mamy w nim ekstrakt z chińskiej rośliny Wu-Zhu-Yu , kwas hialuronowy i witaminy. Ma ładny karmelowo-orzechowy zapach i średnio gęstą formułę. Zapachu nie czuć po aplikacji. Na plus szeroka gama kolorystyczna (kilkanaście odcieni) i oznaczenia kolorów dzięki, którym bez trudu odnajdziemy nie tylko jasność ale także tonacje danego koloru. Mamy wybór między jasnymi, średnimi i ciemnymi oraz chłodnymi, ciepłymi i neutralnymi tonami. Jest to bardzo przemyślane i z pewnością ułatwi wybór nawet kupując online ;) Posiada SPF 20.

Co co bez wątpienia jet w nim unikatowe to fakt jak wygląda i wtapia się w skórę. Daje piękne, satynowe, naturalne wykończenie. Wygląda dosłownie jak piękniejsza druga skóra. Krycie określiłabym jako lekkie do średniego. Producent rekomenduje go do każdego typu cery, ja posiadam mieszaną i u mnie sprawdził się super. Przypudrowany trzymał się dobrze cały dzień nawet w strefie "T". Bardzo dobrze oceniam także trwałość. W sezonie "maseczkowym" wiadomo, że podkłady mają ciężko ale ten daje radę. Jak dla mnie obecnie jeden z lepszych drogeryjnych podkładów. Na pewno kiedyś do niego jeszcze wrócę :)

Rozczarowanie

Z podkładem wiązałam wielkie nadzieje, ale się przeliczyłam.
Na wstępie ocenię ubogą paletę, w popularnych drogeriach najczęściej można spotkać 4 kolory, niestety ciężko dobrać idealny.
Bardzo ładne opakowanie wyglądało wielce obiecująco, jednak po odkręceniu zakrętki moim oczom ukazała się gąbeczka na patyku>> ??? >>porażka totalna: raz, że trzeba kilka, kilkanaście razy zanurzyć patyk, żeby wydobyć odpowiednią ilość produktu, dwa, że przy wkładaniu patyka do butelki brudzi się szyjkę.
Generalnie rozprowadza się dobrze, produkt jest lekki i nie zapycha.
Jednak jego największa wada to zapach, albo raczej smród: duszący i odpychający. Najbardziej przypomina zapach skóry po użyciu słabego samoopalacza. Zapach utrzymuje się na skórze więc trudno o nim zapomnieć... mam nadzieję, że nie jest toksyczny.
całe szczęście, że fluid kupiony w promocji, bo nie wart nawet 5pln.

I tak i nie

Podkład zamówiłam przez internet, kosztował ponad 40 zł. W regularnej cenie, np.w Hebe kosztuje 70 zł., to nie jest mało, bo produkt ma swoje wady. Niewiele jest recenzji na yt właśnie tego kosmetyku, więc kupiłam go w ciemno.
Podkład łatwo się rozprowadza, ale lepiej nałożyć go mniej niż więcej, bo jego krycie tak jakby pojawia się po mniej więcej pół godzinie od nałożenia. Oczywiście pudruję twarz, bo przy mojej mieszanej cerze nie ma co ryzykować.
Podkład nie zapycha porów, nie podrażnia skóry, a mam do tego tendencję. Krycie można budować od lekkiego po średnie. W strefie T już niestety widać, gdy przesadzi się z ilością. Trzeba też uważać, bo kosmetyk lubi osadzać się w porach tuż przy nosie na policzkach.
Zapach jest nieprzyjemny, coś w stylu farby olejnej. Opakowanie wygląda jak luksusowe, natomiast aplikacja pipetą to porażka. Tak jak już wcześniej wspomniano, trzeba się nieźle namachać żeby wydobyć produkt z opakowania. Nie wiem skąd taki pomysł.
Najjaśniejszy odcień wpada w różowe tony, co mi bardzo nie odpowiada. Można go mieszać z innymi podkładami, ale ten różowy odcień nie chce odpuścić. Wyjątek stanowi Double Wear. Omawiany podkład i ten z EL to coś pięknego.
Podsumowując podkład z PF jest ciekawą, lżejszą propozycją na co dzień. Ma swoje wady, ale to pierwszy rozświetlający podkład, który jest w miarę trwały i się nie ściera. Gdyby miał żółty lub neutralny odcień, byłoby super, a tak to mie jest to produkt, którego mogę samodzielnie stosować.

Całkiem dobrze się u mnie sprawdził

Zacznę od tego, że posiadam odcień LN3, czyli piękny neutralny kolor pozbawiony żółci i różu. Zamknięty w buteleczce z włochatym aplikatorem. Posiada kremową konsystencję, którą bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy. Nie zatyka porów i nie podkreśla zmarszczek. Pekinie nawilża skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz witamin A, C i E. Buzia wygląda zdrowo i promiennie. Delikatnie oksyduje, ale na szczęście nie zmienia się w pomarańczę. Posiada średnie krycie, które można budować. Większe niedoskonałości lepiej pokryć korektorem, niż kolejną warstwą.
Co do trwałości, to radzi sobie całkiem nieźle. Moja tłusta cera zaczęła się wyświecać po ok 5 godzinach, ale po usunięciu nadmiaru sebum, makijaż dotrzymał do wieczora.
Fajny, lekki podkład na co dzień.

Najlepszy

Najlepszy podkład jaki używałam. Ma piękne satynowe wykończenie przez co twarz jest promienna ale nie świeci się, bardzo dobrze kryje zaczerwienienia i starcza zdecydowanie na cały dzień. Największą zaletą jest całkowicie naturalny skład. Mam suchą skórę i wiekszość podkładów po całym dniu mi brzydko eksponowało suche skórki, a ten kompletnie nie wysusza cery. Bardzo łatwo się nakłada i palcami i gąbką, dobrze się łączy z bazami i kremami. Jedynym minusem może być jego zapach przy nakładaniu, jest dość specyficzny, ale kiedy zastygnie przestaje się go czuć. Zdecydowanie polecam

Niezły

DŁUGOTRWAŁY PODKŁAD DO TWARZY.
Opakowanie: ładnie ale nieporęczne- pędzelek, bez pompki.
Zapach: lekki ziołowy.
Pojemność: 30 ml.
Konsystencja: gęsta, jest dość tłusty.
Efekty po zastosowaniu: ładnie, równo kryje ale niestety daje również efekt maski; Nie uczula, nie wysusza, po dłuższym stosowaniu zatyka pory; Długo się utrzymuje; Ma paletę kolorów, która praktycznie daje możliwość stworzyć kolor identyczny jak kolor skóry.

dobrze sie sprawdza

Pokład kupiłam z uwagi na liczne pozytywne recenzje . Mam skórę mieszaną z trądzikiem. Często pojawia się u mnie problem z odcieniem podkładu bo posiadam jasna karnację i przy wyborze podkładu zależy mi na tym by wyglądać naturalnie.. Wybrałam odcień LC1 i jest idealny.

The Healthy Foundation od Physician Formula spełniło moje oczekiwania w 200%. Podkład ma ładne satynowe wykończenie. Skóra wygląda po nim młodo, naturalnie i zdrowo. Krycie jest odpowiednie gdy mamy niewiele niedoskonałości i określę jako średnie z możliwością budowania. Podkład dobrze przykryje przebarwienia i drobne ślady. Często stosuję także do niego korektor by zakryć zaczerwienia.

Idealnie dopasowuje się do skóry i jest niewidoczny. Jest dość trwały, nie tworzy plam i efektu żółtej twarzy. Posiada spf 20 (dość niska ochrona.. Opakowanie jest klasycznie i bardzo estetyczne, a aplikator w formie pipety pozwala na swobodne jego nakładanie i łatwe dozowanie.

Polegam go dla osób ze skórą mieszaną , a nawet trądzikową.

Dla mnie najlepszy

Pokład kupiłam po zobaczeniu pozytywnej recenzji na Youtube. Mam skórę mieszaną z pozostałościami po długiej walce z trądzikiem. Szukałam czegoś co będzie odpowiadać mi kolorem, wyglądać naturalnie i będzie trwałe. The Healthy Foundation od Physician Formula spełniło moje oczekiwania w 100%. Podkład ma satynowe wykończenie, skóra wygląda po nim naturalnie i zdrowo. Dobrze łączy się z innymi produktami. Krycie określę jako średnie z możliwością budowania. Dobrze przykryje przebarwienia i drobne ślady jednak w przypadku większych problemów konieczne jest użycie korektora. Dopasowuje się do skóry. Jest raczej trwały, zciera się z twarzy w sposób praktycznie niezauważalny, nie tworzy plam i dziur. Posiada spf 20, osobiście preferowałym wyższą ochronę ale lepsze to niż nic :). Opakowanie jest klasycznie i bardzo estetyczne a aplikator w formie dużej pipety bardzo wygodny. Polegam go wypróbować osobą, które zmęczone są totalnym matem a także cały czas poszukują swojego faworyta. Jest to kandytat warty uwagi

Luksus z drogerii:))

Super podklad dla każdej cery, szczególnie dojrzałej, zmęczonej. Używam trzeciej butelki LN3 - neutralny beżowy kolor dla klasycznej slowiańskiej cery ( nie jest to kolor córki młynarza:) raczej jasny ale juz z tym " słonecznym muśnięciem"..., Moja mama 65+ również bardzo go lubi..
JA -Cera porowata, z naczynkami, 40+, mega tłusta z suchymi skórkami i problemamina nosie i czasem na czole...Lubię podkłady, które stapiają się ze skórą i wyrównują koloryt, kryją i jednocześnie wygładzają - ten u mnie tak działa
Wykończenie - gładkie,naturalne, satynowe, skóra od razu wygląda na dobrze nawilżoną, rozświetloną...zdrowszą:)Podklad jest dość gęsty, ale dobrze się rozprowadza gąbeczką lub mega miękkim pędzlem..Na twarzy nieodczuwalny...Nie wchodzi w pory, zmarszczki mimiczne, krycie ma średnie, mozna nieco dobudować, ale ja raczej działam z korektorami - nie jestem fanką wielu warstw na twarzy. Zastyga powoli, świetnie wygląda wykończony pudrem Airspun lub Miracle Veil - te pudry podkreślają jego włąściwości wygładzania i blasku nadawanemu skórze. U mnie nienaruszony pozostaje 4-5 h co jest swietnym wynikiem przy ilości sebum, wyświeca się przy nozdrzach i na czole, ale nie wędruje po buzi...Sąsiadka kiedyś stwierdziła, ze muszę jakiś mega drogi podkład mieć na twarzy, bo wyglądam luksusowo:)))
Pachnie brązowym cukrem trzcinowym i alkoholem:) Opakowanie śliczne, ciężkie, amerykańskie takie...:)))Ma mega aplikator - jak korektory, co jest irytujące przy aplikowaniu - kilka razy trzeba zanurzać aplikator w butelce...nie wiadomo też, ile podkładu zostało w buteleczce.. -
Podkład , ktorego używam codziennie od kilku miesięcy, na razie tak zostanie...Polecam, spokojne 4,5-5 gwiazdek

DOBRY

Zakupiłam w Hebe no LN3 jest to jasny beż neutralny. Podkład przypomina pod względem nakładania Rimmel Lasting finish 25breathable ze względu na aplikator w formie gąbeczki na sztyfcie.
Podkład jest średnio gęsty (gęstszy niż Rimmel) dobrze nakłada się pędzlem i gąbką, nie tworzy smug, można go spokojnie budować. Zastyga na twarzy, wiec warto dobrze przygotować skórę. Wytrzymuje naprawdę długo i skóra wyglada ładnie nawet pod koniec dnia.